تازه ها

اخبار ويژه پارس آباد

یادواره شهدای محله شهید مطهری در مصلای امام خمینی (ره) پارس آباد با مداحی حاج نادر جوادی برگزار شد.
گزارش تصویری؛
بمناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس با حضور مسئولین شهرستانی و جمعی از شهروندان همایش جهش تولید در پارس آباد برگزار شد.
مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان اردبیل:
مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان اردبیل گفت: احداث شهرک صنعتی مشترک میان ایران و جمهوری آذربایجان در دستور کار دو کشور قرار دارد که احداث آن، روند مثبتی در جذب سرمایه گذار و توسعه صنعت منطقه در پی خواهد داشت.
مدیر اکتشاف شرکت ملی نفت ایران :
مدیر اکتشاف شرکت ملی نفت ایران گفت: این اکتشاف که از سال ۱۳۸۷ پیگیری می شود، برای تامین پالایشگاه تبریز از اهمیت بالای برخورد است.
بمناسبت هفته دفاع مقدس صورت گرفت؛
بمناسبت هفته دفاع مقدس یک باب مسکن مومنانه با حضور مسئولین شهرستان، در پارس آباد افتتاح شد.
در مستند «متری شیش و نیم» سیر تا پیاز نحوه واگذاری کشت و صنعت مغان را ببینید.
یادداشت؛
اغاز سناریوی امریکا بر اتهامات واهی و عوام فریبانه برای ایجاد تنش و سرپوش گذاشتن بر ضعف امنیتی انتخابات است بدان معنا که امریکا با این اقدام بدنبال کسب امتیاز و تسلط بر امنیت انتخابات خودشان است که بدون دخالت کشوری صورت می گیرد.
امام جمعه پارس آباد:
حجت الاسلام باقری بنابی امام جمعه شهرستان پارس آباد در خطبه های این هفته نماز جمعه به گرانی کالاهای اساسی اشاره کرد و گفت: این گرانی به خاطر بی مدیریتی دولت مردان است.
فرماندار شهرستان پارس آباد :
فرماندار شهرستان پارس آباد گفت: شهر بزرگی چون پارس آباد با ۱۳ محله که ۹ محله آن جز محلات حاشیه نشین است و نیاز مبرم به اعتبارات ملی باز آفرینی دارد.
فرماندار شهرستان پارس آباد:
امامی فرماندار شهرستان پارس آباد با بیان اینکه منطقه مغان به عنوان قطب کشاورزی، حق بزرگی در کشاورزی کشور دارد، گفت:بهره برداری بهینه از منابع آبی و خاکی نیازمند نقش شهرستان در سیاست‌گذاری‌های کلان این حوزه است.
فرماندار پارس آباد مغان:
فرماندار شهرستان پارس آباد گفت: تا پایان سال جاری، 310 هکتار گلخانه در سطح شهرستان پارس آباد مغان احداث می شود.
مسئول بسیج اصناف پارس آباد:
مسئول بسیج اصناف پارس آباد از اهدای 80 بسته کمک معیشتی به خانواده های آسیب دیده از کرونا پرداخت و گفت: ۸۰ رزمنده دوران دفاع مقدس در آستانه هفته دفاع مقدس، با حضور در اتاق اصناف شهرستان، ۸۰ بسته معیشتی را به نیازمندان شهرستان پارس آباد اهدا کردند.
نماینده مردم پارس آباد:
جهانگیرزاده نماینده مردم پارس آباد، در مجلس گفت: توسعه مراکز علمی و دانشگاهی در شهرستان‌های پارس آباد، بیله سوار و اصلاندوز یکی از مهم‌ترین برنامه‌های مد نظر مسئولین است و تلاش می کنیم به‌زودی نیازهای این شهرستان‌ها در حوزه‌های مختلف دانشگاهی برطرف شود.
استاندار اردبیل خبرداد:
استاندار اردبیل از آغاز برنامه اجرایی واگذاری اراضی عشایر مغان در روزهای نزدیک آینده خبر داد.
گزارش تصویری؛
دانشجویان، اساتید و کارکنان دانشگاههای پارس آبادمغان با تجمع در مزار شهدای گمنام دانشگاه ازاد این شهرستان اهانت نشریه فرانسوی به ساحت مقدس قرآن کریم و پیامبر اکرم (ص) را محکوم کردند.

صفحه‌ها

گزارش ويژه