ثبت نام در رویداد

تازه ها

اخبار ويژه خلخال

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس:
عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مسئول اجرایی باید راهکارهایی بدهد که علاوه بر شرایط تشویقی برای زایمان طبیعی با متخلفین هم برخورد لازم صورت گیرد، گفت: بالواقع این رفتار والدین و برخی پزشکان جنین آزاری است؛ سیستم نظام پزشکی و انجمن های متخصصین زنان باید وارد شوند.
گزارش تصویری:
با فرارسیدن فصل پاییز، برداشت محصول انار در روستای نمهیل خلخال آغاز شده است.
گزارش تصویری؛
همایش پیاده روی خانوادگی با شرکت۱۲۰۰نفر از اهالی شهر هشجین وشهرک گهراز با شعار لبیک یا حسین(ع) همزمان با اولین روز هفته تربیت بدنی برگزار شد.
رئیس میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان خلخال خبر داد؛
رئیس میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان خلخال گفت: 23 مجوز بوم گردی در 4 روستای این شهرستان صادر شد.
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه خلخال خبرداد
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه خلخال به تشریح فعالیت های جهادی این شهرستان پرداخت و گفت: آب رسانی به مناطق محروم محوری ترین برنامه بسیج سازندگی در شهرستان خلخال است
استاندار اردبیل:
استاندار اردبیل از راه اندازی فاز 2 نئوپان خلخال خبرداد و گفت: با راه اندازی فاز دو این کارخانه، برای 300 نفر اشتغالزایی می شود.
فرماندار خلخال:
فرماندار خلخال گفت: خبر مربوط به توقف پروژه ساخت پل معلق در منطقه ازناو این شهرستان در فضای مجازی شایعه بوده و عملیات اجرایی این طرح گردشگری با شتاب بیشتری درجریان است.
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان خلخال گفت: سرمازدگی به باغات گردو خلخال بیش از 127 میلیارد تومان خسارت زد.
مادر شهید عبدالله عاشوری پس از سالها تحمل دوری از فرزندش بر اثر کهولت سن در شهرستان خلخال دار فانی را وداع گفت.
امام جمعه خلخال:
امام جمعه خلخال با اشاره به وضعیت سدهای موجود در استان اردبیل و به تفکیک در هر شهرستان گفت: متاسفانه شهرستان خلخال از این زیرساخت‌ها محروم است.
امام جمعه اردبیل
امام جمعه شهرستان خلخال لزوم سرمایه گذاری مناسب در شهرستان خلخال را خواستار شد و گفت: در صورت توجه لازم مسئولان به خلخال، این شهرستان می تواند به عنوان یکی از قطب‌های گردشگری استان در سطح کشور معرفی شود.
دبیر کمیسیون مدیریت ایمنی حمل و نقل استان اردبیل خبرداد
دبیر کمیسیون مدیریت ایمنی حمل و نقل و سوانح رانندگی استان اردبیل از پایان عملیات ۳۵۰۰ متر مکعب ریزش برداری در جاده اردبیل - سرچم خبرداد و گفت: این عملیات با استقرار ۱۰ اکیپ راهداری و ظرف مدت 48 ساعت انجام گرفت.
فرماندار خلخال:
فرماندار خلخال در بازدید از محور خلخال به اسالم گفت: شایعات فضای مجازی در خصوص مسدودی جاده خلخال به اسالم صحیح نبوده و مردم شایعات را باور نکنند.
فرماندار خلخال خبرداد:
فرماندار خلخال از بارش شدید باران در این منطقه خبر داد و گفت: به منظور پیشگیری از خسارات و تلفات انسانی در مسیر احتمالی سیلاب، دستور تخلیه اضطراری در روستاهای حاشیه رودخانه های خلخال صادر شده است.
رییس دانشکده علوم پزشکی خلخال خبر داد؛
رییس دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی ، درمانی خلخال از کشف 1.5 تن مواد غذایی فاسد و تاریخ مصرف گذشته در این شهرستان خبر داد.

صفحه‌ها