ثبت نام در رویداد

تازه ها

اخبار ويژه نیر

مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان اردبیل:
مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان اردبیل گفت: پیکر مطهر شهید والامقام "زیداله قهرمانی" از شهدای تازه تفحص شده دوران هشت سال دفاع مقدس پس از 37 سال غربت و گمنامی به آغوش خانواده اش باز می گردد.
نماینده مردم اردبیل در مجلس شورای اسلامی:
نماینده مردم اردبیل در مجلس شورای اسلامی گفت: طبق آمار بانک مرکزی هزینه تولیدات در بخش کشاورزی 48.5 درصد افزایش داشته است.
فرماندار شهرستان نیر ضمن استقبال از نشست های مطالبه گری دانشجویان، به تشریح مشکلات موجود در این شهرستان پرداخت و گفت: طرح های مطالعاتی برای شکوفایی اقتصادی نیر، آغاز شده و با ایجاد بستر های لازم، بزودی زمینه اشتغال ۱۰۰۰ نفر در ۸ واحد تولیدی شهرستان فراهم می شود.
محفل انس با قران کریم در شهرستان نیر+تصاویر
محل انس با قران کریم به همراه برپایی سفره افطاری ساده، توسط پردیس آزادگان دانشگاه فرهنگیان در مسجد جامع شهرستان نیر برگزار شد
فرماندار نیر خبر داد؛
فرماندارنیر از افتتاح فاز اول کارخانه چهار سیلوی ذخیره گندم نیر ر دهه فجر امسال خبر داد.
فرماندار نیر:
فرماندار نیرگفت : 3 هزارو 530 هکتار از اراضی پایاب سد سرخاب درقالب 8 روستا تحت پوشش آبیاری کم فشار قرار خواهند گرفت.
امام جمعه شهرستان نیر؛
امام جمعه شهرستان نیر در جمع دانشجویان با اشاره به تلاش دشمنان برای تضعیف و نفوذ در دانشگاه ها، گفت: قبل از انقلاب اجازه شکوفایی نبوغ و استعداد دانشجویان در کشور داده نمی شد اما بعد از انقلاب اسلامی دانشجویان در عرصه های مختلف استعداد های خود را به رخ جهانیان کشاندند.
فرماندارنیر مطرح کرد؛
فرماندار نیر گفت: مهمترین مشکل واحدهای صنعتی شهرستان نیر کمبود نقدینگی و سرمایه در گردش است که این موضوع باعث شده، واحدهای تولیدی با داشتن بازار فروش، نتوانند با ظرفیت کامل فعالیت کنند.
فرمانده انتظامی نیر:
عادل منیر گفت: 3 نفر حفار غیر مجاز اشیای عتیقه در روستای کریق بزرگ شهرستان نیر دستگیر شدند.
امام جمعه نیر:
حجت الاسلام مقدسی گفت: به فرارسیدن سال نو نزدیک می شویم و مسئولان و دولتمردان در آستانه سال نو اختلافات سیاسی را کنار گذاشته و به فکر معیشت مردم باشند.
امام جمعه نیر:
حجت الاسلام مقدسی گفت: متاسفانه شاهد رخنه کردن تهاجم فرهنگی در شهرها و برخی از روستاها هستیم که نقش روحانیون در مقابله با اینگونه تهاجمات مهم است.
رییس ادراه میراث فرهنگی نیر:
ایرج سپیدکارگفت: جشنواره آئینی و سنتی چشمه باشی امسال هم در منطقه نمونه گردشگری بولاغلار برگزار می شود.
معاون سیاسی و امنیتی استاندار اردبیل:
نواداد گفت : شهرستان نیر به دلیل موقعیت جغرافیایی و نیز با توجه به قابلیت ها و جاذبه های گردشگری نهفته شده در آن،می تواند به نگین گردشگری استان اردبیل تبدیل شود.
مسابقه ی پیامکی «از نماز تا شهادت» به همّت بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان نیر برگزار شد.
امام جمعه نیر:
حجت الاسلام مقدسی گفت:شهدا ارزش های دین و اسلام را زنده نگه داشته اند و ما باید برای ترویج فرهنگ ایثارو شهادت تلاش کنیم.

صفحه‌ها