• معاون اداره کل ورزش و جوانان استان اردبیل:
    معاون اداره کل ورزش و جوانان استان اردبیل گفت: در 5 ماهه نخست امسال 13 باشگاه متخلف در سطح استان اردبیل پلمب شدند که دلیل اصلی پلمب این باشگاه‌ها تجویز مواد نیروزا و نداشتن مجوز بود.

تازه ها

اخبار ويژه ورزشی

معاون اداره کل ورزش و جوانان استان اردبیل:
معاون اداره کل ورزش و جوانان استان اردبیل گفت: در 5 ماهه نخست امسال 13 باشگاه متخلف در سطح استان اردبیل پلمب شدند که دلیل اصلی پلمب این باشگاه‌ها تجویز مواد نیروزا و نداشتن مجوز بود.
سرپرست مسابقات دو و میدانی بانوان کارگران کشور:
سرپرست مسابقات دو و میدانی بانوان کاگران کشور گفت: دومین مسابقات دو قهرمانی بانوان کاگران کشور با شرکت 13 تیم از سراسر کشور به مدت سه روز در ورزشگاه تختی اردبیل برگزار شد.
رزمی کاران اردبیلی 7 مدال ارزشمند در المپیاد استعدادهای برتر کشور در رشته های پنچاک سیلات و سامبو کسب کردند.
معاون فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان اردبیل :
معاون فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان اردبیل گفت: اداره کل ورزش و جوانان اردیبل با اعلام آمادگی از تمامی میزبانی‌ها و حضور در مسابقات استقبال و تلاش می‌کند تا ارزش‌های اسلامی را از طریق ورزش به جهانیان نشان دهد.
مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل:
مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل گفت: شهرستان نمین با دارا بودن منطقه نمونه گردشگری فندقلو، دریاچه سوها، ارتفاعات حور و جنگل‌های ویلکیج از مناطق هدف گردشگران داخلی و خارجی است.
طی سفر رئیس بسیج ورزشکاران کشور به اردبیل انجام می شود؛
نخستین نشست فرماندهان پایگاه های بسیج ادارات کل ورزش و جوانان استان ها با شرکت تمامی استان ها و با حضور رئیس بسیج ورزشکاران کشور دراردبیل برگزارمی شود.
معاون ورزشی اداره کل ورزش و جوانان استان اردبیل:
معاون ورزشی اداره کل ورزش و جوانان استان اردبیل از میزبانی سرعین اردبیل برای تور بین‌المللی دوچرخه‌سواری ایران- آذربایجان در مهر ماه سال‌جاری خبرداد.
با حضور رئیس فدراسیون ورزش های دانش آموزی برگزار شد
مسابقات ورزشی دانش آموزی سراسر کشور در رشته های والیبال و فوتسال با حضور رئیس فدراسیون ورزش های دانش آموزی در اردبیل افتتاح شد.
نماینده فدراسیون ورزش دانش آموزی در اردبیل
نماینده فدراسیون ورزش دانش آموزی در اردبیل به تبیین برنامه های این فدراسیون پرداخت و گفت: تلاش می کنیم در چهار سال آینده فدراسیون ورزش دانش آموزی را به فدراسیون مرجع استعدادیابی کشور تبدیل کنیم‌ .
مدیر کل آموزش و پرورش استان اردبیل خبرداد:
مدیر کل آموزش و پرورش اردبیل گفت: اردبیل برای میزبانی باشکوه از مسابقات ورزشی دانش آموزان سراسر کشور آماده است.
مدیر کل آموزش و پرورش اردبیل
مدیر کل آموزش و پرورش استان اردبیل از برگزاری مسابقات ورزشی دانش آموزان کشور در اردبیل خبرداد و گفت: این مسابقات در رشته های فوتسال و والیبال دهه اول مردادماه در اردبیل برگزار خواهد شد.
رکابزن مشکین شهری فاتح مسابقات دوچرخه سواری رشته استقامت جوانان کشور در مشهد مقدس شد.
گزارش فیلم سبلان ما از سیر تا پیاز آخرین دیدار تیم ملی ایران مقابل تیم فرانسه؛
حواشی داغ بازی سرنوشت‌ساز تیم‌های ملی ایران و فرانسه که با باخت 3 بر 0 در سالن ۶هزارنفری مملو از تماشاگر رضازاده اردبیل پس از سه ست نفس‌گیر به‌سود تیم قدرتمند و مدعی فرانسوی به پایان رسید.
شاگردان تیلیه که با تلفیقی از بازیکنان جوان و باتجربه راهی اردبیل شده بودند با کسب سومین پیروزی پشت سر هم در اردبیل به کار خود پایان دادند
حاشیه های روز سوم مسابقات والیبال لیگ ملتها در اردبیل
حاشیه های روز سوم مسابقات والیبال لیگ ملتها در اردبیل
ماجرای بلیط مسابقات و بازار سیاه همچنان در روز سوم نیز ادامه داشت و متاسفانه باز هم در حق شهروندان اردبیل خیانت شد بطوریکه یکی از نمایندگان مجلس نیز در صفحه خود در شبکه های اجتماعی نسبت به این موضوع اعتراض کرد.

صفحه‌ها