• فرماندار پارس اباد خبرداد؛
    فرماندار شهرستان پارس آباد گفت: درجهت اجرای فاصله گذاری اجتماعی ورودی شهرستان پارس آباد مسدود وخروجی نیز شدیداً محدود شده است.

تازه ها

اخبار ويژه پارس آباد

فرماندار پارس اباد خبرداد؛
فرماندار شهرستان پارس آباد گفت: درجهت اجرای فاصله گذاری اجتماعی ورودی شهرستان پارس آباد مسدود وخروجی نیز شدیداً محدود شده است.
مربی امورتربیتی پارس آباد:
حجت‌الاسلام ابراهيمی از مربیان امور تربیتی پارس آباد از دوران نوجوانی به عنوان دوران استراتژیک انسان نام برد و گفت: نوجوانان ایرانی همانند موشک بالستیک هستند که به هر جای کره ی زمین اصابت کنند آنجا را به گلستان تبدیل خواهند کرد.
آماده سازی و توزیع ۱۰ هزار بسته بهداشتی برای پیشگیری از ویروس کرونا توسط سپاه شهرستان پارس آباد آغاز شد.
فرماندار شهرستان پارس آبادخبر داد؛
حاجی پور فرماندار شهرستان پارس آباد از پیش بینی میوه شب عید با قیمت مناسب و مصوب خبر داد و گفت: میوه شب عید، مواد غذایی و بهداشتی مورد نیاز مردم شهرستان پارس آباد در انبارها و مغاره ها موجود است.
علیرضابیگی تشریح کرد
عضو هیئت تحقیق و تفحص مجلس جزئیات پرونده فساد کشت و صنعت مغان را در سازمان خصوصی سازی که ردپای اسحاق جهانگیری در آن وجود دارد را تشریح کرد.
فرماندار شهرستان پارس‌آباد خبرداد؛
فرماندار شهرستان پارس‌آباد گفت: در بحران تامین مواد ضد عفونی کننده با تولید روزانه بیش از ۴ هزار لیتر رکورد تولید محلول ضدعفونی و گندزدایی در شهرستان پارس آباد شکسته شد.
امام جمعه و فرمانده سپاه پارس آباد با صدور پیامی درگذشت مادر شهیدان سردار حسینقلی و مرادعلی علایی را به بازماندگان و مردم شهید پرور پارس آباد تسلیت گفتند.
مدیر شبکه بهداشت و درمان پارس آبادخبرداد؛
مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان پارس آباد گفت: در پی این بازدید ها و با هماهنگی دادستان شهرستان، یک واحد مرکز فروش تجهیزات و لوازم آرایشی و بهداشتی در این شهرستان به علت گرانفروشی ماسک پلمپ شد.
فرماندار پارس آبادمغان:
فرماندار پارس آباد مغان گفت: ۸۵ هزار تعرفه رای یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه شهرستان پارس آبادمغان توزیع شده و مشکلی در این راستا وجود ندارد.
در تریبون آزاد دانشجویی مطرح شد؛
تریبون آزاد دانشجویی با موضوع «انتخاب اصلح در انتخابات» با هدف تبیین دستاوردهای انقلاب اسلامی در زمینه های مشارکت های اجتماعی و سیاسی در دانشگاه جامع علمی کاربردی پارس آباد برگزار شد.
مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان اردبیل خبر داد:
مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان اردبیــل از ثبت 14 میلیون و 435 هزار تخلف عدم رعایت فاصله طولی در محورهای مواصلاتی استان خبر داد.
عضو هیئت رئیسه مجلس اسامی ۱۹ نماینده‌ای که با تأخیر به جلسه علنی آمدند را قرائت کرد که یکی از نمایندگان استان نیز در این لیست است.
فرمانده سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل:
فرمانده سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل گفت: گریه ها و ناله های این مادر پارس آبادی در سوگ سردار سلیمانی، همگرایی گویش ها و قومیتها را نسبت به سپاه قدس نشان داد.
فرمانده سپاه حضرت عباس (ع) با خانواده شهید برزگر و پیرزنی که ناله های جانسوزش در غم ازدست دادن سردار سلیمانی در فضای مجازی بازتاب گسترده داشته بود دیدار کرد.
رئیس اداره راهداری پارس آباد خبرداد؛
رئیس اداره راهداری و حمل ونقل جاده ای شهرستان پارس آبادگفت:در9ماهه گذشته درمحورهای مواصلاتی این شهرستان ها 168 دکه و 185 عدد تابلوهای تبلیغاتی غیر مجازتوسط راهداران شناسایی واز حریم جاده ها جمع آوری شده است.

صفحه‌ها

گزارش ويژه