تازه ها

اخبار ويژه اصلاندوز

امام جمعه اصلاندوز:
امام جمعه شهرستان اصلاندوز با اشاره به تلاش رسانه‌های غرب و استکبار در وارونه نشان دادن حق، گفت: جنگ اراده‌ها و روایت‌ها باید مستند باشد چرا که خطر این از جنگ تن به تن سخت‌تر است.
قصه تکراری ارزانی محصولات کشاورزی در فصل برداشت؛
برداشت گوجه فرنگی که از اوایل تابستان زمین های کشاورزی مغان آغاز شده اما ارزانی این محصول به کابوسی برای کشاورزان تبدیل شده است.
گزارش خبری؛
روحی رئیس جهاد کشاورزی شهرستان اصلاندوز از برداشت میوه شلیل و هلو از باغ‌های بخش بران این شهرستان خبرداد و گفت: با فنی تر شدن فعالیت های باغداری به ویژه مقابله به موقع با آفات شاهد افزایش کمی و کیفی تولید این میوه در اصلاندوز هستیم.
پس از 20 سال بلاتکلیفی؛
تنها زمین خاکی فوتبال اصلاندوز ۲۰ سال است در بلاتکلیفی به چراگاه گوسفندان و آموزش رانندگی مبدل شده است.
فرماندار اصلاندوز :
فرماندار اصلاندوز گفت: سطح ارایه خدمات در شهرستان باید ارتقاء یابد و در این راستا تجهیز درمان بستر اصلاندوز ضروری است و باید سریعا عملیاتی شود.
گزارش سبلان ما از برداشت محصولات کشاورزی مغان:
دشت مغان جزو یکی از مناطق مستعد و حاصلخیز کشور برای تولید محصولات در عرصه ی کشاورزی است به طوری که به عنوان قطب کشاورزی استان و به لقب قزل تپراق مشهور هست.
مدیرکل امور روستایی و شوراهای استانداری اردبیل :
رحیمی‌زاد مدیرکل امور روستایی و شوراهای استانداری اردبیل از توجه ویژه به توسعه بخش بران خبر داد و گفت: با توجه به اینکه بخش بران یکی از مناطق جدید الاحداث استان به شمار می‌رود باید برای توسعه این منطقه اهتمام ویژه‌ای انجام شود.
اولین دفتر پیشخوان دولت و بخش عمومی ارتباطات و فناوری اطلاعات(ict) روستایی در بخش بران با حضور بخشدار و دهیار بران، جانشین سپاه ناحیه عشایری اصلاندوز، رئیس شورای بخش، اعضای شورای اسلامی و جمعی از ریش سفیدان افتتاح و به بهره‌برداری رسید.
فرماندار شهرستان اصلاندوز:
مینائی فرماندار اصلاندوز گفت: با اقدامات انجام شده، ۲۴ روستای شرق و غرب دره رود از آب شرب پایدار کاملا بهداشتی برخوردار خواهند شد.
صنایع تبدیلی مغان در مسیر توسعه؛
با وجود منابع غني كشاورزي و توليد سالانه انواع محصولات زراعي و باغي در شهرستان اصلاندوز مغان، عمده اين توليدات به صورت خام و به دست دلالان به فروش مي‌رسند كه لازم است براي ايجاد ارزش افزوده در بخش كشاورزان، صنايع تكميلي و تبديلي در اين راستا ايجاد شوند.
مجبی ، نقاشی و گرافیست اصلاندوزی که تلاش های ارزنده ای برای زیباسازی ،شاداب سازی و فضاسازی محیط های آموزشی و شهری داشت بر اثر تصادف به دیار باقی شتافت.
در آستانه سالروز ارتحال بنیانگذار جمهوری اسلامی برگزار شد؛
مراسم گرامیداشت سالگرد ارتحال امام خمینی(ره) با رعایت پروتکل بهداشتی و فاصله اجتماعی با حضور اقشار مختلف مردم در شهرستان اصلاندوز برگزار شد.
با رعایت پروتکل‌های بهداشتی
همزمان با نزدیک شدن به فصل گرم تابستان کوچ عشایر منطقه مغان آغاز شده و عشایر تلاشگر خطه زرخیز مغان راهی دیار سرسبز سبلان شدند.
به دنبال تحریم نیروی انتظامی توسط آمریکا انجام گرفت؛
عشایر اصلاندوز با راه اندازی پویش من هم یک نیروی انتظامی هستم ضمن قدردانی از تلاشهای حماسه سازان نیروی انتظامی و سنگرداران همیشه بیدار کشور که سرافرازانه در راه برپایی قسط و امنیت تلاش می کنند از این نیروی پرتلاش برابر تحریم های ظالمانه آمریکا حمایت کردند.
امام حمعه اصلاندوز:
امام جمعه شهرستان اصلاندوز گفت: روز قدس، روز حیات اسلام و آرمان بزرگ ملت های آزادی خواه جهان است و مستضعفین عالم و امت اسلامی همواره در کنار ملت مظلوم فلسطین و جریان های مقاومت خواهند ایستاد.

صفحه‌ها