• مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان اردبیل
    مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان اردبیل گفت: برای اولین بار در سطح کشور 1 میلیون 700 اصله نهال صنوبر به منظور افزایش سرانه فضای سبز استان در شهرستان پارس آباد تولید می شود.

اخبار ويژه پارس آباد

امام جمعه پارس آباد:
امام جمعه پارس آباد گفت:حقوق کارگران شهرداری نزدیک 8 ماه است عقب افتاده و این قابل قبول نیست.
مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان اردبیل
مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان اردبیل گفت: برای اولین بار در سطح کشور 1 میلیون 700 اصله نهال صنوبر به منظور افزایش سرانه فضای سبز استان در شهرستان پارس آباد تولید می شود.
فرماندار پارس آباد
فرماندار پارس آباد از کشت ۵ هزار هکتار بادام زمینی و 4 هزار هکتار گوجه فرنگی در این شهرستان خبرداد و گفت: اگر بستر ایجاد صنایع تبدیلی در پارس آباد فراهم شود،علاوه بر اشتغالزایی در بحث ارزش افزوده نیز تاثیرگذار خواهد بود.
حشرات عجیب و نادری که تاکنون در هیچ جایی از دنیا مشاهده نشده سر از پارس آباد در آوردند.
کلاف سردرگمی در پارس آباد همچنان ادامه دارد/ 185 روز گذشت،شهردار پارس آباد انتخاب نشد
گزارش خبری
فرماندار پارس آباد در هفتم بهمن ۹7 از اولتیماتوم به شورای این شهر خبر داده و گفته بود که اگر در موعد مقرر شهردار صلاحیت دار در پارس آباد انتخاب نشود انحلال شورای شهر از سوی استاندار اعلام و شهردار از سوی استانداری معرفی می شود، اما با گذشت بیش از ۴ ماه هنوز خبری از معرفی شهردار و یا انحلال شورای این شهر نیست.
فرماندار شهرستان پارس‌آباد
فرماندار شهرستان پارس‌آباد از صنعتی شدن کشاورزی این شهرستان خبرداد و گفت: ۱۸ هزار هکتار از اراضی پارس آباد به کشت بهاره اختصاص یافت.
فرماندار پارس آباد خبر داد؛
فرماندار پارس آباد گفت: طرح مبارزه با آفت ملخ مراکشی و ایتالیایی در سطح بیش از 20 هزار هکتار از مراتع شهرستان پارس آباد آغاز و تا پایان هفته تمام این کانون‎ها امحا می‎شود.
فرمانده سپاه ناحیه پارس آباد خبر داد؛
فرمانده سپاه ناحیه پارس آباد گفت: پنجمین محموله کمک‌های مردمی بسیج پارس آباد به مناطق سیل زده، ارسال شد.
رییس اداره میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری پارس آباد گفت: یک پارس آبادی چهار شی باستانی و تاریخی را به میراث فرهنگی این شهرستان اهدا کرد.
امام جمعه شهرستان پارس‌آباد گفت: مردم در خصوص گرانی و تورم که البته مقطعی است در مضیقه هستند که از مسؤولان انتظار داریم در این خصوص تدبیر کنند.
20 روز گذشت؛
در حالی که پیش‎تر مسئولان شهرستانی وعده داده بودند که مردم هیچ نگرانی در استمرار تعطیلی فرودگاه پارس آباد نداشته باشند، این فرودگاه همچنان بسته است.
با محوریت شهید داود میرزایی ؛
یادواره ۲۷ شهید حادثه تروریستی زاهدان با محوریت شهید داود میرزایی در دانشکده کشاورزی مغان برگزار شد.
با وجود استقبال مناسب از پروازها؛
پروازهای فرودگاه شهرستان مرزي پارس آباد مغان با وجود استقبال مناسب مسافران و زيان ده نبودن کنسل شد.
استاندار اردبیل:
استاندار اردبیل گفت: به منظور کمک به توسعه منطقه مغان امروز تفاهم نامه توسعه شهرک های گلخانه ای استان بین استانداری اردبیل و شرکت شهرک های کشاورزی که موجب ایجاد اشتغال 10 هزار نفری می شود.
به مناسبت گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب از مسافران پرواز ورودی به فرودگاه پارس آباد مغان با اهدای پرچم و شیرینی استقبال شد.

صفحه‌ها

گزارش ويژه