ثبت نام در رویداد

تازه ها

اخبار ويژه اجتماعی

نماینده مردم اردبیل، نمین، نیر، سرعین در مجلس :
نماینده مردم اردبیل، نمین، نیر، سرعین در مجلس خطاب به وزیر جهاد کشاورزی گفت: چرا در مکانیزاسیون کشاورزی نظارت دقیق و لازمی ندارید، متقاضیان چند هزار نفری خرید تراکتور همچنان بلاتکلیف و سرگردان هستند. این چه نوع حمایتی از کشاورز و تولید است.
استاندار اردبیل:
استاندار اردبیل گفت: احداث مجموعه پتروشیمی تولید متانول یک سال گذشته اغاز شده و اوایل سال ۹۹ به بهره برداری می رسد.
دادستان اردبیل
دادستان اردبیل با بیان اینکه دادستانی، مطالبه گر حقوق مردم در کنترل بازار است، گفت: دادستانی و دادسراهای استان بر نحوه عملکرد دستگاه های نظارتی مرتبط با بازار، نظارت می کند.
مردم ولایتمدار و انقلابی استان اردبیل با وجود برودت و سردی هوا همگام و هم نفس با دیگر مردم انقلابی کشور از ولایت فقیه و آرمان‌های والای انقلاب اسلامی، با حضور گسترده خود در راهپیمایی حمایت کردند.
تشییع پیکر پاک پاسدار شهید مصطفی رضایی که در راستای صیانت از امنیت مردم استان تهران به شهادت رسید، در شهرستان شهریار برگزار شد.
گزارش تصویری؛
مردم ولایتمدار و با بصیرت اردبیل با حضور خودجوش در راهپیمایی امروز حمایت خود از مواضع رهبری را نشان داده و جواب دندان شکنی به اغتشاش گران،آشوبگران و دشمنان نظام و انقلاب دادند.
مردم استان اردبیل باحمایت از مواضع رهبر معظم انقلاب و محکومیت اغتشاش‌گران ، با سردادن شعار "آذربایجانی اویاخدی انقلابا دایاخدی" در راهپیمایی شرکت کردند.
نایب رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس گفت: دولت با توجه به گرانی بنزین باید بازار را کنترل و شبانه‌روزی در این زمینه تلاش کند.
بیانیه سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل:
سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل طی بیانیه‌ای با قدردانی از بصیرت مردم در بصیرت و هوشیاری مردم در حوادث اخیر اعلام کرد "با هرگونه ناامنی و اقدامات مخل آرامش و آسایش مردم، برخورد قاطعانه و انقلابی خواهیم کرد".
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار اردبیل:
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار اردبیل گفت: بر اساس بررسی های به عمل امده قیمت هیچ کالایی در بازار در استان اردبیل افزایش نیافته است.
معاون هماهنگ کننده سپاه استان اردبیل:
معاون هماهنگ کننده سپاه استان اردبیل با بیان اینکه بسیج در همه عرصه های انقلاب به خصوص در محرومیت زدایی، سازندگی و اقتصاد مقاومتی سرآمد سایر دستکاه ها و نهادها است،گفت: ۴۰ سال مقاومت، خدمت و جهاد ، کارنامه درخشان بسیج در عرصه های انقلاب اسلامی است.
معاون فرهنگی هنری سپاه حضرت عباس(ع)خبرداد؛
معاون فرهنگی هنری سپاه حضرت عباس(ع) به تشریح برنامه های هفته بسیج پرداخت و با بیان اینکه بیش از 800 عنوان برنامه برای هفته بسیج پیش بینی شده است، گفت: بهره برداری از 35 پروژه بزرگ عمرانی اقتصاد مقاومتی در کنار تجلیل از برترین های جشنواره جهادگران علم و فناوری از جمله محوری ترین برنامه های هفته بسیج در استان اردبیل است.
فرماندار خلخال:
فریدون بابایی فرماندار خلخال گفت:راه کلیه روستاهای شهرستان خلخال در سه بخش مرکزی، خورش رستم و شاهرود مسدود است.
راهپیمایی گسترده مردم استان اردبیل در حمایت از مواضع رهبر معظم انقلاب و محکومیت اغتشاش‌گران برگزار می شود.
شیفت بعد از ظهر 3 شهر استان اردبیل به علت برودت هوا تعطیل اعلام شد.

صفحه‌ها