تازه ها

اخبار ويژه گروه شهرستانی

با حضور مدیرکل میراث فرهنگی استان اردبیل:
علی درویشی بعنوان رئیس جدید میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان خلخال منصوب شد.
سرپرست حفاظت محیط زیست گرمی خبر داد:
سرپرست حفاظت محیط زیست شهرستان گرمی گفت: با پیگیری های صورت گرفته، عملیات لایروبی رودخانه گرمی چای آغاز شد.
باید و نبایدهای اکتشاف نفت مغان در سال جهش تولید؛
قصه اکتشاف طلای سیاه در مغان سابقه تاریخی دارد که دهه ها از اکتشاف و استخراج نفت در این منطقه سخن گفته شده و تاکنون چیزی محقق نشده است که باعث نارضایتی مردم منطقه شده است
فرمانده انتظامی شهرستان سرعین:
فرمانده انتظامی شهرستان سرعین گفت: با استقرار اتاق مانیتورینگ و حوزه وظیفه عمومی نیروی انتظامی در شهرستان سرعین تجمع های جارچیان در ورودی شهر با نصب دوربین ها قابل کنترل خواهد بود .
استاندار اردبیل:
استاندار اردبیل از جذب و اشتغال بیش از ۶۰۰نفر در کارخانه های آرتاسبز نمین که لوازم خانگی، برقی و کاغذ تولید می کنند در سال جاری خبر داد.
فرماندار اردبیل :
فرماندار اردبیل گفت: این پروژه با هزینه کرد ۲۳ میلیارد تومان در زیر بنای ۱۴۳۰۰ متر مربع و ۵ طبقه بالای ۹۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد.
مدیر جهاد کشاورزی پارس‌آباد مغان:
مدیر جهاد کشاورزی پارس‌آباد مغان گفت: پیش بینی می شود بیش از 24 هزار تن محصول بادام زمینی بصورت کپسولی تولید و روانه بازار شود.
فرماندار اردبیل:
فرماندار اردبیل گفت : ادامه راه شهیدان والا مقام رسالتی بسیار خطیر است و همگان باید به این امر به صورت عملی اهتمام ویژه داشته باشیم ودر تمام عرصه ها ویژگی های ناب شهدای والامقام را سرلوحه خویش قرار دهیم .
رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان سرعین:
رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان سرعین گفت: همزمان با هفته تربیت بدنی و ورزش، بیش از 26 برنامه فرهنگی ورزشی در سطح شهرستان سرعین برگزار می شود.
گزارش تصویری؛
یادواره شهدای محله سرو با محوریت مدافع وطن شهید والامقام علی بیرامی در شهر پارس آباد برگزار شد
در بازدید مسئولان شهرستان نیر از روستای نمونه گردشگری مطرح شد؛
حجت الاسلام نعمتی امام جمعه شهرستان نیر وظایف نهادهای انقلابی و دولتی در مناطق محروم را یادآور شد و گفت: روستاهای گردشگری تنها درصورتی می توانند به روستاهای کارآفرین تبدیل شوند که علاوه بر تامین زیرساخت های لازم، در اخلاقیات و معنویات نیز به حد کمال برسند چراکه اگر در جامعه ای اخلاق رعایت نشود، پیشرفت و موفقیت پایدار نیز حاصل نخواهد شد.
گزارش تصویری؛
مراسم یادبود شهید مدافع حرم سرهنگ پاسدار سید مالک عبدی سادات عصر روز شنبه در مزار شهدای گمنام پارس آباد برگزار شد.
استاندار اردبیل:
استاندار اردبیل گفت:منطقه مغان پتانسیل خوبی برای سرمایه گذاری صنعتی دارد که درحال حاضر ۲۸واحد تولیدی پروانه دریافت کرده و ۱۱واحد در آن فعال است.
مدیر جهاد کشاورزی پارس‌آباد مغان:
مدیر جهاد کشاورزی پارس‌آباد مغان گفت: امسال با افزایش 60 درصدی سطح زیر کشت این محصول، پیش بینی می شود 50 هزار تن پنبه از مزارع پارس آباد مغان برداشت شود.
استاندار اردبیل:
استاندار اردبیل گفت: شهرستان خلخال دارای ذخایر معدنی بوده و اقدامات لازم در راستای جذب سرمایه گذار برای راه اندازی صنایع بالادستی پیگیری می شود.

صفحه‌ها

گزارش ويژه