تازه ها

اخبار ويژه بین الملل

رهبر معظم انقلاب در ارتباط تصویری با نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی:
رهبر معظم انقلاب اسلامی فرمودند: مردم از مجلس و دو قوه دیگر انتظار بیان حق و پیگیری آن رادارند و به شدت با مجادله و گریبان گیری و تشنج میان قوا مخالف هستند.
حامیان تحریم مردم ایران با نام «فشار حداکثری» بازیگران مختلفی هستند اما در داخل ایران جریانی خاص تعمدا به دنبال تحریم مردم ایران و فشار بر کشورمان بوده است تا بتواند اهداف سیاسی جریانی خود را دنبال کند.
به مناسبت هفته حقوق بشر آمریکایی منتشر شد؛
استفاده ابزاری از حقوق بشر در دوران ترامپ شکل بی‌پرواتر و ملموس‌تری به خود گرفته و آمریکا در این دوره بدون هیچ‌گونه توجهی به اعتراضات به طور کاملاً یکجانبه از نقض حقوق بشر از سوی اسرائیل و عربستان دفاع می‌کند و به راحتی تمام مقررات و قواعد حقوق بشری را زیر پا می‌گذارد.
نماینده مردم اردبیل نیر نمین و سرعین در مجلس:
نماینده مردم اردبیل نیر نمین و سرعین در مجلس گفت: حشدالشعبی یکی از گروه های اصلی تامین کننده ثبات در عراق است، ولی آمریکایی ها مایل نیستند که عراق به سمت آرامش و ثبات پیش برود؛ از این رو الکاظمی باید مسولیت ها را به نیروهای غیروابسته به آمریکایی ها بدهد.
قسمت دهم از مجموعه ۱۱قسمتی آمریکای زیبا منتشر شد.
سخنگوی وزارت امور خارجه؛
عباس موسوی گفت: ابعاد مختلف پرونده‌ای که منصوری درگیر آن بود به دلیل اینکه طرف‌های دیگر موضوع در اختیار قوه قضاییه هستند روشن است و نبود وی صدمه‌ای به ابعاد مختلف پرونده وارد نمی‌کند.
نماینده مردم اردبیل درمجلس:
نماینده مردم اردبیل درمجلس گفت: کشورهای اروپایی حاضر در برجام وقتی به تعهداتشان عمل کردند، می توانند درخصوص مفاد برجام صرفا مطابق مقررات اظهارنظر کنند.
پرونده هسته ای ایران طی ماه ها و روزهای گذشته روند پر شتاب تری به خود گرفته است؛ روندی که از از اردیبهشت ماه سال 97 و خروج آمریکا از برجام، سرعت گرفت و اکنون به خاص ترین زمان خود رسیده است.
مجموعه موشن گرافیک «آمریکای زیبا» در چند قسمت به بررسی وضعیت اقتصادی، اجتماعی، سیاسی، امنیتی و ... در درون جامعه آمریکا می پردازد.
استاندار اردبیل:
بهنامجو استاندار اردبیل گفت: پیروزی های اخیری که در جبهه های مقاومت اسلامی حاصل می شود ادامه گفتمان بیداری اسلامی امام خمینی (ره) است.
به بهانه ۱۴ خرداد سالروز ارتحال امام خمینی (ره) ؛
خود اتکایی و خودباوری میراث گرانبهای امام راحل برای مقابله با استکبار، از جنگ تحمیلی تا جنگ اراده ها است.
همواره در تصویرسازی هالیبودی «رویای زندگی آمریکایی» برای مردم دیگر کشورهای دارای جذابیت خاصی نشان داده می شود که با شیوع ویروس کرونا این سراب از بین رفت و با قتل نژاد پرستانه در میناپولیس بار دیگر چهره نظام آمریکایی برای جهانیان هویدا شد.
کارشناس نظامی و مسائل سیاسی :
کارشناس نظامی و مسائل سیاسی گفت: تحریم نیروی فداکار و جان بر کف ناجا از سوی آمریکا که مدافعان امنیت کشور هستند فاقد ارزش بوده و نشان از ضعف آمریکا است.
سخنرانی روز جهانی قدس رهبر معظم انقلاب اسلامی بازتاب ویژه‌ای در رسانه‌های رژیم صهیونیستی داشت به نحوی که در همان لحظات اولیه بسیاری از این رسانه‌ها اقدام به انعکاس بخش‌هایی از سخنان معظم له کردند.
رهبر معظم انقلاب اسلامی:
رهبر معظم انقلاب، فرمودند: اصلی‌ترین توصیه، تداوم مبارزه و گسترش عرصه جهاد در همه سرزمین‌های فلسطینی است و بی‌گمان ویروس صهیونیسم دیری نمی‌پیماید و با همت و ایمان و غیرت جوانان، از این منطقه ریشه‌کن و ازاله خواهد شد.

صفحه‌ها