• یادداشت؛
    کارشناس مسائل سیاسی پارس آباد به قدرت نمایی اخیر انصارالله در خاورمیانه اشاره کرد و نوشت:حمله پهبادی یمن به تاسیسات نفتی سعودی ها، فصل جدیدی از قدرت نمایی انصارالله و گروه های مقاومت در خاورمیانه را به تصویر کشید.

تازه ها

اخبار ويژه بین الملل

یادداشت؛
کارشناس مسائل سیاسی پارس آباد به قدرت نمایی اخیر انصارالله در خاورمیانه اشاره کرد و نوشت:حمله پهبادی یمن به تاسیسات نفتی سعودی ها، فصل جدیدی از قدرت نمایی انصارالله و گروه های مقاومت در خاورمیانه را به تصویر کشید.
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل:
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل گفت: ارزان بودن سفر به ایران و امنیت موجود در کشور از فرصت‌های مهم گردشگری ایران اسلامی است.
سخنگوی وزارت خارجه آمریکا منشا اصلی جنجالها در ماجراي #دروغ_دختر_آبی را لو داد؛ پاي نفوذ در ميان است؟
مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان اردبیل خبر داد:
مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان اردبیل گفت: پایانه مرزی بیله سوار آماده پذیرائی و استقبال از زائران اتباع حوزه قفقاز،روسیه،گرجستان و جمهوری آذربایجان است.
معاون فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان اردبیل :
معاون فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان اردبیل گفت: اداره کل ورزش و جوانان اردیبل با اعلام آمادگی از تمامی میزبانی‌ها و حضور در مسابقات استقبال و تلاش می‌کند تا ارزش‌های اسلامی را از طریق ورزش به جهانیان نشان دهد.
فرماندار سرعین در نشست خبری با اصحاب رسانه و مطبوعات مطرح کرد؛
فرماندار با بیان اینکه سرعین به عنوان شهر پاک و امن در حوزه جرایم انتظامی انتخاب شده است، افزود: در حوزه مواد مخدر و جرایم با تلاش شبانه روزی نیروی انتظامی با شهری امن و پاک آماده میزبانی از گردشگران هستیم.
دبیرکل مجمع جهانی اهل بیت (ع) :
دبیرکل مجمع جهانی اهل بیت (ع) گفت: مشغول مطالعه و تدوین برنامه‌های تبلیغی و ترویجی با محوریت فرهنگ اهل بیت هستیم که در این راستا توسعه دانشگاه اهل بیت در کشورهای اروپائی و آمریکایی مدنظر است.
استاندار اردبیل:
استاندار اردبیل گفت: ایران با جنگ اقتصادی و تحریم های ظالمانه دست و پنجه نرم می کند و این نیازمند عزم ملی علیه زورگویی غیرقانونی و فشارهای اقتصادی دشمن است.
معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استاندار اردبیل :
معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استاندار اردبیل گفت: بقعه امامزاده سید صدرالدین برای استقبال از زائران داخلی و خارجی اربعین حسینی ساماندهی می‌شود.
نماینده مردم گرمی در مجلس:
نماینده مردم گرمی در مجلس، با بیان اینکه دانشگاه‌ها و مراکز دانش‌بنیان کشور به هیچ کشوری وابستگی ندارند تاکیدکرد که فعالیت‌های علمی و پژوهشی در زمره تحریم‌ها قرار نمی‌گیرند و نمی‌توان برای آن مرزی تعیین کرد.
نماینده ولی فقیه در استان اردبیل:
نماینده ولی فقیه در استان اردبیل گفت: شکل گیری حکومت صفویه با انسجام ملی و معرفی مذهب شیعه به عنوان مذهب رسمی کشور همراه شد و این مهم ثمرات قابل توجهی در تاریخ کشور به دنبال داشته است.
معصومه ابتکار، معاون امور زنان و خانواده نهاد ریاست جمهوری وارد اردبیل شد.
گزارش فیلم؛
جهادگران بسیجی شهرستان اصلاندوز اردبیل با تلاش شبانه روزی در حال خدمت رسانی به اهالی مناطق سیل زده منطقه معمولان لرستان هستند.
پیشرفت تولید نوشت افزار ایرانی، در گرو قیمت و کیفیت؛
امروزه برای اینکه بتوانیم از بازار خارجی نوشت افزار عبور کنیم باید علاوه بر حمایت، باید تلاش کنیم و کیفیت محصولات داخلی را افزایش دهیم.
سخنگوی انجمن روزنامه نگاران مسلمان:
سخنگوی انجمن روزنامه نگاران مسلمان گفت: اگر دولت مردان سعه صدر خود را بالا ببرند و به انتقادات سازنده متخصصان و رسانه‌ها توجه می‌کردند، قطعا بخشی از مشکلات فعلی به خصوص در حوزه معیشت مردم و اقتصاد وجود نداشت.

صفحه‌ها