تازه ها

اخبار ويژه اقتصادی

پذیره نویسی صندوق پالایشی یکم یا همان دارا دوم پس از حواشی که داشت، از اوایل شهریور ماه آغاز شد و اما براساس آمار پذیره نویسی آن از طریق کارگزاری‌های بورسی فقط 17 درصد از واحدهای آن فروش رفت.
مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان اردبیل خبرداد؛
مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان اردبیل از کشف و ضبط بیش از 80 اصله چوب آلات قاچاق جنگلی با بی سابقه روش قاچاق در استان اردبیل خبر داد.
فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل:
فرمانده سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل گفت: ایستادگی های امروز مرهون ایثارگری های دوران دفاع مقدس است و باید مسئولان ما از الگوی مدیریت جهادی شهدا بهره ببرند.
سهمیه بنزین خودرو‌ها و موتورسیکلت‌ها در ساعت صفر بامداد سه شنبه یکم مهر ماه در کارت‌ های سوخت شخصی شارژ خواهد شد.
گزارش تصویری؛
بمناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس با حضور مسئولین شهرستانی و جمعی از شهروندان همایش جهش تولید در پارس آباد برگزار شد.
مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان اردبیل:
مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان اردبیل گفت: احداث شهرک صنعتی مشترک میان ایران و جمهوری آذربایجان در دستور کار دو کشور قرار دارد که احداث آن، روند مثبتی در جذب سرمایه گذار و توسعه صنعت منطقه در پی خواهد داشت.
مدیر کل هماهنگی امور اقتصادی استانداری اردبیل:
مدیر کل هماهنگی امور اقتصادی استانداری اردبیل گفت: در راستای کنترل بازار ، احتکار کنندگان متخلف شناسایی و برخوردهای قانونی با آن ها اعمال می شود.
نایب رئیس کمیسیون اقتصاد مجلس:
نماینده مردم اردبیل نیر نمین و سرعین در مجلس گفت: متاسفانه اخیراً عمده سهامداران بورسی بدون دانش و مهارت مناسب و با سرمایه های ضروری خود اقدام به خرید سهام کرده اند.
رئیس مرکز تجارت جهانی ایران با بیان اینکه اتاق‌های بازرگانی هیچ قدمی در جهت رفع مشکلات اقتصادی کشور برنمی‌دارند گفت: همه این منافعی که نصیب مسئولان اتاق و عده‌ای خاص می‌شود، نوعی رانت است که دست هر کسی به آن منافع شیرین نمی‌رسد.
مدیر اکتشاف شرکت ملی نفت ایران :
مدیر اکتشاف شرکت ملی نفت ایران گفت: این اکتشاف که از سال ۱۳۸۷ پیگیری می شود، برای تامین پالایشگاه تبریز از اهمیت بالای برخورد است.
طی حکمی از سوی صالحی نیا معاون وزیر صمت و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران، بهروز عباسپور به عنوان عضو اصلی موظف در هیات مدیره شرکت شهرک های صنعتی استان اردبیل منصوب شد.
محمد آزاد، یک کارشناس حوزه کشاورزی گفت: آخرین آمارها حاکی از تحویل تنها 8 میلیون تن گندم کشاورزان به نمایندگان دولت است؛ در حالی که حدود 15 میلیون تن گندم کاشته شده است تنها حدود 60 درصد این مقدار توسط دولت خریداری شده و کشاورزان حدود 7 میلیون تن گندم خود را تحویل دولت ندادند.
مدیرکل کمیته امداد استان اردبیل خبر داد:
مدیرکل کمیته امداد استان اردبیل گفت: با مشارکت گسترده خیران اردبیلی در «شور عاطفه‌ها» تاکنون بیش از یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان به صورت نقدی و غیرنقدی برای تهیه کتاب، کیف، لوازم تحریر و سایر نیارهای دانش‌آموزان تحت حمایت کمک شده است.
مراسم تکریم و معارفه مدیر سابق و جدید شعب بانک کشاورزی استان اردبیل برگزار و «داود رجبی» به عنوان مدیر جدید این بانک معرفی شد.
مدیر کل هواشناسی اردبیل خبرداد؛
مدیر کل هواشناسی اردبیل گفت: پیش‌بینی‌های به موقع و توصیه های هواشناسی کشاورزی در سال گذشته نقش بسزایی در کاهش خسارات ناشی از سرمازدگی درختان میوه منطقه داشته است.

صفحه‌ها

گزارش ويژه