ثبت نام در رویداد

تازه ها

اخبار ويژه اقتصادی

نماینده مردم اردبیل، نمین، نیر، سرعین در مجلس :
نماینده مردم اردبیل، نمین، نیر، سرعین در مجلس خطاب به وزیر جهاد کشاورزی گفت: چرا در مکانیزاسیون کشاورزی نظارت دقیق و لازمی ندارید، متقاضیان چند هزار نفری خرید تراکتور همچنان بلاتکلیف و سرگردان هستند. این چه نوع حمایتی از کشاورز و تولید است.
استاندار اردبیل:
استاندار اردبیل گفت: احداث مجموعه پتروشیمی تولید متانول یک سال گذشته اغاز شده و اوایل سال ۹۹ به بهره برداری می رسد.
نایب رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس گفت: دولت با توجه به گرانی بنزین باید بازار را کنترل و شبانه‌روزی در این زمینه تلاش کند.
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار اردبیل:
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار اردبیل گفت: بر اساس بررسی های به عمل امده قیمت هیچ کالایی در بازار در استان اردبیل افزایش نیافته است.
وزیر جهاد در پاسخ به نماینده مشکین شهر:
وزیر جهاد کشاورزی گفت: ما اصرار کردیم که شرکت کشت و صنعت مغان به دولت برگرد، اما این کار صورت نگرفت البته با توجه به سرمایه گذاری دهها میلیارد تومانی در این بنگاه اقتصادی به نظر می‌رسد این وضعیت آن، بهتر از زمانی است که این شرکت در اختیار ما قرار داشت.
عبدالمجید شیخی گفت: طی دو سال اخیر اعلام کرده اند این رقم کاهش پیدا کرده ولی باز هم نیازمند یک نظام مالیات محکم و یک پارچه هستیم؛ تشکیل یک بانک اطلاعاتی یک پارچه از فعالین اقتصادی با همراهی بانک مرکزی هستیم.
مطالبه ملت از دولت؛
دستگاه های نظارتی پس از افزایش نرخ بنزین و به دنبال نگرانی های مردم در رابطه با گرانی اجناس و کالاهای ضروری ،طرح نظارت بر بازار، اجناس و کالاهای اساسی را در سطح کشور آغاز کردند.
در نشست اعضای کمیسیون انرژی اتاق بازرگانی ایران مطرح شد؛
رئیس کمیسیون انرژی اتاق ایران با بیان اینکه وزن دولت در اقتصاد کشور بیشتر از بخش خصوصی است، گفت: در تلاش هستیم تا سهم بخش خصوصی در اقتصاد کشور را ارتقا داده و کفه ترازو را به نفع بخش خصوصی بالا ببریم که در این صورت رویای اردبیل برای ورود به بازار کشورهای منطقه نیز محقق خواهد شد.
معاون امور اقتصادی استاندار اربیل:
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار اردبیل به تشریح فعالیت های اقتصادی انجام شده در استان پرداخت و گفت:به منظور جذب گردشگر در فصول سرد سال ۲۰ طرح مختلف باکاربری گردشگری در شهر سرعین تعریف شده و در آینده اجرا می شود.
در دیدار استاندار اردبیل با سفیر عمان مطرح شد؛
استاندار اردبیل در دیدار با سفیر عمان با تاکید بر آمادگی اردبیل برای توسعه مناسبات با کشور عمان گفت: فعالان اقتصادی، مسئولان و نمایندگان مردم در مجلس از توسعه روابط با کشور عمان در بخش‌های تجاری، اقتصادی و گردشگری استقبال می‌کنند.
معاون هماهنگ کننده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل:
معاون هماهنگ کننده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل گفت:سالانه بیش از 12 هزار دانش آموز اردبیلی عازم مناطق عملیاتی جنوب و شمالغرب کشور در قالب کاروان های راهیان نور می شوند.
استاندار اردبیل:
استاندار اردبیل در جریان بازدید از طرح های صنعتی و گردشگری شهرستان خلخال گفت: در سایه همدلی مسوولان استان و شهرستان، طرح های اقتصادی و گردشگری مهم و تاثیر گذاری در خلخال آغاز و در حال اجرا است.
استاندار اردبیل:
استاندار اردبیل در جریان بازدید از پروژه توسعه بیمارستان سبلان اردبیل با بیان اینکه سند توسعه سلامت استان تدوین شده و در مرحله اجراست، گفت: در این سند به مباحث پیشگیری از ابتلای به بیماری ها با اجرای برنامه‌های فرهنگی و آموزشی و ارتقاء سطح آگاهی خانواده ها توجه جدی شده است.
معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار اردبیل خبرداد؛
معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار اردبیل گفت: ۱۴۴ طرح تحقیقاتی و پژوهشی دستگاه‌های اجرایی استان در کارگروه مربوطه مورد تایید قرار گرفته است.
تهیه کننده کننده مستند صفر تا صد گفت: مراحل پیش تولید مستند تلویزیونی با موضوع کارآفرینی تقریبا به پایان رسیده و تصویربرداری آن به زودی آغاز می شود.

صفحه‌ها

گزارش ويژه