تازه ها

اخبار ويژه اجتماعی

در بازدید شبانه عتباتی از زندان مرکزی اردبیل عنوان شد؛
عتباتی رئیس کل دادگستری استان اردبیل در حاشیه دیدار از زندان مرکزی اردبیل به آمار اعطای مرخصی به مددجویان اشاره کرد و گفت: تاکنون به بیش از ۱۱۷۰ نفر از زندانیان مرخصی اعطا شده و تعداد 170 نفر پس از طی تشریفات قانونی از مرخصی پایان محکومیت بهرمند شدند.
توسط گروه های جهادی بسیج و با کمک خیرین انجام گرفت:
سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل با همکاری گروه های جهادی بسیج و کمک های خیرین، بسته های معیشتی و بهداشتی جهت مقابله با ویروس کرونا را بین مردم مناطق محروم استان اردبیل به صورت رایگان توزیع کرد.
مادر سردار شهید «فرزاد بهزاد بخت قمیصی» بعد از تحمل سالها رنج دوری از فرزندش بر اثر کهولت سن دار فانی را وداع گفت.
سردار سلیمانی در حاشیه بازدید از کارگاه تولید ماسک؛
سردار غلامرضا سلیمانی از کارگاه تولید ماسک دانشجویان بسیجی در لانه جاسوسی سابق آمریکا بازدید کرد.
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اردبیل:
رحمتی مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اردبیل به نحوه اعمال مقرارت طرح کاهش زنجیره کرونا در شرکت های حمل و نقل مسافر اشاره کرد و گفت: ارائه بلیط سفر منوط به احراز هویت و بومی بودن مسافر است.
پیشنهاد جالب منتخب مردم مشگین شهر در مجلس یازدهم:
عباس زاده منتخب مردم مشگین شهر در مجلس یازدهم خطاب به مدیران و مسئولانی که پیشنهاد نشست و گفتگو با نمایندگان مجلس به مناسبت های مختلف می دهند ، گفت: این افراد حداقل دو صفحه از اقدامات و عملکرد خود در طول تصدی مسئولیت نیز با خود به ارمغان آورند.
رئيس پليس راهور استان اردبيل:
فتاحی، رئيس پليس راهور استان اردبيل گفت: در راستای اجراي طرح کاهش زنجيره انتقال ويروس کرونا وحفظ سلامتی مردم، خودروهای بومی هر شهر مجاز به ورود به آن شهر بوده وورود به ساير شهرها ممنوع است.
در جلسه قرارگاه پدافند زیستیاردبیل مطرح شد؛
استاندار اردبیل گفت: طرح فاصله‌گذاری اجتماعی با همکاری مردم و محوریت نیروهای انتظامی آغاز موفقیت‌آمیزی داشته و بر این اساس مبادی ورودی کلیه شهرهای استان مسدود شده است.
منتخب مردم اردبیل در مجلس یازدهم:
نیکزاد منتخب مردم اردبیل در مجلس یازدهم از پیگیری مشکلات کارکنان شرکت توسعه گردشگری ایران در شهرستان سرعین خبرداد و گفت: تمامی 40 کارگر تعدیل شده این شرکت پس از رفع بحران کرونا به کار خود باز خواهند گشت.
فرماندار پارس اباد خبرداد؛
فرماندار شهرستان پارس آباد گفت: درجهت اجرای فاصله گذاری اجتماعی ورودی شهرستان پارس آباد مسدود وخروجی نیز شدیداً محدود شده است.
مدیرکل آموزش و پرورش اردبیل:
مدیرکل آموزش و پرورش استان اردبیل از راه‌اندازی شبکه اجتماعی دانش‌آموزی با نماد "شاد" در استان خبرداد و گفت: این کار با هدف انسجام و نظم‌دهی به برنامه‌های آموزشی و تربیتی در روزهای آتی انجام می شود.
رئیس بیمارستان امام خمینی ( ره) اردبیل خبرداد؛
رئیس بیمارستان امام خمینی ( ره) اردبیل گفت: ۱۳ نفر از کادر درمان استان اردبیل مشکوک و یا مبتلا به کرونا هستند.
بخشدار ثمرین خبرداد؛
لطفی بخشدار ثمرین از قرنطینه کامل این بخش خبرداد و گفت: با توجه به مصوبه ستاد پیشگیری از شیوع کرونا، بخش ثمرین اردبیل از صبح امروز تا ۱۵ فروردین در قرنطینه کامل قرار گرفته و از ورود و خروج خودروها ممانعت خواهد شد.
در پاسخ به انتقاد شدید شهروندان اردبیل؛
شهردار اردبیل گفت: در پی انتقاد شدید شهروندان مبنی بر ترافیک سنگین در شهرک آزادی اردبیل و با هدف پیشگیری از شیوع کرونا و کاهش ترددهای غیرضروری در این خیابان، شهرداری اردبیل اقدام به خاموشی چراغهای زینتی این محدوده کرد.
در دیدار اعضای قرارگاه دانشجویی کرونا با استاندار اردبیل مطرح شد؛
استاندار اردبیل در دیدار با نمایندگان قرارگاه دانشجویی مبارزه با کرونا در اردبیل به تشریح فعالیت های انجام گرفته در این راستا در سطح کشور و استان پرداخت و گفت: از ظرفیت های دانشجویی در مدیریت اتمام زنجیره کرونا استفاده خواهد شد.

صفحه‌ها