تازه ها

اخبار ويژه فرهنگ و هنر

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی استان اردبیل:
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی اردبیل گفت: پیش بینی ما این است با توجه به برودت هوا شاهد پیک کرونا در اواسط آبان ماه باشیم.
گزارش تصویری؛
بمناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس با حضور مسئولین شهرستانی و جمعی از شهروندان همایش جهش تولید در پارس آباد برگزار شد.
برخی از بازیگران مطرح سینما و تلویزیون علارغم تایید پیشنهادهای غیر اخلاقی به بازیگران خانم در ازاء دادن نقش، تهیه کنندگانی که براحتی نقش فروشی می کنند و فسادی که روز به روز بیشتر می شود؛ به خاطر ترس از بیکاری و بایکوت، ترجیح دادند در این خصوص صحبت نکنند.
پیام مشترک نماینده ولی فقیه در استان و استاندار اردبیل به مناسب فرا رسیدن چهلمین سالگرد دفاع مقدس:
نماینده ولی فقیه در استان و استاندار اردبیل به مناسب فرا رسیدن چهلمین سالگرد دفاع مقدس پیام مشترکی صادر کردند.
فرمانده سپاه ناحیه سرعین مطرح کرد؛
فرمانده سپاه ناحیه سرعین شهرستان سرعین گفت: بیش از 50 عنوان برنامه به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس در این شهرستان اجرا می‌شود.
شهید هراچ هاکوپیان به تاریخ 20 فروردین سال 66 در عملیات کربلای 9 که با هدف آزاد سازی منطقه باباهادی در شمال شرق قصر شیرین صورت گرفت خون پاکش به زمین ریخت و به شهادت رسید اما پیکرمطهرش در همان منطقه ماند.
مسئول سازمان بسیج سازندگی سپاه استان اردبیل خبر داد:
مسئوول سازمان بسیج سازندگی سپاه استان اردبیل گفت:همزمان با هفته دفاع مقدس،۵۵ پروژه محرومیت زدایی در استان اردبیل افتتاح و کلنگ زنی می شود.
پزشک معالج مهران رجبی در بیمارستان امام حسین(ع) زنجان با اشاره به وضعیت عمومی وی گفت: حال عمومی این هنرمند خوب نیست و مردم برایش دعا کنند.
آزاد مسئول واحد هنرهای تجسمی حوزه هنری از برگزاری نمایشگاه گل سنگ‌های مقاومت در اردبیل خبرداد و گفت: این نمایشگاه به مناسبت فرا رسیدن هفته دفاع مقدس از 31 شهریور ماه 1399 به مدت یک هفته در اردبیل برگزار می‌شود.
در آستانه هفته دفاع مقدس انجام گرفت؛
نماهنگ سرگذشت با نوای حاج صادق آهنگران در آستانه هفته دفاع مقدس تولید شد.
فرماندار شهرستان گرمی خبرداد:
فرماندار شهرستان گرمی از راه ‌اندازی موزه باستان ‌شناسی در این شهرستان خبر داد و گفت: با توجه به قدمت تاریخی شهرستان گرمی و وجود آثار باستانی متعدد در منطقه، راه‌اندازی موزه باستان‌شناسی در این شهرستان جزو ضروریات است.
رییس حوزه هنری استان اردبیل :
رییس حوزه هنری استان اردبیل گفت: تولید مستند نقش مداحان در دفاع مقدس، اکران فیلم‌های تولیدی حوزه هنری اردبیل با موضوع دفاع مقدس در فضای مجازی در دستور کار حوزه هنری اردبیل است.
معاون هماهنگ کننده سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل:
معاون هماهنگ کننده سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل از تولید موشن گرافیک نقش اردبیل در دفاع مقدس خبرداد.
رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان سرعین:
رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان سرعین گفت: بمناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس و با رعایت پروتکل های بهداشتی 20 برنامه فرهنگی ورزشی دراین شهرستان برگزار خواهد شد.
معاون میراث‌ فرهنگی استان اردبیل خبرداد:
معاون میراث‌ فرهنگی اداره ‌کل میراث ‌فرهنگی گردشگری و صنایع‌ دستی استان اردبیل از بهره برداری از محوطه ‌سازی منطقه کاوش شده جمعه مسجد اردبیل در سالجاری خبرداد و گفت: این طرح، دهه فجر سالجاری به بهره برداری می رسد.

صفحه‌ها