تازه ها

اخبار ويژه ورزشی

صفحه نخست روزنامه‌های ۱۷ آذر؛
مبادله زندانیان ایران و آمریکا؛ جریان دانشجویی پای مبارزه با فساد بیاید؛ روحانی کشور را متوقف کرده است؛ گرانی بنزین نتیجه‌ای جز تورم ندارد و فرار آسان و قانونی از مالیات؛ از جمله عناوین صفحه اول روزنامه‌های امروز کشورند.
همزمان با هفته بسیج صورت گرفت؛
به مناسبت گرامی داشت هفته بسیج، جمعی از کوهنوردان شهرستان پارس آباد به ارتفاعات هشتسر در منطقه کلیبر صعود کردند و نفرات برتر مسابقه تیر و کمان و جام کاراته بسیج در شهرستان پارس آباد معرفی شدند.
تیم ملی کشورمان در رده بندی جدید فیفا با سقوطی 6 پله ای در رده 33 جهان و دوم آسیا ایستاد.
واکنش پیشکسوت فوتبال و فعال سیاسی بعد از باخت ایران به عراق؛
پیشکسوت فوتبال و فعال سیاسی در اردبیل گفت: به دنبال باخت های مکرر تیم ملی و بازی های ضعیفی که در مقابل تیم ملی بحرین و عراق انجام دادند باید تاج رئیس فدراسیون فوتبال کشور استعفا دهد.
سبلان ما گزارش می دهد؛
چند ماه پیش بود که فدراسیون جهانی وزنه‌برداری با درخواست ایران مبنی بر حضور کیانوش رستمی و سعید علی حسینی در مسابقات گزینشی سوئیس را رد و مانع حضور این دو وزنه بردار قهرمان ایرانی به المپیک ۲۰۲۰ شد.
مسابقه انتخابی تیراندازی با کمان استان اردبیل با حضور بیش از 40 کمان دار از سراسر استان اردبیل در مجموعه پل معلق مشگین شهر برگزار شد.
مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل:
مدیر کل ورزش و جوانان استان اردبیل گفت: تمامی اماکن ورزشی در مناطق زلزله زده استان در اختیار مردم و زلزله زدگان قرار دارد.
علیرضا دبیر در حکمی احمد حبیبی را بعنوان سرپرست هیئت کشتی استان اردبیل منصوب کرد.
بهنام شيري ملی پوش دوومیدانی گفت: برنامه آماده سازی خود را به فداسیون داده‌ام و اگر امکانات فراهم شود، سهمیه المپيك را می‌توانم بگیرم.
سازمان بسیج ورزشکاران استان اردبیل در حمایت از اقدام ارزشی مهدی ترابی بازیکن تیم پرسپولیس بیانیه ای صادر کرد.
کمانداران اردبیل با کسب عناوین مختلف در مسابقات کشوری تیراندازی با کمان سنتی درخشیدند.
معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استاندار اردبیل:
معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استاندار اردبیل گفت: مانور پدافند غیرعامل در دستگاه های مختلف اجرایی استان برگزار می شود.
مدیرکل دفتر امور روستایی و شورا‌های استانداری اردبیل :
مدیرکل دفتر امور روستایی و شورا‌های استانداری اردبیل گفت: وسایل ورزشی لازم برای تجهیز ۵۰ خانه ورزشی روستایی به این روستا‌ها ارسال شد.
درپانزدهمین دوره مسابقات ووشوی قهرمانی جهان؛
یوسف صبری سانداکار وزن ۷۵ کیلوگرم تیم ملی ووشوی ایران به مدال طلای مسابقات قهرمانی جهان رسید.
مربی تیم تیراندازی با کمان سنتی اردبیل گفت: تیم اردبیل با حمایت بخش خصوصی در حال آماده سازی برای حضور موفق در این دوره از مسابقات است.

صفحه‌ها