تازه ها

اخبار ويژه اردبیل

کارتون؛
آخرین آثار حاجی زاده کاریکاتوریست اردبیلی با موضوع پیشگیری از کرونا منتشر شد.
رئیس هیأت اندیشه ورز بسیج فرهنگیان اردبیل؛
سلیمی رئیس هیأت اندیشه ورز بسیج فرهنگیان استان اردبیل با انتقاد از طرح جذب دانشجو معلم در دانشگاه پیام نور این طرح را مغایر با سند تحول بنیادین آموزش و پرورش عنوان کرد.
در جلسه تدوین برنامه های اجرایی جهش تولید مطرح شد:
استاندار اردبیل گفت: حفظ و افزایش تولید در همه بخش های تولیدی خصوصا کشاورزی نیازمند مهار کرونا است.
مسئول پژوهش و فناوری بسیح دانشجویی اردبیل خبرداد؛
مملوکی مسئول پژوهش و فناوری بسیح دانشجویی اردبیل به تشریح برنامه های دانشجویی در زمینه تحقق شعار سال پرداخت و گفت: فرهنگسازی مصرف کالای ایرانی، گفتمان سازی، مطالبه گری از مسئولین جهت حل مشکلات واحدهای تولیدی در کنار ارتقای مهارت های عملی دانشجویان از جمله برنامه های بسیج دانشجویی در تحقق منویات رهبر انقلاب است.
مروری بر حوادث ایران در سال 98؛
نگاه کلی به اتفاقات سال 98 از وقوع سیل کم سابقه فروردین تا شیوع ویروس کرونا در اسفندماه به راحتی این سخن امام راحل در اذهان تداعی می شود که اگر سپاه و بسیج نبود، کشور هم نبود و این تنها به خاطر احساس مسئولیت و انجام وظیفه فراتر از تکلیف است.
قائم مقام رئیس دانشگاه علوم پزشکی اردبیل:
فتحی قائم مقام رئیس دانشگاه علوم پزشکی اردبیل از کاهش بیماران مبتلا به ویروس کرونا در استان اردبیل خبرداد و گفت: امروز با مثبت اعلام شدن نتیجه 23 نفز بیماران، تعداد بیماران مبتلا به ویروس کرونا در اردبیل به ۴٩٧ نفر رسید.
با هدف مبارزه با ویروس کرونا انجام گرفت؛
رزمایش سراسری دفاع بیولوژیک سپاه حضرت عباس(ع) با رمز «یا اباعبد الحسین(ع)» و با هدف مبارزه با ویروس کرونا در استان اردبیل آغاز شد.
رئیس شورای اسلامی استان اردبیل خبرداد:
هاشمی رئیس شورای اسلامی استان اردبیل از تمدید مهلت وصول چک های صاحبان کسب و کار و مراکز تولیدی و تجاری بدهکار به شهرداری ها خبرداد و گفت: این اقدام به دلیل شیوع ویروس کرونا و تعطیلی کسب و کار در استان انجام می شود.
در بازدید شبانه عتباتی از زندان مرکزی اردبیل عنوان شد؛
عتباتی رئیس کل دادگستری استان اردبیل در حاشیه دیدار از زندان مرکزی اردبیل به آمار اعطای مرخصی به مددجویان اشاره کرد و گفت: تاکنون به بیش از ۱۱۷۰ نفر از زندانیان مرخصی اعطا شده و تعداد 170 نفر پس از طی تشریفات قانونی از مرخصی پایان محکومیت بهرمند شدند.
توسط گروه های جهادی بسیج و با کمک خیرین انجام گرفت:
سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل با همکاری گروه های جهادی بسیج و کمک های خیرین، بسته های معیشتی و بهداشتی جهت مقابله با ویروس کرونا را بین مردم مناطق محروم استان اردبیل به صورت رایگان توزیع کرد.
قائم مقام دانشگاه علوم پزشکی اردبیل:
فتحی قائم مقام دانشگاه علوم پزشکی اردبیل از فوت 4 بیمار مبتلا به کرونا در اردبیل خبرداد و گفت: امروز با شناسایی 8 بیمار مبتلا به کرونا شاهد کاهش مبتلایان به این ویروس در استان اردبیل بودیم.
مادر سردار شهید «فرزاد بهزاد بخت قمیصی» بعد از تحمل سالها رنج دوری از فرزندش بر اثر کهولت سن دار فانی را وداع گفت.
تشکل های دانشجویی اردبیل در اعتراض به افتتاح سفارت دولت ارمنستان در فلسطین با صدور بیانیه ای ضمن محکوم کردن این اقدام خبیثانه از ملت های اسلامی منطقه خواستند تا نسبت به این حرکت اخیر دولت ارمنستان که لکه ننگ اشغال سرزمین اسلامی قره باغ را بر پیشانی دارد، واکنش نشان دهند.
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اردبیل:
رحمتی مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اردبیل به نحوه اعمال مقرارت طرح کاهش زنجیره کرونا در شرکت های حمل و نقل مسافر اشاره کرد و گفت: ارائه بلیط سفر منوط به احراز هویت و بومی بودن مسافر است.
پیشنهاد جالب منتخب مردم مشگین شهر در مجلس یازدهم:
عباس زاده منتخب مردم مشگین شهر در مجلس یازدهم خطاب به مدیران و مسئولانی که پیشنهاد نشست و گفتگو با نمایندگان مجلس به مناسبت های مختلف می دهند ، گفت: این افراد حداقل دو صفحه از اقدامات و عملکرد خود در طول تصدی مسئولیت نیز با خود به ارمغان آورند.

صفحه‌ها