تازه ها

اخبار ويژه اصلاندوز

همگام با انتخابات؛
عشایر ولایتمدار اصلاندوز با حضور در پای صندوق های رأی بار دیگر حماسه آفرینی کردند.
به مناسبت اربعین سردار شهید، حاج قاسم سلیمانی منتشر شد؛
نماهنگ حماسی «مرد این مسیریم» به مناسبت اربعین سردار شهید، حاج قاسم سلیمانی در اردبیل منتشر شد.
فرمانده سپاه ناحیه عشایری خبرداد؛
فرمانده سپاه ناحیه عشایری ازاعزام اکیپ دامپزشکی به مناطق محروم اصلاندوز همزمان با دهه فجر خبرداد.
فرمانده ناحیه عشایری اصلاندوزخبرداد:
فرمانده ناحیه عشایری از جمع‌آوری کمکهای مردمی به سیل زدگان استان سیستان و بلوچستان از سوی بسیج سازندگی ناحیه عشایری اصلاندوز خبر داد.
نماینده مردم پارس آباد ، بیله سوار و اصلاندوز درمجلس:
نماینده مردم پارس آباد ، بیله سوار و اصلاندوز درمجلس گفت: صور می کنم فراکسیون امید می توانست با یک شناسنامه رسمی، بهتر از این عمل کند.
فرمانده ناحیه بسیج عشایری اصلاندوز خبرداد
فرمانده ناحیه بسیج عشایری اصلاندوز از توزیع ۵۷ سری جهیزیه در بین زوج های جوان این شهرستان خبرداد و گفت: ۵۳ پروژه محرومیت زدایی نیز توسط بسیج سپاه عشایری اصلاندوز در سطح شهرستان در حال اجراست.
استاندار اردبیل طی حکمی سیدعباس مینایی را بعنوان سرپرست فرمانداری شهرستان جدید التاسیس اصلاندوز منصوب کرد.
نماینده ولی فقیه در استان اردبیل؛
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل در جمع پاسداران سپاه حضرت عباس(ع) با بیان اینکه آمریکا مرجع، ریشه و اساس تروریسم در دنیا است، گفت:سپاه پاسداران با این اعلام آمریکا به عرش رفت و در همه دنیا از جایگاه ویژه‌ای برخودار شد.
دومین محموله کمک‌های مردمی از بیله سوار و اصلاندوز به مناطق سیل زده مازنداران و گلستان ارسال شد.
مدیر عامل شرکت گاز استان خبرداد
مدیر عامل شرکت گاز استان از گاز رسانی به قشلاقات و ۳۵ روستای شهرستان اصلاندوز خبرداد و گفت: پروژه گاز رسانی به محور صنعتی پایاب سد خدا آفرین نیز به بهره برداری رسید.
فرمانده سپاه ناحیه عشایری اصلاندوز گفت: بیش از 50 عنوان برنامه به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس در اصلاندوز برگزار می شود.
امام جمعه اصلاندوز:
امام جمعه اصلاندوز گفت: در دوران دفاع مقدس شهدا با جان و مالشان جهاد کرده و در مقابل دشمنان ایستادندباید قدردان خانواده های شهدا و ایثارگران باشیم.
فرمانده ناحیه عشایری اصلاندوز در پیامی از حضور پرشکوه بسیجیان،اقشار مختلف مردم،مسئولان و نیروهای نظامی و انتظامی در رزمایش محمد رسول الله(ص) و بازسازی غدیر خم قدردانی کرد.
درسالروز شهادت امام صادق (ع) انجام شد؛
بمناسبت سالروز شهادت ششمین اخترتابناک امامت و ولایت حضرت امام صادق (ع) دسته جات عزاداری و سینه زنی با حضورمسئولان شهرستانی،نیروی نظامی و انتظامی و عموم مردم مرزنشین شهرستان اصلاندوز برگزارشد.
امام جمعه اصلاندوز:
امام جمعه اصلاندوز گفت: یکی از علت های اصلی کاهش معنویت در خانواده ها جنگ نرم است و هجمه های فرهنگی غرب دربین جامعه کنونی کشور است.

صفحه‌ها