تازه ها

اخبار ويژه سیاسی

به مناسبت هفته دفاع مقدس انجام گرفت؛
به مناسبت هفته دفاع مقدس رژه نیروهای مسلح با حضور مسئولان استانی و اقشار مختلف مردم در اردبیل برگزار شد.
یادداشت:
اصلاح سیستم اداری و جلوگیری از فساد مالی که منجر به سلب اعتماد عمومی گردیده، نه در شعر و شعار محقق می گردد و نه صِرف دعوت عمومی در حمایت از تشکیلات قضائی جلوه نمائی می کند، اصلِ مبارزه با فساد مالی و اداری، فقط در "قُول و فعلِ بزرگان" نهفته است و عزم جدی آنان را می طلبد.
برخی از متهمان دانه درشت وقتی در دادگاه ها حضور یافتند به طور کل چهره شان تغییر کرد و با چادر و ریش بلند و حتی پیشانی پینه بسته در دادگاه ها ظاهر شدند درحالی که تا پیش از این 180 درجه با این ظاهر تفاوت چشم‌گیر داشتند.
محسن رضایی در جمع فرماندهان گردان های سایبری:
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در جمع شرکت کنندگان در نخستین دوره توانمندسازی فرماندهان گردان های سایبری گفت: آقای ترامپ راضی شده است که سرپایی در مسیر عبور آقای روحانی، با رئیس جمهور ما عکس بگیرد و بگوید مذاکره کردم.
اولین دوره توانمندسازی فرماندهان گردانهای سایبری سازمان بسیج مستضعفین با حضور فرماندهان سراسر کشور برگزار می شود.
یادداشت؛
کارشناس مسائل سیاسی پارس آباد به قدرت نمایی اخیر انصارالله در خاورمیانه اشاره کرد و نوشت:حمله پهبادی یمن به تاسیسات نفتی سعودی ها، فصل جدیدی از قدرت نمایی انصارالله و گروه های مقاومت در خاورمیانه را به تصویر کشید.
دادستان مشگین شهر:
دادستان مشگین شهر از تشکیل پرونده برای استفاده نامتعارف از خودروی اداری در مشگین شهر خبر داد.
گزارش دانا از برخورد دولت با شعار فمنیستی «وزیر زن»؛
اصلاح طلبان نشان داده اند که در تحقق وعده هایشان خصوصا در مورد زنان چندان موفق نبوده اند.
استاندار اردبیل:
استاندار اردبیل گفت: آمار اشتغالزایی راستی آزمایی می شود و هیچ اجباری برای ارائه آمارهای غیر واقعی اشتغال از سوی دستگاه های اجرایی وجود ندارد.
اذعان مهم عضو لیست امید به #دروغ_دختر_آبی!
علی مطهری عضو لیست امید که پیش تر ادعای دروغ حکم 6 ماه حبس برای سحر خدایاری را تکرار کرده بود، به اقدام مجرمانه خود اعتراف کرد.
کارشناس مسائل سیاسی در رابطه با شایعه پراکنی دختر آبی:
کارشناس مسائل حوزه سیاسی با خطاب به برخی نمایندگان و چهره های سیاسی کشور گفت: نمایندگانی که با شتاب زدگی به شایعه دختر آبی دامن زدنند یک خائن هستند و باید هرچه سریعتر از طریق محاکم قضائیه کشور محاکمه و رسیدگی شود.
یادداشت:
ترامپ بدنبال عوام فریبی افکار سران کشورها بالاخص کشورهای اروپایی حاضر در برجام هست که دیدگاهشان نسبت به ایالات متحده جز گزینه نظامی علیه ایران نیست.
با رقابت دو نیروی انقلابی پیشکسوت و جوان گام دوم انقلابی انجام شد؛
بعد از انتخابات پرشور جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی شهرستان اردبیل و انتخاب ۱۱ نفر از منتخبین با مجموع آرای بیش از یک هزار نفری مردم بعد از ظهر امروز در یک جلسه ای با حضور اکثریت اعضای منتخبین جبهه انتخابات ریاست مجمع شورای سیاست گذاری جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی برگزار شد.
معاون ارتباطات آستان قدس رضوی در تبریز:
موسوی معاون ارتباطات آستان قدس رضوی با بیان این که بسیاری از مسئولین درک درستی از آرایش صحنه ندارند، گفت: عنصر و روش مهم در تقابل با جنگ شناختی، مدیریت رهیافت‌ها و برداشت‌های مردم و مسئولین است.
امام جمعه اردبیل:
امام جمعه اردبیل گفت: از ریاست محترم قوه قضائیه خواستاریم که با برنامه ریزی های خود بدون توجه به هرگونه لابی گری ها با قاطعیت تاریخی با مفسدین و اختلاسگران مبارزه کند.

صفحه‌ها

گزارش ويژه