• مسئول حوزه هنری استان اردبیل از هنر عاشورایی به عنوان هنر زندگی نام برد و با بیان اینکه کل یوم عاشورا و کل ارض کربلا در تمامی شئون انسانی و به‌تبع آن هنر عاشورایی دارای جایگاه ویژه ای است گفت: ملاک‌های ارزشیابی در وجه باطنی و محتوایی یک اثر هنری عاشورایی، فراحسی است.

تازه ها

اخبار ويژه فرهنگ و هنر

مسئول حوزه هنری استان اردبیل از هنر عاشورایی به عنوان هنر زندگی نام برد و با بیان اینکه کل یوم عاشورا و کل ارض کربلا در تمامی شئون انسانی و به‌تبع آن هنر عاشورایی دارای جایگاه ویژه ای است گفت: ملاک‌های ارزشیابی در وجه باطنی و محتوایی یک اثر هنری عاشورایی، فراحسی است.
مسؤول بسیج رسانه اردبیل؛
مسؤول بسیج رسانه استان اردبیل از آغاز پنجمین جشنواره رسانه‌ای ابوذر تا 15 آذر ماه در اردبیل خبر داد.
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل:
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل گفت: «سید عباس صالحی» وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی روز چهارشنبه ۲۷ شهریورماه در سفر ۳ روزه به استان اردبیل سفر می کند.
طی نامه ای خطاب به قاضی القضات عنوان شد؛
بیش از 600 نفر از خبرنگاران و فعالان رسانه‌ای طی نامه‌ای خطاب به حجت الاسلام رئیسی، رئیس قوه قضائیه از وی خواستند تا دستگاه قضائی کشور به دروغ پردازی های اخیر خبرآنلاین و چند تن از نمایندگان ورود پیدا کند.
مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان اردبیل خبرداد؛
مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان اردبیل با بیان اینکه مجالس روضه خوانی در منازل بهترین فرصت برای ترویج سبک زندگی اسلامی در اردبیل است، گفت: سعی داریم تا با معرفی کتاب‌هایی با مضامین دینی و تربیتی، سبک زندگی اسلامی را در بین خانواده های اردبیلی ترویج دهیم.
کارگردان فیلم “رستاخیز” مطرح کرد؛
کارگردان فیلم سینمایی رستاخیز از روزه داری فرهاد قائمیان، هنرمند اردبیلی به هنگام ایفای نقش سکانس شهادت " حر" روایت می کند.
به بهانه روز ملی سینما انجام گرفت؛
یادمان زنده یاد رسول ملاقلی پور کارگردان، تهیه‌کننده و فیلم‌نامه‌نویس اردبیلی به همراه تجلیل از خانواده وی و تماشای گروهی فیلم هیوا به مناسبت روز ملی سینما در سینما قدس اردبیل برگزار شد.
فعال عرصه هنر اردبیل؛
فعال عرصه هنر اردبیل با بیان اینکه اگر مسئولان فرهنگی و اجتماعی به افراد مشهور بهاء و ارزش قائل شده و انها را تحویل بگیرند آسیب های اجتماعی نیز کاهش خواهد یافت،گفت: افراد مشهور نباید به حال خود رها شوند چراکه ممکن است با کوچکترین فرکانسی مجذوب کانال های مخالف شده و از روی ناگاهی به جامعه اسیب بزنند.
عضو لیست امید:
عضو لیست امید اظهار داشت: چون بنده عضو هیات نظارت هستم در همان هیات نظرم را می گویم چرا که اظهار نظر بنده روی رای تاثیر می گذارد؛ قبل از طرح موضوع در هیات، اظهار نظر اعضا می تواند روی روند تاثیر منفی داشته باشد.
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس:
حجت الاسلام سلیمی با بیان اینکه رسانه خبرآنلاین در انتشار خبر کذب قصور کرده و حتی یک عذرخواهی هم از مردم نکرده است بیان داشت: قوه قضائیه به عنوان مدعی العموم به این مسئله ورود و به آن رسیدگی کند.
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس:
حجت الاسلام آزادیخواه درباره تبعات خبر کذبی که خبرآنلاین منتشر کرد گفت: یک هنرمند و هنرپیشه نما به بهانه شایعه ای که هرگز واقعیت نداشته است به امام حسین (ع) و ارزش ها توهین می‌کند.
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس :
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس با محکوم کردن انتشار اخبار کذب و تشنج زا گفت: رسانه خبرآنلاین باید پاسخ درستی درباره این خبر بدهد و دستگاه های مربوطه برخورد قانونی با این فرد داشته باشند.
معاون فرهنگی حوزه هنری استان اردبیل:
معاون فرهنگی حوزه هنری استان اردبیل از توجه به استعدادهای جدید در عرصه فیلم و عکاسی خبرداد و گفت: عکس و فیلم جزو تأثیرگذارترین هنرها در جهان است و ما باید از این پتانسیل برای رفع مشكلات و ایجاد آرامش در جامعه استفاده کنیم.
مسئول نمایندگی آستان قدس رضوی در اردبیل خبر داد؛
مسئول نمایندگی آستان قدس رضوی در استان اردبیل از برگزاری هشتمین دوره تخصصی خبر و رسانه ویژه کانون خادم‌ یاران رسانه‌ای نمایندگی آستان قدس رضوی با همکاری مجموعه خبر تحلیلی سبلان ما در استان اردبیل خبر داد.
با حضور نماینده ولی فقیه در استان انجام گرفت
نمایشگاه فرهنگی و مذهبی مذهبی بوی سیب در اردبیل با هدف بصیرت افزایی عاشورایی با حضور نماینده ولی فقیه در استان اردبیل در آستان مقدس امامزاده صالح(ع) اردبیل افتتاح شد.

صفحه‌ها