اخبار ويژه

به مناسبت هفته دولت؛
مدیرکل حفاظت محیط زیست استان اردبیل گفت: به مناسبت هفته دولت بازدید از موزه تاریخ طبیعی اردبیل رایگان است.
فرماندار سرعین:
فرماندار سرعین گفت: با توجه انتشار مطالبی در فصای مجازی مبنی بر انتقال آب گُرگُر سرعین به اردبیل ، چنین چیزی وجود ندارد و طرحی در حال مناقصه و عملیاتی نیست.
زلزله 2.7 ریشتری شهر آبی‌بیگلو اردبیل را لرزاند.
گزارش نهایی از روند اطفاء حریق در جنگل‌های ارسباران؛
بعد از دستور رئیس ستادکل نیروهای مسلح، 3 فروند بالگرد قرارگاه شمال غرب ارتش جهت امداد رسانی به منطقه اعزام و آتش سوزی جنگل های ارسباران بعد از چند روز مهار شد.
در عملکرد سه ماه نخست سال ۹۸ صورت گرفت؛
مدیر مسئول پایگاه خبری خبری تحلیلی سبلان ما گفت: پایگاه خبری تحلیلی سبلان ما در عملکرد سه ماهه بهار نخست سال ۹۸ حائز رتبه ششم کشوری شد.
نماینده ولی فقیه در استان اردبیل:
نماینده ولی فقیه در استان اردبیل گفت: شکل گیری حکومت صفویه با انسجام ملی و معرفی مذهب شیعه به عنوان مذهب رسمی کشور همراه شد و این مهم ثمرات قابل توجهی در تاریخ کشور به دنبال داشته است.
عضو هیأت عامل سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای با اشاره به برنامه دولت برای افزایش قیمت دوم گازوئیل، گفت: به اعتقاد شرکت پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی، با افزایش قیمت دوم گازوئیل، اتصال آن به کارت سوخت کامیون دیگر توجیهی ندارد.
با مشارکت خیرین ایردموسی انجام شد؛
با هدف کمک به نیازمندان 400 بسته غذایی به ارزش 500 میلیون ریال توسط یک خیر ایردموسی تهیه و در روستاهای شهرستان سرعین توزیع شد.
زمین‌لرزه‌ای به قدرت ۳.۶ ریشتر منطقه‌ای از دریای خزر را لرزاند.
استاندار اردبیل:
استاندار اردبیل گفت: با راه اندازی پیست اسکی، متجمع های خدماتی در شابیل و همچنین راه اندازی پزشک آبدرمانی، گردشگری در مشکین شهر چهار فصل می شود و زمستان بیدار نیز جایگاه واقعی خود را پیدا می کند.
به گفته مشاورِ پوری حسینی، سود مربوط به سهام عدالت تا پایان آذر و اوایل دی امسال به حساب مشمولان واریز می‌شود.
نماینده مردم اردبیل در مجلس
نماینده مردم اردبیل در مجلس با بیان اینکه رزمندگان اسلام با روحیه جهادی در دفاع مقدس ایستادگی کردند، گفت: همان روحیه، امروز منجر به پیشرفت های نظامی در ابعاد مختلف شده و امیدواریم با تزریق این روحیه در بخش اقتصادی نیز شاهد رونق تولید در کشور شویم.
به دعوت قرارگاه احمدی روشن استان اردبیل انجام گرفت
نماینده مردم اردبیل در مجلس با حضور در عرصه های جهادی دانشجویان در مناطق محروم و کم برخوردار حاشیه شهر اردبیل ضمن رسیدگی به مشکلات مردم از نزدیک در جریان فعالیت های جهادی دانشجویان قرار گرفت.
نماینده ولی فقیه در استان اردبیل:
نماینده ولی فقیه در استان اردبیل گفت:باید با نگاهی نو به مساجد مساجد را به پاتوق فرهنگی جوانان تبدیل کنیم تا ناهنجاریهای مختلف اجتماعی در آن بررسی و محلی برای تحصیل علم شود
طی مراسمی باحضور مسئولان شهرستانی خلخال 25 نوعروس بی بضاعت با جهیزیه اهدایی رهبر معظم انقلاب راهی خانه بخت شدند.

صفحه‌ها