تازه ها

اخبار ويژه ورزشی

رییس هیات تکواندو استان اردبیل خبر داد:
خوشروزی رییس هیات تکواندو استان اردبیل از اعلام برندگان مسابقه کتابخوانی دهه کرامت خبر داد .
به مناسبت دهه کرامت انجام گرفت:
جمعی از پیشکسوتان، مربیان،داوران و قهرمانان ارزنده تکواندوی اردبیل با حضور در مرکز انتقال خون، با اشتراک گذاشتن خون خود ، زندگی را با دیگران تقسیم کردند.
مدیر کل ورزش و جوانان اردبیل:
مدیر کل ورزش و جوانان اردبیل گفت: رشته بدمینتون از رشته های اولویت داری است که باید به آن توجه خاص داشت تا زمینه رشد و توسعه آن فراهم شود.
مدیرعامل کانون جهانگردی و اتومبیل‌ رانی ایران
مدیرعامل کانون جهانگردی و اتومبیل‌ رانی ایران گفت: با توجه به اینکه اردبیل جزو مقاصد اصلی گردشگری به ویژه گردشگری خارجی به شمار می‌ رود، این استان به عنوان پایلوت اجرای طرح هتل‌ های کپسولی انتخاب شد
نماینده مردم گرمی:
نماینده مردم گرمی از آغاز عملیات عمرانی ورزشگاه 3 هزار نفر گرمی خبرداد.
سازمان بسیج ورزشکاران استان اردبیل گرامیداشت روز" فرهنگ پهلوانی و روز بسیج ورزشکاران" بیانیه ای صادر کرد.
مدیرعامل تیم فوتبال ۹۰ ارومیه گفت: تمرینات گروهی این تیم از اواسط هفته آینده در شهر سرعین برگزار خواهدشد تا زمینه آمادگی کامل تیم در ادامه فصل برای بازیکنان فراهم شود.
مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل :
مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل گفت: با برنامه‌ریزی‌های انجام شده امسال اعتبارات لازم برای تکمیل پروژه‌های ورزشی استان اردبیل تامین می‌شود و شاهد بهره‌برداری از طرح‌های نیمه تمام این حوزه خواهیم بود.
مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل:
مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل گفت : از هفته جاری فعالیت ۳۰ رشته ورزشی اعلام شده از سوی ستاد مقابله با کرونا، در باشگاه‌های دولتی و خصوصی استان اردبیل آغاز می‌شود.
رئیس هیات ورزش کارگری استان اردبیل:
رئیس هیات ورزش کارگری استان اردبیل گفت: تعداد ۱۱ هزار و ۳۰۰ کارگر ورزشکار کارگر در سطح استان سامان دهی شده و فعالیت های ورزشی خود را با استفاده از امکانات و مجموعه های ورزشی این اداره کل با بازگشت شرایط به حالت عادی ازسرگیری خواهند کرد.
فرماندارشهرستان گرمی خبرداد؛
فرماندارشهرستان گرمی گفت: از طرف بنیاد علوی درشهرستان گرمی 3 زمین چمن تعریف شده که در4 روستا با عنوان محرومیت زدایی اجراخواهد شد .
محمد علی پهناور با كسب اکثریت آرا به عنوان رئيس هيات انجمن هاي ورزشي استان اردبیل انتخاب شد.
سرپرست اداره کل ورزش و جوانان استان اردبیل:
سرپرست اداره کل ورزش و جوانان استان اردبیل گفت : 11باشگاه ورزشی متخلف در استان اردبیل به دلیل رعایت نکردن دستورالعمل ستاد پیشگیری از گسترش بیماری کرونا پلمپ شدند.
دروازه بان تیم ملی فوتبال ایران به عنوان بهترین فوتبالیست آسیا در تاریخ جام‌های جهانی انتخاب شد.
رئیس فدراسیون شنا شیرجه و واتر پلو در اردبیل:
محسن رضوانی استان اردبیل را در رشته شنا جزء هیات های برتر و فعال کشور دانست.

صفحه‌ها