تازه ها

اخبار ويژه سیاسی

تشکل های دانشجویی اردبیل در اعتراض به افتتاح سفارت دولت ارمنستان در فلسطین با صدور بیانیه ای ضمن محکوم کردن این اقدام خبیثانه از ملت های اسلامی منطقه خواستند تا نسبت به این حرکت اخیر دولت ارمنستان که لکه ننگ اشغال سرزمین اسلامی قره باغ را بر پیشانی دارد، واکنش نشان دهند.
شورای فرهنگی، تشکل ها و بسیج اساتید دانشگاه آزاد اردبیل با صدور بیانیه ای به دولت اشغال گر و فریب خورده ارمنستان برای توسعه ارتباط با رژیم اشغالگر قدس هشدار داد.
سرلشکر سلامی:
فرمانده کل سپاه با بیان اینکه اظهارات آمریکایی‌ها برای کمک به ملت ایران چیزی جز یک فریب و دروغ نیست، تاکید کرد: به آنها می‌گویم که اگر ملت آمریکا نیازی به کمک دارد، آماده این کار هستیم، اما ما نیازی به کمک آنها نداریم.
وفقيت ايران در كنترل و مديريت بحران ويروس كرونا در ميانگين جهاني در شرايط تحريمي و همزمان ناكامي مطلق كشورهاي غربي در اين موضوع آنهم بدون تحريم! نشان مي‌دهد اثرات تحريم‌هاي آمريكا و اروپا عملا به پايين‌ترين سطح از اثرگذاري خود رسيده و اقتصاد ايران توانسته‌است به حركت روبه‌جلوي خود در اين شرايط ادامه دهد
کاسبان سیاسی کرونا را بشناسید؛
عباس عبدی طی یادداشتی در کانال شخصی خود همصدا با ضدانقلاب از دیپورت گروه به‌اصطلاع پزشکان بدون مرز انتقاد کرده و مدعی شده که مخالفت با این گروه از جانب کسانی صورت گرفته که در صورت بیماری، تخت و پزشک برای آنها از هم‌اکنون رزرو شده‌است!
گزارش حمید معصومی نژاد از هجوم شبانه ایتالیایی‌ها به فروشگاه‌ها؛
ورود مدیریت شده شهروندان به فروشگاه در ایتالیا و کمبود ماسک و مواد ضد عفونی کننده در این کشور از جمله مهم ترین بخش های این گزارش است که می توانید در گزارش حمید معصومی نژاد ببینید.
گزارش از دانا؛
سخنان نوروزی رهبر معظم انقلاب و اشاره ایشان به توان کشور در مقابله با کرونا و اینکه «کشور ظرفیّت مقابله‌ی با مسائل و چالشها را در هر سطحی دارا است» با استقبال گسترده کاربران شبکه‌های اجتماعی مواجه شده است.
رصد فضای مجازی؛
پس از سخنرانی نوروزی رهبر معظم انقلاب و تاکید ایشان بر کمبود شدید دارو و تجهیزات پیشگیری از بیماری در آمریکا و متهم‌ بودن این کشور درخصوص تولید کرونا، برخی جریانهای مشخص در توییتر به‌صورت هماهنگ هجمه به رهبر انقلاب و بیانات ایشان را ذیل برخی کلیدواژه‌ها کلید زدند
ببینید رسانه های دنیا درباره مبارزه ایران با کرونا چه می گویند.
درحالی‌که روز گذشته سفیر ایران در لندن از دادخواست پارلمان انگلیس برای رفع تحریم‌های آمریکا علیه ایران خبر داده بود امروز معاون وزیر بهداشت اعلام کرد که با وجود آنکه ایران هزینه خرید ماسک از انگلیس را پرداخت کرده اما این کشور از تحویل آن خودداری کرده است.
مردم، امروز علاوه بر مبارزه با کرونا با ویروس اخبار جعلی برخی سیاسیون نیز مبارزه میکنند.
جنبش دانشجویی استان های آذری نشین ایران با صدور بیانیه ای ضمن محکومیت بازداشت سرپرست حزب اسلام جمهوری آذربایجان اعلام داشت:ترویج محبت،ولایت و اندیشه اهل بیت در جمهوری آذربایجان تثبیت کننده همبستگی و برادری دو ملت ایران و جمهوری آذربایجان و تقویت روح حماسی و عاشورایی در مقابل اشغالگران قره باغ خواهد بود.
رییس ستاد انتخابات استان اردبیل:
رییس ستاد انتخابات استان اردبیل از تایید هر 5 حوزه انتخاباتی استان اردبیل از سوی شورای نگهبان خبر داد.
در رسانه‌ها خبری منتشر شد که طبق آن فرانسه، انگلیس، و آلمان می‌خواهند به ایران محموله های کرونایی شامل کیت تشخیص و... ارسال کنند اما پشت پرده این حرکات چه می تواند باشد.
استاد علوم سیاسی دانشگاه پیام نور اردبیل:
محمدعلی هژبری استاد علوم سیاسی دانشگاه پیام نور اردبیل به تشریح اهداف ترکیه در تجاوز به خاک سوریه پرداخت و گفت: ترکیه به دنبال جانشینی نیروهای امریکایی در منطقه و هژمونی بعد از امریکا در خاورمیانه است.

صفحه‌ها