تازه ها

اخبار ويژه سیاسی

رهبر معظم انقلاب در ارتباط تصویری با نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی:
رهبر معظم انقلاب اسلامی فرمودند: مردم از مجلس و دو قوه دیگر انتظار بیان حق و پیگیری آن رادارند و به شدت با مجادله و گریبان گیری و تشنج میان قوا مخالف هستند.
مجلسی برای تغییر رنگ های از جنس امید؛
عصری که مجلس یازدهم در آن شکل گرفت، نمایندگان بواسطه شعارهای وحدت آفرین، انقلابی، وعده های متمایز از آنچه گذشتگان داشتند، به روی کار آمدند.
به وضوح مشخص است که احمدی نژاد از شیوه تبلیغات یا بازاریابی معکوس برای جلب توجه بیشتر استفاده می کند. به نظر می رسد که وی به این جمع بندی رسیده است که در هر صورت باید در صدر اخبار حضور داشته باشد.
گزارش دانا درباره خبر انفجار در شهر قدس؛
اغلب این دروغ بافی و مسموم‌سازی افکارعمومی در شامگاه و به طور شبیخون خبری انجام می پذیرد که امکان تکذیب آن کمتر وجود دارد و متاسفانه برخی از رسانه های داخلی در دام این خبرسازی‌ها‌ می‌افتند.
نایب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی:
موسوی گفت: قیمت‌های کنونی در بازار ارز و سکه به هیچ عنوان مورد قبول مردم و مجلس نیست و باید با هر مکانیزمی شکسته شوند.
در همین دو قسمتی که از پخش سریال «آقازاده» می گذرد، نوک پیکان برخی انتقادها به سمت سرمایه گذار و حامی سریال یعنی سازمان هنری رسانه ای اوج نشانه رفته؛ از منتقد «آشنا»ی رئیس جمهور تا رسانه های مصلح و معتدل.
در راستای بهره گیری از توان و جایگاه نیروهای مومن و معتقد به نظام اسلامی، کارآمدسازی نظام مدیریتی و تصمیم گیری، کمک به حل مسائل جامعه و ضرورت هم افزایی نیروها، شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی استان اردبیل آغاز به کار کرد.
ماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی:
نیکزاد، نائب رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: در سفر وزیر راه و شهرسازی مصوبات خوبی برای تکمیل راه‌آهن و توسعه راه‌های اصلی و چهار خطه استان گرفته شد و ما در جایگاه نمایندگان مردم در قوه مقننه این مصوبات را پیگیری خواهیم کرد.
نیکزاد در صحن علنی؛
نایب رئیس مجلس شورای اسلامی خطاب به سرپرست وزارت صمت، گفت: متاسفانه اولویت ارزی رعایت نشده و امنیت غذایی مدنظر قرار نگرفته است.
نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی:
صدیف بدری عضو کمیسیون عمران گفت: مشکلات حوزه مسکن با دستور حل نمی شود و باید یکی از اولویت‌های این روزهای دولت کنترل تورم در بازار مسکن باشد اما دولت موضوع مسکن را رها کرده است؛ نظارت و کنترل قیمت ها از وظایف دولت است که دولت این وظیفه را رها کرده است.
امام جمعه اردبیل:
آیت الله عاملی نماینده ولی فقیه در استان اردبیل نتایج جلسه شورای امنیت سازمان ملل در خصوص تداوم تحریم های تسلیحاتی آمریکا را یادآور شد و گفت: امروز آمریکا در تلاش است تا با دیکته کردن قانون قیصر به کشورها، گرسنگی را در جهان برقرارکند تا اهدافش تامین شود.
در نشست دانشجویان با نماینده مردم اردبیل در مجلس مطرح شد؛
مسئولین قرارگاه های دانشجویی اردبیل خواستار پیگیری مطالبات مردم توسط نمایندگان استان در مجلس شده و اعلام داشتند؛ اگر قانون شفافیت آراء در مجلس تصویب و اجرا شود، بسیاری از مسائل موجود خودبخود قابل است چراکه عمده مشکلات مردم بخاطر محافظه کاری مسئولان و مدیران است.
نماینده مردم اردبیل در مجلس:
بدری نماینده مردم اردبیل در مجلس با بیان اینکه دولت از توان لازم برای مدیریت بحران برخوردار نیست گفت: 80 درصد مشکلات ما مربوط به سوء مدیریت است و لازم است در این خصوص با برقراری مدیریت جنگی، تدابیر ویژه ای برای مقابله با بحران ها در کشور اتخاذ و اجرا شود.
اسرائیل که یک دهه پیش در تهران دانشمندان هسته‌ای ایران را ترور می‌کرد و به عنوان عامل نا امنی کل خاورمیانه در حال جولان دادن است، حالا سریالی ۸ قسمتی به نام «تهران» ساخته که در حال پخش از شبکه ۱۱ تلویزیون این رژیم است.
حامیان تحریم مردم ایران با نام «فشار حداکثری» بازیگران مختلفی هستند اما در داخل ایران جریانی خاص تعمدا به دنبال تحریم مردم ایران و فشار بر کشورمان بوده است تا بتواند اهداف سیاسی جریانی خود را دنبال کند.

صفحه‌ها