• رئیس دانشگاه علوم پزشکی اردبیل خبرداد:
    رئیس دانشگاه علوم پزشکی اردبیل از کمک ۲ میلیارد ریالی خیرین به فوریت پزشکی بخش موران شهرستان گرمی خبرداد و گفت: این خیرین مبلغ ۵ میلیارد ریال جهت خرید یک دستگاه آمبولانس برای مرکز درمانی موران نیز اهدا خواهند کرد.

تازه ها

اخبار ويژه گرمی

استاندار اردبیل :
استاندار اردبیل گفت: با برنامه ریزی ها و اقداماتی که برای شهرستان گرمی (مغان) انجام گرفته ، این شهرستان در مسیر توسعه قرار گرفته است.
نایب رییس اول کمیسیون اجتماعی مجلس :
نایب رییس اول کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: تا تعیین تکلیف نهایی پایاب سد عمارت، اجازه نخواهم داد قطره ای به محل های دیگری تخصیص یابد.
نایب رئیس اول کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی در پی انتشار پوسترهای تبریک دولتی دستور منع این اقدام را صادر کرد.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی اردبیل خبرداد:
رئیس دانشگاه علوم پزشکی اردبیل از کمک ۲ میلیارد ریالی خیرین به فوریت پزشکی بخش موران شهرستان گرمی خبرداد و گفت: این خیرین مبلغ ۵ میلیارد ریال جهت خرید یک دستگاه آمبولانس برای مرکز درمانی موران نیز اهدا خواهند کرد.
نماینده مردم گرمی:
نماینده مردم گرمی از آغاز عملیات عمرانی ورزشگاه 3 هزار نفر گرمی خبرداد.
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی اردبیل:
حبیب زاده سرپرست دانشگاه علوم پزشکی اردبیل در جریان بازدید از مراکز درمانی شهرستان گرمی گفت: شهرستان گرمی جزو اهداف تعیین شده دانشگاه علوم پزشکی اردبیل جهت ارتقای شاخص های بهداشتی و درمانی است
نماینده مردم گرمی در مجلس:
نماینده مردم گرمی در مجلس گفت: مردم از خدمات حوزه درمانی رضایت ندارند و باید همه تلاش ها برای تامین حداقل های امکانات و تجهیزات پزشکی و درمانی به کار گرفته شود.
رئیس دادگاه انگوت خبرداد:
نوری رئیس دادگاه انگوت از انهدام خانه قمار در این شهرخبرداد و گفت: با هماهنگی نیروی انتظامی علاوه بر این خانه قمار کارگاه تولید مشروب نیز کشف و منهدم شد.
توسط بسیج دانشجویی شهرستان گرمی انجام گرفت؛
بسیج دانشجویی شهرستان گرمی همزمان با لیالی قدر ، 40 بسته معیشتی به ارزش 12 میلیون تومان را بین دانشجویان کم برخوردار و آسیب دیده از کرونا در این شهرستان توزیع کرد.
دفتر شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه استان اردبیل طی اطلاعیه‌ای برگزاری مراسم عبادی سیاسی نماز جمعه در ۷ شهر استان را با رعایت موارد بهداشتی اعلام کرد.
منتخب مردم شهرستان گرمی خبرداد؛
منتخب مردم شهرستان گرمی در مجلس یازدهم با اشاره به قابلیت ها و ظرفیت های تاریخی موجود در شهرستان گرمی گفت: وجود این قابلیت ها ظرفیتی مهم برای ایجاد رونق در صنعت گردشگری شهرستان است.
فرماندارشهرستان گرمی خبرداد؛
فرماندارشهرستان گرمی گفت: از طرف بنیاد علوی درشهرستان گرمی 3 زمین چمن تعریف شده که در4 روستا با عنوان محرومیت زدایی اجراخواهد شد .
دفتر امام جمعه شهرستان گرمی :
دفتر امام جمعه شهرستان گرمی اعلام کرد: مساجد محلات گرمی با رعایت کامل پروتکلهای بهداشتی منحصرا برای اقامه نماز به مدت نیم ساعت بازگشائی می شود.
مسئول سازمان بسیج سازندگی سپاه حضرت عباس(ع) اردبیل:
مسئول سازمان بسیج سازندگی سپاه حضرت عباس(ع) اردبیل گفت: در پایان روز آخر مرحله اول رزمایش کمک‌مومنانه 15 هزار بسته معیشتی بین خانواده های آسیب پذیر و نیازمند شناسایی شده در استان اردبیل توزیع می شود‌ .
منتخب مردم گرمی :
منتخب مردم گرمی گفت : تامین زیرساخت های برای سرمایه گذاری جهت ایجاد اشتغال، اولویت اصلی توسعه شهرستان گرمی است.

صفحه‌ها