تازه ها

اخبار ويژه اجتماعی

رئیس سازمان جهادکشاورزی استان اردبیل:
رئیس سازمان جهادکشاورزی استان اردبیل در حاشیه بازدید از مزارع سیب زمینی استان اردبیل با بیان اینکه یک پنجم سیب زمینی کشور در استان اردبیل تولیدمی شود گفت: پیش بینیمی شود بیش از 770هزار تن سیب زمینی در اردبیل برداشت شود که 500هزار تن مازاد مصرف استان است.
اولین دوره توانمندسازی فرماندهان گردانهای سایبری سازمان بسیج مستضعفین با حضور فرماندهان سراسر کشور برگزار می شود.
حرکت جهادی دانشجویان پارس آباد جواب داد؛
رؤسای آبفای شهری و روستایی شهرستان پارس آباد با تلاش های جهادگران دانشجو با 40 متر لوله کشی، یکی از کوچه های منتهی به حاشیه شهر را به شبکه فاضلاب متصل کردند.
مدیرکل آموزش و پرورش استان اردبیل:
مدیرکل آموزش و پرورش استان اردبیل با بیان اینکه 3 هزار و 400 مدرسه در سطح استان آماده آغاز سالتحصیلی جدید است به ارتقای کیفیت فضای آموزشی در استان اشاره کرد و گفت: تدایبر خاصی برای شکوفایی مدارس در سال جدید اندیشیده شده است.
مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان اردبیل:
مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان اردبیل گفت:شش دستگاه خودرو نیسان با حمایت شرکت سبلان خودرو مایوان اردبیل برای توسعه خدمات کتابخانه‌های سیار روستایی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان اردبیل آماده سازی و تجهیز شد.
استاندار اردبیل خبرداد؛
استاندار اردبیل از جایگزینی فرودگاه پارس آباد به جای اردبیل در شرایط نامساعد جوی خبرداد و گفت: طی رایزنی های انجام گرفته با شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی کشور، مقرر شد به منظور لغو پروازهای اردبیل در شرایط نامساعد جوی، این پروازها در فرودگاه پارس آباد فرود بیایند.
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی اردبیل خبر داد:
یک مرکز غیرمجاز لیزر زنانه در شهر اردبیل بدلیل دخالت در امور درمان و انجام لیزر، پلمب و فرد متخلف به مراجع قضایی تحویل داده شد.
امام جمعه پارس آباد خبر داد:
امام جمعه پارس آباد گفت: اولین موکب مردمی پارس آباد به نام فاطمة الزهرا (س) روزانه با ۴۵۰۰ وعده غذایی از زائران اربعین حسینی در شهر کربلا پذیرایی می کند.
در قالب طرح ملی ابرار صورت می گیرد؛
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل گفت: در قالب طرح ملی ابرار بهسازی،شن ریزی و آسفالت راه 10 روستا در استان به طول 70 کیلومتر درحال اجراست.
دادستان مشگین شهر:
دادستان مشگین شهر از تشکیل پرونده برای استفاده نامتعارف از خودروی اداری در مشگین شهر خبر داد.
فعال عرصه هنر اردبیل؛
فعال عرصه هنر اردبیل با بیان اینکه اگر مسئولان فرهنگی و اجتماعی به افراد مشهور بهاء و ارزش قائل شده و انها را تحویل بگیرند آسیب های اجتماعی نیز کاهش خواهد یافت،گفت: افراد مشهور نباید به حال خود رها شوند چراکه ممکن است با کوچکترین فرکانسی مجذوب کانال های مخالف شده و از روی ناگاهی به جامعه اسیب بزنند.
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان اردبیل:
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان اردبیل گفت: ۶۶۰ طرح اشتغال‌زایی در پنج ماهه نخست سال‌جاری توسط مددجویان تحت حمایت اجرا شده است تا زمینه خوداتکایی آنها فراهم شود.
رئیس کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس:
رئیس کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس گفت: آنچه که مشخص شد این است که از این اتفاقات پیش می آید و کذب بودن خبر دروغ دختر آبی با توضیحاتی که پدر آن مرحومه گفت مشخص شد، به نظر من دستگاه قضایی باید به این قضیه ورود کند و اگر با سوءنیت این خبر منتشر شده است با خبرگزاری خبرآنلاین که منتشر کننده آن بوده است برخورد کند.
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه اردبیل خبر داد:
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه اردبیل گفت: از اول فروردین ماه لغایت آخر مرداد ماه ۹۸ نزدیک به ۴۰ میلیون لیتر سوخت بین بهره برداران بخش کشاورزی استان اردبیل توزیع شده است.
استاندار اردبیل
استاندار اردبیل در جریان بازدید از دانشکده سما و مزرعه دانشگاه آزاد اسلامی اردبیل با بیان اینکه دانشگاه آزاد از امكانات خود به نحو مطلوب در خدمت به جامعه استفاده می‌كند، گفت: دانشگاهها در كنار آموزش علم به كسب مهارت و اشتغال دانشجویان نیز توجه كنند .

صفحه‌ها