تازه ها

اخبار ويژه اقتصادی

مدیرکل کمیته امداد استان اردبیل:
مدیرکل کمیته امداد استان اردبیل گفت: خیران اردبیلی در عید سعید قربان سال‌جاری یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان به تأمین گوشت خانوار تحت حمایت این نهاد کمک کرده‌اند.
جانشین سازمان بسیج سازندگی استان اردبیل
جانشین سازمان بسیج سازندگی استان اردبیل با بیان اینکه راه اندازی گفتمان اقتصاد مقاومتی در جامعه، مهمترین اولویت حرکت های جهادی است از جهادگران بسیجی خواست در ارتقای دانش و آگاهی های مردم تلاش کنند.
استاندار اردبیل:
استاندار اردبیل گفت:در سال ۹۸ رئیس جمهور ۸ سفر استانی را در برنامه سفرهای استانی خود قرار داده که استان اردبیل سومین سفر استانی را در اواخر شهریور یا اوایل مهرماه به اردبیل اختصاص خواهد داد.
مسئول سازمان بسیج سازندگی اردبیل:
مسئول سازمان بسیج سازندگی سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل گفت:تاکنون ۱۹۶ مدرسه در قالب اردوهای طرح هجرت در مناطق محروم استان شناسایی و با کمک این گروه های جهادی مرمت، بهسازی و رنگ آمیزی شده است.
معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان اردبیل:
معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان اردبیل گفت: مردم خیر استان اردبیل بیش از هفت میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان در چهار ماهه نخست سال‌جاری به مراکز نیکوکاری کمک کرده‌اند.
مدیرکل بهزیستی استان اردبیل:
مدیرکل بهزیستی استان اردبیل گفت: حدود ۹۵ درصد از فعالیت‌های مجموعه بهزیستی استان اردبیل با مشارکت سازمان‌های مردم نهاد اجرایی می‌شود.
امام جمعه موقت پارس آباد:
امام جمعه موقت پارس آباد با بیان اینکه جهادگران بسیجی با تلاش شبانه روزی خود باعث تحقق آرمان های انقلاب اسلامی در محرومیت زدایی از جامعه شدند، گفت: حرکت های جهادی بسیج، بهترین نمونه و الگو جهت استفاده از توان داخلی در حل مشکلات کلان کشور است.
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی استان:
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی استان ار بیل از ابتلای ۱۰ نفر در استان به بیماری تب کریمه کنگو خبر داد.
یک روز مانده به عید سعید قربان؛
تنها یک قدم تا عید سعید قربان فاصله است، عیدی می توان گفت بهترین فرصت برای قرب الهی و عید صداقت و پاکی و تسلیم شدن انسان مؤمن در برابر اراده پروردگار است.
رییس سازمان حفاظت محیط زیست کشور در اردبیل
رییس سازمان حفاظت محیط زیست کشور در نشست مشترک با استاندار اردبیل به بررسی وضعیت توسعه واحدهای صنعتی استان پرداخت و گفت:سرمایه گذاران واحدهای صنعتی در احداث کارخانه ها،حقوق شهروندی را رعایت کنند چراکه توجه به محیط زیست، توجه به حقوق نسل آینده است.
استاندار اردبیل:
استاندار اردبیل گفت: : با هدف ارتقاء شاخص های توسعه انسانی ، ۱۱۹ قشلاق بالای ۲۰ خانوار استان به روستا تبدیل می شود
معاون وزیر اسبق اقتصاد و امور دارایی در گفتگو با دانا:
حیدر مستخدمین حسینی گفت: حذف 4 صفر از پول ملی آثاری دارد که در وهله اول و در حوزه روانشناختی جامعه این آثار مشاهده می شود و در ادامه بر اجزای اقتصاد مانند تورم، رکود و ... تأثیر می گذارد و به لحاظ روانی موجب افزایش تورم می شود.
استاندار اردبیل خبرداد
استاندار اردبیل از انعقاد تفاهم نامه همکاری با ستاد اجرایی فرمان امام (ره) خبرداد و گفت: عملیات اجرایی ۵۰۰ واحد مسکونی برای محرمان استان اردبیل به زودی آغاز می کند.
استاندار اردبیل خبرداد:
استاندار اردبیل در بازدید از پروژه های گردشگری شهرستان سرعین از اختصاص ۷ میلیارد تومان برای اجرا و تکمیل پروژه راه دسترسی پیست اسکی آلوارس خبر داد.
آخرین تصاویر مرحوم محمدباقر منصوری، مداح اهل بیت (ع) که برای مداحی در مراسم عزاداری امام جواد (ع) به ارومیه سفر کرده بود منتشر شد.

صفحه‌ها

گزارش ويژه