• مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی اردبیل؛
    مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی اردبیل از برگزاری هفته فرهنگ و هنر استان اردبیل در آستانه نوروز99 خبرداد و گفت: این برنامه براساس ظرفیت ها و پتانسیل های فرهنگی و هنری در شهرستانهای استان نیز برگزار خواهد شد.

تازه ها

اخبار ويژه فرهنگ و هنر

مدیر مرکز آفرینش‌های فرهنگی ـ هنری بسیج از برگزاری یک مسابقه بزرگ با موضوع کتاب‌خوانی خبر داد و از عموم مردم برای شرکت در پویش کتاب‌خوانی «هر خانه یک کتابخانه» دعوت کرد.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی اردبیل؛
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی اردبیل از برگزاری هفته فرهنگ و هنر استان اردبیل در آستانه نوروز99 خبرداد و گفت: این برنامه براساس ظرفیت ها و پتانسیل های فرهنگی و هنری در شهرستانهای استان نیز برگزار خواهد شد.
اتفاق فرهنگی جالب در اردبیل؛
معاون قضایی، اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان اردبیل گفت: بسیاری از هزینه‌های زائد مراسمات از سوی مردم برای کمک به زندانیان ستاد دیه استان اردبیل پرداخت می‌شود.
فرمانده سپاه حضرت عباس(ع)؛
فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) به تبیین نقش ماندگار شعرا و مداحین اردبیل در زمان انقلاب اسلامی پرداخت و گفت: آثار ماندگار شعرای اردبیل در زمان انقلاب و دفاع مقدس جهت انتقال به نسل آینده، گردآوری و به امانت نگهداری می شوند.
نماهنگ زیبای "گل طاها"هدیه ای به مادران فاطمی با صدای اباصلت ابراهیمـــے مشاهده می‌کنید.
مرکز تولید و نشر آثار دیجیتالی انقلاب اسلامی استان اردبیل به مناسبت فرارسیدن دهه فجر و چهلمین روز شهادت سردار دلها پوسترهایی تولید کرده است.
گزارش تصویری؛
بمناسبت دهه مبارک فجر و گرامیداشت شهادت سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی اولین همایش "مادران آسمانی معمار مکتب سلیمانی" در اردبیل برگزار شد.
معاون هماهنگ کننده سپاه استان اردبیل:
معاون هماهنگ کننده سپاه استان اردبیل گفت: کاروان های راهیان نور جنوب، از 23 بهمن ماه آغاز خواهد و زائران اردبیلی بمدت 50 روز می توانند از این سفر معنوی بهرمند شوند.
مسئول انجمن ادبیات داستانی بسیج هنرمندان اردبیل خبرداد؛
مسئول انجمن ادبیات داستانی بسیج هنرمندان اردبیل از برگزاری نشست بررسی ادبیات داستانی در گفتمان انقلاب اسلامی در شهرستان مشگین شهر خبرداد و گفت: تزریق امید و آرمان گرایی، ارمغان انقلاب اسلامی در حوزه ادبیات داستانی دوره معاصر است.
مدیرکل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل:
مدیرکل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل گفت: تا سال 1400 حدود 10 هزار حافظ یک تا سی جز قرآن کریم را تقدیم جامعه ایمانی خواهیم کرد.
همزمان با سالروز شهادت حضرت فاطمه زهرا(س) انجام گرفت؛
کتاب«سرّ جاودانگی» با موضوع تبیین سیره حضرت فاطمه زهرا(س) با حضور نماینده ولی فقیه در استان رونمایی شد.
در ایام فاطمیه ۹۸ و در آستانه شهادت جانسوز حضرت صدیقه کبری فاطمه زهرا سلام الله علیها نماهنگ تسبیحات حضرت زهرا سلام الله علیها با مداحی حاج مهدی رسولی منتشر شد.
مسئلول حوزه هنری اردبیل خبرداد؛
رئیس حوزه هنری اردبیل از راه اندازی پویش «نامه ای به سردار آسمانی» در استان اردبیل خبرداد و گفت: این پویش ویژه گروه سنی 14 تا 16 سال است.
شورا و شهردار سرعین مطرح کردند:
نایب رئیس شورای شهر سرعین در دیدار با مدیرکل صداوسیما اردبیل گفت : در صورت امکان ، با تهیه کننده و عوامل سریال پایتخت جهت تولید قسمت هایی از این سریال در سرعین رایزنی های لازم را انجام دهید .
سازمان بسیج مداحان از ۱۲ دی‌ماه تا ۱۲ بهمن‌ماه همزمان با چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، اولین کنگره شعر آئینی انقلابی «کوثر ناب» را برگزار می‌کند.

صفحه‌ها