تازه ها

اخبار ويژه اردبیل

استاندار اردبیل خبرداد:
بهنام جو استاندار اردبیل از احداث تصفیه خانه سد تازه کند خبرداد و گفت: این تصفیه خانه به منظور تامین آب شرب شهرهای انگوت و زهرا و ۲۱۸ روستای شهرستان گرمی احداث می شود.
رئیس هیئت ورزش های جانبازان و معلولین استان اردبیل:
رئیس هیئت ورزش های جانبازان و معلولین استان اردبیل گفت: ۴۰۰ ورزشکار سازمان یافته در هیئت ورزش های جانبازان و معلولین استان اردبیل فعالیت می کنند.
مجلسی برای تغییر رنگ های از جنس امید؛
عصری که مجلس یازدهم در آن شکل گرفت، نمایندگان بواسطه شعارهای وحدت آفرین، انقلابی، وعده های متمایز از آنچه گذشتگان داشتند، به روی کار آمدند.
همزمان با روز ملی عفاف و حجاب انجام گرفت؛
رضازاده مسئول خواهران بسیج دانشجویی از اجرای طرح ریحانه در اردبیل خبرداد و گفت:این طرح فرهنگی با هدف بزرگداشت حجاب و تجلیل از بانوان محجبه همزمان با روز ملی عفاف و حجاب توسط جمعی از دانشجویان خواهر در اردبیل برگزار شد.
مدیر کل اموزش و پرورش استان اردبیل:
مدیر کل اموزش و پرورش استان اردبیل گفت: امسال هدف گذاری استان اردبیل در بحث توسعه متوازن رشته ها در حوزه فنی حرفه ای و کاردانش 40 درصد می باشد.
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی اردبیل:
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی اردبیل با اشاره به اینکه متاسفانه در طی ۲۴ ساعت گذشته ۳ نفر فوت کردند گفت: رعایت فاصله گذاری اجتماعی، زدن ماسک، شستن دست ها و خودداری از حضور در اماکن پرازدحام اکیدا توصیه می شود.
به مناسبت هفته عفاف و حجاب منشر شد
اطهر نیاری مسئول انجمن شعر بسیج هنرمندان استان اردبیل به جایگاه عفاف و حجاب در ادبیات ایران اشاره کرد و گفت: از گذشته تاکنون بسیاری از شاعران از شعر به عنوان دژی محکم برای ترویج و گسترش فرهنگ عفاف و حجاب در سطح جامعه بهره گرفته اند.
امام جمعه اردبیل :
امام جمعه اردبیل گفت: حل معضلات اقتصادی ما دو رکن دارد؛ اول، تدبیر دولت و مجلس و الان ملت به مجلس امیدوارتر است تا دولت اگر مجلس اینگونه ایام بگذراند مردم از آن ها مأیوس می شوند.
نائب رئیس مجلس:
نائب رئیس مجلس گفت: انتظار داریم مدیران کل استان اردبیل همچون نماینده ولی فقیه و امام جمعه اردبیل و استاندار اردبیل طی تماس های مکرر پیگیر مشکلات مردم و استان اردبیل باشند.
با حضور نماینده ولی فقیه در استان و استاندار اردبیل انجام گرفت؛
بهنام جو استاندار اردبیل در جریان بازدید مشترک با امام جمعه اردبیل از آغاز عملیات اجرایی این پروژه از اختصاص ۳۰ میلیارد تومان اعتبار در سفر رئیس جمهور به این زیرساخت خبر داد.
مسئول قرارگاه جهادی ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره):
احمدی مسئول قرارگاه جهادی ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) از تحول آفرینی در حوزه اجتماعی کشور خبرداد و گفت: هر چقدر سطح اندیشه ورزی و سیاستگذاری راهبردی گروه های جهادی ارتقا پیدا کند، به همان میزان کارهای زمین مانده در کشور به سر انجام خواهد رسید.
در بیانیه بسیج دانشجویی اردبیل به مناسبت هفته حجاب و عفاف مطرح شد:
رضازاده مسئول خواهران بسیج دانشجویی استان اردبیل از انتشار بیانیه ای به مناسبت هفته عفاف و حجاب خبرداد و گفت: حجاب در واقع حریمی ایجاد می کند که زن بتواند در عرصه های اقتصادی ،فرهنگی و اجتماعی بدون هیچ مشکل و دغدغه ای فعالیت کند.
در آستانه هفته عفاف و حجاب برگزار شد؛
همایش پیاده روی دانشجویان دختر انقلابی در آستانه هفته عفاف و حجاب و با شعار دختران حاج قاسم در اردبیل برگزار شد.
به مناسبت هفته حجاب برگزار شد:
کارگاه خوشنویسی حجاب و عفاف با عنوان «گوهر ناب» در حوزه هنری استان اردبیل برگزار شد.
در نشست سازمان صمت استان اردبیل با نیکزاد نائب رییس مجلس مطرح شد؛
نیکزاد نائب رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه طبق آمار ۶۵ هزار نفر در استان اردبیل بیکار وجود دارد، گفت: قرار است با برنامه ریزی و ابلاغ سازمان برای ۸ هزار نفر اشتعال آفرینی شود که لازم است برای محقق شدن این وعده ۲۲۰ میلیارد تومان اعتبار تا پایان سال جذب شود.

صفحه‌ها

گزارش ويژه