تازه ها

اخبار ويژه ورزشی

مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل:
مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل گفت: شهرستان نمین با دارا بودن منطقه نمونه گردشگری فندقلو، دریاچه سوها، ارتفاعات حور و جنگل‌های ویلکیج از مناطق هدف گردشگران داخلی و خارجی است.
طی سفر رئیس بسیج ورزشکاران کشور به اردبیل انجام می شود؛
نخستین نشست فرماندهان پایگاه های بسیج ادارات کل ورزش و جوانان استان ها با شرکت تمامی استان ها و با حضور رئیس بسیج ورزشکاران کشور دراردبیل برگزارمی شود.
معاون ورزشی اداره کل ورزش و جوانان استان اردبیل:
معاون ورزشی اداره کل ورزش و جوانان استان اردبیل از میزبانی سرعین اردبیل برای تور بین‌المللی دوچرخه‌سواری ایران- آذربایجان در مهر ماه سال‌جاری خبرداد.
با حضور رئیس فدراسیون ورزش های دانش آموزی برگزار شد
مسابقات ورزشی دانش آموزی سراسر کشور در رشته های والیبال و فوتسال با حضور رئیس فدراسیون ورزش های دانش آموزی در اردبیل افتتاح شد.
نماینده فدراسیون ورزش دانش آموزی در اردبیل
نماینده فدراسیون ورزش دانش آموزی در اردبیل به تبیین برنامه های این فدراسیون پرداخت و گفت: تلاش می کنیم در چهار سال آینده فدراسیون ورزش دانش آموزی را به فدراسیون مرجع استعدادیابی کشور تبدیل کنیم‌ .
مدیر کل آموزش و پرورش استان اردبیل خبرداد:
مدیر کل آموزش و پرورش اردبیل گفت: اردبیل برای میزبانی باشکوه از مسابقات ورزشی دانش آموزان سراسر کشور آماده است.
مدیر کل آموزش و پرورش اردبیل
مدیر کل آموزش و پرورش استان اردبیل از برگزاری مسابقات ورزشی دانش آموزان کشور در اردبیل خبرداد و گفت: این مسابقات در رشته های فوتسال و والیبال دهه اول مردادماه در اردبیل برگزار خواهد شد.
رکابزن مشکین شهری فاتح مسابقات دوچرخه سواری رشته استقامت جوانان کشور در مشهد مقدس شد.
گزارش فیلم سبلان ما از سیر تا پیاز آخرین دیدار تیم ملی ایران مقابل تیم فرانسه؛
حواشی داغ بازی سرنوشت‌ساز تیم‌های ملی ایران و فرانسه که با باخت 3 بر 0 در سالن ۶هزارنفری مملو از تماشاگر رضازاده اردبیل پس از سه ست نفس‌گیر به‌سود تیم قدرتمند و مدعی فرانسوی به پایان رسید.
شاگردان تیلیه که با تلفیقی از بازیکنان جوان و باتجربه راهی اردبیل شده بودند با کسب سومین پیروزی پشت سر هم در اردبیل به کار خود پایان دادند
حاشیه های روز سوم مسابقات والیبال لیگ ملتها در اردبیل
حاشیه های روز سوم مسابقات والیبال لیگ ملتها در اردبیل
ماجرای بلیط مسابقات و بازار سیاه همچنان در روز سوم نیز ادامه داشت و متاسفانه باز هم در حق شهروندان اردبیل خیانت شد بطوریکه یکی از نمایندگان مجلس نیز در صفحه خود در شبکه های اجتماعی نسبت به این موضوع اعتراض کرد.
سرمربی تیم ملی والیبال بعد از آخرین بازی هفته چهارم
سرمربی تیم ملی والیبال ایران پس از بازی مقابل تیم ملی فرانسه با بیان اینکه عملکرد خوبی نداشتیم، گفت: باخت به فرانسه، انگیزه بازیکنان ایران در هفته پنجم رقابت ها را بالا برد چراکه خبر منتشر شده در سایت فدراسیون جهانی درست نبود و صعود ایران به مرحله نهایی هنوز قطعی نشده است.
کاپیتان سابق تیم ملی والیبال ایران؛
کاپیتان سابق تیم ملی والیبال با بیان اینکه تیم ملی ایران، امروز از آبرو و اعتبار والیبال آسیا در جهان دفاع می کند، گفت: برگزاری لیگ ملت ها در اردبیل بهترین فرصت برای معرفی فرهنگ آذربایجان به جهان است.
سومین روز هفته چهارم لیگ ملت های والیبال جهان:
آخرین دیدار هفته چهارم لیگ ملت های والیبال جهان در اردبیل در حالی به ایستگاه پایانی رسید که تیم ملی والیبال ایران با تیم دوم خود با نتیجه سه بر صفر مغلوب فرانسه نایب قهرمان دوره پیش این رقابت ها شد.
در نشست خبری بازی پرتغال و استرالیا مطرح شد
سرمربی استرالیا در نشست خبری بعد از دیدار والیبال پرتغال استرالیا گفتد: میزبانی اردبیل و سرعین از این دوره از مسابقات بسیار عالی بوده و بازیکنان و کادر فنی استرالیا رضایت مطلوبی از نحوه میزبانی دارند.

صفحه‌ها