• مدیرکل میراث فرهنگی و گردشگری استان اردبیل خبر داد:
    مدیرکل میراث‌ فرهنگی، گردشگری و صنایع ‌دستی استان اردبیل گفت: پس از تکمیل ساختمان موزه مشگین‌ شهر، شاهد نمایش جام زرین سه ‌هزار ساله مشگین ‌شهر در این موزه خواهیم بود.

تازه ها

اخبار ويژه مشکین

مدیرکل میراث فرهنگی و گردشگری استان اردبیل خبر داد:
مدیرکل میراث‌ فرهنگی، گردشگری و صنایع ‌دستی استان اردبیل گفت: پس از تکمیل ساختمان موزه مشگین‌ شهر، شاهد نمایش جام زرین سه ‌هزار ساله مشگین ‌شهر در این موزه خواهیم بود.
مدیر کل هواشناسی اردبیل خبرداد؛
مدیر کل هواشناسی اردبیل گفت: پیش‌بینی‌های به موقع و توصیه های هواشناسی کشاورزی در سال گذشته نقش بسزایی در کاهش خسارات ناشی از سرمازدگی درختان میوه منطقه داشته است.
نماینده مردم مشگین شهر در مجلس؛
عباس زاده نماینده مردم مشگین شهر در مجلس شورای اسلامی از چهاربانده شدن محورهای اصلی مواصلاتی این شهرستان تا سه سال آینده خبرداد.
در آستانه چهلمین سال دفاع مقدس انجام گرفت؛
یادواره شهدای دانشجوی مشکین شهر با حضور خانواده های شهدا و رعایت پروتکل های بهداشتی کرونا در محوطه دانشگاه آزاد این شهرستان برگزار شد.
فرماندار مشگین شهر:
فرماندار مشگین شهر گفت: شهرداری‌ها نباید به کمیسیون ماده ۱۰۰ رویکرد درآمدی داشته و به جای برخورد با افراد نیازمند و حاشیه نشین با دانه درشتهایی که بصورت سازمان یافته درآمدهای میلیاردی کسب می کنند برخورد کند.
عباس زاده مشکینی نماینده مشگین شهر با انتقاد از اجرای پروژه هایی که پیوست زیست محیطی ندارند، اعلام کرد: اجرای این طرح جاذبه های مولتی فاکتور طبیعی ساوالان را تهدید می کند و خواستار توقف اجرای این طرح شده است.
محمود عباس زاده همراه با سایر عزاداران سالار شهیدان در روز عاشورا به زنجیر زنی پرداخت.
با حکم استاندار اردبیل؛
طی حکمی از سوی استاندار اردبیل، علی قلی پور بعنوان اولین شهردار شهر آلنی معرفی شد.
شادروان « علی غریب زاده » جانباز گرانقدر 70 درصد دوران دفاع مقدس از مشگین شهر به یاران شهیدش پیوست.
نماینده مردم مشگین شهر :
نماینده مردم مشگین شهر گفت: فروش اوراق سلفی نفت در سه کمیسیون تخصیصی انرژی، اقتصادی و برنامه و بودجه مجلس بررسی می شود.
نماینده مردم مشکین شهر در مجلس؛
عباس زاده نماینده مردم مشکین شهر در مجلس با بیان اینکه منطق و مطالعات کارشناسی از مهمترین مؤلفه های پیشرفت در پروژه ها است، گفت: شهرستان مشکین شهر از لحاظ تولیدات محصولات باغی در جایگاه ویژه ای قرار دارد بنابراین سهم مشکین شهر از شبکه ارتباطی استان را پیگیری خواهم کرد تا حق مردم در این زمینه ادا شود.
کنایه جالب نماینده مشگین شهر به روحانی؛
نماینده مردم مشگین شهر گفت:ستاد کرونا مصلحت ندید روحانی برای دفاع از وزریر پیشنهادی خود به مجلس بیاید در حالی که یک میلیون کنکوری هم آماده امتحان هستند.
رئیس میراث فرهنگی مشگین شهر خبر داد:
رئیس اداره میراث ‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌ دستی شهرستان مشگین‌ شهر گفت: حفاران غیرمجاز آثار باستانی و تاریخی در روستای آقبلاغ شهرستان مشگین‌ شهر دستگیر و تحویل مقامات مربوطه شدند.
به مناسبت سالروز شهادت سردار بنی هاشم منتشر شد؛
سردار شهید میر محمود بنی هاشم به عنوان فرمانده در عملیات هایی چون سردشت، بدر و خیبر، والفجر دو ، چهار و والفجر 8 برای انقلاب اسلامی جان فشانی کرد و نهایتا در 15 مرداد 66 در جریان عملیات نصر 7 به مقام شهادت نائل آمد.
نماینده مردم مشگین شهر:
نماینده مردم مشگین شهر گفت: راه اندازی گمرک قانی بلاغ ارشق موجب جهش توسعه در شهرستان مشگین شهر و بخش ارشق خواهد شد .

صفحه‌ها