تازه ها

اخبار ويژه خلخال

استاندار اردبیل:
استاندار اردبیل از راه اندازی فاز 2 نئوپان خلخال خبرداد و گفت: با راه اندازی فاز دو این کارخانه، برای 300 نفر اشتغالزایی می شود.
فرماندار خلخال:
فرماندار خلخال گفت: خبر مربوط به توقف پروژه ساخت پل معلق در منطقه ازناو این شهرستان در فضای مجازی شایعه بوده و عملیات اجرایی این طرح گردشگری با شتاب بیشتری درجریان است.
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان خلخال گفت: سرمازدگی به باغات گردو خلخال بیش از 127 میلیارد تومان خسارت زد.
مادر شهید عبدالله عاشوری پس از سالها تحمل دوری از فرزندش بر اثر کهولت سن در شهرستان خلخال دار فانی را وداع گفت.
امام جمعه خلخال:
امام جمعه خلخال با اشاره به وضعیت سدهای موجود در استان اردبیل و به تفکیک در هر شهرستان گفت: متاسفانه شهرستان خلخال از این زیرساخت‌ها محروم است.
امام جمعه اردبیل
امام جمعه شهرستان خلخال لزوم سرمایه گذاری مناسب در شهرستان خلخال را خواستار شد و گفت: در صورت توجه لازم مسئولان به خلخال، این شهرستان می تواند به عنوان یکی از قطب‌های گردشگری استان در سطح کشور معرفی شود.
دبیر کمیسیون مدیریت ایمنی حمل و نقل استان اردبیل خبرداد
دبیر کمیسیون مدیریت ایمنی حمل و نقل و سوانح رانندگی استان اردبیل از پایان عملیات ۳۵۰۰ متر مکعب ریزش برداری در جاده اردبیل - سرچم خبرداد و گفت: این عملیات با استقرار ۱۰ اکیپ راهداری و ظرف مدت 48 ساعت انجام گرفت.
فرماندار خلخال:
فرماندار خلخال در بازدید از محور خلخال به اسالم گفت: شایعات فضای مجازی در خصوص مسدودی جاده خلخال به اسالم صحیح نبوده و مردم شایعات را باور نکنند.
فرماندار خلخال خبرداد:
فرماندار خلخال از بارش شدید باران در این منطقه خبر داد و گفت: به منظور پیشگیری از خسارات و تلفات انسانی در مسیر احتمالی سیلاب، دستور تخلیه اضطراری در روستاهای حاشیه رودخانه های خلخال صادر شده است.
رییس دانشکده علوم پزشکی خلخال خبر داد؛
رییس دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی ، درمانی خلخال از کشف 1.5 تن مواد غذایی فاسد و تاریخ مصرف گذشته در این شهرستان خبر داد.
عضو کمیسیون بهداشت ودرمان مجلس:
عضو کمیسیون بهداشت ودرمان مجلس گفت: درمان بیماران سرطانی نباید در هیچ کدام از مراحل با چالش روبرو شود از این رو باید بیمه سلامت حداکثر هزینه‎های بیماران سرطانی را پوشش دهد.
امام جمعه خلخال:
امام جمعه خلخال به چهارشنبه پایانی سال و یکسری مشکلات و معضلات و خطرات برای جوانان و نوجوانان اشاره کرد و گفت: خانواده‌ها باید نقش خود در هدایت فرزندان در ایام پایانی سال را ایفا کنند
امام جمعه خلخال:
امام جمعه خلخال گفت: شهرستان خلخال برای توسعه نیازمند راه‌های مطلوب درآینده‌ای نزدیک با تلاش مسئولان استانی است.
در جلسه خدمات سفر خلخال مطرح شد؛
رییس صنعت ، معدن و تجارت خلخال در جلسه خدمات سفر این شهرستان گفت:در حالی که در آستانه سال نو ، انتظارها تشدید نظارت و بازرسی از بازار است، اما نیروی انسانی این اداره در هیچ شرایطی جوابگوی این حجم از کار اداری و بازرسی و نظارت نیست.
استاندار اردبیل:
استاندار اردبیل از اختصاص 600 میلیارد ریال اعتبار برای تکمیل عملیات اجرایی پروژه راه اصلی خلخال به کنجیل در بخش شاهرود خبر داد و گفت: 200 میلیارد ریال از این اعتبار در سال جدید باید جذب شود.

صفحه‌ها