ثبت نام در رویداد

اخبار ويژه اقتصادی

مدیرشرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه اردبیل :
مدیرشرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه اردبیل گفت: مقدار مصرف گاز مایع جهت مصرف خانگی در طول ده ماه گذشته سال ۹۸ نسبت به مدت مشابه سال قبل ۱۷درصد کاهش داشته است .
مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل:
مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل گفت: تمامی راه‌های شریانی استان اردبیل به غیر از 50 تا 60 کیلومتر ردیف اعتباری ملی دارد .
رئیس پارک علم و فناوری استان اردبیل:
رئیس پارک علم و فناوری استان اردبیل با بیان اینکه 18 تیم پارک علم و فناوری استان در حوزه فضای مجازی در حال فعالیت هستند، گفت: بزودی مرکز نوآوری انیمیشن و رسانه در پاک علم و فناوری اردبیل راه اندازی می شود.
استاندار اردبیل:
استاندار اردبیل گفت: آموزش و پرورش می تواند با استفاده از مراکز آموزشی دارای قابلیت تجاری ، منابع درآمدی جدیدی برای خود ایجاد کند.
بیش از دو ماه از سهمیه بندی و افزایش قیمت بنزین می گذرد که در دو ماه گذشته صاحبان کارتهای سوخت با موارد و مشکلاتی مواجه شدند؛ عمده ترین مشکل مردم در این زمینه کم شدن سهمیه بنزین خودرو ها یا به عبارت دیگر «غیب شدن سهمیه بنزین مردم» بود.
آنچه روحانی بلد نیست!
رهبر انقلاب در نماز جمعه تهران:
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای فرمودند: آن روزی که ده‌ها میلیون در ایران و صدها هزار نفر در بعضی کشورها به پاس خون فرمانده سپاه قدس به خیابان‌ها آمدند و بزرگترین بدرقه جهان را شکل دادند از ایام الله است.
مدیرکل میراث فرهنگی و گردشگری استان اردبیل:
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان اردبیل گفت: مطابق برنامه ریزی‌ها ۳۱ پروژه سرمایه گذاری در مشگین شهر اجرا می‌شود که توسعه اقتصادی این منطقه را موجب خواهد شد.
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار اردبیل:
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار اردبیل گفت: صیانت از طرح های اشتغال پایدار روستایی با هدف جلوگیری از هرگونه انحراف و هدر رفت منابع دنبال می شود.
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان اردبیل خبرداد:
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان اردبیل از شناسایی 85 هزار هنرمند صنایع دستی در استان اردبیل خبرداد و گفت: در سالجاری 500 فرصت شغلی از محل مشاغل خانگی محقق شده است.
مدیرکل کمیته امداد استان اردبیل:
مدیرکل کمیته امداد استان اردبیل گفت: کمک‌های خیران به خانوار تحت حمایت این نهاد و سایر اقشار آسیب‌پذیر استان اردبیل در ۹ ماهه سال‌جاری نسبت به مدت مشابه خود در سال گذشته ۵۳ درصد افزایش داشته است.
مدیرکل اوقاف و امورخیریه استان اردبیل خبرداد؛
مدیرکل اوقاف و امورخیریه استان اردبیل از واگذاری تسهیلات ارزان قیمت به فعالان دانش بنیان خبرداد و گفت: تحقق اقتصاد مقاومتی و زمینه سازی اشتغال جوانان اولویت اوقاف و امورخیریه استان اردبیل است.
دانش آموزان اردبیلی با حضور در جمع پاسداران و رزمندگان عاشورایی سپاه حضرت عباس(ع) از عملیات ظفرمندانه سپاه قدردانی و تشکر کردند.
استاندار اردبیل خبرداد؛
استاندار اردبیل با اشاره به تصویب 10 هزار میلیارد تومان تسهیلات بانکی برای واحدهای تولیدی در سفر اخیر رئیس جمهور به استان از پرداخت یک هزار و 400 میلیارد تومان از این تسهیلات به تولید کنندگان خبر داد.
رییس سازمان صمت استان اردبیل:
رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان اردبیل گفت:براساس آخرین بررسی‌ها ، افزایش محسوسی در قیمت اقلام به خصوص کالاهای اساسی مردم مشاهده و گزارش نشده است.

صفحه‌ها

گزارش ويژه