• به بهانه روز ملی سینما انجام گرفت؛
    یادمان زنده یاد رسول ملاقلی پور کارگردان، تهیه‌کننده و فیلم‌نامه‌نویس اردبیلی به همراه تجلیل از خانواده وی و تماشای گروهی فیلم هیوا به مناسبت روز ملی سینما در سینما قدس اردبیل برگزار شد.

تازه ها

اخبار ويژه اردبیل

به بهانه روز ملی سینما انجام گرفت؛
یادمان زنده یاد رسول ملاقلی پور کارگردان، تهیه‌کننده و فیلم‌نامه‌نویس اردبیلی به همراه تجلیل از خانواده وی و تماشای گروهی فیلم هیوا به مناسبت روز ملی سینما در سینما قدس اردبیل برگزار شد.
رئیس سازمان جهادکشاورزی استان اردبیل:
رئیس سازمان جهادکشاورزی استان اردبیل در حاشیه بازدید از مزارع سیب زمینی استان اردبیل با بیان اینکه یک پنجم سیب زمینی کشور در استان اردبیل تولیدمی شود گفت: پیش بینیمی شود بیش از 770هزار تن سیب زمینی در اردبیل برداشت شود که 500هزار تن مازاد مصرف استان است.
حرکت جهادی دانشجویان پارس آباد جواب داد؛
رؤسای آبفای شهری و روستایی شهرستان پارس آباد با تلاش های جهادگران دانشجو با 40 متر لوله کشی، یکی از کوچه های منتهی به حاشیه شهر را به شبکه فاضلاب متصل کردند.
مدیرکل آموزش و پرورش استان اردبیل:
مدیرکل آموزش و پرورش استان اردبیل با بیان اینکه 3 هزار و 400 مدرسه در سطح استان آماده آغاز سالتحصیلی جدید است به ارتقای کیفیت فضای آموزشی در استان اشاره کرد و گفت: تدایبر خاصی برای شکوفایی مدارس در سال جدید اندیشیده شده است.
یادداشت؛
کارشناس مسائل سیاسی پارس آباد به قدرت نمایی اخیر انصارالله در خاورمیانه اشاره کرد و نوشت:حمله پهبادی یمن به تاسیسات نفتی سعودی ها، فصل جدیدی از قدرت نمایی انصارالله و گروه های مقاومت در خاورمیانه را به تصویر کشید.
استاندار اردبیل خبرداد؛
استاندار اردبیل از جایگزینی فرودگاه پارس آباد به جای اردبیل در شرایط نامساعد جوی خبرداد و گفت: طی رایزنی های انجام گرفته با شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی کشور، مقرر شد به منظور لغو پروازهای اردبیل در شرایط نامساعد جوی، این پروازها در فرودگاه پارس آباد فرود بیایند.
فعال عرصه هنر اردبیل؛
فعال عرصه هنر اردبیل با بیان اینکه اگر مسئولان فرهنگی و اجتماعی به افراد مشهور بهاء و ارزش قائل شده و انها را تحویل بگیرند آسیب های اجتماعی نیز کاهش خواهد یافت،گفت: افراد مشهور نباید به حال خود رها شوند چراکه ممکن است با کوچکترین فرکانسی مجذوب کانال های مخالف شده و از روی ناگاهی به جامعه اسیب بزنند.
استاندار اردبیل
استاندار اردبیل در جریان بازدید از دانشکده سما و مزرعه دانشگاه آزاد اسلامی اردبیل با بیان اینکه دانشگاه آزاد از امكانات خود به نحو مطلوب در خدمت به جامعه استفاده می‌كند، گفت: دانشگاهها در كنار آموزش علم به كسب مهارت و اشتغال دانشجویان نیز توجه كنند .
گزارش تصویری؛
نماینده ولی فقیه در استان اردبیل با حضور در نمایشگاه لب های عطشان ضمن بازدید از این نمایشگاه عاشورایی ، از فعالیت خودجوش جوانان در عرصه بصیرت افزایی مذهبی و فرهنگی در جامعه قدردانی کرد.
نماینده مردم اردبیل در مجلس شورای اسلامی خبر داد:
نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی گفت: امسال ۴۰ میلیارد تومان اعتبار برای عملیاتی شدن طرح انتقال آب از قزل اوزن به اردبیل اختصاص یافته که امیدواریم مسئولان برنامه اجرایی را در این زمینه آغاز کنند.
امام جمعه اردبیل:
امام جمعه اردبیل گفت: اقدامات اخیر قوه قضائیه در مبارزه با فساد، امید بزرگی در دل ملت ما زنده کرده است.
نماینده ولی فقیه در استان اردبیل:
نماینده ولی فقیه در استان اردبیل در مراسم یادبود چهلمین روز درگذشت محمدباقر منصوری به تبیین شرایط آرمانی مداح اهل بیت(ع) پرداخت و گفت: جریان مداحی و شعر عاشورایی یک مدرسه، ثروت و عنایت آسمانی است.
جامعه شناس اردبیلی؛
جامعه شناس اردبیلی به آسیب شناسی اظهار نظر افراد سرشناس در خصوص موضوعاتی که اطلاع دقیقی نسبت به انها ندارند پرداخت و گفت: اظهار نظر و قضاوت شتابزده از افراد دارای مسئولیت های مدنی و حقوقی به هیچ وجه پذیرفته نیست.
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان مشگین شهر:
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان مشگین شهر گفت: در هفته دفاع مقدس ۳ پروژه محرومیت زدایی در مشگین شهر مورد بهره برداری قرار می گیرد.
استاندار اردبیل
استاندار اردبیل گفت: در راستای حمایت از سرمایه‌گذاری در استان و به لحاظ اهمیت میزان سرمایه‌گذاری و اشتغال کارخانه فروسیلیسیوم خلخال، زیرساخت‌های مورد نیاز تامین و پس از بررسی مطالعات زیست محیطی، مجوزهای لازم احداث این کارخانه صادر می‌شود.

صفحه‌ها