تازه ها

اخبار ويژه اجتماعی

مدیر کل کتابخانه های عمومی اردبیل خبرداد
مدیر کل کتابخانه های عمومی اردبیل از شرکت بیش از 21 هزار نفر از مردم اردبیل در جشنواره کتابخوانی رضوی خبرداد و گفت:شناسایی و معرفی تولید کنندگان آثار فرهنگ رضوی از ویژگی های این جشنواره بود.
مسئول جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی اردبیل:
مسئول جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی انتخاب ۹۰ درصدی جوانان در انتخابات جمنا را اعتماد مردم به جوانان در عرصه های مهم سیاسی و مدیریتی دانست.
جمعی از آزادگان اردبیل مطرح کردند
جمعی از آزادگان سرافراز دوران دفاع مقدس اردبیل با انتقاد از عملکرد نهادهای دولتی در انتقال فرهنگ دفاع مقدس به نسل جوان گفتند: آزادگان، الگوهای عملی فرهنگ ما می توانیم در کشور هستند.
مدیرکل کمیته امداد استان اردبیل:
مدیرکل کمیته امداد استان اردبیل گفت: خیران اردبیلی در عید سعید قربان سال‌جاری یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان به تأمین گوشت خانوار تحت حمایت این نهاد کمک کرده‌اند.
جانشین سازمان بسیج سازندگی استان اردبیل
جانشین سازمان بسیج سازندگی استان اردبیل با بیان اینکه راه اندازی گفتمان اقتصاد مقاومتی در جامعه، مهمترین اولویت حرکت های جهادی است از جهادگران بسیجی خواست در ارتقای دانش و آگاهی های مردم تلاش کنند.
رئیس دانشگاه فرهنگیان اردبیل:
رئیس دانشگاه فرهنگیان استان اردبیل در جمع دانشجویان جهادگر با بیان اینکه کار های جهادی مقدمه ای برای پاسداری از عزت، استقلال و آزادگی کشور است، گفت: صاحبان روحیه جهادی در واقع دفاع کنندگان از عزت کشور هستند.
معصومه ابتکار، معاون امور زنان و خانواده نهاد ریاست جمهوری وارد اردبیل شد.
امام جمعه اردبیل
امام جمعه اردبیل با بیان اینکه وضعیت استان اردبیل در کنکور مطلوب نیست، به انتقاد از وضعیت آموزشی کشور پرداخت و گفت: هر آن‌چه که باعث تبعیض در آموزش می‌شود باید برچیده شود.
در راستای حمایت از کودکان سرطانی برگزار شد
نخستین جشن قلک شمیم مهر در خیابان ساحلی اردبیل با هدف اشاعه فرهنگ نوعدوستی و حمایت از کودکان مبتلا به سرطان استان اردبیل در پارک ساحلی برگزار شد.
گزارش
گروه جهادی راه ناتمام بسیج دانشجویی دانشگاه محقق اردبیلی با حضور در روستای معصوم آباد ضمن انجام فعالیت های فرهنگی و اجتماعی به مرمت مدرسه این روستا پرداختند.
رئیس شورای شهر سرعین
رئیس شورای اسلامی شهر سرعین از عزل شهردار این شهر خبرداد و گفت: تعلل و عدم ایفای وظایف قانونی شهری از سوی شهردار سرعین از دلایل رای اکثریت مطلق اعضای شورای شهر سرعین به عزل شهردار بود.
امام جمعه سرعین :
امام جمعه سرعین گفت:جهادگران بسیجی آتش به اختیاران عرصه عمران و آبادانی کشور هستند که منتظر دستورالعمل ها ننشته اند.
در آیین تجلیل از بانیان فرهنگ و هنر معاصر اردبیل مطرح شد
اولین ایین تجلیل از بانیان فرهنگ و هنر معاصر اردبیل با قدردانی از 40سال فعالیت دلسوزانه اصغر تقی زاده شکیبا در فرهنگسرای بانوان اردبیل برگزار شد.
معاون استاندار اردبیل:
معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار اردبیل گفت:با اطلاع رسانی به موقع و پیش بینی هایی با ضریب خطای کمتر می تواند از خسارت و ضرر به محصولات کشاورزی بکاهد.
مدیرکل بهزیستی استان اردبیل:
مدیرکل بهزیستی استان اردبیل گفت: حدود ۹۵ درصد از فعالیت‌های مجموعه بهزیستی استان اردبیل با مشارکت سازمان‌های مردم نهاد اجرایی می‌شود.

صفحه‌ها