تازه ها

اخبار ويژه اصلاندوز

امام حمعه اصلاندوز:
امام جمعه شهرستان اصلاندوز گفت: روز قدس، روز حیات اسلام و آرمان بزرگ ملت های آزادی خواه جهان است و مستضعفین عالم و امت اسلامی همواره در کنار ملت مظلوم فلسطین و جریان های مقاومت خواهند ایستاد.
فرمانده ناحیه عشایری اصلاندوز خبرداد:
حسین زاده فرمانده ناحیه عشایری اصلاندوز از توزیع 1579 بسته معیشتی بین اسیب دیدگان کرونا در منطقه خبرداد و گفت: عشایر مغان ضمن قربانی 20 راس گوسفند، با اهدای 180 میلیون تومان به رزمایش کمک مومنانه پیوستند.
دفتر شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه استان اردبیل طی اطلاعیه‌ای برگزاری مراسم عبادی سیاسی نماز جمعه در ۷ شهر استان را با رعایت موارد بهداشتی اعلام کرد.
فرمانده سپاه ناحیه عشایری خبر داد؛
فرمانده ناحیه عشایری اصلاندوز گفت:از زمان شروع رزمایش کمک مومنانه تاکنون یک هزار و 579 بسته غذایی بین نیازمندان آسیب دیده از ویروس کرونا توزیع شده است.
مسئول سازمان بسیج سازندگی سپاه حضرت عباس(ع) اردبیل:
مسئول سازمان بسیج سازندگی سپاه حضرت عباس(ع) اردبیل گفت: در پایان روز آخر مرحله اول رزمایش کمک‌مومنانه 15 هزار بسته معیشتی بین خانواده های آسیب پذیر و نیازمند شناسایی شده در استان اردبیل توزیع می شود‌ .
فرماندار اصلاندوز :
فرماندار اصلاندوز گفت:بازار اصلاندوز آلوده به ویروس کروناست، مردم از حضور غیر ضروری در بازار پرهیز کنند.
استاندار اردبیل:
استاندار اردبیل گفت: مردم برای حفظ جان خود باید با مسئولان همکاری تنگاتنگی داشته باشند که حفظ جان آنها برای مسئولان در اولویت قرار دارد.
همگام با انتخابات؛
عشایر ولایتمدار اصلاندوز با حضور در پای صندوق های رأی بار دیگر حماسه آفرینی کردند.
به مناسبت اربعین سردار شهید، حاج قاسم سلیمانی منتشر شد؛
نماهنگ حماسی «مرد این مسیریم» به مناسبت اربعین سردار شهید، حاج قاسم سلیمانی در اردبیل منتشر شد.
فرمانده سپاه ناحیه عشایری خبرداد؛
فرمانده سپاه ناحیه عشایری ازاعزام اکیپ دامپزشکی به مناطق محروم اصلاندوز همزمان با دهه فجر خبرداد.
فرمانده ناحیه عشایری اصلاندوزخبرداد:
فرمانده ناحیه عشایری از جمع‌آوری کمکهای مردمی به سیل زدگان استان سیستان و بلوچستان از سوی بسیج سازندگی ناحیه عشایری اصلاندوز خبر داد.
نماینده مردم پارس آباد ، بیله سوار و اصلاندوز درمجلس:
نماینده مردم پارس آباد ، بیله سوار و اصلاندوز درمجلس گفت: صور می کنم فراکسیون امید می توانست با یک شناسنامه رسمی، بهتر از این عمل کند.
فرمانده ناحیه بسیج عشایری اصلاندوز خبرداد
فرمانده ناحیه بسیج عشایری اصلاندوز از توزیع ۵۷ سری جهیزیه در بین زوج های جوان این شهرستان خبرداد و گفت: ۵۳ پروژه محرومیت زدایی نیز توسط بسیج سپاه عشایری اصلاندوز در سطح شهرستان در حال اجراست.
استاندار اردبیل طی حکمی سیدعباس مینایی را بعنوان سرپرست فرمانداری شهرستان جدید التاسیس اصلاندوز منصوب کرد.
نماینده ولی فقیه در استان اردبیل؛
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل در جمع پاسداران سپاه حضرت عباس(ع) با بیان اینکه آمریکا مرجع، ریشه و اساس تروریسم در دنیا است، گفت:سپاه پاسداران با این اعلام آمریکا به عرش رفت و در همه دنیا از جایگاه ویژه‌ای برخودار شد.

صفحه‌ها