ثبت نام در رویداد

تازه ها

اخبار ويژه گرمی

مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان اردبیل:
مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان اردبیل گفت:درقالب طرح ملی ابرار بهسازی و آسفالت راههای روستائی استان در دستور کار قرار گرفته است.
مدیر کل میراث فرهنگی اردبیل:
مدیر کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان اردبیل گفت: بعد از ۹ سال کلنگ زنی زیرساخت‌های لازم در کمپ گردشگری برزند گرمی به بهره برداری رسیده و آماده سرمایه گذاری است.
فرمانده ناحیه بسیج شهرستان گرمی:
فرمانده ناحیه بسیج شهرستان گرمی از فعالیت 87 گروه جهادی بسیج در شهرستان گرمی خبرداد و گفت: ۱۱۵ پروژه محرومیت‌زدایی توسط بسیج این شهرستان در حال اجرا است.
فرماندار شهرستان گرمی خبر داد:
فرماندار شهرستان گرمی گفت: 5 میلیارد و 600 میلیون تومان اعتبار به حوزه راه و راهداری شهرستان گرمی در سال تخصیص یافته است.
رئیس بنیاد مستضعفان کشور‌ در شهرستان گرمی؛
رئیس بنیاد مستضعفان کشور در جریان بازدید از طرح‌های تولیدی شهرستان گرمی به برنامه‌های محرومیت‌زدایی در کشور اشاره کرد و گفت: اجرای طرح‌های آبادانی روستایی و مناطق محروم در اولویت بنیاد مستضعفان است
فرمانده انتظامی شهرستان گرمی
فرمانده انتظامی شهرستان گرمی از کشف ۸۹ راس دام قاچاق و فاقد مجوز در این شهرستان خبر داد و گفت: در بازرسی های صورت گرفته دام قاچاق به ارزش ۲ میلیارد و ۷۰۰ میلیون ریال کشف و ۵ متهم در این رابطه به مرجع قضائی معرفی شدند.
توسط قرارگاه پیشرفت و آبادانی استان اردبیل برگزار شد
مسابقات فوتسال جام نوروز۹۸ توط قرارگاه پیشرفت و آبادانی استان اردبیل در بخش مرزی موران شهرستان گرمی و با حضور ۱۶ تیم در این بخش برگزار شد.
عضو کمیسیون آموزش مجلس:
سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس اظهار داشت: به نظر می‌رسد که مشکل اشتغال، مهاجرت از شهرها و روستاها، اشباع بسیاری از رشته‌ها، هزینه بالای بسیاری از رشته‌های تخصصی را داریم بنابراین شرایط به گونه‌ای است که باید به سمت رشته‌های میان رشته‌ای برویم چراکه هم هزینه‌های کمتر است و هم انعطاف بیشتری دارد.
فرماندار گرمی
فرماندار گرمی گفت:اشتغال زنان نباید خللی به مسئولیت آنها در خانواده به ویژه تربیت فرزند وارد کند.
در یادوراه شهدای عملیات های بدر و خیبر در گرمی مطرح شد؛
امام جمعه گرمی در یادواره شهدای عملیات های بدر و خیبرگفت: به شهادت رسیدن حافظان مرزهای میهن که از سوی کوردلان و عوامل فریب خورده دشمن رقم خورده از نگاه اسلامی و انسانی و اخلاقی محکوم است و ملت ایران هیچ گاه جواب این دشمنی و عناد را بی‌جواب نخواهد گذاشت.
نماینده مردم گرمی مطرح کرد؛
نماینده مردم گرمی گفت: در حالی که گرمی در محرومیت به سر می برد ، هنوز یک ردیف بودجه ملی هم برای این شهرستان تعریف نشده است.
فرماندار گرمی :
فرماندار گرمی گفت:سهم این شهرستان در بحث اشتغالزایی در سال جاری تعداد ۱۵۷۵نفر بود که از این تعداد برای ۱۵۵۳ نفر اشتغال ایجاد شده است .
جشنواره زمستان بیدار با هدف ثبت غذای سنتی خشیل موران با حضور عباس برزگر فعال حوزه گردشگری بوم گردی و با استقبال مردم در اقامتگاه بوم گردی شوون شهرستان مغان برگزار شد.
نماینده مردم گرمی در مجلس :
نماینده مردم گرمی در مجلس گفت: موضوع مربوط به عمارت از وزارت کشور و نیرو پیگیری شده است.
مدیرکل دفتر سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری اردبیل :
مدیرکل دفتر سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری اردبیل گفت: الحاق و انتزاع، مخصوصا اگر بین دو استان باشد، پروسه خاص خود را دارد و در این زمینه، هیچ فرایندی آغاز نشده و روستای عمارت طبق تقسیمات کشوری جزء استان اردبیل است.

صفحه‌ها