تازه ها

اخبار ويژه اقتصادی

معاون امور اقتصادی و هماهنگی استانداری اردبیل خبرداد؛
معاون امور اقتصادی و هماهنگی استانداری اردبیل به بررسی وضعیت واحدهای صنعتی استان اردبیل پرداخت و گفت: از تعداد ۹۷۹ واحد بنگاه کوچک و متوسط در سطح استان، تنها ۲۶ واحد تولیدی بزرگ با اشتغال‌زایی بالای ۱۰۰ نفر نیز در اردبیل فعالیت می‌ کنند.
مدیرکل دامپزشکی استان اردبیل خبرداد؛
مدیرکل دامپزشکی استان اردبیل از کشف ، ضبط و امحاء 1590 کیلوگرم گوشت فاسد و غیر بهداشتی با هماهنگی مراجع قضایی در اردبیل خبر داد
روستای زیوه (بنفشه دره) در 7 کیلومتری اردبیل محروم از تلفن ،جاده و آب است.
وزیر فرهنگ و ارشاد در اردبیل:
وزیر فرهنگ و ارشاد احیا و تشکیل بنیاد فرهنگ، هنر و ادب آذربایجان را بسیار مطلوب ارزیابی کرد گفت: بنیاد فرهنگ، هنر و ادب آذربایجان می تواند فرهنگ ، هنر و ادبیات مشترک استان های شمالغرب را تقویت کند.
معاون حمل ونقل اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان اردبیل خبر داد:
معاون حمل ونقل اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان اردبیل از توزیع 45 هزار و 500 حلقه لاستیک در بین رانندگان خبرداد.
رییس سازمان صنعت معدن و تجارت استان اردبیل:
رییس سازمان صنعت معدن و تجارت استان اردبیل گفت: در آستانه بازگشایی مدارس و به منظور تنظیم بازار و کمک به اقشار کم درآمد جامعه، دفترچه دانش آموزی در سطح استان توزیع می شود.
وزیر کار،تعاون و رفاه اجتماعی:
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: اجرای هم زمان چندین طرح اشتغالزایی با اتخاذ سیاست های حمایتی و تعریف مشوق های جدید برای کارفرمایان یکی از سیاست های مهم این وزارتخانه جهت گشایش امر اشتغال در کشور است.
استاندار اردبیل:
استاندار اردبیل گفت: بزرگترین واحد تولیدی کاغذ سنگی که بدون استفاده از درخت و آلودگی زیست محیطی سالانه ۱۲۰هزار تن انواع کاغذ که مواد اولیه آن از سنگ است در اردبیل ایجاد می شود.
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان اردبیل:
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان اردبیل گفت: ۶۶۰ طرح اشتغال‌زایی در پنج ماهه نخست سال‌جاری توسط مددجویان تحت حمایت اجرا شده است تا زمینه خوداتکایی آنها فراهم شود.
استاندار اردبیل:
استاندار اردبیل گفت: پیروزی انقلاب اسلامی و به دنبال آن ۸سال دفاع مقدس در امتداد واقعه کربلا و روز عاشورا بوده است.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل:
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل گفت: پرداخت حق بیمه یکی از ضروریات در تعریف اشتغال درطرح های اشتغالزایی است.
رییس سازمان صنعت ، معدن وتجارت استان اردبیل :
رییس سازمان صنعت ، معدن وتجارت استان اردبیل گفت:براساس شاخص های بخش صنعت ، معدن وتجارت در برنامه توسعه استانهای محروم، اردبیل جزو 12 استان محروم تعیین شده است
استاندار اردبیل:
استاندار اردبیل گفت: آمار اشتغالزایی راستی آزمایی می شود و هیچ اجباری برای ارائه آمارهای غیر واقعی اشتغال از سوی دستگاه های اجرایی وجود ندارد.
استاندار اردبیل
استاندار اردبیل گفت: در راستای حمایت از سرمایه‌گذاری در استان و به لحاظ اهمیت میزان سرمایه‌گذاری و اشتغال کارخانه فروسیلیسیوم خلخال، زیرساخت‌های مورد نیاز تامین و پس از بررسی مطالعات زیست محیطی، مجوزهای لازم احداث این کارخانه صادر می‌شود.
معاون فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان اردبیل:
معاون فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان اردبیل از تایید 30 طرح کارآفرینی و اشتغال زایی جهت اجرایی شدن خبر داد.

صفحه‌ها

گزارش ويژه