تازه ها

اخبار ويژه سیاسی

سرلشکرسلامی:
فرمانده کل سپاه گفت: آمریکا از درون پوسیده است و در بیرون هم منزوی است‌، ملت عزیز ایران هیچ نگران نباشند و با آرامش زندگی کنند.
سخنگوی دستگاه قضا:
سخنگوی دستگاه قضا گفت: آیت‌الله رییسی در هفدهمین سفر استانی خود، روز پنجشنبه هفته جاری در رأس یک هیأت عالیرتبه قضایی به استان اردبیل سفر خواهد کرد.
فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل:
فرمانده سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل گفت: ایستادگی های امروز مرهون ایثارگری های دوران دفاع مقدس است و باید مسئولان ما از الگوی مدیریت جهادی شهدا بهره ببرند.
ظریف:
وزیر امور خارجه ایران در پیامی در توئیتر نوشت رئیس جمهور آمریکا باید پیش از آنکه وزیر خارجه این کشور، آمریکا را بیشتر به مضحکه جهانی تبدیل کند تغییر رویه دهد.
مسئول سازمان فضای مجازی بسیج در نشست خبری:
رئیس سازمان فضای مجازی بسیج از برگزاری مرحله نهایی دومین رویداد تولیدمحتوای دیجیتال بسیج طی روزهای دوم و سوم مهرماه خبر داد.
رئیس مرکز تجارت جهانی ایران با بیان اینکه اتاق‌های بازرگانی هیچ قدمی در جهت رفع مشکلات اقتصادی کشور برنمی‌دارند گفت: همه این منافعی که نصیب مسئولان اتاق و عده‌ای خاص می‌شود، نوعی رانت است که دست هر کسی به آن منافع شیرین نمی‌رسد.
قالیباف در صحن علنی مجلس:
رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: ما قوی هستیم و تأکید می‌کنم که آمریکا به دلیل اقتدار و ایستادگی مردم تاکنون به آنچه می‌خواسته، نرسیده است.
محمد آزاد، یک کارشناس حوزه کشاورزی گفت: آخرین آمارها حاکی از تحویل تنها 8 میلیون تن گندم کشاورزان به نمایندگان دولت است؛ در حالی که حدود 15 میلیون تن گندم کاشته شده است تنها حدود 60 درصد این مقدار توسط دولت خریداری شده و کشاورزان حدود 7 میلیون تن گندم خود را تحویل دولت ندادند.
به خاطر انتقاد از وابستگی شدید محمدرضا پهلوی به غرب؛
تلویزیون امنیتی من و تو وابسته به خانواده پهلوی، در اقدامی نادر کارشناس خود را به خاطر انتقاد از وابستگی شدید محمدرضا پهلوی به غرب بازداشت کرد.
سردار سلامی:
فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه پایان امریکا واقعیتی انکارناپذیر است، گفت : در موضوع مکانیسم ماشه نیز ماشه ای است که حتی اگر چکیده شود، گلوله‌ای از آن خارج نخواهد شد.
در مستند «متری شیش و نیم» سیر تا پیاز نحوه واگذاری کشت و صنعت مغان را ببینید.
یادداشت؛
اغاز سناریوی امریکا بر اتهامات واهی و عوام فریبانه برای ایجاد تنش و سرپوش گذاشتن بر ضعف امنیتی انتخابات است بدان معنا که امریکا با این اقدام بدنبال کسب امتیاز و تسلط بر امنیت انتخابات خودشان است که بدون دخالت کشوری صورت می گیرد.
امام جمعه شهرستان نیر:
حجت الاسلام نعمتی امام جمعه شهرستان نیر با بیان اینکه دشمنان در عرصه جنگ نظامی، تحریم اقتصادی و تهدید نتوانستند به اهداف خود برسند ، گفت: دشمنان اسلام امروز در صدد هستند تا با راه اندازی جنگ نرم همچون برجام و سند ۲۰۳۰ به مقابله با انقلاب اسلامی بپردازد.
گزارش پایشگرها نشان می دهد توییتر فارسی طی ۲۴ ساعت اخیر مملو از محتواهای ملی و مذهبی است.
معین گفت: دوران بزن در رو در عرصه فضای مجازی تمام شده و هرکس بخواهد امنیت روانی مردم را در این عرصه از بین ببرد، با واکنش مردم ایران رو به رو خواهد شد.

صفحه‌ها

گزارش ويژه