تازه ها

اخبار ويژه پارس آباد

استاندار اردبیل خبرداد؛
استاندار اردبیل از بررسی و تصویب حق و حقوق عشایر منطقه کشت و صنعت مغان در کمیسیون اقتصادی دولت خبر داد و گفت: این مصوبه پس از تصویب در صحن دولت به مرحله اجرا در می آید.
امام جمعه پارس آباد خبر داد:
امام جمعه پارس آباد گفت: اولین موکب مردمی پارس آباد به نام فاطمة الزهرا (س) روزانه با ۴۵۰۰ وعده غذایی از زائران اربعین حسینی در شهر کربلا پذیرایی می کند.
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان پارس آباد خبر داد:
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان پارس آباد گفت: ۶۴ پروژه محرومیت زدایی توسط بسیج سپاه پارس آباد در سطح شهرستان در حال اجراست.
معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استاندار اردبیل خبر داد:
معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استاندار اردبیل گفت: مطالعه و عملیات نقشه شهرک گلخانه ای از اراضی پایاب سد خدا آفرین تمام شده و عملیات اجرایی این شهرک آغاز می شود.
مدیر عامل انجمن اهدای عضو ایرانیان :
وی تصریح کرد:در پارس آباد رقابت ایثار به وجود آمده است و محال است یک مرگ مغزی بدون برداشت در این شهرستان به خاک سپرده است که حرکت ستودنی است.
معاون فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان اردبیل :
معاون فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان اردبیل گفت: اداره کل ورزش و جوانان اردیبل با اعلام آمادگی از تمامی میزبانی‌ها و حضور در مسابقات استقبال و تلاش می‌کند تا ارزش‌های اسلامی را از طریق ورزش به جهانیان نشان دهد.
مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل:
مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل گفت: این جشنواره در پی ثبت نشان جغرافیایی جهانی ورنی مغان تعریف شده و هدف از آن معرفی دستبافته های تولیدی در استان است.
امام جمعه پارس آباد:
امام جمعه پارس آباد گفت:حقوق کارگران شهرداری نزدیک 8 ماه است عقب افتاده و این قابل قبول نیست.
مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان اردبیل
مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان اردبیل گفت: برای اولین بار در سطح کشور 1 میلیون 700 اصله نهال صنوبر به منظور افزایش سرانه فضای سبز استان در شهرستان پارس آباد تولید می شود.
فرماندار پارس آباد
فرماندار پارس آباد از کشت ۵ هزار هکتار بادام زمینی و 4 هزار هکتار گوجه فرنگی در این شهرستان خبرداد و گفت: اگر بستر ایجاد صنایع تبدیلی در پارس آباد فراهم شود،علاوه بر اشتغالزایی در بحث ارزش افزوده نیز تاثیرگذار خواهد بود.
حشرات عجیب و نادری که تاکنون در هیچ جایی از دنیا مشاهده نشده سر از پارس آباد در آوردند.
کلاف سردرگمی در پارس آباد همچنان ادامه دارد/ 185 روز گذشت،شهردار پارس آباد انتخاب نشد
گزارش خبری
فرماندار پارس آباد در هفتم بهمن ۹7 از اولتیماتوم به شورای این شهر خبر داده و گفته بود که اگر در موعد مقرر شهردار صلاحیت دار در پارس آباد انتخاب نشود انحلال شورای شهر از سوی استاندار اعلام و شهردار از سوی استانداری معرفی می شود، اما با گذشت بیش از ۴ ماه هنوز خبری از معرفی شهردار و یا انحلال شورای این شهر نیست.
فرماندار شهرستان پارس‌آباد
فرماندار شهرستان پارس‌آباد از صنعتی شدن کشاورزی این شهرستان خبرداد و گفت: ۱۸ هزار هکتار از اراضی پارس آباد به کشت بهاره اختصاص یافت.
فرماندار پارس آباد خبر داد؛
فرماندار پارس آباد گفت: طرح مبارزه با آفت ملخ مراکشی و ایتالیایی در سطح بیش از 20 هزار هکتار از مراتع شهرستان پارس آباد آغاز و تا پایان هفته تمام این کانون‎ها امحا می‎شود.
فرمانده سپاه ناحیه پارس آباد خبر داد؛
فرمانده سپاه ناحیه پارس آباد گفت: پنجمین محموله کمک‌های مردمی بسیج پارس آباد به مناطق سیل زده، ارسال شد.

صفحه‌ها

گزارش ويژه