تازه ها

اخبار ويژه اقتصادی

وزیر فرهنگ و ارشاد در اردبیل:
وزیر فرهنگ و ارشاد احیا و تشکیل بنیاد فرهنگ، هنر و ادب آذربایجان را بسیار مطلوب ارزیابی کرد گفت: بنیاد فرهنگ، هنر و ادب آذربایجان می تواند فرهنگ ، هنر و ادبیات مشترک استان های شمالغرب را تقویت کند.
معاون حمل ونقل اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان اردبیل خبر داد:
معاون حمل ونقل اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان اردبیل از توزیع 45 هزار و 500 حلقه لاستیک در بین رانندگان خبرداد.
رییس سازمان صنعت معدن و تجارت استان اردبیل:
رییس سازمان صنعت معدن و تجارت استان اردبیل گفت: در آستانه بازگشایی مدارس و به منظور تنظیم بازار و کمک به اقشار کم درآمد جامعه، دفترچه دانش آموزی در سطح استان توزیع می شود.
وزیر کار،تعاون و رفاه اجتماعی:
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: اجرای هم زمان چندین طرح اشتغالزایی با اتخاذ سیاست های حمایتی و تعریف مشوق های جدید برای کارفرمایان یکی از سیاست های مهم این وزارتخانه جهت گشایش امر اشتغال در کشور است.
استاندار اردبیل:
استاندار اردبیل گفت: بزرگترین واحد تولیدی کاغذ سنگی که بدون استفاده از درخت و آلودگی زیست محیطی سالانه ۱۲۰هزار تن انواع کاغذ که مواد اولیه آن از سنگ است در اردبیل ایجاد می شود.
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان اردبیل:
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان اردبیل گفت: ۶۶۰ طرح اشتغال‌زایی در پنج ماهه نخست سال‌جاری توسط مددجویان تحت حمایت اجرا شده است تا زمینه خوداتکایی آنها فراهم شود.
استاندار اردبیل:
استاندار اردبیل گفت: پیروزی انقلاب اسلامی و به دنبال آن ۸سال دفاع مقدس در امتداد واقعه کربلا و روز عاشورا بوده است.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل:
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل گفت: پرداخت حق بیمه یکی از ضروریات در تعریف اشتغال درطرح های اشتغالزایی است.
رییس سازمان صنعت ، معدن وتجارت استان اردبیل :
رییس سازمان صنعت ، معدن وتجارت استان اردبیل گفت:براساس شاخص های بخش صنعت ، معدن وتجارت در برنامه توسعه استانهای محروم، اردبیل جزو 12 استان محروم تعیین شده است
استاندار اردبیل:
استاندار اردبیل گفت: آمار اشتغالزایی راستی آزمایی می شود و هیچ اجباری برای ارائه آمارهای غیر واقعی اشتغال از سوی دستگاه های اجرایی وجود ندارد.
استاندار اردبیل
استاندار اردبیل گفت: در راستای حمایت از سرمایه‌گذاری در استان و به لحاظ اهمیت میزان سرمایه‌گذاری و اشتغال کارخانه فروسیلیسیوم خلخال، زیرساخت‌های مورد نیاز تامین و پس از بررسی مطالعات زیست محیطی، مجوزهای لازم احداث این کارخانه صادر می‌شود.
معاون فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان اردبیل:
معاون فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان اردبیل از تایید 30 طرح کارآفرینی و اشتغال زایی جهت اجرایی شدن خبر داد.
مدیر جهادکشاورزی شهرستان بیله سوار خبر داد:
مدیر جهادکشاورزی شهرستان بیله سوار گفت: پیش بینی می‌شود امسال بیش از ۳ هزار تن بادام زمینی از مزارع شهرستان بیله سوار برداشت شود.
فرماندار سرعین:
فرماندار سرعین گفت:طبق قانون، مسیل های دارای حریم مشخصی هستند و با توجه به اینکه برخی افراد حریم رودخانه ویلادره را رعایت نکرده بودند و با صدور احکام قضایی تا ۱۰ روز دیگر رها سازی می شود.
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل:
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل گفت: در 5 ماه گذشته از سال، یک میلیون و 609 هزارتن کالا در استان اردبیل ​جابجا شده است.

صفحه‌ها

گزارش ويژه