ثبت نام در رویداد

تازه ها

اخبار ويژه بیله سوار

معاون وزیر اقتصاد آذربایجان:
معاون وزیر اقتصاد جمهوری آذربایجان گفت: پیگیری شهرک صنعتی مشترک در منطقه مرزی فصل جدیدی در ارتباط بین دو کشور ایران و آذربایجان ایجاد می کند.
سبلان ما گزارش می دهد؛
روزانه صدها زائر اتباع خارجی از طریق پایانه مرزی بیله سوار وارد کشور شده و با عزاداری های خود در موکب سیدالشهدا حال و هوای کربلا را در این پایانه ایجاد می کنند.
گزارش تصویری؛
بیش از 800 زائر از کشور آذربایجان برای شرکت در پیاده روی عظیم اربعین حسینی (ع) از طریق پایانه مرزی بیله سوار اردبیل وارد کشور شده و پس از پذیرایی و استراحت در موکب سید الشهدا (ع) راهی کشور عراق شدند.
نماینده مردم پارس آباد ، بیله سوار و اصلاندوز درمجلس:
نماینده مردم پارس آباد ، بیله سوار و اصلاندوز درمجلس گفت: صور می کنم فراکسیون امید می توانست با یک شناسنامه رسمی، بهتر از این عمل کند.
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل:
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل از افزایش 24 درصدی صادرات کالای ایرانی از پایانه مرزی بیله سوار خبر در 6 ماه گذشته داد.
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل خبر داد:
مدير كل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اردبیل گفت: پیش بینی می شود بیش از ۱۲ هزار زائر اربعین اتباع جمهوری آذربایجان از طریق گمرک بیله سوار برای حضور در راهپیمایی اربعین حسینی به عراق انتقال داده شود.
مدیر جهادکشاورزی شهرستان بیله سوار خبر داد:
مدیر جهادکشاورزی شهرستان بیله سوار گفت: پیش بینی می‌شود امسال بیش از ۳ هزار تن بادام زمینی از مزارع شهرستان بیله سوار برداشت شود.
مسئول میراث فرهنگی شهرستان بیله سوار خبر داد:
مسئول میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان بیله سوار گفت: بخش خصوصی در روستای گلی بولاغ شهرستان بیله سوار، اکو کمپ عشایری احداث می کند.
همزمان با هفتمین روز محرم برگزار شد؛
سومین تجمع بزرگ عزاداران حسینی استان اردبیل در سالجاری همزمان با هفتمین روز از ماه محرم و با حضور پرشور مردم ولایتمدار و حسینی شهرستان بیله سوار در میدان اصلی این شهرستان برگزار شد.
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل خبر داد:
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل گفت: در دو ماه نخست امسال ۶۱ هزار و ۸۱۹ تن کالا توسط دو هزار و ۷۹۴ دستگاه کامیون از پایانه بین‌المللی بیله‌سوار صادر شده است
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل به همراه استاندار اردبیل با صدور پیامی مشترک، ضایعه درگذشت حجت الاسلام اصغر جدایی، امام جمعه محبوب شهرستان بیله سوار را به مردم ولایتمدار استان به خصوص شهرستان بیله سوار تسلیت گفتند.
نماینده ولی فقیه در استان اردبیل؛
نماینده ولی فقیه در استان اردبیل در نهمین جشنواره کوچ ملی عشایر، تکریم جایگاه عشایر را از جمله اهداف این جشنواره دانست و گفت: عشایر در رونق تولید و اقتصاد کشور بسیار موثرند و باید به نحو شایسته از آنان تجلیل شود.
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل:
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل از افزایش 44 درصدی ورود اتباع آذری به استان اردبیل از مرز بیله‌سوار خبر داد.
فرمانده انتظامی استان اردبیل
فرمانده انتظامی استان اردبیل از کشف ارز خارجی قاچاق در شهرستان بیله سوار خبر داد و گفت:در این عملیات ۱۰ هزار و ۳۱۸ مانات و ۲۲۰ دلار قاچاق به ارزش ۸ میلیارد و ۲۴ میلیون ریال کشف شد.
ثبت ملی فسیل ماموت یافت شده در شهرستان بیله سوار
مشارو مدیر کل میراث فرهنگی استان اردبیل خبرداد
مشارو مدیر کل میراث فرهنگی استان اردبیل از ثبت ملی فسیل ماموت یافت شده در شهرستان بیله سوار خبرداد و گفت:استان اردبیل به لحاظ وجود بقایای قدیمی‌ترین دوره‌های زمین‌شناسی باستان‌شناسی و دیرینه‌شناسی از جمله مناطق بکر و ناشناخته ایران و آذربایجان محسوب می‌شود.

صفحه‌ها