تازه ها

اخبار ويژه ایران

اولین دوره توانمندسازی فرماندهان گردانهای سایبری سازمان بسیج مستضعفین با حضور فرماندهان سراسر کشور برگزار می شود.
امام جمعه پارس آباد خبر داد:
امام جمعه پارس آباد گفت: اولین موکب مردمی پارس آباد به نام فاطمة الزهرا (س) روزانه با ۴۵۰۰ وعده غذایی از زائران اربعین حسینی در شهر کربلا پذیرایی می کند.
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل:
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل گفت: ارزان بودن سفر به ایران و امنیت موجود در کشور از فرصت‌های مهم گردشگری ایران اسلامی است.
عضو لیست امید:
عضو لیست امید اظهار داشت: چون بنده عضو هیات نظارت هستم در همان هیات نظرم را می گویم چرا که اظهار نظر بنده روی رای تاثیر می گذارد؛ قبل از طرح موضوع در هیات، اظهار نظر اعضا می تواند روی روند تاثیر منفی داشته باشد.
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس:
حجت الاسلام سلیمی با بیان اینکه رسانه خبرآنلاین در انتشار خبر کذب قصور کرده و حتی یک عذرخواهی هم از مردم نکرده است بیان داشت: قوه قضائیه به عنوان مدعی العموم به این مسئله ورود و به آن رسیدگی کند.
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس:
حجت الاسلام آزادیخواه درباره تبعات خبر کذبی که خبرآنلاین منتشر کرد گفت: یک هنرمند و هنرپیشه نما به بهانه شایعه ای که هرگز واقعیت نداشته است به امام حسین (ع) و ارزش ها توهین می‌کند.
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس :
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس با محکوم کردن انتشار اخبار کذب و تشنج زا گفت: رسانه خبرآنلاین باید پاسخ درستی درباره این خبر بدهد و دستگاه های مربوطه برخورد قانونی با این فرد داشته باشند.
گزارش دانا از برخورد دولت با شعار فمنیستی «وزیر زن»؛
اصلاح طلبان نشان داده اند که در تحقق وعده هایشان خصوصا در مورد زنان چندان موفق نبوده اند.
عضو کمیسیون بهداشت مجلس:
عضو کمیسیون بهداشت مجلس گفت:سیاسیون و برخی رسانه ها که از ماجرای دختر آبی و هر اتفاقی که از ان اطلاع و اصلا به آنها ربطی ندارند اظهار نظر نکنند.
اذعان مهم عضو لیست امید به #دروغ_دختر_آبی!
علی مطهری عضو لیست امید که پیش تر ادعای دروغ حکم 6 ماه حبس برای سحر خدایاری را تکرار کرده بود، به اقدام مجرمانه خود اعتراف کرد.
کارشناس مسائل سیاسی در رابطه با شایعه پراکنی دختر آبی:
کارشناس مسائل حوزه سیاسی با خطاب به برخی نمایندگان و چهره های سیاسی کشور گفت: نمایندگانی که با شتاب زدگی به شایعه دختر آبی دامن زدنند یک خائن هستند و باید هرچه سریعتر از طریق محاکم قضائیه کشور محاکمه و رسیدگی شود.
گزارش فیلم؛
همزمان با تاسوعای حسینی هزاران دلداده به عشق حضرت اباعبدالله الحسین (ع) با روشن کردن شمع و با حضور در محل تجمع حسینیان اردبیلی در میدان عالی قاپو با فریاد «هیهات من الذله» عشق و ارادت خود را به پرچمدار دشت کربلا حضرت ابوالفضل العباس (ع) و شهدای کربلا رساندند.
گزارش عکس از همایش شیرخوارگان اردبیل؛
امروز علی اصغر (ع) دیگر تنها نبود، امروز همزمان با سراسر کشور و استان اردبیل هزاران علی اصغرها به باد لبان تشنه و شهید شش ماهه خونین دشت کربلا در ورزشگاه رضازاده اردبیل گرد هم آمدند.
گزارش فیلم سبلان ما از شیرخوارگان حسینی؛
همزمان با سراسر کشور از صبح امروز ششم محرم الحرام همایش شش هزار نفری شیرخوارگان حسینی در ورزشگاه رضازاده اردبیل بصورت با شکوه برگزار شد.
فرماندار شهرستان گرمی خبر داد:
فرماندار شهرستان گرمی گفت: 5 میلیارد و 600 میلیون تومان اعتبار به حوزه راه و راهداری شهرستان گرمی در سال تخصیص یافته است.

صفحه‌ها