• به مناسبت هفته عفاف و حجاب منشر شد
    اطهر نیاری مسئول انجمن شعر بسیج هنرمندان استان اردبیل به جایگاه عفاف و حجاب در ادبیات ایران اشاره کرد و گفت: از گذشته تاکنون بسیاری از شاعران از شعر به عنوان دژی محکم برای ترویج و گسترش فرهنگ عفاف و حجاب در سطح جامعه بهره گرفته اند.

تازه ها

اخبار ويژه فرهنگ و هنر

مدیر کل حفاظت محیط زیست استان اردبیل:
مدیر کل حفاظت محیط زیست استان اردبیل گفت: موضوع حجاب در عصر حاضر فقط خاص جامعه زنان جامعه نبوده بلکه این اصل مهم برای مردان نیز توصیه شده است که باید مورد توجه قرار گیرد.
گزارشی به بهانه عفاف و حجاب؛
اگر از وضعیت سطح شهر و وضعیت حجاب بانوان بگذریم، کافی است تا به برچسب‌های قیمتی روسری، چادر و مانتوهای پوشش دار نگاهی بیندازیم تا متوجه شویم آیا به همان اندازه که حجاب و پوشش عفیفانه دغدغه بانوان ایرانی است، دغدغه متولیان و مسئولان این حوزه هم هست یا خیر؟
به مناسبت هفته عفاف و حجاب منشر شد
اطهر نیاری مسئول انجمن شعر بسیج هنرمندان استان اردبیل به جایگاه عفاف و حجاب در ادبیات ایران اشاره کرد و گفت: از گذشته تاکنون بسیاری از شاعران از شعر به عنوان دژی محکم برای ترویج و گسترش فرهنگ عفاف و حجاب در سطح جامعه بهره گرفته اند.
در همین دو قسمتی که از پخش سریال «آقازاده» می گذرد، نوک پیکان برخی انتقادها به سمت سرمایه گذار و حامی سریال یعنی سازمان هنری رسانه ای اوج نشانه رفته؛ از منتقد «آشنا»ی رئیس جمهور تا رسانه های مصلح و معتدل.
مجبی ، نقاشی و گرافیست اصلاندوزی که تلاش های ارزنده ای برای زیباسازی ،شاداب سازی و فضاسازی محیط های آموزشی و شهری داشت بر اثر تصادف به دیار باقی شتافت.
اسرائیل که یک دهه پیش در تهران دانشمندان هسته‌ای ایران را ترور می‌کرد و به عنوان عامل نا امنی کل خاورمیانه در حال جولان دادن است، حالا سریالی ۸ قسمتی به نام «تهران» ساخته که در حال پخش از شبکه ۱۱ تلویزیون این رژیم است.
به مناسب دهه کرامت منشر شد؛
حوزه هنری استان اردبیل به مناسبت آغاز دهه کرامت، مجموعه آثار پوسترهای «نقش بهشت» ر به صورت نمایشگاه مجازی در معرض دید عموم علاقه مندان قرار داد.
رئیس سازمان بسیج مستضعفین در پیامی از اجرای زیبای هنرمند بسیجی هادی احمدی در رثای حاج قاسم سلیمانی در برنامه شب گذشته عصر جدید تقدیر و تشکر کرد.
200 میلیارد ریال برای تسریع در تکمیل تالار شهر اردبیل اختصاص یافت.
معاون مطبوعاتی اداره کل ارشاد اسلامی استان اردبیل:
بلورساز معاون مطبوعاتی اداره کل ارشاد اسلامی استان اردبیل گفت: هم اکنون 219 نشریه در استان دایر است که از این تعداد 153 مورد چاپی، 18 مورد الکترونیک برخط و 48 مورد پایگاه خبری و خبرگزاری است.
حوزه ادبیات و کتاب در این 40 سال در معرفی شخصیت امام راحل (ره) تلاش فراوان کرده و نویسندگان زیادی سعی کرده اند ابعاد مختلف زندگی این بزرگ مرد را برای گروه های سنی مختلف به رشته تحریر و تصویر درآورند.
معاون هماهنگ کننده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل:
معاون هماهنگ کننده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل گفت: در گرامیداشت سالروز آزاد سازی خرمشهر 100 ویژه برنامه اجرا و برای برگزاری یادواره هااز ظرفیت فضای مجازی استفاده می شود.
همزمان با روز جهانی قدس منتشر شد؛
کاریکاتوریست اردبیلی با بیان اینکه زبان هنر بهترین زبان جهانی برای اعلام انزجار و بیان خشم و نفرت از مستکبرین عالم است، از همه کابران فضای مجازی خواست تا با انتشار گسترده آثار هنری تولید شده در رابطه با روز جهانی قدس در شبکه های اجتماعی باعث شوند سردمداران کفر و الحاد از عصبانیت خود بمیرند.
منتخب مردم شهرستان گرمی خبرداد؛
منتخب مردم شهرستان گرمی در مجلس یازدهم با اشاره به قابلیت ها و ظرفیت های تاریخی موجود در شهرستان گرمی گفت: وجود این قابلیت ها ظرفیتی مهم برای ایجاد رونق در صنعت گردشگری شهرستان است.
طی انتشار پیامی صورت گرفت:
هنرمندان بسیجی در راستای عمل به مطالبه رهبرمعظم انقلاب اسلامی جهت به تصویر کشیدن عشق و ایثار مدافعان سنگر سلامت برای مقابله با ویروس کرونا، لبیک گفتند.

صفحه‌ها