ثبت نام در رویداد

تازه ها

اخبار ويژه خلخال

فرمانده انتظامی شهرستان خلخال:
فرمانده انتظامی شهرستان خلخال گفت: تصادف خودرو سمند با خودرو نیسان در محور خلخال - اسالم، 6 مجروح برجای گذاشت.
به‌علت بارش برف و برودت هوا برخی مدارس نوبت عصر در استان اردبیل تعطیل شد.
رئیس اداره نهضت سوادآموزی خلخال :
رئیس اداره نهضت سوادآموزی خلخال گفت: بر اساس اعلام سرشماری سال ۹۵ شهرستان خلخال با نرخ باسوادی ۹۴.۵ درصد از مناطق برتر استان اردبیل در بالا بودن نرخ باسوادی جمعیت است.
سرپرست اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای شهرستان خلخال:
سرپرست اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای شهرستان خلخال گفت: به دلیل بارش برف همراه با کولاک و یخبندان در گردنه الماس واقع در محور خلخال - اسالم عبور از این گردنه با زنجیرچرخ امکان پذیر است.
رئيس پليس راه استان اردبیل :
رئيس پليس راه استان اردبیل با اشاره به بارش برف و تغيير شرايط جوي، گفت: تردد از محور "خلخال-اسالم" فقط با زنجير چرخ امكان پذير است.
سرپرست اداره حفاظت محیط زیست شهرستان خلخال خبر داد:
سرپرست اداره حفاظت محیط زیست شهرستان خلخال گفت: ماموران محیط بانی لرد با گشت و کنترل در منطقه حفاظت شده آق داغ بخش شاهرود یک شکارچی متخلف را حین شکار در زیستگاه های حساس اراضی شهر کلور دستگیر کردند.
نخستین بیمارستان صحرایی بسیج خلخال با استفاده از ظرفیت پزشکان متخصص و با همکاری جامعه پزشکی بسیج سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل در شهر کلور مرکز بخش شاهرود این شهرستان برپا و بصورت رایگان به مردم این شهر و روستاهای اطراف خدمات پزشکی و درمانی ارائه می دهد.
رئیس راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خلخال
رئیس راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خلخال از مسدود شدن محور مواصلاتی خلخال - پونل خبرداد و گفت: هم‌اکنون تردد در جاده خلخال به اسالم تنها با استفاده از زنجیرچرخ امکان‌پذیر است.
عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس:
عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مسئول اجرایی باید راهکارهایی بدهد که علاوه بر شرایط تشویقی برای زایمان طبیعی با متخلفین هم برخورد لازم صورت گیرد، گفت: بالواقع این رفتار والدین و برخی پزشکان جنین آزاری است؛ سیستم نظام پزشکی و انجمن های متخصصین زنان باید وارد شوند.
گزارش تصویری:
با فرارسیدن فصل پاییز، برداشت محصول انار در روستای نمهیل خلخال آغاز شده است.
گزارش تصویری؛
همایش پیاده روی خانوادگی با شرکت۱۲۰۰نفر از اهالی شهر هشجین وشهرک گهراز با شعار لبیک یا حسین(ع) همزمان با اولین روز هفته تربیت بدنی برگزار شد.
رئیس میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان خلخال خبر داد؛
رئیس میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان خلخال گفت: 23 مجوز بوم گردی در 4 روستای این شهرستان صادر شد.
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه خلخال خبرداد
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه خلخال به تشریح فعالیت های جهادی این شهرستان پرداخت و گفت: آب رسانی به مناطق محروم محوری ترین برنامه بسیج سازندگی در شهرستان خلخال است
استاندار اردبیل:
استاندار اردبیل از راه اندازی فاز 2 نئوپان خلخال خبرداد و گفت: با راه اندازی فاز دو این کارخانه، برای 300 نفر اشتغالزایی می شود.
فرماندار خلخال:
فرماندار خلخال گفت: خبر مربوط به توقف پروژه ساخت پل معلق در منطقه ازناو این شهرستان در فضای مجازی شایعه بوده و عملیات اجرایی این طرح گردشگری با شتاب بیشتری درجریان است.

صفحه‌ها