ثبت نام در رویداد

اخبار ويژه اجتماعی

همزمان با سالروز شهادت حضرت فاطمه زهرا(س) انجام گرفت؛
کتاب«سرّ جاودانگی» با موضوع تبیین سیره حضرت فاطمه زهرا(س) با حضور نماینده ولی فقیه در استان رونمایی شد.
گزارش خبری؛
مردم استان اردبیل همزمان با اقصی نقاط کشور در سالروز شهادت حضرت فاطمه زهرا(س)، بانوی دوعالم اشک ماتم ریخت.
فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بمناسبت درگذشت اسکندر برزگر پدر شهیدان سرافراز شاپور و علیرضا برزگر پیام تسلیت صادر کرد.
حضرت فاطمه(س)، صبر لایزال نبوی بود که در هیأت عفتی سر به فلک کشیده، چادر به سر می‏کشید و در کوچه ‏های مدینه، در تمام رهگذرهای هستی، حضور خدا را به کائنات، یادآور می ‏شد.
مدیرشرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه اردبیل :
مدیرشرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه اردبیل گفت: مقدار مصرف گاز مایع جهت مصرف خانگی در طول ده ماه گذشته سال ۹۸ نسبت به مدت مشابه سال قبل ۱۷درصد کاهش داشته است .
نماینده ولی فقیه در استان اردبیل؛
نماینده ولی فقیه در استان اردبیل با بیان اینکه اگر خانواده ها از سبک زندگی فاطمی در طول زندگی پیروی کنند از زندگی ایده آل و سالم برخوردار خواهند شد، به تبیین شخصیت سلمان فارسی پرداخت و گفت: مقام سلمان فارسی نیز به خاطر تبعیت از پیامبر اکرم(ص) بود.
مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان اردبیل:
مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان اردبیل به تشریح راههای جلوگیری از موقوفه خواری در اردبیل پرداخت و گفت: نبود سند مالکیت برای موقوفات یکی از عوامل موقوفه‌خواری است.
نماینده ولی فقیه در استان اردبیل:
نماینده ولی فقیه در استان اردبیل با بیان اینکه حفظ هویت 19 ژانویه، حفظ تاریخ است از تاسیس میدان قزلباشان در جوار بقعه شیخ صفی الدین خبرداد و گفت: کلاه قزلباشان نیز به عنوان نماد اردبیل طراحی و به زائرین شیخ و سایر گردشگران عرضه خواهد شد.
رئیس پارک علم و فناوری استان اردبیل:
رئیس پارک علم و فناوری استان اردبیل با بیان اینکه 18 تیم پارک علم و فناوری استان در حوزه فضای مجازی در حال فعالیت هستند، گفت: بزودی مرکز نوآوری انیمیشن و رسانه در پاک علم و فناوری اردبیل راه اندازی می شود.
رئیس صدا و سیمای استان اردبیل:
رئیس صدا و سیمای استان اردبیل با بیان اینکه 53 درصد جمعیت کشور از فضای مجازی استفاده می‌کنند، گفت: فضای مجازی برای صدا و سیما رقیب نیست بلکه یک مکمل است و این دو مجموعه در کنار هم می توانند برابر تهاجمات دشمنان ایستادگی کرده و مقابله کنند.
گزارش؛
همایش فعالان فضای مجازی و تجلیل از برترین های رویداد تولید محتوای دیجیتال استان اردبیل با حضور مسئولین استان در سالن ولایت اردبیل برگزار شد.
نماینده ولی فقیه در استان اردبیل:
نماینده ولی فقیه در استان اردبیل گفت: در جنگ نرم به ساماندهی احتیاج داریم و با آشنایی به سبک های حمله دشمن بصورت تخصصی و تشکیلاتی وارد میدان شویم.
جانشین فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل:
جانشین فرمانده سپاه حضرت عباس علیه السلام استان اردبیل گفت: قرارگاه دشمن در فضای تشکیل شده ما نیز باید برای پیروز در این میدان قوی، پرحجم و با محتوای بروز قدم برداریم.
رئیس اداره راهداری و حمل ونقل جاده‌ای شهرستان مشگین شهر
رئیس اداره راهداری و حمل ونقل جاده‌ای شهرستان مشگین شهر گفت: ۶نفر از کوهنوردان گرفتار شده در جاده شابیل با حضور راهداران سخت کوش این شهرستان نجات پیدا کردند.
مدیر کل کتابخانه های عمومی استان اردبیل خبرداد؛
مدیر کل کتابخانه های عمومی استان اردبیل به تشریح برنامه های ایام فاطمیه در کتابخوانه های استان اردبیل پرداخت و گفت: بمناسبت ایام شهادت بانوی دوعالم حضرت فاطمه زهرا (س) سوگواره کوثر در اردبیل برگزار می شود.

صفحه‌ها