http://idc0-cdn0.khamenei.ir/ndata/news/43603/Pakhsh.jpg

 

تازه ها

اخبار ويژه اردبیل

رئیس مرکز بهداشت استان اردبیل:
رئیس مرکز بهداشت استان اردبیل با بیان اینکه بیش از ٢٠٠ میلیون زن، در جهان مبتلا به پوکی استخوان هستند، به انواع بیماری های پوکی استخوان اشاره کرد و گفت: متاسفانه بیشترین مبتلایان به بیماری روماتیسم در منطقه آسیا مربوط به ایران است.
گزارش خبری؛
طریق الحسین(ع) خاطرات فراموش نشدنی از حضور عاشقان امام حسین(ع) را در دل خود دارد؛ از پیاده‌روی‌هایی که ذکر مصیبت سالار شهیدان را با خود به همراه داشت و از نجواهای عاشقانه‌ای که هر عزادار زیر لب و یا در دل و جان خود زمزمه می‌کرد.
عاشقان اباعبداالله الحسین(ع) که از حضور در راهپیمایی نجف تا کربلا جا مانده اند پیش از ظهر امروز به نیابت از زیارت مرقد مطهر امام حسین(ع) و به قصد رجاء از امام زاده صالح (ع) تا امام زاده سید صدرالدین(ع) و شهدای گمنام راهپیمایی کردند.
مسئول بسیج طلاب و امور روحانیون استان اردبیل:
مسئول بسیج طلاب و امور روحانیون استان اردبیل در جمع عزاداران حسینی اعتماد به نصرت الهی و جهاد در راه آرمان های اسلام را بزرگترین پیام اربعین برای مسلمانان عنوان کرد و گفت: حقارت امروز آمریکا در برابر مقاومت ایران اسلامی، تحقق وعده الهی است.
نماهنگ ترکیبی و متفاوت «باز این چه شورش است که در جان واژه هاست» روایت هنرمندانه یک شاعر از واقعه کربلا را به تصویر کشیده است.
امام جمعه اردبیل:
امام جمعه اردبیل با بیان اینکه اربعین حسینی، فوران معنویت در جهان است،گفت: شعارهای جهانی امام حسین(ع) باعث شده استقبال از راهپیمایی اربعین حسینی جهانی شود.
انتصابات جدید در اردبیل؛
استاندار اردبیل طی احکامی جداگانه، سرپرست فرمانداری اردبیل و مدیرکل امور شهری استانداری اردبیل را منصوب کرد.
مدیر کل ورزش و جوانان استان اردبیل خبرداد؛
مدیر کل ورزش و جوانان استان اردبیل از تولید مستند تلویزیونی «علی دایی» قهرمان پرآوازه کشور در اردبیل خبرداد و گفت: ارزش شخصیت بزرگی مانند علی دایی بسیار فراتر از آن است که با ادبیات سخیف عده ای خدشه دار شود.
معاون نهاد رهبری در دانشگاه های کشور؛
معاون نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های کشور با بیان اینکه جامعه حسینی واسطه اتصال جامعه نبوی با جامعه مهدوی است، گفت: جریان اربعین در واقع تجلی گاه تحقق وعده های الهی مبنی بر حکومت مستضعفان بر جهان است.
‌استاندار اردبیل خبرداد:
استاندار اردبیل به ظرفیت هایی استان اشاره کرد و با بیان اینکه اردبیل جزو ۹ استان برخوردار از تسهیلات ویژه بانکی می شود گفت: تلاش می کنیم برنامه های مدون کاهش آسیب های اجتماعی کشور به عنوان پایلوت در اردبیل اجرا شود.
مدیرکل تعزیرات حکومتی استان اردبیل خبرداد؛
مدیرکل تعزیرات حکومتی استان اردبیل از کشف و ضبط ۳۴ دستگاه استخراج ارز دیجیتال در اردبیل خبرداد و گفت: حکم محکومیت قاچاقچیان دستگاه استخراج ارز دیجیتال در اردبیل صادر شد و متخلفان به ضبط کالا و پرداخت جریمه محکوم شدند.
نماینده ولی فقیه در استان اردبیل؛
نماینده ولی فقیه در استان اردبیل فعالیت های انجمن اهداي عضو اردبیل را ستود و گفت:انجمن اهداي عضو اردبیل، شأن و منزلت استان را در كشور ارتقاء داده است.
معاون عمرانى استاندار اردبيل خبرداد:
معاون عمرانى استاندار اردبيل حمایت همه دستگاهها از اجرای پروژه های بازآفرینی شهری را ضروری دانست و گفت: براى رونق دادن به ساخت و ساز در بخش مسكن، احداث ٤٠٠ واحد مسكونى در حال پیگیری است.
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار اردبیل خبرداد:
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار اردبیل از جذب 100 مددجوی بهزیستی در کارخانه آرتاویل تایر خبرداد و گفت: این کار در راستای تفاهم نامه همکاری سازمان بهزیستی با این کارخانه صنعتی استان اردبیل انجام گرفته است.
معاون آموزشی جهاددانشگاهی؛
معاون آموزشی جهاددانشگاهی و رئیس سازمان تجاری‌سازی فناوری و اشتغال دانش آموختگان گفت: جهاددانشگاهی اردبیل با اجرای طرح‌های توانمندسازی، دو هزار و صد و دو نفر را ساماندهی و وارد چرخه بازار و اشتغال خواهد کرد.

صفحه‌ها