تازه ها

اخبار ويژه بین الملل

معصومه ابتکار، معاون امور زنان و خانواده نهاد ریاست جمهوری وارد اردبیل شد.
گزارش فیلم؛
جهادگران بسیجی شهرستان اصلاندوز اردبیل با تلاش شبانه روزی در حال خدمت رسانی به اهالی مناطق سیل زده منطقه معمولان لرستان هستند.
پیشرفت تولید نوشت افزار ایرانی، در گرو قیمت و کیفیت؛
امروزه برای اینکه بتوانیم از بازار خارجی نوشت افزار عبور کنیم باید علاوه بر حمایت، باید تلاش کنیم و کیفیت محصولات داخلی را افزایش دهیم.
سخنگوی انجمن روزنامه نگاران مسلمان:
سخنگوی انجمن روزنامه نگاران مسلمان گفت: اگر دولت مردان سعه صدر خود را بالا ببرند و به انتقادات سازنده متخصصان و رسانه‌ها توجه می‌کردند، قطعا بخشی از مشکلات فعلی به خصوص در حوزه معیشت مردم و اقتصاد وجود نداشت.
در همایش فرماندهان پایگاه های وزارت ورزش و جوانان کشور مطرح شد؛
فرمانده مرکز مقاومت بسیج وزارت ورزش و جوانان کشورگفت: بسیج امروز برای مقابله با جنگ نرم در جبهه های فکری مدرن آماده نبرد است.
صفحه نخست روزنامه‌های 15مرداد؛
راه‌اندازی سامانه رصد قیمت کالای اساسی؛ اروپا به تعهدات خود عمل نکند گام سوم در راه است؛ ناگفته هایی هولناک از مافیای دارو؛ وضعیت زرد در لیگ برتر و کمبود 18هزار کلاس درس در تهران؛ از جمله عناوین صفحه اول روزنامه‌های امروز کشورند.
شهرام رضایی کاریکاتوریست معروف اردبیلی و یکی از چهره‌های برتر بین‌المللی این رشته هنری در جریان یک تصادف رانندگی در جاده مشگین‌شهر - اردبیل جان باخت.
صفحه نخست روزنامه‌های 13 مرداد؛
شناسایی 24هزار میلیارد تومان فرار مالیاتی؛ 9 کشور مشتری بنزین ایران شدند؛ تاریخ عجیب حذف صفر از پول کشورها؛ ظریف به کاخ سفید نرفت تحریم شد و خطر تعلیق سرخابی‌ها؛ از جمله عناوین صفحه اول روزنامه‌های امروز کشورند.
ظریف فردی بود که در عالی ترین سطح مذاکرات دیپلماتیک با آمریکایی‌ها همراه شد و کار به قدم زدن با وزیر خارجه آمریکا کشید اما حاصل همه این رفت و آمدها و معاشرت های دیپلماتیک تحریم خود وی بود.
صفحه نخست روزنامه‌های ۲ مرداد؛
قدرت نمایی ایران در تنگه هرمز؛ مقاومت بانک‌ها برای حذف سود مرکب؛ جان 10میلیون سوری در خطر است؛ تکثیر ترامپ در لندن و هموطن مسی در راه استقلال؛ از جمله عناوین صفحه اول روزنامه‌های امروز کشورند.
صفحه نخست روزنامه‌های ۲۹ تیر؛
ازمذاکره با آمریکا فقط ضررکردیم؛ انتقام پهبادی ترامپ از ایران اما در خواب؛ پنج سد در برابر رونق تولید ملی ؛از جمله عناوین صفحه اول روزنامه‌های امروز کشورند.
فرمانده سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل؛
سردار بابازاده گفت: مجمع بسیج خاصیت سیاسی و حزبی ندارد و هدفش برطرف کردن مشکلات جامعه و مردم است.
مدیر کل راهداری وحمل ونقل جاده ای استان اردبیل خبر داد:
مدیر کل راهداری وحمل ونقل جاده ای استان اردبیل گفت : در سه ماه نخست سال جاری 101 هزار و 413 تن کالا از مرز بیله سوار صادر شده است که نسبت به مدت مشابه سال گذشته حدود 30 درصد رشد نشان می دهد.
بررسی آخرین وضعیت رهبر شیعیان نیجریه
سیدنادر مصطفوی با اشاره به آخرین وضعیت جسمانی شیخ زکزاکی گفت: ترکش های موجود در بدن شیخ زکزاکی که در حملات گذشته به وی به جا مانده است، موجب مسمومیت شیخ شده است.

صفحه‌ها