تازه ها

اخبار ويژه بیله سوار

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل خبر داد:
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل گفت: در دو ماه نخست امسال ۶۱ هزار و ۸۱۹ تن کالا توسط دو هزار و ۷۹۴ دستگاه کامیون از پایانه بین‌المللی بیله‌سوار صادر شده است
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل به همراه استاندار اردبیل با صدور پیامی مشترک، ضایعه درگذشت حجت الاسلام اصغر جدایی، امام جمعه محبوب شهرستان بیله سوار را به مردم ولایتمدار استان به خصوص شهرستان بیله سوار تسلیت گفتند.
نماینده ولی فقیه در استان اردبیل؛
نماینده ولی فقیه در استان اردبیل در نهمین جشنواره کوچ ملی عشایر، تکریم جایگاه عشایر را از جمله اهداف این جشنواره دانست و گفت: عشایر در رونق تولید و اقتصاد کشور بسیار موثرند و باید به نحو شایسته از آنان تجلیل شود.
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل:
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل از افزایش 44 درصدی ورود اتباع آذری به استان اردبیل از مرز بیله‌سوار خبر داد.
فرمانده انتظامی استان اردبیل
فرمانده انتظامی استان اردبیل از کشف ارز خارجی قاچاق در شهرستان بیله سوار خبر داد و گفت:در این عملیات ۱۰ هزار و ۳۱۸ مانات و ۲۲۰ دلار قاچاق به ارزش ۸ میلیارد و ۲۴ میلیون ریال کشف شد.
ثبت ملی فسیل ماموت یافت شده در شهرستان بیله سوار
مشارو مدیر کل میراث فرهنگی استان اردبیل خبرداد
مشارو مدیر کل میراث فرهنگی استان اردبیل از ثبت ملی فسیل ماموت یافت شده در شهرستان بیله سوار خبرداد و گفت:استان اردبیل به لحاظ وجود بقایای قدیمی‌ترین دوره‌های زمین‌شناسی باستان‌شناسی و دیرینه‌شناسی از جمله مناطق بکر و ناشناخته ایران و آذربایجان محسوب می‌شود.
فرماندار بیله سوار از کتابخانه‎ جدید این شهر به‌نام پروفسور جوانشیر و کتابخانه انجیلو هم به نام مرحوم دکتر سولماز فهیمی خبر داد.
امام جمعه بیله سوار:
امام جمعه بیله سوار گفت: امروز یکی از استراتژی‌های دشمن این است که می‌خواهد با این گرانی‌های بی‌سابقه، فشار بر مردم را بیش‌تر کند و سطح نارضایتی‌ها را بالا ببرد.
رئیس نمایندگی حفاظت محیط زیست شهرستان بیله سوار:
رئیس نمایندگی حفاظت محیط زیست شهرستان بیله سوار از دستگیری ۶۷ نفر از متخلفین شکار غیرمجاز در این شهرستان طی سه ماه گذشته خبر داد.
فرماندار بیله سوار مطرح کرد:
فرماندار بیله سوار مغان گفت: :امسال 311 هزار و 432 تن کالا از پایانه مرزی بیله‌سوار به کشورهای روسیه ، آذربایجان و گرجستان صادر شد که این رقم نسبت به مدت مشابه در سال گذشته افزایش 107 درصدی را داشته است.
فرماندار بیله سوار
فرماندار بیله سوار گفت:در نه ماهه امسال بیش از ۳۶میلیون و ۶۹۰هزار دلار کالا از گمرک بیله سوار صادر شده است که نسبت به مدت مشابه سال قبل با افزایش 101درصدی همراه بوده است
مدیر جهاد کشاورزی بیله سوار:
مدیر جهاد کشاورزی بیله سوار گفت: سالانه ۴۰۰ هزار تن محصولات کشاورزی در شهرستان بیله سوار تولید می‌شود.
فرماندار بیله سوار :
فرماندار بیله سوارگفت: حسن قبادی صبح امروز در بازدید از اداره ثبت احوال شهرستان بیله سوار اظهار داشت: در 8ماهه امسال 45 مورد طلاق در شهرستان بیله سوار به ثبت رسیده است که نسبت به مدت مشابه سال قبل 13 درصد کاهش را نشان می دهد.
امام جمعه بیله سوار:
تغییرات فضای اندیشه ای نسل جدید نسبت به دهه های اول انقلاب، اهمیت فعالیتهای دانشجویی در حوزه های سیاسی - اجتماعی، تاثیر انتقادات بی پروای دانشجویان را در گفتگوی تفصیلی سبلان‌ما با امام جمعه بیله سوار که استاد حوزه و دانشگاه است، بخوانید.
فرماندار بیله سوار :
فرماندار بیله سوار گفت:متاسفانه در اخذ مجوز نهایی محل دفن زباله شهرستان بیله سوار برخی موانع وجود دارد که باید با همراهی نهادهای ذی‌ربط رفع شود.

صفحه‌ها