تازه ها

اخبار ويژه سیاسی

معاون استاندار اردبیل:
معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار اردبیل گفت:با اطلاع رسانی به موقع و پیش بینی هایی با ضریب خطای کمتر می تواند از خسارت و ضرر به محصولات کشاورزی بکاهد.
رئیس سازمان بسیج سازندگی خبر داد:
رئیس سازمان بسیج سازندگی گفت: پس از دیدار جمعی از جهادگران با رهبر معظم انقلاب در چند روز گذشته، معظم له پیامی مهم با عنوان *جوانان عزیز گروه های جهادی و بسیج سازندگی* را صادر نمودند که مقرراست در اجتماع بزرگ جهادگران قرائت شود.
یک روز مانده به عید سعید قربان؛
تنها یک قدم تا عید سعید قربان فاصله است، عیدی می توان گفت بهترین فرصت برای قرب الهی و عید صداقت و پاکی و تسلیم شدن انسان مؤمن در برابر اراده پروردگار است.
در توئیتر فارسی هشتگ ##اگر_به_تلفن_اوباما_جواب_نمیدادی به ترند برتر تبدیل شده و در اینستاگرام نیز این هشتگ و جملات کنایه آمیز مطرح شده بین کاربران دست به دست می شود.
نماینده مردم اردبیل در مجلس
نماینده مردم اردبیل در مجلس با بیان اینکه ردیف بودجه جداگانه برای جاده های استان تعریف شده است، گفت: مهمترین مطالبه نمایندگان استان در سفر رئیس جمهور به اردبیل، حل چالش های زیر ساختی در استان اردبیل است.
سخنگوی انجمن روزنامه نگاران مسلمان:
سخنگوی انجمن روزنامه نگاران مسلمان گفت: اگر دولت مردان سعه صدر خود را بالا ببرند و به انتقادات سازنده متخصصان و رسانه‌ها توجه می‌کردند، قطعا بخشی از مشکلات فعلی به خصوص در حوزه معیشت مردم و اقتصاد وجود نداشت.
معاون سياسی و امنيتی استانداری اردبيل
معاون سياسی و امنيتی استانداری اردبيل با بیان اینکه علم آموزی و اخلاق مداری بايد از برنامه های راهبردی اتحاديه انجمن های اسلامی دانش آموزان باشد، گفت: ملتی که طاغوت را شكست می‌دهد،می تواند با همدلی و تلاش، تحريم‌ها را نيز پشت سر ‌بگذارد.
با حضور پرشور اقشار مختلف مردم برگزار شد
سخنگوی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی اردبیل از برگزاری مجمع عمومی این جبهه مردمی در اردبیل خبرداد و گفت: در این مجمع 11 نفر از مجموع ۵۲ داوطلب برای شورای جبهه مردمی شهرستان اردبیل انتخاب شدند.
ظریف فردی بود که در عالی ترین سطح مذاکرات دیپلماتیک با آمریکایی‌ها همراه شد و کار به قدم زدن با وزیر خارجه آمریکا کشید اما حاصل همه این رفت و آمدها و معاشرت های دیپلماتیک تحریم خود وی بود.
امام جمعه اردبیل
نماینده ولی فقیه در استان اردبیل با بیان اینکه وحدت، یکپارچگی، همدلی و عدم انشقاق در استان برای ما بسیار مهم است گفت:حل نشدن مشکل معارضین کشت و صنعت سفر رئیس جمهور به اردبیل را تحت‌الشعاع قرار خواهد داد چراکه قبلا در اینخصوص قولی داده شده بود ولی خلف وعده شده و وثوق مردمی را از بین برده است.
خبر نقل مکان کاری مزدک میرزایی به شبکه ضدانقلاب ایران اینترنشنال در حالی رسانه ای شد که بر تمامی اهالی رسانه، سعودی بودن این شبکه و حمایتش از گروه های تروریستی روشن شده است.
دبیر قرارگاه مطالبه گری شهید احمدی روشن اردبیل
دبیر قرارگاه مطالبه گری شهید احمدی روشن اردبیل ضمن تجلیل از اقدامات نیروی انتظامی در مقابله با هنجار شکنان و برقراری امنیت و آرامش در کشور، گفت: با راه اندازی کمپین حافظان امنیت، از جان برکفان نیروی انتظامی قاطعانه حمایت می کنیم.
رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار هیئتی عالیرتبه از جنبش مقاومت اسلامی (حماس):
صالح العاروری نایب رئیس دفتر سیاسی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) و هیأت همراه صبح امروز (دوشنبه) با حضرت آیت الله خامنه‌ا ی رهبر معظم انقلاب اسلامی دیدار کردند.
بسیج دانشجویی دانشگاه محقق اردبیلی با ارسال نامه ای سرگشاده به وزیر امور خارجه، از این وزارتخانه خواست اقدامات لازم جهت آزادی شیخ زکزاکی، این روحانی جلیل القدر را انجام دهد.
پوستر گروکشی از صدا و سیما
عکس نوشت؛
فشار دولت بر صدا و سیما و گروکشی بودجه در گذشته هم وجود داشته، اما آنچه موجب شگفتی است و برای اولین بار انجام گرفت، آن است که رئیس دولت رسما و در قالب یک ابلاغیه کتبی، صدا و سیما را تحت فشار بودجه ای گذاشت.

صفحه‌ها

گزارش ويژه