تازه ها

اخبار ويژه نیر

امام جمعه شهرستان نیر:
امام جمعه شهرستان نیر ضمن تبیین معیارهای انتخاب اصلح گفت: یک نماینده انقلابی کسی است که بتواند با روحیه ونشاط راه هایی را كه به نظر بن‌بست می‌رسد، بشكافد و پیش برود.
فرماندار شهرستان نیر:
فرماندار شهرستان نیر گفت : تردد در گردنه صائین محور نیر ، سراب فقط با زنجیر چرخ امکان پذیر است.
معاون امور عمرانی استاندار اردبیل:
معاون امور عمرانی استاندار اردبیل گفت: با تلاش راهداران تمامی محور‌های مواصلاتی استان اردبیل باز است و تردد در آن‌ها جریان دارد.
در دومین روز متوالی؛
در دومین روز متوالی بارش برف و برودت هوا در بیشتر نقاط استان اردبیل باعث تعطیلی مدارس شد.
فرماندار شهرستان نیر:
فرماندار شهرستان نیر گفت: یکی از میدان های اصلی شهر نیر به نام شهید سپهبد سلیمانی نامگذاری می شود.
امام جمعه نیر :
امام جمعه نیر : مردم ما در روز نهم دی آنچنان عظمتی ازخود نشان دادند که دنیا را خیره کرده و حجت را بر همگان به اتمام رساندند.
مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان اردبیل:
مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان اردبیل گفت: پیکر مطهر شهید والامقام "زیداله قهرمانی" از شهدای تازه تفحص شده دوران هشت سال دفاع مقدس پس از 37 سال غربت و گمنامی به آغوش خانواده اش باز می گردد.
نماینده مردم اردبیل در مجلس شورای اسلامی:
نماینده مردم اردبیل در مجلس شورای اسلامی گفت: طبق آمار بانک مرکزی هزینه تولیدات در بخش کشاورزی 48.5 درصد افزایش داشته است.
فرماندار شهرستان نیر ضمن استقبال از نشست های مطالبه گری دانشجویان، به تشریح مشکلات موجود در این شهرستان پرداخت و گفت: طرح های مطالعاتی برای شکوفایی اقتصادی نیر، آغاز شده و با ایجاد بستر های لازم، بزودی زمینه اشتغال ۱۰۰۰ نفر در ۸ واحد تولیدی شهرستان فراهم می شود.
محفل انس با قران کریم در شهرستان نیر+تصاویر
محل انس با قران کریم به همراه برپایی سفره افطاری ساده، توسط پردیس آزادگان دانشگاه فرهنگیان در مسجد جامع شهرستان نیر برگزار شد
فرماندار نیر خبر داد؛
فرماندارنیر از افتتاح فاز اول کارخانه چهار سیلوی ذخیره گندم نیر ر دهه فجر امسال خبر داد.
فرماندار نیر:
فرماندار نیرگفت : 3 هزارو 530 هکتار از اراضی پایاب سد سرخاب درقالب 8 روستا تحت پوشش آبیاری کم فشار قرار خواهند گرفت.
امام جمعه شهرستان نیر؛
امام جمعه شهرستان نیر در جمع دانشجویان با اشاره به تلاش دشمنان برای تضعیف و نفوذ در دانشگاه ها، گفت: قبل از انقلاب اجازه شکوفایی نبوغ و استعداد دانشجویان در کشور داده نمی شد اما بعد از انقلاب اسلامی دانشجویان در عرصه های مختلف استعداد های خود را به رخ جهانیان کشاندند.
فرماندارنیر مطرح کرد؛
فرماندار نیر گفت: مهمترین مشکل واحدهای صنعتی شهرستان نیر کمبود نقدینگی و سرمایه در گردش است که این موضوع باعث شده، واحدهای تولیدی با داشتن بازار فروش، نتوانند با ظرفیت کامل فعالیت کنند.
فرمانده انتظامی نیر:
عادل منیر گفت: 3 نفر حفار غیر مجاز اشیای عتیقه در روستای کریق بزرگ شهرستان نیر دستگیر شدند.

صفحه‌ها