• نماینده مردم اردبیل، نمین، نیر و سرعین :
    نماینده مردم اردبیل، نمین، نیر و سرعین گفت: ضمن دعوت طرفین به خویشتن‌داری و حل دیپلماتیک اختلافات، اقدام دولت آذربایجان در بازپس‌گیری اراضی غصب شده کاملا شرعی و قانونی است.

تازه ها

اخبار ويژه نمین

نماینده مردم اردبیل، نمین، نیر و سرعین در مجلس صبح امروز اعلام کرد که نتیجه تست کرونای وی مثبت بوده است.
نماینده مردم اردبیل، نمین، نیر و سرعین :
نماینده مردم اردبیل، نمین، نیر و سرعین گفت: ضمن دعوت طرفین به خویشتن‌داری و حل دیپلماتیک اختلافات، اقدام دولت آذربایجان در بازپس‌گیری اراضی غصب شده کاملا شرعی و قانونی است.
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل خبر داد:
مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل از توسعه شاخص دسترسی فاوا در مناطق گردشگری شهرستان نمین خبر داد.
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار اردبیل خبرداد:
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار اردبیل گفت: تا دو ماه آینده زیرساخت های منطقه ویژه اقتصادی نمین اعم از آب، برق، گاز و راه این منطقه به بهره برداری می رسد.
نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین
نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین گفت: دولت و وزارت جهاد کشاورزی هیچ برنامه ای در این حوزه ندارد شاید انتظار ما از دولت زیاد شده، چرا که خود دولت امروز نیازمند ساماندهی است.
مدیرکل حفاظت محیط زیست استان اردبیل خبر داد:
مدیر کل حفاظت محیط زیست استان اردبیل از آغاز گاوبانگی مرال در منطقه فندقلوی شهرستان نمین خبر داد.
فرماندار شهرستان نمین:
فرماندار شهرستان نمین گفت: مناسبت هفته دولت در سال جهش تولید، 35 طرح عمرانی، اقتصادی در سطح شهرستان نمین افتتاح می شود.
امام جمعه شهرستان نمین:
امام جمعه شهرستان نمین گفت: آزادگان امروز نیز پای ارزش‌های انقلاب ایستاده اند و و الگوی ایثار برای مدیران و مسئولان کشور هستند.
دادستان نمین خبرداد؛
دادستان نمین گفت: پرونده قضایی برای 3 نفر از اهالی شهرستان نمین که به دلیل عدم رعایت پروتکل های بهداشتی و بدون توجه به هشدارهای مسولین مراسم عروسی برگزار کرده بودند تشکیل شد.
فرماندار نمین:
فرماندار نمین گفت: با توجه به افزايش مستمر دما و پايداري هواي گرم در همه بخش هاي كشور، طي روزهاي اخير شاهد افزايش بي سابقه مصرف آب در سطح شهرستان نمین شديم.
نماینده اردبیل، نمین، نیر و سرعین در مجلس ؛
نماینده اردبیل، نمین، نیر و سرعین در مجلس شورای اسلامی از تلاش برای توسعه رشته های تحصیلی و فضای آموزشی دانشکده فناوری های نوین نمین خبر داد.
دادستان نمین:
دادستان نمین گفت: با هوشیاری نیروهای حفاظتی پاسگاه ویژه منابع طبیعی و آبخیزداری بخش ویلکیج ، حریق رخ داده در منطقه جنگلی نیارق مهار و سه نفر نیز در این خصوص بازداشت و روانه زندان شدند.
رئيس نمايندگي حفاظت محيط زيست نمين:
رئيس نمايندگي حفاظت محيط زيست نمين گفت : به دنبال در یافت گزارشات مردمی مبنی بر تغییر کیفیت آب رودخانه قره سو در محدوده پل نوجه ده، کارشناسان این نمایندگی جهت بررسی موضوع به محل اعزام شدند.
فرماندار نمین:
فرماندار نمین گفت:به دلیل جلوگیری از شیوع ویروس کرونا روز جمعه آینده تمامی ورودی های منتهی به جنگل های نمین مسدود خواهد شد.
در سال جهش تولید؛
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار اردبیل گفت: زیرساخت های مورد نیاز سرمایه گذاران گسترش می یابد.

صفحه‌ها