تازه ها

اخبار ويژه نیر

سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان نیر خبر داد:
سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان نیر گفت: 20 برنامه فرهنگی ورزشی به مناسبت هفته دفاع مقدس در این شهرستان برگزار خواهد شد.
سرپرست فرمانداری نیر خبر داد:
سرپرست فرمانداری نیر گفت: پس از بازرسی های انجام شده، 3 واحد نانوایی متخلف در شهرستان پلمپ شد.
امام جمعه شهرستان نیر:
حجت الاسلام نعمتی امام جمعه شهرستان نیر با بیان اینکه مافیای قدرت و ثروت، سد راه کار جهادی و انقلابی در کشور است، گفت: وظیفه مجلس انقلابی تصویب قوانین بر اساس تفکرات انقلاب اسلامی است.
رئیس میراث‌فرهنگی شهرستان نیر خبرداد:
رئیس اداره میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی شهرستان نیر از آغاز عملیات بهره‌برداری از پروژه انتقال آب‌گرم به مجموعه آبدرمانی مروارید آزادی این شهرستان خبرداد و گفت: این پروژه با عتباری بالغ بر یک میلیارد و 670 میلیون ریال توسط اداره میراث‌فرهنگی شهرستان نیر به بهره‌برداری رسید.
طی مراسم تکریم و معارفه شجاع اقبالی به عنوان سرپرست جدید فرمانداری شهرستان نیر معرفی شد.
امام جمعه شهرستان نیر:
حجت الاسلام نعمتی امام جمعه شهرستان نیر به برنامه های عزاداری دهه اول محرم اشاره کرد و با بیان اینکه ایرانیان در این ایام خاص، شعور حسینی را عملا به دنیا نشان دادند به فرصت باقی مانده دولت جهت انجام تعهداتش اشاره کرد و گفت: حوزه فرهنگ مظلوم ترین حوزه ای است که دولت در آن حرفی برای گفتن ندارد.
فرمانده سپاه ناحیه شهرستان نیر خبرداد؛
بنیادی فرمانده سپاه ناحیه شهرستان نیر، از آغاز گام دوم رزمایش کمک مومنانه در این شهرستان خبرداد و گفت: در آستانه تاسوعای حسینی 220 بسته معیشتی با کمک های خیّرانه مردم، توسط بسیجیان نیر در نقاط محروم این شهرستان و خانواده های اسیب دیده از کرونا توزیع شد.
سرپرست فرمانداری نیر:
سرپرست فرمانداری نیر گفت: فاز دوم کارخانه تولید آبمعدنی میرآب چشمه سبلان به زودی به بهره برداری خواهد رسید .
امام جمعه شهرستان نیر:
حجت الاسلام نعمتی امام جمعه شهرستان نیر با بیان اینکه امروز بیش از هر زمان دیگری شعور حسینی در کشور جاری شده است به شکست های مکرر آمریکا برابر ملت ایران اشاره کرد و گفت: مکانیسم ماشه در سایه گفتمان مقاومت، به تیر خلاص بر پیکر خود آمریکا تبدیل خواهد شد.
امام جمعه شهرستان نیر:
امام جمعه شهرستان نیر از سالروز مباهله به عنوان یادآور ترس مستکبرین از سیطره اسلام بر عالم نام برد و گفت: یقینا امروز تمام تحرکات استکبار برای این است که از سیطره اسلام بر تمام عالم می ترسند.
طی حکمی از سوی استاندار اردبیل، طاهر براتچیان معاون سیاسی و امنیتی فرمانداری نیر با حفظ سمت به عنوان سرپرست فرمانداری این شهرستان منصوب شد.
امام جمعه شهرستان نیر:
حجت الاسلام نعمتی امام جمعه شهرستان نیر عمل به فرامین رهبر معظم انقلاب را تنها راه نجات و سعادت امت اسلامی در گردنه های پرپیچ و خم حوادث آخرالزمانی نام برد و گفت: قدم بر داشتن در مسیر ولایت، تنها راه نجات بشر است چراکه تنها کشتی نجات موجود در طوفان بالایا و حوادث اخرالزمانی، همان ولایت فقیه است.
امام جمعه شهرستان نیر:
حجت الاسلام نعمتی امام جمعه شهرستان نیر از خبرنگاران به عنوان ایثارگران جبهه جنگ نرم نام برد و گفت: خبرنگاران در واقع سربازان عرصۀ اطلاع‌رسانی و تنویر افکار عمومی هستند که برای بازگویی حقیقت و آگاهی‌بخشی به جامعه و احقاق حقوق ملتها، از هر خطری استقبال می کنند.
به مناسبت سالروز اقامه نماز جمعه برگزار شد؛
همزمان با سالروز اقامه نماز جمعه مسئولان شهرستان های نیر و بیله سوار با حضور در دفاتر ائمه جمعه شهرستان ضمن تجدید میثاق با آرمان های انقلاب اسلامی از خادمین ستاد نماز جمعه نیز تجلیل کردند.
فرماندار نیر :
فرماندار نیر گفت: امسال 8 واحد کارخانه تولید آبمعدنی در شهرک تخصصی آب نیر افتتاح خواهد شد.

صفحه‌ها