تازه ها

اخبار ويژه اجتماعی

نامه وزیر بهداشت به رهبر انقلاب:
وزیر بهداشت در نامه خود به رهبر معظم انقلاب آورده است: بی تردید دوباره بر می گردیم به روزهائی که مردم عزیز کشورمان با سلامتی و شادمانی در کنار هم زندگی کنند و دیری نخواهد پائید تا بر چهره نازنین فرمانده مهربانمان لبخند رضایتمندی بنشانیم.
استاندار اردبیل خبرداد:
بهنام جو استاندار اردبیل از احداث تصفیه خانه سد تازه کند خبرداد و گفت: این تصفیه خانه به منظور تامین آب شرب شهرهای انگوت و زهرا و ۲۱۸ روستای شهرستان گرمی احداث می شود.
مدیر کل حفاظت محیط زیست استان اردبیل:
مدیر کل حفاظت محیط زیست استان اردبیل گفت: موضوع حجاب در عصر حاضر فقط خاص جامعه زنان جامعه نبوده بلکه این اصل مهم برای مردان نیز توصیه شده است که باید مورد توجه قرار گیرد.
گزارشی به بهانه عفاف و حجاب؛
اگر از وضعیت سطح شهر و وضعیت حجاب بانوان بگذریم، کافی است تا به برچسب‌های قیمتی روسری، چادر و مانتوهای پوشش دار نگاهی بیندازیم تا متوجه شویم آیا به همان اندازه که حجاب و پوشش عفیفانه دغدغه بانوان ایرانی است، دغدغه متولیان و مسئولان این حوزه هم هست یا خیر؟
همزمان با روز ملی عفاف و حجاب انجام گرفت؛
رضازاده مسئول خواهران بسیج دانشجویی از اجرای طرح ریحانه در اردبیل خبرداد و گفت:این طرح فرهنگی با هدف بزرگداشت حجاب و تجلیل از بانوان محجبه همزمان با روز ملی عفاف و حجاب توسط جمعی از دانشجویان خواهر در اردبیل برگزار شد.
امام جمعه شهرستان پارس‌آباد:
امام جمعه پارس آباد با بیان اینکه امر به معروف و نهی از منکر در جامعه باید مردمی و فراگیر شود، از حمایت و پشتیبانی ستاد امر به معروف و نهی از منکر، شورای فرهنگ عمومی، دستگاه قضائی، نیروی انتظامی و سپاه شهرستان پارس آباد از آمرین به معروف و ناهیان از منکر خبر داد.
دبیر مجمع جهانی شیرخوارگان حسینی:
دبیر مجمع جهانی شیرخوارگان حسینی گفت: لباس شیرخوارگان حسینی در تمام دنیا منقش به عکس حاج قاسم سلیمانی به عنوان نماد مقاومت می‌شود.
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی اردبیل:
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی اردبیل با اشاره به اینکه متاسفانه در طی ۲۴ ساعت گذشته ۳ نفر فوت کردند گفت: رعایت فاصله گذاری اجتماعی، زدن ماسک، شستن دست ها و خودداری از حضور در اماکن پرازدحام اکیدا توصیه می شود.
به مناسبت هفته عفاف و حجاب منشر شد
اطهر نیاری مسئول انجمن شعر بسیج هنرمندان استان اردبیل به جایگاه عفاف و حجاب در ادبیات ایران اشاره کرد و گفت: از گذشته تاکنون بسیاری از شاعران از شعر به عنوان دژی محکم برای ترویج و گسترش فرهنگ عفاف و حجاب در سطح جامعه بهره گرفته اند.
امام جمعه اردبیل :
امام جمعه اردبیل گفت: حل معضلات اقتصادی ما دو رکن دارد؛ اول، تدبیر دولت و مجلس و الان ملت به مجلس امیدوارتر است تا دولت اگر مجلس اینگونه ایام بگذراند مردم از آن ها مأیوس می شوند.
با حضور نماینده ولی فقیه در استان و استاندار اردبیل انجام گرفت؛
بهنام جو استاندار اردبیل در جریان بازدید مشترک با امام جمعه اردبیل از آغاز عملیات اجرایی این پروژه از اختصاص ۳۰ میلیارد تومان اعتبار در سفر رئیس جمهور به این زیرساخت خبر داد.
مسئول قرارگاه جهادی ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره):
احمدی مسئول قرارگاه جهادی ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) از تحول آفرینی در حوزه اجتماعی کشور خبرداد و گفت: هر چقدر سطح اندیشه ورزی و سیاستگذاری راهبردی گروه های جهادی ارتقا پیدا کند، به همان میزان کارهای زمین مانده در کشور به سر انجام خواهد رسید.
در بیانیه بسیج دانشجویی اردبیل به مناسبت هفته حجاب و عفاف مطرح شد:
رضازاده مسئول خواهران بسیج دانشجویی استان اردبیل از انتشار بیانیه ای به مناسبت هفته عفاف و حجاب خبرداد و گفت: حجاب در واقع حریمی ایجاد می کند که زن بتواند در عرصه های اقتصادی ،فرهنگی و اجتماعی بدون هیچ مشکل و دغدغه ای فعالیت کند.
در آستانه هفته عفاف و حجاب برگزار شد؛
همایش پیاده روی دانشجویان دختر انقلابی در آستانه هفته عفاف و حجاب و با شعار دختران حاج قاسم در اردبیل برگزار شد.
به دلیل محدودیت در برگزاری راهپیمایی روز ملی عفاف و حجاب، امسال راهپیمایان می‌توانند به صورت مجازی در راهپیمایی شرکت کنند.

صفحه‌ها

گزارش ويژه