اخبار ويژه گروه شهرستانی

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی استان اردبیل:
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی استان اردبیل گفت: طی ۲۴ ساعت گذشته تعداد ۴۶ بیمار در مراکز درمانی استان بستری شده و متاسفانه ۵ نفر در طی مدت فوت کردند.
کنایه جالب نماینده مشگین شهر به روحانی؛
نماینده مردم مشگین شهر گفت:ستاد کرونا مصلحت ندید روحانی برای دفاع از وزریر پیشنهادی خود به مجلس بیاید در حالی که یک میلیون کنکوری هم آماده امتحان هستند.
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی اردبیل:
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی اردبیل گفت: خوشبختانه روند افزایشی و صعودی بیماری کرونا در استان متوقف شده ولی علیرغم کاهش نسبی آمار باید احتیاطات لازم را رعایت کنیم.
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی استان اردبیل:
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی استان طی ۲۴ ساعت گذشته تعداد ۴۱ بیمار در مراکز درمانی استان بستری شده و متاسفانه ۴ نفر فوت کردند .
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل:
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل گفت: با شرکت بیش از صد هنرمند، در جشنواره موسیقی اردبیل نفرات برتر معرفی شد.
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار اردبیل :
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار اردبیل گفت: مطالعات کارشناسی برای رفع نقاط حادثه خیز استان انجام می شود و باید سالانه ۱۰ درصد از تصادفات در سطح استان کاهش یابد.
طی حکمی از سوی استاندار اردبیل، طاهر براتچیان معاون سیاسی و امنیتی فرمانداری نیر با حفظ سمت به عنوان سرپرست فرمانداری این شهرستان منصوب شد.
رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان اردبیل:
رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان اردبیل گفت: بیش از 95 درصد واحد های تولیدی استان اردبیل مشابه کل کشور و جهان صنایع تولیدی کوچک تشکیل می دهد.
فرماندار اردبیل خبرداد؛
فرماندار اردبیل از پلمب ۳۷۴ امکنه طی روزهای اخیر بعلت عدم رعایت پروتکل های بهداشتی خبرداد.
رئیس کل دادگستری استان اردبیل :
رئیس کل دادگستری استان با اعلام اینکه هم اکنون ۱۶۰ نفر از محکومین مالی در زندان های استان هستند از عموم مردم و خیرین خواست تا نسبت به کمک به آزادسازی این محکومین بیش از پیش همت داشته باشند.
تمشک میوه ای خودرو و فصلی در طبیعت با ارزش غذایی بالا که چیدن و عرضه آن، درآمد خوبی ایجاد می‌کند.
رئیس میراث فرهنگی مشگین شهر خبر داد:
رئیس اداره میراث ‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌ دستی شهرستان مشگین‌ شهر گفت: حفاران غیرمجاز آثار باستانی و تاریخی در روستای آقبلاغ شهرستان مشگین‌ شهر دستگیر و تحویل مقامات مربوطه شدند.
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی استان اردبیل:
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی استان اردبیل گفت: در حال حاضر تعداد ۳۴۷ نفر در مراکز درمانی استان بستری بوده که از این تعداد ۶۹ نفر بدحال در بخش مراقبت های ویژه قرار دارند و متاسفانه ۶ نفر در طی ۲۴ ساعت گذشته فوت کردند .
نائب رئیس مجلس شورای اسلامی :
نائب رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: سفر رئیس سازمان برنامه و بودجه که قرار بود ۲۰ مرداد به استان اردبیل انجام شود به تعویق افتاد.
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی استان اردبیل:
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی استان اردبیل گفت: در حال حاضر تعداد ۳۹۸ نفر در مراکز درمانی استان بستری بوده که از این تعداد ۶۷ نفر بدحال در بخش مراقبت های ویژه قرار دارند و متاسفانه ۹ نفر در طی ۲۴ ساعت گذشته فوت کردند.

صفحه‌ها