تازه ها

اخبار ويژه بیله سوار

معاون سیاسی ،امنیتی و اجتماعی استاندار اردبیل خبر داد:
ندایی معاون سیاسی ،امنیتی و اجتماعی استاندار اردبیل گفت: قاچاق کالا در این استان ناچیز بوده و موارد محدود هم بیشتر مربوط به موادمخدر می‌باشد.
یادواره شهدای هفتم تیرماه شهید بهشتی و 72 تن از یارانش امام (ره) در شهرستان بیله سوار برگزار شد.
رئیس نمایندگی حفاظت محیط زیست بیله سوار:
رئیس نمایندگی حفاظت محیط زیست شهرستان بیله سوار از برخورد قضایی با آتش زنندگان کاه و کلش مزارع خبر داد.
فیلم
اهالی روستای نظرعلی بلاغی بیله سوار چندین سال است به دلیل خشک شدن چشمه آب و نداشتن لوله کشی مشکل آب آشامیدنی دارند.
امام جمعه بیله سوار مطرح کرد:
حجت الاسلام عزیزی امام جمعه شهرستان بیله سوار ضمن اعلام حمایت قاطعانه از نیروی انتظامی، کارنامه درخشان این نهاد انقلابی در مبارزه با مافیای قدرت و ثروت را یادآور شد و گفت: آمریکا با تحریم نیروی انتظامی، در واقع مبارزه با مواد مخدر در جهان را تحریم کرده است.
بیله سواری ها اولین شب از لیالی قدر را در حالی با اشک شوق و سجده شکر برپا کردند که پیش از این، برگزاری این مراسم با حضور مردم به خاطر ویروس کرونا قطعی نشده بود.
فرماندار بیله سوار جمهوری آذربایجان به اتهام اختلاس از سوی مامورین سرویس امنیت ملی کشور بازداشت شد.
مسئول سازمان بسیج سازندگی سپاه حضرت عباس(ع) اردبیل:
مسئول سازمان بسیج سازندگی سپاه حضرت عباس(ع) اردبیل گفت: در پایان روز آخر مرحله اول رزمایش کمک‌مومنانه 15 هزار بسته معیشتی بین خانواده های آسیب پذیر و نیازمند شناسایی شده در استان اردبیل توزیع می شود‌ .
طی مراسمی با حضور مسئولان شهرستان بیله سوار، از دستگاه محفظه ضدعفونی و گندزدایی UVC که توسط جوان بسیجی اختراع شده بود، رونمایی شد.
گزارش تصویری؛
رزمایش دفاع بیولوژیک سپاه ناحیه شهرستان بیله سوار در قالب قرارگاه پدافند زیستی برگزار گردید.
فرمانده سپاه ناحیه بیله سوار:
سرهنگ یوسف اختری گفت: رزمایش سراسری دفاع بیولوژیک، گندزدایی و ضدعفونی معابر سطح شهرستان بیله سوار در جهت مبارزه و ریشه کن نمودن ویروس منحوس کرونا از برگزار می شود.
فرماندار بیله سوار:
فرماندار شهرستان بیله سوار به اقدامات پیشگیرانه از شیوع کرونا ویروس در این شهر مرزی اشاره کرد و گفت: با راه اندازی کمپین های مختلف تلاش کردیم تا با فرهنگسازی مناسب شاهد کاهش میزان مبتلایان به این بیماری در استان و کشور شویم.
فرماندار بیله سوار خبرداد:
قبادی فرماندار بیله سوار از دستگیری فردی که با انتشار اطلاعات کذب در مورد ویروس کرونا در صدد شایعه پراکنی و تشویش اذهان عمومی بود، خبر داد و گفت: طبق هماهنگی های انجام شده با دستگاه قضا، با شایعه سازان برخورد قاطع قانونی صورت خواهد گرفت.
توسط بسیج مردمی و سپاه انجام گرفت:
فرمانده ناحیه مقاومت سپاه شهرستان بیله سوار گفت: در راستای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا عملیات ضدعفونی شهر بیله سوار به همت بسیج و سپاه اجرا شد.
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل خبرداد؛
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل گفت: طبق هماهنگی های به عمل آمده با دانشگاه علوم پزشکی استان پایگاه مراقبت مرزی برای مقابله با کرونا بصورت ۲۴ ساعته درحال فعالیت است.

صفحه‌ها