تازه ها

اخبار ويژه اجتماعی

گزارش تصویری؛
نمایشگاه فرهنگی و رزمی عملیات والفجر 8 با حضور مسئولان استانی و با سخنرانی رییس مرکز مطالعات راهبردی ناجا محل باغ موزه دفاع مقدس اردبیل افتتاح شد.
نماینده ولی فقیه در استان اردبیل؛
امام جمعه اردبیل در جمع اساتید دانشگاه های اردبیل با بیان اینکه گاهی یک تذکر اساتید بسیار بیشتر از پدر و مادر تاثیرگذار است، گفت: باید از این تاثیرگذاری برای احیای فرهنگ شایسته خود استفاده کنیم.
به مناسبت هفته دفاع مقدس انجام گرفت؛
به مناسبت هفته دفاع مقدس رژه نیروهای مسلح با حضور مسئولان استانی و اقشار مختلف مردم در اردبیل برگزار شد.
رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستادکل نیروهای مسلح:
رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستادکل نیروهای مسلح با بیان اینکه طبق فرمایش فرمانده کل قوا هیچکس حق ندارد با سرباز بدرفتاری کند، گفت: ستادکل نیروهای مسلح در این خصوص با کسی شوخی و اغماض نداشته و با عاملان این قضیه برخورد می‌کند.
معاون آمار و فناوری اطلاعات قوه قضائیه:
سامانه ثبت اموال و دارایی مقامات، مسؤولان و کارگزاران کشور رونمایی شد و مسؤولان از امروز به مدت یک ماه فرصت دارند اموال خود را ثبت کنند.
جمعی از کودکان مبتلا به بیماری سرطان در اردبیل با برگزاری مراسمی، سی و یکمین سالروز تولد شهید مدافع حرم علی آقایی را گرامی داشتند.
مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان اردبیل خبرداد؛
مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان اردبیل با بیان اینکه یک هزار و دویست عنوان برنامه طی هفته دفاع مقدس در اربیل برگزار می شود گفت: رونمایی از 14 عنوان کتاب و برگزاری همایش 650 نفره رزمندگان و پیشکسوتان دفاع مقدس از جمله مهمترین برنامه های هفته دفاع مقدس در اردبیل است.
سبلان ما گزارش می دهد؛
از 7 نماینده استان اردبیل در مجلس شورای اسلامی 3 نفر موافق، 1 نفر مخالف و برخی نیز حاضر به اعلام نظر خود نشده و جواب سوال درباره شفافیت را به گونه‌ای دیگری دادند.
۳۹ سال پیش با تحمیل جنگ به ایران اسلامی، دفاعی بی‌بدیل از طرف ملت ایران اسلامی صورت گرفت که اکنون اقتدار و عظمت جامعه ما به برکت رشادت‌ها و پایداری‌های دیروز آحاد مردم جامعه و در سایه پیروی از فرامین مقام معظم رهبری است.
انتقاد رئیس کل دادگستری استان اردبیل از برخی مسئولان و نمایندگان:
رئیس کل دادگستری اردبیل گفت: در دوره قبل نمایندگان مجلس پروژه‌ای با نام پروژه پترو آذرشید با تبلیغات فراوان مطرح شده و مسئولان و نمایندگان وقت با کلنگ زنی از این پروژه وعده اجرای این پروژه در استان اردبیل را دادند در حالیکه با گذشت چند سال این پروژه هنوز به نتیجه نرسیده است.
توسط موسسه درمانگاهی حضرت مهدی عج انجام می شود؛
موسسه درمانگاهی حضرت مهدی عج کشور نمایندگی خلخال، ساخت 40 کانکس خدمات رسانی پزشکی زائرین اربعین را در شهرک صنعتی خلخال آغاز کرده است.
روستای زیوه (بنفشه دره) در 7 کیلومتری اردبیل محروم از تلفن ،جاده و آب است.
وزیر فرهنگ و ارشاد در اردبیل:
وزیر فرهنگ و ارشاد احیا و تشکیل بنیاد فرهنگ، هنر و ادب آذربایجان را بسیار مطلوب ارزیابی کرد گفت: بنیاد فرهنگ، هنر و ادب آذربایجان می تواند فرهنگ ، هنر و ادبیات مشترک استان های شمالغرب را تقویت کند.
استاندار اردبیل:
استاندار اردبیل گفت:زنگ خطر آسیب های اجتماعی نواخته شده و کاهش این آسیب ها نیازمند برنامه ریزی است.
نماینده ولی فقیه در استان اردبیل:
نماینده ولی فقیه در استان اردبیل گفت:در جمع آوری لغت‌نامه تورکی آذربایجانی در اردبیل کار خوبی انجام گرفته و امیدواریم این موضوع از سوی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی مورد توجه و حمایت قرار گیرد.

صفحه‌ها