تازه ها

اخبار ويژه مشکین

مدیرکل میراث فرهنگی و گردشگری استان اردبیل:
فلاحی مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان اردبیل گفت: بزرگترین سایت موزه کشور با 400 هکتار امسال در مشگین‌شهر و در محوطه باستانی شهریری به بهره‌برداری خواهد رسید.
نماینده مردم مشگین شهر:
نماینده مردم مشگین شهر گفت: یکی از مهم ترین موانع سرمایه گذاری و اشتغال بروکراسی سنگین و منسوخ اداری است.
نماینده مشگین شهر :
نماینده مشگین شهر گفت:مدیری در حوزه منافع ملی بتواند ضامن دفاع از مطالبات مردم و جامعه باشد با تمام ظرفیت از او حمایت خواهم کرد، اما کسی که در حوزه مدیریتی اش اختیار و خلاقیت و عملکردی ندارد ، لزومی ندارد در آن پست بماند .
نماینده مردم مشگین‌شهر در مجلس مطرح کرد؛
نماینده مرد مشگین ‌شهر در مجلس شورای اسلامی تمرکزگرایی را از موانع سرمایه‌گذاری در استان اردبیل دانست وگفت: باید مرکز استان موانع و مشکلات را از جلوی سرمایه‌گذاران بخش خصوصی در شهرستان‌ها بردارد نه اینکه با شهرستان‌ها رقابت کرده و موجب ایجاد شکاف شود.
رئیس پلیس راه استان اردبیل خبر داد:
رئیس پلیس راه استان اردبیل گفت: واژگوني سواري پژو405 در سه راهی روستای "حمل آباد" شهرستان "مشگین شهر" يك كشته و 2 مجروح بر جاي گذاشت.
نماینده مردم مشگین شهر در مجلس یازدهم:
عباس زاده نماینده مردم مشگین شهر در مجلس یازدهم با بیان اینکه اجرای پروژه های عمران شهری مثل پروژه های دولتی تابع میزان تخصیص اعتبار نیست که با بازار فروش نفت و کاهش درامد دولت کاهش پیدا می کند، گفت:اجرای پروژه ها در کوتاه ترین زمان ممکن از شاخص های کارآمدی مدیریت است
برای اولین بار کابین امنیتی و ضدعفونی توسط یک سرباز وظیفه اداره کل زندانهای استان اردبیل طراحی و اختراع شد
امام جمعه مشگین شهر:
امام جمعه مشگین شهر با بیان اینکه بخشش و نیکوکاری از مهمترین شاخصه های جامعه مهدوی است به تداوم کمک مومنانه در شهرستان مشگین شهر اشاره کرد و گفت: در این مرحله 2300بسته معیشتی بین نیازمندان توزیع می شود.
مسئول سازمان بسیج سازندگی سپاه حضرت عباس(ع) اردبیل:
مسئول سازمان بسیج سازندگی سپاه حضرت عباس(ع) اردبیل گفت: در پایان روز آخر مرحله اول رزمایش کمک‌مومنانه 15 هزار بسته معیشتی بین خانواده های آسیب پذیر و نیازمند شناسایی شده در استان اردبیل توزیع می شود‌ .
رئیس اداره راهداری وحمل ونقل جاده ای شهرستان مشکین شهر خبر داد:
رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای شهرستان مشگین شهر از انسداد تونل آزادگان در محور مشگین شهر پارس آباد خبر داد.
منتخب مردم مشکین شهر در مجلس؛
عباس زاده منتخب مردم مشکین شهر در مجلس یازدهم به تشریح برنامه های خود برای پیشرفت استان پرداخت و گفت: با آغاز به کار مجلس یازدم، پرونده واگذاری کشت و صنعت مغان جدی تر از گذشته پیگیری می شود.
فرماندار شهرستان مشگین شهر خبرداد؛
صمدی فرماندار شهرستان مشگین شهر از پلمپ ۲۵ رستوران و غذا خوری متخلف مرتبط با کرونا ویروس در این شهرستان خبرداد و از مردم خواست تا عمل به هشدارهای اعلام شده و قرنطینه خانگی از شیوع این ویروس خطرناک پیشگیری کنند.
منتخب مردم مشگین شهر:
منتخب مردم مشگین شهر گفت:دولت با واگذاری اوراق مشارکت به پیمانکاران (آینده فروشی) در واقع دولت های بعد از خود را گرفتار بدهی می کند و با احذ وام خارجی کمر دولت آینده و ملت را می شکند.
منتخب مردم مشگین شهر :
منتخب مردم مشگین شهر گفت: قرارگاه مقابله با کرونای استان باید درمشکین شهر مستقر شود و یا حداقل مشکین شهر اولویت اول قرارگاه استان باشد.
استاندار اردبیل:
استاندار اردبیل بر انجام نظارت کامل بر نحوه توزیع مواد ضد عفونی کننده و ماسک در سطح استان تاکید کرد.

صفحه‌ها