• دانا گزارش می دهد؛
    آیت الله خامنه ای درباره طرح ریزی دشمن برای التهاب آفرینی در کشورمان فرمودند: «اینکه اینها گفتند در سال ۹۷ ما چنین میکنیم، چنان میکنیم، و نقشه‌هایی را برای جمهوری اسلامی ابراز کردند -یعنی در واقع نقشه‌شان لو رفت- این ممکن است فریب باشد؛ ممکن است جنجال را برای سال ۹۷ بکنند، نقشه را برای سال ۹۸ بکشند؛ مِن‌باب مثال. همه باید حواسشان جمع باشد؛ به همه‌ی ملّت عرض میکنم. آمریکا دشمن خبیثی است، دشمن حیله‌گری است.»

ثبت نام در رویداد

تازه ها

اخبار ويژه سیاسی

مردم ولایتمدار و انقلابی استان اردبیل با وجود برودت و سردی هوا همگام و هم نفس با دیگر مردم انقلابی کشور از ولایت فقیه و آرمان‌های والای انقلاب اسلامی، با حضور گسترده خود در راهپیمایی حمایت کردند.
مردم استان اردبیل باحمایت از مواضع رهبر معظم انقلاب و محکومیت اغتشاش‌گران ، با سردادن شعار "آذربایجانی اویاخدی انقلابا دایاخدی" در راهپیمایی شرکت کردند.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار اردبیل خبر داد:
معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استاندار اردبیل گفت: بر اساس اطلاعیه شماره 2 ستاد انتخابات کشور ، داوطلبان نمایندگی مجلس شورای اسلامی از روز 10 آذرماه تا پایان وقت اداری روز شنبه مورخ 16 آذرماه می توانند برای نامزدی در انتخابات یازدهمین دوره انتخابات مجلس ثبت نام کنند.
گزارش اختصاصی دانا از خروش مردم علیه اغتشاشگران؛
پس از تجمع روز گذشته مردم زنجان در حمایت از مواضع مقام معظم رهبری و محکوم کردن آشوب‌های روزهای اخیر اشرار در استان‌های مختلف، امروز نیز مردم ولایت‌مدار تبریز و شهرکرد به خیابان‌ها آمدند.
بعد از خروش مردم زنجان صورت می‌گیرد؛
بعد از خروش انقلابی مردم زنجان علیه ناامنی‌، مردم تبریز و شهرکرد نیز در حمایت از مواضع رهبر معظم انقلاب و محکومیت فتنه اشرار به خیابان آمدند.
راهپیمایی گسترده مردم استان اردبیل در حمایت از مواضع رهبر معظم انقلاب و محکومیت اغتشاش‌گران برگزار می شود.
حجت الاسلام رئیسی طی بیانیه‌ای تاکید کرد؛
رئیس قوه قضائیه در مورد اجرای طرح مدیریت مصرف سوخت و مسائل به وجود آمده بیانیه ای در 5 ماده خطاب به مسئولان قضایی صادر کرد.
روایت خبرنگاران دانا از تجمعات آرام مردم در برخی نقاط کشور/
با برگزاری این تجمعات، پلیس در محل حضور یافته و با تذکر و راهنمایی نیروهای انتظامی، در بیشتر موارد موضوع خاتمه یافته است. مقامات محلی در عمده موارد به میان معترضان رفتند و قول پیگیری دادند.
اظهار نگرانی مراجع تقلید از شیوه اجرای اصلاح قیمت بنزین؛
مراجع تقلید شیعیان در پیامی‌های جداگانه‌ای ضمن انتقاد از شیوه اجرای اصلاح قیمت بنزین، تأکید کردند: مجلس با قاطعیت جلوی ایجاد التهاب معیشتی در جامعه را بگیرد.
رضا پهلوی و مسیح علینژاد نیز که در طول سال های گذشته خود را ملعبه دست سعودی ها و سرویس های جاسوسی بیگانه کرده اند و از این طریق جیب خود را پر پول کردند، این بار نیز با انتشار مطالب خود در صفحات شخصی، در پی بزرگ نمایی اعتراضات مردمی هستند.
کانال های ضد انقلاب با انتشار اخبار دروغ مدعی شده بودند که اوضاع در برخی مناطق نا آرام است.
رييس جمهورى در دیدار عیدانه با برخی اعضای دولت و مسوولان کشور:
روحانی صبح امروز: اقدام دولت در افزایش نرخ بنزین به نفع مردم و برای کمک به اقشار تحت فشار جامعه است
واکنش پیشکسوت فوتبال و فعال سیاسی بعد از باخت ایران به عراق؛
پیشکسوت فوتبال و فعال سیاسی در اردبیل گفت: به دنبال باخت های مکرر تیم ملی و بازی های ضعیفی که در مقابل تیم ملی بحرین و عراق انجام دادند باید تاج رئیس فدراسیون فوتبال کشور استعفا دهد.
رهبر انقلاب در دیدار با میهمانان کنفرانس وحدت اسلامی:
صبح امروز و همزمان با عید بزرگ میلاد باسعادت پیامبراعظم (ص) و امام صادق (ع) حضرت آیت‌الله خامنه‌ای، رهبر معظم انقلاب در دیدار با مسئولان نظام و میهمانان کنفرانس وحدت اسلامى‌ تصریح کردند: محو دولت اسرائیل به معنای محو آن رژیم تحمیلی و اراذلی مانند نتانیاهو است، نه مردم یهودی.
درجلسه قرارگاه جهاد فرهنگی ستاد گرامیداشت هفته بسیج مطرح شد؛
بمناسب فرا رسیدن هفته مبارک بسیج جلسه قرارگاه جهاد فرهنگی ستاد گرامیداشت هفته بسیج پیش از ظهر امروز با حضور فرماندهان سپاه و بسیج در سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل برگزار شد.

صفحه‌ها

گزارش ويژه