تازه ها

اخبار ويژه دانش و فناوری

مسئول سازمان بسیج دانش‌آموزی استان اردبیل:
مسئول سازمان بسیج دانش‌آموزی استان اردبیل گفت: ۵۰۰ بسته معیشتی در قالب «پویش مواسات» رزمایش کمک مؤمنانه بین دانش‌آموزان نیازمند استان اردبیل توزیع شد.
این بازی شامل مراحل پرسش و پاسخ، پازل، نبرد تانک ها، پیداکردن اشیای گمشده و … می باشد که در پایان هر چالش موفق به دریافت مدال می شوید.
مدیر کل آموزش و پرورش اردبیل:
مدیر کل آموزش و پرورش استان اردبیل گفت: مدارس استان اردبیل با رعایت پروتکل‌های بهداشتی از روز 27 اردیبهشت بازگشایی می‌شود.
جدول زمانی پخش برنامه‌های درسی دانش آموزان ابتدایی و متوسطه در روز پنجشنبه 18 اردیبهشت ماه 99 از طریق شبکه‌های آموزش و چهار اعلام شد.
با انتشار پستی در صفحه اینستاگرامی صورت گرفت
وزیر ارتباطات با انتشار پستی ضمن اعلام دیدار مجازی امروز رهبرانقلاب با نرم افزار ایرانی، از اقدام ایشان قدر دانی کرد.
رئیس پارک علم و فناوری اردبیل خبرداد:
رئیس پارک علم و فناوری استان اردبیل از موفقیت شرکت جامع نواوران مدرن صنعت آران برای اخذ تاییدیه استاندارد ملی برای محصول آنزیم الفا امیلاز خبر داد و گفت: طبق توافقات انجم گرفته عمان اولین مقصد صادرات محصولات فناورانه اردبیل خواهد بود.
جشنواره تدریس مجازی سواد رسانه‌ای با محوریت شایعات کرونایی
رییس دانشگاه آزاد اسلامی اردبیل در گفتگو با سبلان ما مطرح کرد:
رییس دانشگاه آزاد اسلامی اردبیل گفت: دانشگاه ها از طریق تولیدات دانش بنیان می توانند بطور مستقیم در جهت تحقق و عملی شدن جهش تولید تاثیر گذار باشند.
مدیر کل آموزش و پرورش استان اردبیل:
مدیر کل آموزش و پرورش استان اردبیل گفت: همزمان با سراسر کشور و در آستانه ماه مبارک رمضان دانش‌آموزان و معلمان در قالب کمک‌های مومنانه و طرح قلک‌های کریمانه به یاری نیازمندان می‌شتابند.
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل خبرداد:
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل گفت: تعداد مشترکین تلفن همراه شرکت ارتباطات سیار در استان به 873209 مشترک با ضریب نفوذ 67/33 و تعداد کل سایت های همراه اول به 1129 سایت رسیده است
طی مراسمی با حضور مسئولان شهرستان بیله سوار، از دستگاه محفظه ضدعفونی و گندزدایی UVC که توسط جوان بسیجی اختراع شده بود، رونمایی شد.
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل:
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل با اشاره به شیوع بیماری کرونا و مشکلات پیش آمده برای برخی از کسب وکارهای نوپا گفت: وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات جهت حمایت از کسب و کارهای فاوای آسیب دیده در شرایط بحرانی حمات می کند.
جدول زمانی پخش برنامه‌های درسی دانش آموزان ابتدایی و متوسطه در روز شنبه ۲۳ فروردین ماه ۹۹ از طریق شبکه‌های آموزش و چهار اعلام شد.
به مناسبت روز ملی فناوری هسته ای منشر شد؛
پوستر «عنایت آمریکایی» به مناسبت روز ملی فناوری هسته ای و یادآوری توطئه های آمریکا برای انقلاب اسلامی و جلوگیری از پیشرفت ایران اسلامی در فضای مجازی منتشر شد.
بازی ویژه تلفن همراه «تکاور» تولید شده توسط مرکز متنا سازمان فضای مجازی بسیج منتشر شد.

صفحه‌ها