ثبت نام در رویداد

تازه ها

اخبار ويژه پارس آباد

عضو هیئت رئیسه مجلس اسامی ۱۹ نماینده‌ای که با تأخیر به جلسه علنی آمدند را قرائت کرد که یکی از نمایندگان استان نیز در این لیست است.
فرمانده سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل:
فرمانده سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل گفت: گریه ها و ناله های این مادر پارس آبادی در سوگ سردار سلیمانی، همگرایی گویش ها و قومیتها را نسبت به سپاه قدس نشان داد.
فرمانده سپاه حضرت عباس (ع) با خانواده شهید برزگر و پیرزنی که ناله های جانسوزش در غم ازدست دادن سردار سلیمانی در فضای مجازی بازتاب گسترده داشته بود دیدار کرد.
رئیس اداره راهداری پارس آباد خبرداد؛
رئیس اداره راهداری و حمل ونقل جاده ای شهرستان پارس آبادگفت:در9ماهه گذشته درمحورهای مواصلاتی این شهرستان ها 168 دکه و 185 عدد تابلوهای تبلیغاتی غیر مجازتوسط راهداران شناسایی واز حریم جاده ها جمع آوری شده است.
سرپرست وزارت جهاد کشاورزی به منظور بازدید و بهره برداری از پروژه های بخش کشاورزی این استان اردبیل وارد شهرستان پارس آباد شد.
مسئول آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری پارس آباد گفت: بر اثر انفجار گاز در منزل مسکونی در شهرستان پارس آبادمغان دو نفر کشته شدند.
سخنگوی قرارگاه احمدی روشن پارس آباد خبرداد؛
سخنگوی قرارگاه مطالبه گری احمدی روشن شهرستان پارس آباد از نحوه پاسخ دهی مسئولان شرکت ملی کشت صنعت و دامپروری پارس به مطالبه گری دانشجویان انتقاد کرد و گفت: مدیرعامل شرکت مزبور به جای پاسخگویی به دغدغه های مردم، از دانشجویان برای بازدید علمی دعوت کرد.
طی حکمی از استاندار اردبیل، سرپرست جدید فرمانداری شهرستان پارس آباد منصوب شد.
رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان پارس آباد خبر داد:
رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان پارس آباد گفت:مامورین یگان حفاظت محیط زیست، یک بهله پرنده شکاری سارگپه پابلند را از متخلف زنده گیری کشف و در دامان طبیعت رها سازی کردند.
گزارش تصویری؛
بیش از پنج هزار دانش آموزان دختر، از سراسر استان اردبیل با حضور در مناطق عملیاتی شمالغرب کشور،از یادمان های شهدا بازدید کردند.
بهنام شيري ملی پوش دوومیدانی گفت: برنامه آماده سازی خود را به فداسیون داده‌ام و اگر امکانات فراهم شود، سهمیه المپيك را می‌توانم بگیرم.
نماینده مردم پارس آباد ، بیله سوار و اصلاندوز درمجلس:
نماینده مردم پارس آباد ، بیله سوار و اصلاندوز درمجلس گفت: صور می کنم فراکسیون امید می توانست با یک شناسنامه رسمی، بهتر از این عمل کند.
استاندار اردبیل خبرداد؛
استاندار اردبیل از بررسی و تصویب حق و حقوق عشایر منطقه کشت و صنعت مغان در کمیسیون اقتصادی دولت خبر داد و گفت: این مصوبه پس از تصویب در صحن دولت به مرحله اجرا در می آید.
امام جمعه پارس آباد خبر داد:
امام جمعه پارس آباد گفت: اولین موکب مردمی پارس آباد به نام فاطمة الزهرا (س) روزانه با ۴۵۰۰ وعده غذایی از زائران اربعین حسینی در شهر کربلا پذیرایی می کند.
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان پارس آباد خبر داد:
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان پارس آباد گفت: ۶۴ پروژه محرومیت زدایی توسط بسیج سپاه پارس آباد در سطح شهرستان در حال اجراست.

صفحه‌ها

گزارش ويژه