ثبت نام در رویداد

تازه ها

اخبار ويژه اردبیل

همزمان با سالروز شهادت حضرت فاطمه زهرا(س) انجام گرفت؛
کتاب«سرّ جاودانگی» با موضوع تبیین سیره حضرت فاطمه زهرا(س) با حضور نماینده ولی فقیه در استان رونمایی شد.
گزارش خبری؛
مردم استان اردبیل همزمان با اقصی نقاط کشور در سالروز شهادت حضرت فاطمه زهرا(س)، بانوی دوعالم اشک ماتم ریخت.
فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بمناسبت درگذشت اسکندر برزگر پدر شهیدان سرافراز شاپور و علیرضا برزگر پیام تسلیت صادر کرد.
حضرت فاطمه(س)، صبر لایزال نبوی بود که در هیأت عفتی سر به فلک کشیده، چادر به سر می‏کشید و در کوچه ‏های مدینه، در تمام رهگذرهای هستی، حضور خدا را به کائنات، یادآور می ‏شد.
توسط دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در اردبیل برگزار شد؛
مسئول دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان اردبیل در مراسم سوگواری سالروز شهادت بانوی دوعالم به آثار و برکات ذکات در جامعه اشاره کرد و گفت: کانون های خدمت رسانی آستان قدس آماده استقبال از خیرین جهت خدمت رسانی به مردم است.
مجمع جهادی استان اردبیل با صدور پیامی درگذشت پدر شهیدان برزگر را تسلیت گفت.
رجزخوانی کلامی زنجانی در اردبیل؛
شاعر نام آشنای کشور در مراسم سوگواری سالروز شهادت حضرت فاطمه زهراء(س) به مذاکره مجدد اشاره کرد و گفت: ملت بیدار ایران اجازه تکرار وقایع چند سال گذشته را نخواهد داد.
فرمانده سپاه حضرت عباس(ع):
فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) با بیان اینکه گفتمان مقاومت با شهادت حاج قاسم قاسم سلیمانی محکمتر و منسجم تر از گذشته به کار خود ادامه می دهد، از کارگران به عنوان حماسه آفرینان جنگ اقتصادی نام برد و گفت: فرماندهان دیروز اروند، فرماندهان جنگ اقتصادی امروز هستند.
نماینده ولی فقیه در استان اردبیل؛
نماینده ولی فقیه در استان اردبیل با بیان اینکه اگر خانواده ها از سبک زندگی فاطمی در طول زندگی پیروی کنند از زندگی ایده آل و سالم برخوردار خواهند شد، به تبیین شخصیت سلمان فارسی پرداخت و گفت: مقام سلمان فارسی نیز به خاطر تبعیت از پیامبر اکرم(ص) بود.
مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان اردبیل:
مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان اردبیل به تشریح راههای جلوگیری از موقوفه خواری در اردبیل پرداخت و گفت: نبود سند مالکیت برای موقوفات یکی از عوامل موقوفه‌خواری است.
اسکندر برزگر پدر سردارن شهید شاپور و علیرضا برزگر دار فانی را وداع گفت و به دیدار فرزندان شهیدش رفت.
نماینده ولی فقیه در استان اردبیل:
نماینده ولی فقیه در استان اردبیل با بیان اینکه حفظ هویت 19 ژانویه، حفظ تاریخ است از تاسیس میدان قزلباشان در جوار بقعه شیخ صفی الدین خبرداد و گفت: کلاه قزلباشان نیز به عنوان نماد اردبیل طراحی و به زائرین شیخ و سایر گردشگران عرضه خواهد شد.
رئیس دادگستری استان اردبیل :
رئیس دادگستری استان اردبیل گفت: رویکرد اصلی دستگاه قضایی و نیروی انتظامی پیشگیری از جرائم و تخلفات انتخاباتی است ولی در صورتی بی تفاوتی افراد به تذکرات و هشدارهای قضایی و انتظامی با متخلفین برخورد می‌کند.
فرماندار اردبیل:
فرماندار اردبیل گفت: دهه فجر فرصت ارائه خدمات و اطلاع‌رسانی جهت عملکرد دستگاه‌های اجرایی است.
رئیس پارک علم و فناوری استان اردبیل:
رئیس پارک علم و فناوری استان اردبیل با بیان اینکه 18 تیم پارک علم و فناوری استان در حوزه فضای مجازی در حال فعالیت هستند، گفت: بزودی مرکز نوآوری انیمیشن و رسانه در پاک علم و فناوری اردبیل راه اندازی می شود.

صفحه‌ها