ثبت نام در رویداد

تازه ها

اخبار ويژه دانش و فناوری

به دنبال مشکل در شبکه های اینترنتی انجام شد؛
به دنبال محدویت ها در دسترسی به اینترنت و محدود شدن فعالیت سایت های داخلی و عدم دسترسی کاربران ،رزمایش و رویداد تخصصی تولیدات دیجیتال بسیج که قرار بود در هفته بسیج برگزار شود، لغو به هفته بصیرت و مناسبت 9 دی موکول شد.
معاون فناوری سازمان فضای مجازی بسیج خبر داد:
معاون فناوری سازمان فضای مجازی بسیج گفت: سازمان فضای مجازی بسیج توانسته است استانداردهای بین المللی برای بازی های ساخته شده در این سازمان را اخذ کند.
مسئول سازمان فضای مجازی بسیج اردبیل:
مسئول سازمان فضای مجازی بسیج سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل از برگزاری بزرگترین رویداد و رزمایش تولید محتوای بسیج در هفته بسیج خبرداد.
مسؤول سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری استان اردبیل:
مسئول سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری استان اردبیل از برگزاری جشنواره جهادگران علم و فناوری در هفته بسیج خبرداد و گفت: این جشنواره با هدف مقابله با فشارهای دشمن برای جلوگیری از پیشرفت علمی کشور، نمایش قدرت و اقتدار چهل سالگی بسیج در جهت حفظ و تداوم ارزش‌ها، گسترش دستاوردهای انقلاب اسلامی برگزار می شود.
رئیس‌جمهور جمهور:
ازرئیس‌جمهور گفت: گام چهارم کاهش تعهدات برجامی ایران، از فردا آغار می شود.
رئیس سازمان انرژی اتمی خبر داد:
رئیس سازمان انرژی اتمی گفت : طی 2 ماه، ۱۵ سانتریفیوژ نسل جدید راه اندازی شده که کار بسیار بزرگی است و امروز شاهد راه‌اندازی زنجیره 30 تایی ماشین‌های سانتریفیوژ IR6 هستیم.
استاندار اردبیل:
استاندار اردبیل گفت:دانش آموزان استان از درک بالایی برخوردار هستند و این موضوع در پاسخ هایی که در پرسش مهر بیان شده ، مشهود است.
نماینده ولی فقیه در استان اردبیل:
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل گفت:از تلاش ارادتمندان اربعین در فضای مجازی، و تبدیل شدن #حب_الحسین_یجمعنا به اولین کلیدواژه پرتکرار جهان در توییتر قلبا تشکر می کنم.
با حضور بیش از 350 نفر؛
نخستین دوره توانمندسازی فرماندهان گردان های سایبری بسیج صبح امروز با حضور بیش از 350 نفر در اردوگاه آبعلی برگزار شد.
رئیس پلیس فتا استان اردبیل:
رئیس پلیس فتا استان اردبیل گفت : فردی که با انتشار تصاویر سلاح جنگی درشبکه های اجتماعی موجب تشویش اذهان عمومی‌شده بود، شناسایی و دستگیر شد.
معاون استاندار اردبیل :
معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار اردبیل گفت: سرعت ارائه خدمات در گرو تقویت دولت الکترونیک است چراکه تقویت دولت الکترونیک و سخت افزارها و نرم افزارهای مربوطه سلامت اداری را افزایش داده و موجب رضایتمندی بیشتر مردم می شود.
استاندار اردبیل:
استاندار اردبیل گفت: با امضای قراداد چهارجانبه ۵۰ میلیارد ریال تسهیلات بلاعوض و ۱۰۰ میلیارد ریال تسهیلات کم بهره در اختیار پارک علم و فناوری استان اردبیل قرار گرفت.
رئیس پارک علم و فناوری استان اردبیل؛
رئیس پارک علم و فناوری استان اردبیل از رشد 35 درصدی فعالیت پارک علم وفناوری استان اردبیل نسبت به سایر استان ها در کشور خبرداد.
فیلم ساز اردبیلی خبرداد
فیلم ساز اردبیلی از آغاز تولید فیلم کوتاه آبلا با موضوع شهدای مدافع حرم در اردبیل خبرداد و گفت: این فیلم در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه و با هزینه شخصی تولید می شود.
معاون فنی و نظارت اداره کل راهداری وحمل ونقل جاده ای استان اردبیل خبر داد:
معاون فنی و نظارت اداره کل راهداری وحمل ونقل جاده ای استان اردبیل گفت: 15 مجتمع خدماتی ، رفاهی بین راهی در مناطق مختلف این استان در مجموع با 60 درصد پیشرفت فیزیکی در حال احداث است.

صفحه‌ها