تازه ها

اخبار ويژه دانش و فناوری

با حضور بیش از 350 نفر؛
نخستین دوره توانمندسازی فرماندهان گردان های سایبری بسیج صبح امروز با حضور بیش از 350 نفر در اردوگاه آبعلی برگزار شد.
رئیس پلیس فتا استان اردبیل:
رئیس پلیس فتا استان اردبیل گفت : فردی که با انتشار تصاویر سلاح جنگی درشبکه های اجتماعی موجب تشویش اذهان عمومی‌شده بود، شناسایی و دستگیر شد.
معاون استاندار اردبیل :
معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار اردبیل گفت: سرعت ارائه خدمات در گرو تقویت دولت الکترونیک است چراکه تقویت دولت الکترونیک و سخت افزارها و نرم افزارهای مربوطه سلامت اداری را افزایش داده و موجب رضایتمندی بیشتر مردم می شود.
استاندار اردبیل:
استاندار اردبیل گفت: با امضای قراداد چهارجانبه ۵۰ میلیارد ریال تسهیلات بلاعوض و ۱۰۰ میلیارد ریال تسهیلات کم بهره در اختیار پارک علم و فناوری استان اردبیل قرار گرفت.
رئیس پارک علم و فناوری استان اردبیل؛
رئیس پارک علم و فناوری استان اردبیل از رشد 35 درصدی فعالیت پارک علم وفناوری استان اردبیل نسبت به سایر استان ها در کشور خبرداد.
فیلم ساز اردبیلی خبرداد
فیلم ساز اردبیلی از آغاز تولید فیلم کوتاه آبلا با موضوع شهدای مدافع حرم در اردبیل خبرداد و گفت: این فیلم در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه و با هزینه شخصی تولید می شود.
معاون فنی و نظارت اداره کل راهداری وحمل ونقل جاده ای استان اردبیل خبر داد:
معاون فنی و نظارت اداره کل راهداری وحمل ونقل جاده ای استان اردبیل گفت: 15 مجتمع خدماتی ، رفاهی بین راهی در مناطق مختلف این استان در مجموع با 60 درصد پیشرفت فیزیکی در حال احداث است.
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل:
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل گفت:1300اپلیکیشن توسط جوانان استان اردبیل تولید شده است و در این زمینه تسهیلات 4 درصدی اعطا می شود.
سرپرست معاونت توسعه منابع استانداری اردبیل:
سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری اردبیل گفت: ۱۰هکتار زمین به پارک علم و فن آوری استان واگذار شده که این پروژه در سفر رئیس جمهوری به اردبیل کلنگ زنی خواهد شد.
مسئول سازمان فضای مجازی سپاه استان اردبیل:
مسئول سازمان فضای مجازی سپاه استان اردبیل گفت: اولین جشنواره تولیدات تخصصی دیجیتال استان اردبیل با عنوان «چله انقلاب» با محوریت دستاوردهای انقلاب اسلامی به همت سازمان فضای مجازی بسیج برگزار می شود.
بمناسبت چهل سالگی انقلاب اسلامی انجام شد؛
بمناسبت چهل سالگی انقلاب اسلامی صبحگاه سراسر دانش آموزی و جشن انقلاب باحضور مسئولان استانی و فرماندهان سپاه وبسیج در مدارس استان اردبیل با مرکزیت دبیرستان دخترانه فرهنگ در اردبیل برگزار شد.
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل:
مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل گفت: ۳۰ درصد پروژه‌های حوزه ارتباطات استان اردبیل به مناطق غیر برخوردار شهرستان‌های خلخال و کوثر تعلق گرفته است.
ما توانستیم/ 5
دانشگاه آزاداسلامی استان اردبیل با هدف تبدیل شدن به دانشگاهی در تراز انقلاب اسلامی، برنامه‌های راهبرد علمی خود را تدوین و همگام با تحولات روز ایران و دنیا در راستای توسعه و تعالی علمی استان وارد عمل شده است.
مراسم تکریم و معارفه رئیس جدید پارک علم و فناوری استان با حضور قائم مقام معاون پژوهش و فناوری وزیر علوم در دانشگاه محقق اردبیلی برگزار شد.
استاندار اردبیل:
استاندار اردبیل با بیان اینکه پارک های علم و فناوری حلقه اتصال دولت، دانشگاه و صنعت در برهه فعلی هستند، گفت: افزایش ثروت مردم جامعه، یکی از راهکار های پیروزی در جنگ اقتصادی است که می تواند توسط پارک علم و فناوری محقق شود.

صفحه‌ها