ثبت نام در رویداد

تازه ها

اخبار ويژه سیاسی

رجزخوانی کلامی زنجانی در اردبیل؛
شاعر نام آشنای کشور در مراسم سوگواری سالروز شهادت حضرت فاطمه زهراء(س) به مذاکره مجدد اشاره کرد و گفت: ملت بیدار ایران اجازه تکرار وقایع چند سال گذشته را نخواهد داد.
معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش استان اردبیل خبر داد:
معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش استان اردبیل گفت: همزمان با سراسر کشور 28 هزار نفر از دانش آموزان استان اردبیل، نمایندگان خود را برای حضور در دهمین دوره مجلس شورای اسلامی انتخاب کردند.
عضو هیئت رئیسه مجلس اسامی ۱۹ نماینده‌ای که با تأخیر به جلسه علنی آمدند را قرائت کرد که یکی از نمایندگان استان نیز در این لیست است.
بازخوانی نظرات حسن روحانی و مقامات دولتی درباره مذاکره با آمریکا بعد از خروج از برجام: فقط دیوانه مذاکره می کند.
نماینده ولی فقیه در استان اردبیل:
نماینده ولی فقیه در استان اردبیل با بیان اینکه حفظ هویت 19 ژانویه، حفظ تاریخ است از تاسیس میدان قزلباشان در جوار بقعه شیخ صفی الدین خبرداد و گفت: کلاه قزلباشان نیز به عنوان نماد اردبیل طراحی و به زائرین شیخ و سایر گردشگران عرضه خواهد شد.
رئیس دادگستری استان اردبیل :
رئیس دادگستری استان اردبیل گفت: رویکرد اصلی دستگاه قضایی و نیروی انتظامی پیشگیری از جرائم و تخلفات انتخاباتی است ولی در صورتی بی تفاوتی افراد به تذکرات و هشدارهای قضایی و انتظامی با متخلفین برخورد می‌کند.
فرماندار اردبیل:
فرماندار اردبیل گفت: دهه فجر فرصت ارائه خدمات و اطلاع‌رسانی جهت عملکرد دستگاه‌های اجرایی است.
جانشین فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل:
جانشین فرمانده سپاه حضرت عباس علیه السلام استان اردبیل گفت: قرارگاه دشمن در فضای تشکیل شده ما نیز باید برای پیروز در این میدان قوی، پرحجم و با محتوای بروز قدم برداریم.
امام جمعه اردبیل:
امام حمعه اردبیل با بیان اینکه انتخابات ظرفیت بزرگی هم برای ما و هم برای دشمن است، گفت: حاکمیت ملی ما از طریق انتخابات اعمال می‌شود و انتخابات واقعی و جدی در واقع بزرگ‌ترین دستاورد انقلاب اسلامی و بزرگترین تکریم برای ملت ما است.
دبیر ستاد پیشگیری و رسیدگی به جرایم انتخاباتی استان اردبیل؛
دبیر ستاد پیشگیری و رسیدگی به جرایم انتخاباتی استان اردبیل با بیان اینکه انتخابات مظهر حاکمیت ملی، اعمال حق حاکمیت و حق تعیین سرنوشت مردم است، گفت: جهت صیانت از آرای مردم با جرایم انتخاباتی برخورد خواهیم کرد.
دادستان سرعین:
دادستان عمومی و انقلاب شهرستان سرعین گفت: هرگونه تخلف انتخاباتی به ویژه تبلیغات پیش از موعد در هر عرصه ای به ویژه فضای مجازی برخورد قانونی بعمل خواهد آمد.
رئیس دادگستری استان اردبیل :
رئیس دادگستری استان اردبیل گفت: بی شک و با توجه به شرایط کنونی هرگونه بی تفاوتی و سهل انگاری در خدمت‌رسانی به مردم یک نوع خیانت به انقلاب و خون شهدای انقلاب اسلامی محسوب می‌شود.
رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار مسئولان حج:
آیت الله خامنه‌ای فرمودند: علت عصبانیت آمریکایی‌ها از ملت ایران، جذابیت ناشی از تصویر ایستادگی یک نظام مستقل در مقابل یک قلدر سر گردنه است که باید از این جاذبه برای نشر و توسعه حقیقت اسلام و ملت ایران استفاده کرد.
مدیرکل دفتر سیاسی وانتخابات استانداری اردبیل:
مدیرکل دفتر سیاسی و انتخابات استانداری اردبیل گفت:۲۰ هزار نفر به انحای مختلف در برگزاری انتخابات مجلس یازدهم استان اردبیل دخیل خواهند بود .
رئیس ستاد انتخابات استان اردبیل:
رئیس ستاد انتخابات استان اردبیل گفت: مشارکت اردبیلی ها در انتخابات مجلس همیشه بالای 50 درصد بوده و همواره آمار مشارکت ها مردمی این استان بالاتر از میانگین کشوری است.

صفحه‌ها

گزارش ويژه