ثبت نام در رویداد

تازه ها

اخبار ويژه گرمی

رئیس اداره بنیاد شهرستان گرمی:
رئیس اداره بنیاد شهرستان گرمی مرمت و بازسازی گلزار شهدا شایسته ترین اقدام در جهت ترویج فرهنگ ایثار در جامعه دانست.
مرحومه « صفیه قربانی » مادر معظم شهید والامقام « اسمعیل خلیلی » در اردبیل دار فانی را وداع گفت و به فرزند شهید خود پیوست.
رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان گرمی خبر داد:
رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان گرمی گفت: فرد متخلفی که در نوار مرزی گرمی با پهن کردن تور اقدام به زنده گیری سهره طلایی می نمود حین گشت مشترک ماموران یگان حفاظت محیط زیست و گروهان مرزی شهرستان گرمی دستگیر شد.
سرپرست اداره کل ورزش و جوانان استان اردبیل :
سرپرست اداره کل ورزش و جوانان استان اردبیل گفت:تنها زمین چمن شهرستان گرمی با پیشرفت فیزیکی 50 درصدی تا پایان سال 99 افتتاح می شود.
در پی حضور گردشگران چینی در اقامتگاه بوم گردی شوون گرمی، گردشگران با انعکاس سفرنامه حضور و گردش خود در ایران و استان اردبیل، در سمینار دانشگاه شیان توانستند رتبه نخست را کسب کنند.
فرمانده مرزبانی ناجا:
فرمانده مرزبانی ناجا گفت: توطئه های دشمن یکی پس از دیگری خنثی می‌شود و ما مرزبانان نیز همانند شهدا، اجازه تعرض و تعدی دشمنان به مرزها را نخواهیم داد.
فرمانده انتظامي شهرستان گرمي:
فرمانده انتظامي شهرستان گرمي گفت: جوان 28 ساله هنگام حفاری غیرمجاز در مراتع روستای "اللهیارلو" بر اثر افتادن سنگ بر سرش جان باخت.
معاون حمایت کمیته امداد استان اردبیل:
معاون حمایت کمیته امداد استان اردبیل گفت: یکی از راهکارهای مناسب در رفع محرومیت از روستاهای کمتر توسعه یافته و محروم را برگزاری اردوهای جهادی در این مناطق است.
تعداد 14 نفر از حوزه شهرستان گرمی برای داوطلبی در انتخابات مجلس یازدهم ثبت نام کردند.
مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان اردبیل:
مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان اردبیل گفت:درقالب طرح ملی ابرار بهسازی و آسفالت راههای روستائی استان در دستور کار قرار گرفته است.
مدیر کل میراث فرهنگی اردبیل:
مدیر کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان اردبیل گفت: بعد از ۹ سال کلنگ زنی زیرساخت‌های لازم در کمپ گردشگری برزند گرمی به بهره برداری رسیده و آماده سرمایه گذاری است.
فرمانده ناحیه بسیج شهرستان گرمی:
فرمانده ناحیه بسیج شهرستان گرمی از فعالیت 87 گروه جهادی بسیج در شهرستان گرمی خبرداد و گفت: ۱۱۵ پروژه محرومیت‌زدایی توسط بسیج این شهرستان در حال اجرا است.
فرماندار شهرستان گرمی خبر داد:
فرماندار شهرستان گرمی گفت: 5 میلیارد و 600 میلیون تومان اعتبار به حوزه راه و راهداری شهرستان گرمی در سال تخصیص یافته است.
رئیس بنیاد مستضعفان کشور‌ در شهرستان گرمی؛
رئیس بنیاد مستضعفان کشور در جریان بازدید از طرح‌های تولیدی شهرستان گرمی به برنامه‌های محرومیت‌زدایی در کشور اشاره کرد و گفت: اجرای طرح‌های آبادانی روستایی و مناطق محروم در اولویت بنیاد مستضعفان است
فرمانده انتظامی شهرستان گرمی
فرمانده انتظامی شهرستان گرمی از کشف ۸۹ راس دام قاچاق و فاقد مجوز در این شهرستان خبر داد و گفت: در بازرسی های صورت گرفته دام قاچاق به ارزش ۲ میلیارد و ۷۰۰ میلیون ریال کشف و ۵ متهم در این رابطه به مرجع قضائی معرفی شدند.

صفحه‌ها