• مسئول حوزه هنری استان اردبیل از هنر عاشورایی به عنوان هنر زندگی نام برد و با بیان اینکه کل یوم عاشورا و کل ارض کربلا در تمامی شئون انسانی و به‌تبع آن هنر عاشورایی دارای جایگاه ویژه ای است گفت: ملاک‌های ارزشیابی در وجه باطنی و محتوایی یک اثر هنری عاشورایی، فراحسی است.

تازه ها

اخبار ويژه اردبیل

مسئول حوزه هنری استان اردبیل از هنر عاشورایی به عنوان هنر زندگی نام برد و با بیان اینکه کل یوم عاشورا و کل ارض کربلا در تمامی شئون انسانی و به‌تبع آن هنر عاشورایی دارای جایگاه ویژه ای است گفت: ملاک‌های ارزشیابی در وجه باطنی و محتوایی یک اثر هنری عاشورایی، فراحسی است.
مسؤول سازمان بسیج سازندگی سپاه حضرت عباس(ع)
مسؤول سازمان بسیج سازندگی سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل گفت: ۲۲ پروژه محرومیت‌زدایی در هفته دفاع مقدس در استان اردبیل افتتاح و کلنگ‌زنی می‌شود.
گزارش لحظه به لحظه سبلان ما از اختتامیه دوره توانمندسازی فرماندهان گردان های سایبری بسیج؛
آیین اختتامیه نخستین دوره توانمندسازی فرماندهان گردانهای سایبری بسیج هم اکنون با حضور سردار سلیمانی رئیس سازمان بسیج مستضعفین برگزار شد.
مسئول سازمان فضای مجازی بسیج در اختتامیه دوره فرماندهان گردان‌های سایبری بسیج:
مسئول سازمان فضای مجازی بسیج در اختتامیه دوره فرماندهان گردانهای سایبری بسیج با اشاره به نقش بسیج در نهضت ملی شدن فضای مجازی گفت: مسئولین امر در تکمیل روشنگری‌های فعالان فضای مجازی در فتنه‌های اخیر به وظیفه انقلابی خود عمل کنند.
چهاردهمین اهدای عضو استان اردبیل در سال جاری توسط واحد فراهم آوری اعضای پیوندی دانشگاه علوم پزشکی اردبیل جهت اهداء عضو به تهران اعزام شد.
رئیس مرکز فوریتهای پزشکی استان اردبیل از انفجاز گاز در یک منزل مسکونی در اردبیل خبرداد و گفت: بر اثر این انفجار 7 نفر مصدوم شدند.
در جلسه شورای ترافیک اردبیل مطرح شد؛
معاون عمرانی استاندار اردبیل به انتقال مراکز پرجمعیت از هسته مرکزی شهر به سایر مکان ها تأکید کرد و گفت: در این انتقال ها عناصر تاریخی در مرکز شهر حفظ می شوند.
مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان اردبیل خبرداد؛
مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان اردبیل با بیان اینکه مجالس روضه خوانی در منازل بهترین فرصت برای ترویج سبک زندگی اسلامی در اردبیل است، گفت: سعی داریم تا با معرفی کتاب‌هایی با مضامین دینی و تربیتی، سبک زندگی اسلامی را در بین خانواده های اردبیلی ترویج دهیم.
هنرمندان از ادعای کذب خبرآنلاین، سلبریتی‌ها و برخی نمایندگان در ماجرای دروغ دختر آبی می‌گویند؛
واکنش‌ها به ماجرای خودسوزی و فوت دختری به نام "سحر خدایاری" با ادعاهایی کذب ازجمله تقلب در اعلام هویت جان‌باخته تا علت خودسوزی‌اش که موجب التهاب جامعه و بهره‌برداری کشورهای حامی براندازی در ایران شد، همچنان ادامه دارد.
استاندار اردبیل خبرداد؛
استاندار اردبیل از بررسی و تصویب حق و حقوق عشایر منطقه کشت و صنعت مغان در کمیسیون اقتصادی دولت خبر داد و گفت: این مصوبه پس از تصویب در صحن دولت به مرحله اجرا در می آید.
به بهانه روز ملی سینما انجام گرفت؛
یادمان زنده یاد رسول ملاقلی پور کارگردان، تهیه‌کننده و فیلم‌نامه‌نویس اردبیلی به همراه تجلیل از خانواده وی و تماشای گروهی فیلم هیوا به مناسبت روز ملی سینما در سینما قدس اردبیل برگزار شد.
رئیس سازمان جهادکشاورزی استان اردبیل:
رئیس سازمان جهادکشاورزی استان اردبیل در حاشیه بازدید از مزارع سیب زمینی استان اردبیل با بیان اینکه یک پنجم سیب زمینی کشور در استان اردبیل تولیدمی شود گفت: پیش بینیمی شود بیش از 770هزار تن سیب زمینی در اردبیل برداشت شود که 500هزار تن مازاد مصرف استان است.
حرکت جهادی دانشجویان پارس آباد جواب داد؛
رؤسای آبفای شهری و روستایی شهرستان پارس آباد با تلاش های جهادگران دانشجو با 40 متر لوله کشی، یکی از کوچه های منتهی به حاشیه شهر را به شبکه فاضلاب متصل کردند.
مدیرکل آموزش و پرورش استان اردبیل:
مدیرکل آموزش و پرورش استان اردبیل با بیان اینکه 3 هزار و 400 مدرسه در سطح استان آماده آغاز سالتحصیلی جدید است به ارتقای کیفیت فضای آموزشی در استان اشاره کرد و گفت: تدایبر خاصی برای شکوفایی مدارس در سال جدید اندیشیده شده است.
یادداشت؛
کارشناس مسائل سیاسی پارس آباد به قدرت نمایی اخیر انصارالله در خاورمیانه اشاره کرد و نوشت:حمله پهبادی یمن به تاسیسات نفتی سعودی ها، فصل جدیدی از قدرت نمایی انصارالله و گروه های مقاومت در خاورمیانه را به تصویر کشید.

صفحه‌ها