تازه ها

اخبار ويژه ورزشی

رئیس فدراسیون شنا شیرجه و واتر پلو در اردبیل:
محسن رضوانی استان اردبیل را در رشته شنا جزء هیات های برتر و فعال کشور دانست.
مربی تیم ملی نوجوانان و جوانان وزنه برداری:
سعید علی حسینی گفت: با توجه به شیوع ویروس کرونا و در معرض خطر بودن ورزشکاران توصیه می شود حتما موازین بهداشتی رعایت شود.
سرپرست اداره کل ورزش و جوانان استان اردبیل خبر داد:
سرپرست اداره کل ورزش و جوانان استان اردبیل گفت : با توجه به تصمیم اتخاذ شده کلیه باشگاه های ورزشی ؛ سالن های ورزشی و استخرها اعم از خصوصی و دولتی به مدت یک هفته در استان اردبیل تعطیل شد
رئیس اداره ورزش و جوانان اردبیل خبرداد؛
رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان اردبیل گفت: 15 باشگاه به علت عدم توجه به قوانین و مقررات پلمپ شده است.
بازیکن آمریکایی سوپرلیگ بسکتبال ایران :
بازیکن آمریکایی تیم بسکتبال شهرداری گرگان گفت: همیشه در ایران و گرگان احساس امنیت کردم و معتقدم ایران جای خوبی برای بسکتبال و پیشرفت کردن است.
مدیر گروه رشته تربیت بدنی سما اردبیل خبرداد؛
مدیر گروه رشته تربیت بدنی سما اردبیل از قهرمانی دانشجوی سمای دانشگاه آزاد اردبیل در مسابقات کشتی پهلوانی کشور خبرداد و گفت: این ورزشگار اردبیلی در دسته 90 کیلو به این عنوان دست یافت.
داور فوتبال اردبیلی؛
داور فوتبال اردبیلی با انتقاد از تصمیم کنفدراسیون فوتبال آسیا در سلب میزبانی از تیم های ایرانی حاضر در لیگ قهرمانان آسیا، با بیان اینکه ورزش میدان صلح و دوستی است، گفت: سلیمانی های ورزش ایران، اجازه کارشکنی و توطئه چینی به دشمنان انقلاب اسلامی را نخواهند داد.
عضو هیات رئیسه فدراسیون فوتبال با بیان اینکه علی دایی گزینه سرمربیگری تیم ملی است، گفت: امیدوارم تصمیم نهایی در این ارتباط به زودی گرفته شود.
۴ تیم باشگاهی فوتبال ایران از حضور در رقابت در لیگ قهرمانان آسیا انصراف دادند.
در دومین دوره مجمع سازمانهای مردم نهاد جوانان استان اردبیل با رای گیری اعضا مجمع رئیس ، نائب رئیس و دبیر مجمع جوانان استان اردبیل به مدت 2 سال انتخاب شدند.
سرپرست اداره کل ورزش و جوانان استان اردبیل :
سرپرست اداره کل ورزش و جوانان استان اردبیل گفت:تنها زمین چمن شهرستان گرمی با پیشرفت فیزیکی 50 درصدی تا پایان سال 99 افتتاح می شود.
نیمکت سرمربیگری تیم فوتبال پرسپولیس به گل‌محمدی رسید.
رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان اردبیل خبرداد:
رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان اردبیل از نام گذاری یکی از پروژه های ورزشی در حال احداث شهرستان اردبیل بنام شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی خبر داد.
رئیس هیات ووشو استان اردبیل بعد از گذشت تنها 3 ماه از ریاست خود در این هیات با ۹ رای مخالف برکنار شد.
نائب قهرمان المپیک:
سجاد انوشیروانی گفت: همه ما قول می دهیم در خط و آرمان "شهید سپهبد قاسم سیلمانی" بمانیم و در برابر دشمنان انقلاب اسلامی ایستادگی کنیم.

صفحه‌ها