http://idc0-cdn0.khamenei.ir/ndata/news/43603/Pakhsh.jpg

 

تازه ها

اخبار ويژه اصلاندوز

نماینده مردم پارس آباد ، بیله سوار و اصلاندوز درمجلس:
نماینده مردم پارس آباد ، بیله سوار و اصلاندوز درمجلس گفت: صور می کنم فراکسیون امید می توانست با یک شناسنامه رسمی، بهتر از این عمل کند.
فرمانده ناحیه بسیج عشایری اصلاندوز خبرداد
فرمانده ناحیه بسیج عشایری اصلاندوز از توزیع ۵۷ سری جهیزیه در بین زوج های جوان این شهرستان خبرداد و گفت: ۵۳ پروژه محرومیت زدایی نیز توسط بسیج سپاه عشایری اصلاندوز در سطح شهرستان در حال اجراست.
استاندار اردبیل طی حکمی سیدعباس مینایی را بعنوان سرپرست فرمانداری شهرستان جدید التاسیس اصلاندوز منصوب کرد.
نماینده ولی فقیه در استان اردبیل؛
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل در جمع پاسداران سپاه حضرت عباس(ع) با بیان اینکه آمریکا مرجع، ریشه و اساس تروریسم در دنیا است، گفت:سپاه پاسداران با این اعلام آمریکا به عرش رفت و در همه دنیا از جایگاه ویژه‌ای برخودار شد.
دومین محموله کمک‌های مردمی از بیله سوار و اصلاندوز به مناطق سیل زده مازنداران و گلستان ارسال شد.
مدیر عامل شرکت گاز استان خبرداد
مدیر عامل شرکت گاز استان از گاز رسانی به قشلاقات و ۳۵ روستای شهرستان اصلاندوز خبرداد و گفت: پروژه گاز رسانی به محور صنعتی پایاب سد خدا آفرین نیز به بهره برداری رسید.
فرمانده سپاه ناحیه عشایری اصلاندوز گفت: بیش از 50 عنوان برنامه به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس در اصلاندوز برگزار می شود.
امام جمعه اصلاندوز:
امام جمعه اصلاندوز گفت: در دوران دفاع مقدس شهدا با جان و مالشان جهاد کرده و در مقابل دشمنان ایستادندباید قدردان خانواده های شهدا و ایثارگران باشیم.
فرمانده ناحیه عشایری اصلاندوز در پیامی از حضور پرشکوه بسیجیان،اقشار مختلف مردم،مسئولان و نیروهای نظامی و انتظامی در رزمایش محمد رسول الله(ص) و بازسازی غدیر خم قدردانی کرد.
درسالروز شهادت امام صادق (ع) انجام شد؛
بمناسبت سالروز شهادت ششمین اخترتابناک امامت و ولایت حضرت امام صادق (ع) دسته جات عزاداری و سینه زنی با حضورمسئولان شهرستانی،نیروی نظامی و انتظامی و عموم مردم مرزنشین شهرستان اصلاندوز برگزارشد.
امام جمعه اصلاندوز:
امام جمعه اصلاندوز گفت: یکی از علت های اصلی کاهش معنویت در خانواده ها جنگ نرم است و هجمه های فرهنگی غرب دربین جامعه کنونی کشور است.
سبلان ما گزارش می دهد؛
این روزها تابستان گرمی را در اقصی نقاط استان اردبیل به ویژه شمال استان سپری می کنیم جوانان و نوجوانان شهرهای شمالی برای گذراندن این فصل از گرمای تابستان دل به کانال های آب با عمق بیش از یک ونیم متر می زنند که گاهی وقت ها به قیمت جانشان تمام می شود.
گزارش تصویری اختصاصی؛
همزمان با فرا رسیدن فصل برداشت میوه و محصولات کشاورزی در استان اردبیل برداشت شلی و هلو از باغات اصلاندوز آغاز شد.
امام جمعه اصلاندوز:
امام جمعه اصلاندوز با انتقاد از وضعیت تاسف بار راههای مواصلاتی مغان از نمایندگان و مسئولان خواستار رسیدگی به حل مشکلات جاده ها شد.
رییس آموزش و پرورش اصلاندوز:
رییس آموزش و پرورش اصلاندوز از استقرار پایه دوازدهم از سالتحصیلی جدید در دوره متوسطه دوم خبر داد و بر تشکیل کارگروهای شورای پروژه مهر در اداره و مدارس تاکید کرد.

صفحه‌ها