تازه ها

اخبار ويژه ایران

متن کامل لایحه بودجه ۹۹ کل کشور با جمع منابع ۱۹۸۸ هزار میلیارد تومان و بودجه عمومی ۴۸۴ هزار میلیارد تومانی منتشر شد.
سخنگوی ستاد انتخابات کشور خبرداد:
سخنگوی ستاد انتخابات کشور گفت: با پایان مهلت ثبت نام ۱۳ هزار و ۸۹۶ نفر داوطلب ثبت‌نام خود را نهایی کرده‌اند که در قیاس با دوره قبل بیش از ۱۵ درصد افزایش داشته است.
صفحه نخست روزنامه‌های ۱۷ آذر؛
مبادله زندانیان ایران و آمریکا؛ جریان دانشجویی پای مبارزه با فساد بیاید؛ روحانی کشور را متوقف کرده است؛ گرانی بنزین نتیجه‌ای جز تورم ندارد و فرار آسان و قانونی از مالیات؛ از جمله عناوین صفحه اول روزنامه‌های امروز کشورند.
دویست‌وسیزدهمین شماره‌ی هفته‌نامه‌ خط حزب‌الله با عنوان «هفت صبحِ آشوب» منتشر شد.
چرا آذری جهرمی در لحظه به دستور شورای امنیت کشور در روز جمعه مبنی بر قطعی تنها چند ساعته اینترنت و آن‌هم به صورت محدود عمل نکرد و زمینه‌ساز قطعی 10 روزه اینترنت و خسارت‌های گسترده به مردم و کشور و همچنین ایجاد بستر لازم برای فعالیت منافقین و اشرار مسلح را
سردار کمالی:
سردار کمالی از امکان تحصیل همزمان با خدمت سربازی از بهمن ماه خبر داد.
در گفتگو با دارنده جایزه جشنواره فیلم روح آسیای ژاپن مطرح شد؛
دارنده جایزه جشنواره فیلم روح آسیا در توکیوی ژاپن گفت: ارشاد اسلامی حتی در حد نامه نگاری هم در طول ساخت فیلم "پیرمردها نمی میرند با ما همکاری نکرد.
وعده جدید وزیر راه؛
وزیر راه از امضای ۲ تفاهمنامه با وزارت ارشاد و تعاون برای خانه‌دار کردن خبرنگاران،کارگران و بازنشستگان خبر داد وگفت: تلاطم بازار مسکن متاثر از بخش مسکن نیست.
فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل:
فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل گفت:بسیج 40 سال پشتیبان ولایت ومردم ایران بوده و با گفتمان مقاومت قله های پیروزی را فتح می کند.
سرلشکر سلامی:
فرمانده کل سپاه پاسداران اسلامی با اشاره به اینکه تمام قدرت‌های جهانی در صورت متحد شدن نیز قادر به واردساختن ذره‌ای تزلزل به بنای مستحکم انقلاب اسلامی نیستند، گفت: شهید مرتضی ابراهیمی امروز افتخار تمام ملت ایران است و ضاربان شهید از تیررس جامعه اطلاعاتی ما در امان نبوده و قطعا گرفتار خواهند شد.
سردار سلیمانی:
رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت:‌ امروز نسخه حضور مردمی فرزندان ملت ایران در میادین جنگ در قالب بسیج به شکل‌گیری این نهاد در کشورهای دیگر اسلامی بدل شده و ما شاهد باروری این شجره طیبه در سایر بلاد اسلامی هستیم.
رئیس سازمان بسیج مستضعفین در خطبه ی پیش از نمازجمعه تهران:
رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: رویکرد جدید بسیج توسل به بیانیه گام دوم و پیش برد اهداف آن به کمک جوانان و نوجوانان برای ایجاد تمدن اسلامی است.
درحالی رسانه حامی جهرمی در مقابله با «وس» تاکید دارد و به پوشش اخبار آن می پردازد که مردم منتظر هستند مسئولان این رسانه سئوالی که افکارعمومی درباره همکاری آنان با خدمات ارزش افزوده دارند را پاسخ دهد.
مردم ولایتمدار و انقلابی استان اردبیل با وجود برودت و سردی هوا همگام و هم نفس با دیگر مردم انقلابی کشور از ولایت فقیه و آرمان‌های والای انقلاب اسلامی، با حضور گسترده خود در راهپیمایی حمایت کردند.
نایب رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس گفت: دولت با توجه به گرانی بنزین باید بازار را کنترل و شبانه‌روزی در این زمینه تلاش کند.

صفحه‌ها