تازه ها

اخبار ويژه گروه شهرستانی

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل خبرداد؛
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل گفت: طبق هماهنگی های به عمل آمده با دانشگاه علوم پزشکی استان پایگاه مراقبت مرزی برای مقابله با کرونا بصورت ۲۴ ساعته درحال فعالیت است.
برای پیشگیری از سرایت ویروس کرونا؛
برای پیشگیری از سرایت ویروس کرونا دانشگاه ها ،مدارس، کتابخانه ها و کانون ها پرورش فکری در استان اردبیل تعطیل شد.
الیاس نادران کارشناس مسائل اقتصادی می گوید: طبیعی است که رای قاطع مردم به گفتمان خودکفایی و مدیریت جهادی پیام مهمی به مدیریت کشور برای جهت گیری های تازه در اقتصاد و سیاست است.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی اردبیل:
رئیس دانشگاه علوم پزشکی اردبیل گفت: اخیرا موارد مشکوکی از این ویروس در استان مشاهده شده و نتایج آزمایشات از طریق آزمایشگاه‌های وزارت بهداشت در دست بررسی است و در صورت مثبت بودن آن، اطلاع رسانی لازم از طریق وزارت بهداشت و دانشگاه انجام خواهد گرفت.
لحظه به لحظه با نتایج انتخابات؛
با پایان یافتن فرآیند اخذ رأی انتخابات مجلس یازدهم در سراسر کشور، شمارش آرای اخذ شده آغاز شده و ادامه دارد.
فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل از برگزاری یادواره شهدای عملیات بدر و خیبر، شهدای مدافع حرم و شمالغرب کشور در 5 اسفندماه جاری در این استان خبر داد.
با اتمام شمارش آرای یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی، تازه‌ترین نتایج رسمی شمارش و تجمیع آراء در استان‌ اردبیل اعلام شد.
با رسیدن به آخرین ساعات انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی موج دوم وسوم حضور مردم در پای صندوق های رای رقم خورد.
رئیس کل دادگستری استان اردبیل:
رئیس کل دادگستری استان اردبیل: نامزدها، طرفداران و فعالان مجازی و رسانه توجه داشته باشند اعلام نتایج از مراجع رسمی خواهد بود و هیچ کس حق گمانه زنی ندارد.
فرماندار پارس آبادمغان:
فرماندار پارس آباد مغان گفت: ۸۵ هزار تعرفه رای یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه شهرستان پارس آبادمغان توزیع شده و مشکلی در این راستا وجود ندارد.
رئیس کل دادگستری استان اردبیل:
رئیس کل دادگستری استان اردبیل گفت: داروخانه ای که در اردبیل ماسک گران به شهروندان عرضه می کرد ساعت یک و نیم بامداد امروز پلمپ شد.
مسئولان استان اردبیل با حضور در پای صندو های رای در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی شرکت کردند.
استاندار اردبیل :
استاندار اردبیل گفت: با مشارکت پرشور در انتخابات جهانیان وحدت و همدلی ملت ایران را مشاهده خواهند کرد.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی اردبیل؛
رئیس دانشگاه علوم پزشکی اردبیل گفت: تا بحال گزارش مثبتی از بیماری کرونا در استان نبوده و در جهت جلوگیری از شیوع و بروز این بیماری در استان تمامی مراکز جامع خدمات سلامت و مراکز درمانی استان در آماده باش کامل هستند.
در نشست دبیر کل سندیکای بیمه گران ایران و رئیس دادگستری اردبیل مطرح شد؛
در نشست دبیر کل سندیکای بیمه گران ایران و رئیس دادگستری اردبیل احداث مجتمع تخصصی تصادفات در اردبیل و افزایش اختیارات واحد های استانی بیمه ها بررسی شد.

صفحه‌ها

گزارش ويژه