تازه ها

اخبار ويژه اردبیل

گزارش تصویری
آیین عمامه گذاری 34 نفر از طلاب استان اردبیل با حضور نماینده ولی فقیه در استان در مسجد جامع اردبیل برگزار شد
گزارش تصویری
همه ساله در هجدهم ذی الحجه، مصادف با واقعه تاریخی غدیر خم، مردم اردبیل با اجتماع در مسجد میرزاعلی اکبر با سادات دیدار و با مقام ولایت و امامت تجدید بیعت کردند.
سخن از غدیر است، و از قدر دریایی که در غدیر، بر تمامی سرزمین های تفته و خسته، جاری شد و در دل کویر، گلبوته ها رویانید، و باور سرخ خاک را تا سبزنای افلاک، وسعت بخشید.
مدیر عامل شرکت شهرک‌های صنعتی اردبیل
مدیر عامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان اردبیل گفت: ۴۰ واحد تولیدی و صنعتی در استان اردبیل امسال به چرخه تولید باز می‌گردد.
در آستانه فرا رسیدن عید سعید غدیر خم کاربران شبکه مردمی سایبری سازمان فضای مجازی بسیج به انتشار گسترده مطالب پیرامون این عید بزرگ و مناقب حضرت علی (ع) در قالب تصاویر، احادیث و مدح ذیل هشتگ‌های “غدیری ام” و “عید بیعت” پرداخته اند.
کارشناس مسائل اجتماعی و دینی
کارشناس مسائل اجتماعی و دینی اردبیل به تبیین اهمیت واقعه‌ی غدیر خم پرداخت و با بیان اینکه این عید در واقع یک تفکر برای روشن کردن و شناسایی الگوهای اسلام در جامعه است، گفت: واقعه‌ی غدیرخم در واقع حیات اسلام را تضمین می کند.
رئیس دانشگاه محقق اردبیلی
رئیس دانشگاه محقق اردبیلی با بیان اینکه روحیه بسیجی و تلاش و خودباوری باعث تقویت کارهای جمعی می شود، گفت: فعالیت های جهادی ، المان و پله های ترقی و پیشرفت کشور است.
دبیر قرارگاه احمدی روشن اردبیل خبرداد
دبیر قرارگاه شهید احمدی روشن اردبیل از ارسال دعوت نامه‌ دانشجویی به نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس برای بازدید از مناطق حاشیه‌ی شهر خبرداد.
همزمان با هفته دولت
مدیر عامل شرکت گاز استان اردبیل گفت: همزمان با هفته دولت ۷۹ روستای استان اردبیل با بیش از ۳ هزار خانوار از گاز طبیعی برخوردار خواهند شد.
مدیر کل کتابخانه های عمومی اردبیل خبرداد
مدیر کل کتابخانه های عمومی اردبیل از شرکت بیش از 21 هزار نفر از مردم اردبیل در جشنواره کتابخوانی رضوی خبرداد و گفت:شناسایی و معرفی تولید کنندگان آثار فرهنگ رضوی از ویژگی های این جشنواره بود.
مسئول جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی اردبیل:
مسئول جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی انتخاب ۹۰ درصدی جوانان در انتخابات جمنا را اعتماد مردم به جوانان در عرصه های مهم سیاسی و مدیریتی دانست.
جمعی از آزادگان اردبیل مطرح کردند
جمعی از آزادگان سرافراز دوران دفاع مقدس اردبیل با انتقاد از عملکرد نهادهای دولتی در انتقال فرهنگ دفاع مقدس به نسل جوان گفتند: آزادگان، الگوهای عملی فرهنگ ما می توانیم در کشور هستند.
جانشین سازمان بسیج سازندگی استان اردبیل
جانشین سازمان بسیج سازندگی استان اردبیل با بیان اینکه راه اندازی گفتمان اقتصاد مقاومتی در جامعه، مهمترین اولویت حرکت های جهادی است از جهادگران بسیجی خواست در ارتقای دانش و آگاهی های مردم تلاش کنند.
رئیس دانشگاه فرهنگیان اردبیل:
رئیس دانشگاه فرهنگیان استان اردبیل در جمع دانشجویان جهادگر با بیان اینکه کار های جهادی مقدمه ای برای پاسداری از عزت، استقلال و آزادگی کشور است، گفت: صاحبان روحیه جهادی در واقع دفاع کنندگان از عزت کشور هستند.
امام جمعه اردبیل
امام جمعه اردبیل با بیان اینکه وضعیت استان اردبیل در کنکور مطلوب نیست، به انتقاد از وضعیت آموزشی کشور پرداخت و گفت: هر آن‌چه که باعث تبعیض در آموزش می‌شود باید برچیده شود.

صفحه‌ها