• فرماندار شهرستان گرمی خبرداد:
    فرماندار شهرستان گرمی از راه ‌اندازی موزه باستان ‌شناسی در این شهرستان خبر داد و گفت: با توجه به قدمت تاریخی شهرستان گرمی و وجود آثار باستانی متعدد در منطقه، راه‌اندازی موزه باستان‌شناسی در این شهرستان جزو ضروریات است.

تازه ها

اخبار ويژه گرمی

فرماندار شهرستان گرمی خبرداد:
فرماندار شهرستان گرمی از راه ‌اندازی موزه باستان ‌شناسی در این شهرستان خبر داد و گفت: با توجه به قدمت تاریخی شهرستان گرمی و وجود آثار باستانی متعدد در منطقه، راه‌اندازی موزه باستان‌شناسی در این شهرستان جزو ضروریات است.
نائب رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس:
نائب رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: تعلل در معرفی وزیرصمت از طرف رئیس‌جمهور ظلم به مردم است که سفره‌هایشان نه تنها کوچک شده بلکه در حال تهی شدن است.
نماینده مردم گرمی:
نماینده مردم گرمی گفت: مطالبه اصلی نمایندگان ملت در سفر رئیس قوه قضائیه آیت الله رئیسی به استان اردبیل ابطال این قرارداد ننگین خواهد بود.
نایب رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی:
اسماعیلی نایب رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی گفت: توهین به پیامبری که جز سعادت دنیوی و اخروی برای بشر نمی‌خواست، توهین به همه آزادی‌خواهان جهان است.
فرماندارشهرستان گرمی:
فرماندارشهرستان گرمی گفت: بمناسبت هفته دولت 65 طرح با اعتبار 60 میلیاردی در شهرستان گرمی افتتاح می شود.
فرماندار شهرستان گرمی:
فرماندار شهرستان گرمی گفت: هفته دولت فرصتی برای پاس داشت یاد و خاطره شهدای کارمند است که در سنگر جهاد و دفاع از آرمان‌های انقلاب اسلامی جان خود را فدا کردند.
نماینده مردم گرمی در مجلس:
نماینده مردم گرمی گفت: باید پایاب مبدا سد عمارت مشخص شود و اگر یک قطره این آب به جای دیگر انتقال یابد 76 هزار نفر معترض خواهند شد.
نماینده مردم گرمی:
نمانیده مردم گرمی گفت: ۶۵۰۰۰ نفر در بی آبی به سر می برند؛ اگر ۱۰۰ میلیارد به شهرستان اختصاص بدهند تمام مشکلات حل میشود ، به جای ویلموتس و قرارداد ترکمانچای فوتبالی به درد مردم برسید.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار اردبیل:
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار اردبیل در واکنش به انتشار مطلبی در خصوص قرار گرفتن شهرستان گرمی در لیست تبعیدگاه های کشور گفت: معرفی گرمی به عنوان محل تبعید کذب محض است.
امام جمعه شهرستان گرمی:
حجت الاسلام صفری امام جمعه شهرستان گرمی به تبیین ویژگی های حکومت امام علی(ع) پرداخت و گفت: مدیریت صاحبان زر و زور و جلوگیری از زیاده خواهی های آنان در کنار منع رانت خواری اطرافیان از جمله مهمترین اقدامات حضرت علی(ع) در طول مدت حکومتشان است.
نماینده مردم گرمی:
نماینده مردم گرمی گفت: ناهماهنگی مدیران و عدم حضور آنها در جلسات به توسعه و پیشرفت شهرستان گرمی لطمه وارد می کند.
نماینده مردم گرمی:
نماینده مردم گرمی گفت: آمریکا که استیل ابر قدرتی به خود گرفته هر زمان منافع خود را درخطر می بیند جان مردم بی اهمیت می شود و با تعرض به هواپیمای مسافر بری ایران باعث حقارت خود شد.
نایب رییس اول کمیسیون اجتماعی مجلس خبرداد ؛
نایب رییس اول کمیسیون اجتماعی مجلس گفت :پیگیر قاطعانه بازگشت ۲۷ میلیارد دلار ارز حاصل از صادرات خواهیم بود و بانک مرکزی ملکف به این امر است.
با حکم رئیس دانشگاه پیام نور کشور؛
طی حکمی از سوی زمانی رئیس دانشگاه پیام نور کشور، نصیبه پور اصغر عضو هیات علمی این دانشگاه به عنوان رئیس جدید دانشگاه پیام نور مرکز گرمی منصوب شد.
امام جمعه شهرستان گرمی؛
حجت الاسلام صفری امام جمعه شهرستان گرمی ضمن یادآوری وضعیت اقتصادی مردم به وعده های انتخاباتی مسئولین اشاره کرد و گفت: همانگونه که روزی مستضعفان کشور هر چه داشتند دادند تا کشور را حفظ کنند امروز نوبت نجومی بیگران و کاخ نشینان است که دست نیازمندان را بگیرند.

صفحه‌ها