• معاون فرماندار خلخال خبرداد:
    قنبری معاون سیاسی و امنیتی فرماندار خلخال از احیای بازار قدیمی این شهرستان خبرداد و گفت: ۱۱ میلیارد ریال از محل اعتبارات ملی برای احیا و بازسازی بازار خلخال در اختیار شهرداری قرار گرفته تا برای اجرای این پروژه هزینه شود.

اخبار ويژه خلخال

معاون فرماندار خلخال خبرداد:
قنبری معاون سیاسی و امنیتی فرماندار خلخال از احیای بازار قدیمی این شهرستان خبرداد و گفت: ۱۱ میلیارد ریال از محل اعتبارات ملی برای احیا و بازسازی بازار خلخال در اختیار شهرداری قرار گرفته تا برای اجرای این پروژه هزینه شود.
نماینده مردم خلخال و کوثر در مجلس شورای اسلامی:
نماینده مردم خلخال و کوثر در مجلس شورای اسلامی گفت: کشاورزان در تامین نفت و گازوئیل با مشکلات بسیاری دست و پنجه نرم می کنند و میان وزارتخانه های نفت، جهاد کشاورزی و کافی نت ها سرگردانند.
رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان خلخال خبرداد:
رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان خلخال گفت: ماموران اداره محیط زیست خلخال با گشت و کنترل در منطقه حفاظت شده آق داغ موفق شدند یک نفر را حین اقدام به شکار پرندگان وحشی در زیستگاه های حساس این منطقه دستگیر کنند.
مدیر کل راهداری استان اردبیل:
مدیر کل راهداری استان اردبیل گفت: باتوجه به اینکه شاخص آسفالت روستایی در شهرستان خلخال در سطح استان پایین ترین شاخص را داشته و پیش بینی می شود در سالهای 1399- 1400 این شاخص را به حداقل میانگین استانی برسانیم.
نماینده مردم خلخال و کوثر :
نماینده مردم خلخال و کوثر گفت: وهله اول ۱۵ میلیارد تومان اعتبار به منظور پرداخت مطالبات پیمانکار پروژه خلخال_منجیل تخصیص یافت.
رییس اداره حفاظت محیط زیست خلخال:
رییس اداره حفاظت محیط زیست خلخال از مهار آتش‌سوزی در اراضی واقع درجوار مناطق حفاظت شده آق‌داغ این شهرستان و جلوگیری از سرایت آن به داخل این منطقه حفاظت شده خبر داد.
رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان خلخال خبر داد:
رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان خلخال گفت: محیط بانان پاسگاه محیط بانی سوسهاب با گشت و کنترل در منطقه حفاظت شده آق داغ در بخش مرکزی شهرستان خلخال موفق شدند یک نفر شکارچی متخلف کنند.
در مقطع فعلی اگر بگوییم سرعین کرونازده‌ترین شهر ایران است سخن به گزاف نرانده‌ایم.
همزمان با ششمین روز ماه محرم‌الحرام سوگواره "احلی من‌العسل" یادواره رشادت‌های قاسم ابن حسن (ع) با حضور دانش‌آموزان سیاه‌پوش خلخال برگزار شد.
نماینده مردم خلخال و کوثر :
نماینده مردم خلخال و کوثر گفت: شبکه ملی اطلاعات باید تاکنون تمام می شد و هرچه این اتفاق دیرتر انجام شود سیطره بر فضای مجازی از سوی بیگانگان بیشتر می شود.
استاندار اردبیل:
استاندار اردبیل گفت: اعتبار جاده کلور- درام با افزایش چهار برابری نسبت به سال گذشته به ۶۵ میلیارد تومان در سالجاری رسید.
رئیس حفاظت محیط زیست شهرستان خلخال خبرداد:
رئیس حفاظت محیط زیست شهرستان خلخال گفت: با هوشیاری محیط‌بانان پاسگاه محیط‌بانی لرد، عامل ایجاد حریق حین آتش‌افروزی در ارتفاعات منطقه حفاظت شده آق داغ شناسایی و به مراجع قضائی معرفی شد.
آیت الله عاملی نماینده ولی فقیه در استان اردبیل با صدور پیامی شهادت مدافع سلامت، دکتر سید حسین رضا عزیزی که ماهها در راه مبارزه با ویروس کرونا جانفشانی کرده بود به ملت شهید پرور اردبیل تسلیت گفت.
امام جمعه شاهرود:
امام جمعه شاهرود خلخال گفت: نماز جمعه سنگر دفاع از ارزش های اسلامی، اعتقادات و تقویت باورهای دینی در برابر تهاجم فرهنگی دشمنان است.
فرماندار خلخال:
فرماندار خلخال از خسارت45 میلیارد تومانی بارندگی‌های شدید و سیل به بخش‌های مختلف این شهرستان خبر داد.

صفحه‌ها