• پیشنهاد جالب منتخب مردم مشگین شهر در مجلس یازدهم:
    عباس زاده منتخب مردم مشگین شهر در مجلس یازدهم خطاب به مدیران و مسئولانی که پیشنهاد نشست و گفتگو با نمایندگان مجلس به مناسبت های مختلف می دهند ، گفت: این افراد حداقل دو صفحه از اقدامات و عملکرد خود در طول تصدی مسئولیت نیز با خود به ارمغان آورند.

تازه ها

اخبار ويژه اقتصادی

پیشنهاد جالب منتخب مردم مشگین شهر در مجلس یازدهم:
عباس زاده منتخب مردم مشگین شهر در مجلس یازدهم خطاب به مدیران و مسئولانی که پیشنهاد نشست و گفتگو با نمایندگان مجلس به مناسبت های مختلف می دهند ، گفت: این افراد حداقل دو صفحه از اقدامات و عملکرد خود در طول تصدی مسئولیت نیز با خود به ارمغان آورند.
منتخب مردم اردبیل در مجلس یازدهم:
نیکزاد منتخب مردم اردبیل در مجلس یازدهم از پیگیری مشکلات کارکنان شرکت توسعه گردشگری ایران در شهرستان سرعین خبرداد و گفت: تمامی 40 کارگر تعدیل شده این شرکت پس از رفع بحران کرونا به کار خود باز خواهند گشت.
منتخب مردم مشکین شهر در مجلس؛
عباس زاده منتخب مردم مشکین شهر در مجلس یازدهم به تشریح برنامه های خود برای پیشرفت استان پرداخت و گفت: با آغاز به کار مجلس یازدم، پرونده واگذاری کشت و صنعت مغان جدی تر از گذشته پیگیری می شود.
استاندار اردبیل خبرداد:
بهنام جو استاندار اردبیل از بسته شدن کلیه ورودی‌های مراکز طبیعی، گردشگری، تفریحی، توریستی تا 15‌ام فروردین به ویژه روز طبیعت خبر داد و افزود: برنامه های خوبی از لحاظ گردشگری و تقویت اقتصاد استان در سال جدید در حال تدوین است.
مخترع و مبتکر اردبیلی؛
پرسیاوش مخترع دستگاه پدالی ضدعفونی کننده و شستشو کننده مکانیکی، استفاده از بانک اطلاعاتی ایده ها و ابتکارات نخبگان را اولین گام در راستای تحقق جهش تولید دانست و گفت: صادرات دستگاه پدال ضدعفونی کننده به سایر استان های کشور ، علاوه بر خدمت رسانی به مردم برای 4 نفر نیز در اوج بحران کرونا، ایجاد شغل کرد.
مدیرعامل بزرگ ترین تولید کننده مرغ خاورمیانه در اردبیل خبرداد؛
مدیرعامل بزرگ ترین تولید کننده مرغ خاورمیانه در اردبیل از فعالیت شبانه روزی 850 نفر در سنگر تولید گوشت سفید و مرغ و طیور کشور خبر داد.
استاندار اردبیل در گفتگو با سبلان ما؛
بهنامجو عصر امروز با افتتاح دومین تولیدی ماسک n95 در کشور و اولین تولیدی این ماسک در مرکز استان از تولید روزانه 10 هزار ماسک با استاندارد های روز جهان در اردبیل خبر داد.
رئیس جامعه هتل ها ومراکز اقامتی استان اردبیل:
رئیس جامعه هتل ها ومراکز اقامتی استان اردبیل گفت: نظارت و اشراف کاملی بر مراکز اقامتی درسطح استان داریم ودرصورت فعالیت خانه های شخصی واسکان مسافر وعدم تمکین به مصوبات ستاد کرونا مجبور به پلمپ اینگونه مراکز خواهیم بود.
گزارشی از وضعیت تولید گوشت مرغ در دوران جولان کرونا ؛
کرونا هم مانع فعالیت آرتا جوجه سبلان یکی از بزرگترین تولیدکنندگان مرغ در خاورمیانه نشد.
منتخب مردم مشگین شهر:
منتخب مردم مشگین شهر گفت:دولت با واگذاری اوراق مشارکت به پیمانکاران (آینده فروشی) در واقع دولت های بعد از خود را گرفتار بدهی می کند و با احذ وام خارجی کمر دولت آینده و ملت را می شکند.
فرمانده سپاه ناحیه سرعین:
فرمانده سپاه ناحیه سرعین گفت: از امروز توزیع 300 بسته غذایی برای افراد بی بضاعت و پخش 10 هزار لیتر مواد ضدعفونی کننده بین روستائیان شهرستان سرعین آغاز شد.
علیرضابیگی تشریح کرد
عضو هیئت تحقیق و تفحص مجلس جزئیات پرونده فساد کشت و صنعت مغان را در سازمان خصوصی سازی که ردپای اسحاق جهانگیری در آن وجود دارد را تشریح کرد.
شایعه کمبود بنزین حاشیه ساز شد؛
شایعه تعطیل شدن جایگاه‌های عرضه سوخت، موجب ازدحام خودروها در پمپ‌بنزین‌های اردبیل ،سرعین و پارس آباد شد.
استاندار اردبیل خبرداد؛
استاندار اردبیل گفت: ۹ کیلومتر دیگر از پروژه راهسازی اردبیل- مشگین شهر تا پایان نیمه اول سال آینده تکمیل و به بهره برداری می رسد.
فرمانده سپاه ناحیه گرمی:
فرمانده سپاه ناحیه گرمی: بسیج سازندگی در راستای مقابله با شیوع کرونا مصمم به تولید ماسک نانو کرده است و از تولید کنندگان مواد ضدعفونی حمایت خواهد کرد.

صفحه‌ها

گزارش ويژه