تازه ها

اخبار ويژه اجتماعی

رزمنده دوران دفاع مقدس:
تیزچنگ از رزمندگان دوران دفاع مقدس به بیان خاطراتی از دوران دفاع مقدس پرداخت و با بیان اینکه رزمندگان ما قدم به قدم مسیر عشق کربلائیان را پیمودند، گفت: امروز نیز همین رزمندگان با انتقال ارزش های دوران دفاع مقدس، راهنمایان جوانان در جبهه جنگ نرم هستند.
رئیس کل دادگستری استان اردبیل :
رئیس کل دادگستری استان اردبیل گفت: امروز هم شاهد هستیم که جوانان ما همانند ایام جنگ تحمیلی در تمامی حوزه‌ها به ویژه در حوزه های علمی مجاهدانه و شبانه روزی برای ارتقاء و پیشرفت کشور تلاش می‌کنند .
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی استان اردبیل:
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی اردبیل گفت: پیش بینی ما این است با توجه به برودت هوا شاهد پیک کرونا در اواسط آبان ماه باشیم.
مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان اردبیل خبرداد؛
مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان اردبیل از کشف و ضبط بیش از 80 اصله چوب آلات قاچاق جنگلی با بی سابقه روش قاچاق در استان اردبیل خبر داد.
فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل:
فرمانده سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل گفت: ایستادگی های امروز مرهون ایثارگری های دوران دفاع مقدس است و باید مسئولان ما از الگوی مدیریت جهادی شهدا بهره ببرند.
یادواره شهدای محله شهید مطهری در مصلای امام خمینی (ره) پارس آباد با مداحی حاج نادر جوادی برگزار شد.
سهمیه بنزین خودرو‌ها و موتورسیکلت‌ها در ساعت صفر بامداد سه شنبه یکم مهر ماه در کارت‌ های سوخت شخصی شارژ خواهد شد.
معاون هماهنگ کننده سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل:
معاون هماهنگ کننده سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل گفت: نمایشگاه رزمی فرهنگی دفاع مقدس با تداعی عملیات «کربلای 5» امروز گشایش می یابد.
مدیرکل امور اجتماعی استانداری اردبیل :
مدیرکل امور اجتماعی استانداری اردبیل گفت: اینکه پدیده طلاق و خشونت در استان نسبت به سایر استان ها پیشی گرفته به هیچ وجه قابل قبول نیست و باید تا حد امکان در کاهش و ارایه راهکار مناسب همه تلاش کنند.
مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان اردبیل:
واحد مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان اردبیل با بیان اینکه در اولین روز از هفته دفاع مقدس ۱۴۶۰۰ رزمنده استان اردبیل تجلیل می شوند گفت: همزمان با دومین روز از هفته دفاع مقدس نیز مرکز فرهنگی و فاز اول موزه دفاع مقدس اردبیل افتتاح می شود.
نماینده ولی فقیه در استان اردبیل:
نماینده ولی فقیه در استان اردبیل گفت: کار در حوزه ورزش، بخصوص ورزش روستایی نوعی عبادت است.
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی استان اردبیل:
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی استان اردبیل گفت: طی ۲۴ ساعت گذشته تعداد ۵۶ بیمار در مراکز درمانی استان بستری شده
نایب رئیس کمیسیون اقتصاد مجلس:
نماینده مردم اردبیل نیر نمین و سرعین در مجلس گفت: متاسفانه اخیراً عمده سهامداران بورسی بدون دانش و مهارت مناسب و با سرمایه های ضروری خود اقدام به خرید سهام کرده اند.
معاون سیاسی استانداری در اردبیل:
معاون سیاسی و امنیتی استانداری اردبیل گفت: برقراری کلاس‌های خصوصی می‌تواند فعالیت معلمان در سامانه شاد را محدود کند که از این رو نیاز است آموزش و پرورش نظارت خود را در این خصوص افزایش دهد.
نمایشگاه رزمی فرهنگی هفته دفاع مقدس به منظور پاسداشت ایثار و فداکاری رزمندگان اسلام و انتقال فرهنگ ایثار و شهادت به نسل جوان با همکاری نهادها و دستگاه های اجرایی در حال طی آخرین مراحل آماده سازی است.

صفحه‌ها