تازه ها

اخبار ويژه اجتماعی

وزیر فرهنگ و ارشاد در اردبیل:
وزیر فرهنگ و ارشاد احیا و تشکیل بنیاد فرهنگ، هنر و ادب آذربایجان را بسیار مطلوب ارزیابی کرد گفت: بنیاد فرهنگ، هنر و ادب آذربایجان می تواند فرهنگ ، هنر و ادبیات مشترک استان های شمالغرب را تقویت کند.
استاندار اردبیل:
استاندار اردبیل گفت:زنگ خطر آسیب های اجتماعی نواخته شده و کاهش این آسیب ها نیازمند برنامه ریزی است.
نماینده ولی فقیه در استان اردبیل:
نماینده ولی فقیه در استان اردبیل گفت:در جمع آوری لغت‌نامه تورکی آذربایجانی در اردبیل کار خوبی انجام گرفته و امیدواریم این موضوع از سوی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی مورد توجه و حمایت قرار گیرد.
در جلسه ستاد هماهنگی اربعین حسینی مطرح شد؛
در جلسه ستاد هماهنگی اربعین حسینی که پیش ازظهر امروز با حضور تمامی دستگاه های اجرایی استان در محل امامزاده سید صدر الدین اردبیلی برگزار شد، همگان بر آمادگی لازم برای برپایی موکب های داخلی و پذیرایی هرچه باشکوهتر از زائران اربعین حسینی داخلی و خارجی در استان تاکید کردند.
وزیر فرهنگ و ارشاد در اردبیل مطرح کرد؛
وزیر فرهنگ و ارشاد تاریخ استان اردبیل را نقطه عطف در یکپارچه سازی ایران بر شمرد و گفت: نقش صفویه برای یکپارچه کردن ایران بسیار حایز اهمیت بوده و نقطه عطف این عصر تعیین دولت و ملت و ایجاد شور حسینی و دوام آن تا به امروز بوده است.
جانشین سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل
جانشین سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل گفت: همزمان با هفته دفاع مقدس بیش از ۷۰۰ برنامه در استان اردبیل اجرا می‌شود.
مسؤول سازمان بسیج سازندگی سپاه حضرت عباس(ع)
مسؤول سازمان بسیج سازندگی سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل گفت: ۲۲ پروژه محرومیت‌زدایی در هفته دفاع مقدس در استان اردبیل افتتاح و کلنگ‌زنی می‌شود.
رجبی دوانی:
رجبی دوانی در اختتامیه اولين دوره توانمندسازي فرماندهان گردان‌های سایبری بسیج گفت:گفتگوی تمدن‌ها با غرب نتیجه‌ای جز وابستگی، انفعال و زیر سلطه رفتن ندارد و کسانی که در عرصه فضای مجازی فعالیت می‌کنند باید بدانند که امروز این عرصه، عرصه جنگ نرم است.
معاون هماهنگ‌کننده سپاه پاسداران:
سردار نقدی گفت: شرم آورتر از وابستگی نفتی به دشمن این است که ظرفیت فضای مجازی و بستر نت در اختیار بیگانه باشد؛ یک روز هم مردم ما باید قیام کنند و مانند ملی شدن صنعت نفت، فضای مجازی را نیز به استقلال ملی برسانند.
گزارش لحظه به لحظه سبلان ما از اختتامیه دوره توانمندسازی فرماندهان گردان های سایبری بسیج؛
آیین اختتامیه نخستین دوره توانمندسازی فرماندهان گردانهای سایبری بسیج هم اکنون با حضور سردار سلیمانی رئیس سازمان بسیج مستضعفین برگزار شد.
سردار سلیمانی در اختتامیه دوره فرماندهان گردان‌های سایبری بسیج:
سردار سلیمانی با بیان اینکه سازمان بسیج هر چه در توان داشته باشد به میدان آورده و از یگان سازی جریان انقلابی در فضای مجازی حمایت خواهد کرد گفت: ما در فضای حقیقی توانستیم دشمن را شکست دهیم و باید بتوانیم از مجرای فضای مجازی و این رسانه همگانی نیز صدای انقلاب را به تمام جهان برسانیم.
مسئول سازمان فضای مجازی بسیج در اختتامیه دوره فرماندهان گردان‌های سایبری بسیج:
مسئول سازمان فضای مجازی بسیج در اختتامیه دوره فرماندهان گردانهای سایبری بسیج با اشاره به نقش بسیج در نهضت ملی شدن فضای مجازی گفت: مسئولین امر در تکمیل روشنگری‌های فعالان فضای مجازی در فتنه‌های اخیر به وظیفه انقلابی خود عمل کنند.
طی نامه ای خطاب به قاضی القضات عنوان شد؛
بیش از 600 نفر از خبرنگاران و فعالان رسانه‌ای طی نامه‌ای خطاب به حجت الاسلام رئیسی، رئیس قوه قضائیه از وی خواستند تا دستگاه قضائی کشور به دروغ پردازی های اخیر خبرآنلاین و چند تن از نمایندگان ورود پیدا کند.
معاون حمل ونقل اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان اردبیل خبر داد:
معاون حمل ونقل اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان اردبیل از توزیع 45 هزار و 500 حلقه لاستیک در بین رانندگان خبرداد.
رییس سازمان صنعت معدن و تجارت استان اردبیل:
رییس سازمان صنعت معدن و تجارت استان اردبیل گفت: در آستانه بازگشایی مدارس و به منظور تنظیم بازار و کمک به اقشار کم درآمد جامعه، دفترچه دانش آموزی در سطح استان توزیع می شود.

صفحه‌ها