تازه ها

اخبار ويژه خلخال

استاندار اردبیل خبر داد:
استاندار اردبیل گفت: پل معلق خلخال به طول۴۹۶ متر به عنوان طولانی ترین پل جهان با ظرفیت تردد ۸۰۰ نفر همزمان در مجموعه گردشگری ازناو ساخته می شود.
رئیس مجمع تشکل های مردم نهاد جوانان اردبیل :
پرستار رئیس مجمع سازمان های مردم نهاد جوانان اردبیل از مسئولان استان اردبیل در زمینه عدم رسیدگی به وضعیت محیط زیست مناطق محروم انتقاد کرد و گفت: محیط زیست در مناطق محروم مظلومانه در حال از بین رفتن است.
رئیس دادگستری شهرستان خلخال خبرداد؛
رئیس دادگستری شهرستان خلخال گفت: برغم غیرحضوری بودن جشن گلریزان، مشارکت بسیار خوبی در این زمینه شد و ۴۲۰ میلیون ریال از مجموع کمک‌های جمع‌آوری شده از طریق طریق تبلیغات رسانه‌ای و فضای مجازی جمع‌آوری شد.
نماینده مردم خلخال و کوثر در مجلس شورای اسلامی:
سید غنی نظری، گفت: فرماندهان و سرداران نیروی انتظامی، زحمت کشان این مرز و بوم بوده و تحریم های امریکا نسبت به این قوا، هیچ گونه تاثیری در عملکرد آنان نخواهد داشت.
امام جمعه خلخال:
اسدی امام جمعه خلخال از استاندار و مسؤولان استانی خواست تا با جدیت هر چه بیشتر در خصوص تامین اعتبارات شهرستان خلخال و تکمیل پروژه‌های عمرانی و گردشگری و زیرساخت‌ها اهتمام کنند.
دفتر شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه استان اردبیل طی اطلاعیه‌ای برگزاری مراسم عبادی سیاسی نماز جمعه در ۷ شهر استان را با رعایت موارد بهداشتی اعلام کرد.
منتخب مردم خلخال و کوثر:
منتخب مردم خلخال و کوثر در مجلس شورای اسلامی گفت: بازار خودرو متاسفانه انحصاری و دست دو شرکت است واگر درسال جهش تولید خودرو سازان نتوانند با قیمت مناسب کالا عرضه کنند واردات خودرو باید عملی شود.
معاون فنی اداره کل حفاظت محیط زیست استان اردبیل خبر داد:
معاون فنی اداره کل حفاظت محیط زیست استان اردبیل گفت: یک قلاده پلنگ در جاده روستایی نساز – برندق واقع در منطقه حفاظت شده آق داغ شهرستان خلخال توسط شهروندان مشاهده و تصویربرداری شد.
گزارش تصویری؛
در راستای تداوم مرحله اول رزمایش کمک مومنانه 1400 بسته حمایتی معیشتی بین نیازمندان و اقشار آسیب دیده از کرونا در شهرستان خلخال توزیع شد.
رییس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان خلخال:
رییس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان خلخال گفت: با رای قاضی دادگاه حوزه قضایی بخش خورش رستم شهرستان خلخال، شکارچی متخلف به مدت 70 ساعت ملزم به ضد عفونی مکان های عمومی روستا شد.
پس از جست‌وجو در منطقه، کفش‌های او را در رودخانه پیدا کردند اما پلیس به خانواده ای که در نزدیکی آنها نشسته بودند، مشکوک می شود....
مسئول سازمان بسیج سازندگی سپاه حضرت عباس(ع) اردبیل:
مسئول سازمان بسیج سازندگی سپاه حضرت عباس(ع) اردبیل گفت: در پایان روز آخر مرحله اول رزمایش کمک‌مومنانه 15 هزار بسته معیشتی بین خانواده های آسیب پذیر و نیازمند شناسایی شده در استان اردبیل توزیع می شود‌ .
نماینده مردم خلخال و کوثر در مجلس شورای اسلامی :
نماینده مردم خلخال و کوثر در مجلس شورای اسلامی گفت: پرتاپ ماهواره نور امید که حاصل مقاومت در برابر تحریم های ظالمانه است باعث یاس دشمنان شد.
رئیس کل دادگستری استان اردبیل خبر داد:
رئیس کل دادگستری استان اردبیل گفت: در راستای اجرای دستورالعمل صادره از ریاست محترم قوه قضاییه و با اخذ تدابیر لازم قضایی به بیش از 65 در زندانیان این حوزه قضایی مرخصی اعطا شده است.
رئیس دانشکده علوم پزشکی خلخال:
رئیس دانشکده علوم پزشکی خلخال با تکذیب کمبود تجهیزات بهداشتی در خلخال گفت: امکانات بهداشتی به اندازه کافی و تا پایان فروردین در این بیمارستان این شهرستان موجود است و پزشک مدعی با سهل انگاری از امکانات موجود استفاده نکرده است.

صفحه‌ها