اخبار ويژه گرمی

رئیس بنیاد مستضعفان کشور‌ در شهرستان گرمی؛
رئیس بنیاد مستضعفان کشور در جریان بازدید از طرح‌های تولیدی شهرستان گرمی به برنامه‌های محرومیت‌زدایی در کشور اشاره کرد و گفت: اجرای طرح‌های آبادانی روستایی و مناطق محروم در اولویت بنیاد مستضعفان است
فرمانده انتظامی شهرستان گرمی
فرمانده انتظامی شهرستان گرمی از کشف ۸۹ راس دام قاچاق و فاقد مجوز در این شهرستان خبر داد و گفت: در بازرسی های صورت گرفته دام قاچاق به ارزش ۲ میلیارد و ۷۰۰ میلیون ریال کشف و ۵ متهم در این رابطه به مرجع قضائی معرفی شدند.
توسط قرارگاه پیشرفت و آبادانی استان اردبیل برگزار شد
مسابقات فوتسال جام نوروز۹۸ توط قرارگاه پیشرفت و آبادانی استان اردبیل در بخش مرزی موران شهرستان گرمی و با حضور ۱۶ تیم در این بخش برگزار شد.
عضو کمیسیون آموزش مجلس:
سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس اظهار داشت: به نظر می‌رسد که مشکل اشتغال، مهاجرت از شهرها و روستاها، اشباع بسیاری از رشته‌ها، هزینه بالای بسیاری از رشته‌های تخصصی را داریم بنابراین شرایط به گونه‌ای است که باید به سمت رشته‌های میان رشته‌ای برویم چراکه هم هزینه‌های کمتر است و هم انعطاف بیشتری دارد.
فرماندار گرمی
فرماندار گرمی گفت:اشتغال زنان نباید خللی به مسئولیت آنها در خانواده به ویژه تربیت فرزند وارد کند.
در یادوراه شهدای عملیات های بدر و خیبر در گرمی مطرح شد؛
امام جمعه گرمی در یادواره شهدای عملیات های بدر و خیبرگفت: به شهادت رسیدن حافظان مرزهای میهن که از سوی کوردلان و عوامل فریب خورده دشمن رقم خورده از نگاه اسلامی و انسانی و اخلاقی محکوم است و ملت ایران هیچ گاه جواب این دشمنی و عناد را بی‌جواب نخواهد گذاشت.
نماینده مردم گرمی مطرح کرد؛
نماینده مردم گرمی گفت: در حالی که گرمی در محرومیت به سر می برد ، هنوز یک ردیف بودجه ملی هم برای این شهرستان تعریف نشده است.
فرماندار گرمی :
فرماندار گرمی گفت:سهم این شهرستان در بحث اشتغالزایی در سال جاری تعداد ۱۵۷۵نفر بود که از این تعداد برای ۱۵۵۳ نفر اشتغال ایجاد شده است .
جشنواره زمستان بیدار با هدف ثبت غذای سنتی خشیل موران با حضور عباس برزگر فعال حوزه گردشگری بوم گردی و با استقبال مردم در اقامتگاه بوم گردی شوون شهرستان مغان برگزار شد.
نماینده مردم گرمی در مجلس :
نماینده مردم گرمی در مجلس گفت: موضوع مربوط به عمارت از وزارت کشور و نیرو پیگیری شده است.
مدیرکل دفتر سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری اردبیل :
مدیرکل دفتر سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری اردبیل گفت: الحاق و انتزاع، مخصوصا اگر بین دو استان باشد، پروسه خاص خود را دارد و در این زمینه، هیچ فرایندی آغاز نشده و روستای عمارت طبق تقسیمات کشوری جزء استان اردبیل است.
رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان گرمی:
رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان گرمی گفت: ماموران یگان حفاظت محیط زیست این شهرستان در گشت و کنترل خود در منطقه پلنگ لو بخش انگوت گرمی، تله های زنده گیری کبک را جمع آوری و تخریب کردند.
فرمانده سپاه ناحیه مقاومت بسیج گرمی ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس و تقارن آن با ایام ماه محرم گفت: 40 برنامه‌ هفته دفاع مقدس در گرمی برگزار می‌شود.
مدیرکل مدیریت بحران استانداری اردبیل ؛
مدیرکل مدیریت بحران استانداری اردبیل گفت: به ارزش تقریبی ۵ میلیارد تومان ۳۰۰ هکتار از مزارع،مراتع و باغات شهرستان گرمی درآتش سوخت.
 کاروان راهیان نور بانوان شهرستان گرمی به مناطق عملیاتی جنوب اعزام شد
فرمانده سپاه ناحیه گرمی گفت: کاروان راهیان نور بانوان شهرستان گرمی امروز به مناطق عملیاتی جنوب کشور در دوران دفاع مقدس، اعزام شد.

صفحه‌ها