تازه ها

اخبار ويژه پارس آباد

امام جمعه شهرستان پارس‌آباد:
امام جمعه پارس آباد با بیان اینکه امر به معروف و نهی از منکر در جامعه باید مردمی و فراگیر شود، از حمایت و پشتیبانی ستاد امر به معروف و نهی از منکر، شورای فرهنگ عمومی، دستگاه قضائی، نیروی انتظامی و سپاه شهرستان پارس آباد از آمرین به معروف و ناهیان از منکر خبر داد.
پس از تحمل ۳۴ سال رنج شیمیایی؛
جانباز سرافراز حاج بیوک فیاضی محرمی پس از تحمل ۳۴ سال رنج شیمیایی به یاران شهیدش پیوست.
رییس بیمارستان امام خمینی (ره) پارس آباد:
رییس بیمارستان امام خمینی (ره) پارس آباد: ‍دست جوان ۳۹ ساله به همت تیم جراحی بیمارستان امام خمینی (ره) پارس آباد با موفقیت انجام و از قطع حتمی جلوگیری شد.
گزارش سبلان ما از شورای اداری پارس‌آباد؛
جهانگیرزاده نماینده مردم پارس آباد در مجلس با بیان اینکه حل مشکلات اقتصادی شهرستان باید در اولویت امور قرار گیرد، گفت: سه پروژه مهم اقتصادی پارس آباد که سال‌ها در مجلس راکد مانده بود با رایزنی‌های مضاعف دوباره در دستور کار قرار گرفت و با اختصاص هزار و دویست میلیارد تومان دوباره به چرخه فعالیت بازگشت.
در حالی که خرید تضمینی محصولات کشاورزی همچون کلزا و گندم با اینکه مثل روال سالهای گذشته روی موج خرید تضمینی تنظیم می شود، اما با گذشت یکماه زیر موج فراموشی قرار می گیرد.
فعال مذهبی پارس اباد خبرداد:
حجت الاسلام کاظمی فعال فرهنگی و مذهبی پارس اباد از برگزاری برنامه "باب رحمت"در بستر فضای مجازی در تمامی مناسبت‌ها خبرداد و گفت: این برنامه به صورت خودجوش و مردمی برگزار می‌شود.
در خطبه های نماز جعه شهرستان های اردبیل مطرح شد:
حجت الاسلام باقری امام جمعه شهرستان پارس آباد با قدر دانی از تلاش های بی‌وقفه جهادگران سلامت در مقابله با بیماری کرونا، گفت: از مسئولین شهرستان انتظار می رود با برخورد قانونی با هنجار شکنان اجتماعی، در تامین آرامش مردم بیش از پیش تلاش کنند.
مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل :
مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل گفت: با برنامه‌ریزی‌های انجام شده امسال اعتبارات لازم برای تکمیل پروژه‌های ورزشی استان اردبیل تامین می‌شود و شاهد بهره‌برداری از طرح‌های نیمه تمام این حوزه خواهیم بود.
در نشست مطالبه گری بسیج دانشجویی اردبیل مطرح شد
علیپور مسئول مطالبه گری و گفتمان سازی بسیج دانشجویی با بیان اینکه سازمان خصوصی سازی مقصر اصلی معامله کشت و صنعت است گفت: ابطال معامله ای که به نفع دولت است اما در کمال ناباوری بر انجام آن پافشاری و تاکید می شود بر ابهامات پرونده می افزاید.
مدیرجهاد کشاورزی پارس آباد خبرداد:
نطیفی مدیرجهاد کشاورزی پارس آباد از آغاز برداشت محصول باقلا برای اولین بار در این شهرستان خبرداد و گفت: با توجه به بارندگی های اخیر، پیش بینی می شود بیش از 600 تن از این محصول برداشت شود.
در یادواره مجازی شهدای سوم خرداد مطرح شد؛
نوری فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه پارس آباد در یادواره مجازی گرامیداشت شهدای سوم خرداد گفت: عزت،اقتدار و سرافرازی ایران اسلامی مدیون شهدای انقلاب اسلامی است.
گزارش اخبار 20:30 از نشست رئیس قوه قضاییه با مسئولان عالی قضایی در خصوص آخرین وضعیت ابطال واگذاری شرکت کشت و صنعت مغان را مشاهده می کنید.
امام جمعه شهرستان پارس آباد:
حجت‌الاسلام باقری بنابی امام جمعه شهرستان پارس آباد ایجاد مرکز مشاوره مخصوص نوجوانان وجوانان در پارس آباد را ضروری دانست و گفت: این مرکز هر چه زودتر باید ایجاد شود چراکه جوانی و نوجوانی یکی از استراتژی ترین دوران های زندگی هر فردی است.
مدیرکل میراث فرهنگی خبرداد:
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل گفت: حریم قلعه باستانی و تاریخی اولتان از سوی وزارت میراث فرهنگی تصویب و ابلاغ شده است و پایگاه ملی باستان شناسی قلعه اولتان به روزی ایجاد می‌شود.
نماینده پارس‌آباد در مجلس شورای اسلامی از ابطال مصوبه واگذاری شرکت کشت و صنعت مغان از سوی هیئت عالی داوری سازمان خصوصی‌سازی خبر داد.

صفحه‌ها

گزارش ويژه