تازه ها

اخبار ويژه مشکین

منتخب مردم مشکین شهر در مجلس؛
عباس زاده منتخب مردم مشکین شهر در مجلس یازدهم به تشریح برنامه های خود برای پیشرفت استان پرداخت و گفت: با آغاز به کار مجلس یازدم، پرونده واگذاری کشت و صنعت مغان جدی تر از گذشته پیگیری می شود.
فرماندار شهرستان مشگین شهر خبرداد؛
صمدی فرماندار شهرستان مشگین شهر از پلمپ ۲۵ رستوران و غذا خوری متخلف مرتبط با کرونا ویروس در این شهرستان خبرداد و از مردم خواست تا عمل به هشدارهای اعلام شده و قرنطینه خانگی از شیوع این ویروس خطرناک پیشگیری کنند.
منتخب مردم مشگین شهر:
منتخب مردم مشگین شهر گفت:دولت با واگذاری اوراق مشارکت به پیمانکاران (آینده فروشی) در واقع دولت های بعد از خود را گرفتار بدهی می کند و با احذ وام خارجی کمر دولت آینده و ملت را می شکند.
منتخب مردم مشگین شهر :
منتخب مردم مشگین شهر گفت: قرارگاه مقابله با کرونای استان باید درمشکین شهر مستقر شود و یا حداقل مشکین شهر اولویت اول قرارگاه استان باشد.
استاندار اردبیل:
استاندار اردبیل بر انجام نظارت کامل بر نحوه توزیع مواد ضد عفونی کننده و ماسک در سطح استان تاکید کرد.
یک زوج مشگین شهری در راستای مقابله با شیوع کرونا بجای دادن غذای ختم 4 هزار پک بهداشتی بین مردم پخش کردند.
رئیس کل دادگستری استان اردبیل:
رئیس کل دادگستری استان اردبیل گفت: یک داروخانه دیگر در مشکین شهر به خاطر گرانفروشی ماسک و مواد بهداشتی و پاک کننده پلمپ و پرونده کیفری تشکیل شد.
معاون دادستان عمومی و انقلاب مشگین شهر:
عاون دادستان عمومی وانقلاب شهرستان مشگین شهر گفت: داروخانه شبانه روزی مشگین شهر پلمپ شد
فرماندار مشگین شهر طی اطلاعیه‌ای اسامی کاندیداهای تایید صلاحیت شده یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در مشگین شهر را اعلام کرد.
مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان اردبیل خبر داد:
مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان اردبیــل از ثبت 14 میلیون و 435 هزار تخلف عدم رعایت فاصله طولی در محورهای مواصلاتی استان خبر داد.
رئیس اداره راهداری مشگین شهر :
رئیس اداره راهداری و حمل ونقل جاده‌ای شهرستان مشگین شهر گفت: ۸ خودروی کوهنوردان گرفتار شده در کولاک محور توریستی لاهرود به شابیل با تلاش راهداران نجات پیدا کردند.
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیــل:
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیــل از بازگشائی راه ارتباطی 220 روستای استان که بر اثر بارش شدید برف مسدود شده بود خبر داد.
رئیس میراث فرهنگی و گردشگری مشگین شهر:
رئیس میراث فرهنگی ، گردشگری وصنایع دستی شهرستان مشگین شهر گفت: رویداد ملی زمستان بیدار اسفندماه سال در مشگین شهر برگزار می شود.
به‌علت بارش برف و برودت هوا برخی مدارس نوبت عصر در استان اردبیل تعطیل شد.
در دومین روز متوالی؛
در دومین روز متوالی بارش برف و برودت هوا در بیشتر نقاط استان اردبیل باعث تعطیلی مدارس شد.

صفحه‌ها