تازه ها

اخبار ويژه کوثر

نماینده مردم خلخال و کوثر در مجلس شورای اسلامی:
نماینده مردم خلخال و کوثر در مجلس شورای اسلامی گفت: کشاورزان در تامین نفت و گازوئیل با مشکلات بسیاری دست و پنجه نرم می کنند و میان وزارتخانه های نفت، جهاد کشاورزی و کافی نت ها سرگردانند.
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای اردبیل خبر داد:
مدیرعامل شرکت آب منطق ای اردبیل از تامین اعتبار احداث شبکه آبیاری و زهکشی سد گیوی خبرداد و گفت: قرارداد نهایی پرداخت 2 هزار و ۱۲۸ میلیارد ریالی تسهیلات بانکی فاینانس داخلی برای احداث شبکه آبیاری و زهکشی سد گیوی بین شرکت آب منطقه ای اردبیل و بانک کشاورزی امضا شد.
مسئول نمایندگی میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی کوثر :
شهبازی مسئول نمایندگی میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی شهرستان کوثر از ثبت ملی آیین سنتی این شهرستان خبرداد و گفت:بزودی آیین‌های سنتی طلب باران و زنجیر و پیر شهرستان کوثر در فهرست آثار ملی کشور ثبت خواهد شد
نماینده مردم خلخال و کوثر :
نماینده مردم خلخال و کوثر گفت: شبکه ملی اطلاعات باید تاکنون تمام می شد و هرچه این اتفاق دیرتر انجام شود سیطره بر فضای مجازی از سوی بیگانگان بیشتر می شود.
نماینده مردم خلخال و کوثر در مجلس شورای اسلامی:
سید غنی نظری، گفت: فرماندهان و سرداران نیروی انتظامی، زحمت کشان این مرز و بوم بوده و تحریم های امریکا نسبت به این قوا، هیچ گونه تاثیری در عملکرد آنان نخواهد داشت.
منتخب مردم خلخال و کوثر:
منتخب مردم خلخال و کوثر در مجلس شورای اسلامی گفت: بازار خودرو متاسفانه انحصاری و دست دو شرکت است واگر درسال جهش تولید خودرو سازان نتوانند با قیمت مناسب کالا عرضه کنند واردات خودرو باید عملی شود.
مسئول سازمان بسیج سازندگی سپاه حضرت عباس(ع) اردبیل:
مسئول سازمان بسیج سازندگی سپاه حضرت عباس(ع) اردبیل گفت: در پایان روز آخر مرحله اول رزمایش کمک‌مومنانه 15 هزار بسته معیشتی بین خانواده های آسیب پذیر و نیازمند شناسایی شده در استان اردبیل توزیع می شود‌ .
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان کوثر خبرداد:
پوررحمان فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان کوثر از آغاز نصب پنل خورشیدی خانگی در روستاهای این شهرستان خبرداد و گفت: مهمترین دستاورد پنل های خورشیدی تأمین برق پایدار با هزینه اندک در مناطق محروم است.
گزارش فیلم؛
رزمايش سراسري استاني دفاع بيولوژيك و گندزدايي و ضدعفوني معابر؛ امروز پنجشنبه 14 فروردين ساعت 10 صبح توسط يگان هاي مردم پايه و بسيجيان در شهرستان کوثر برگزار شد.
مسئول نمایندگی میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان کوثر ازمرمت حمام سنگی هزار ساله در این شهرستان خبر داد.
عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس:
عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مسئول اجرایی باید راهکارهایی بدهد که علاوه بر شرایط تشویقی برای زایمان طبیعی با متخلفین هم برخورد لازم صورت گیرد، گفت: بالواقع این رفتار والدین و برخی پزشکان جنین آزاری است؛ سیستم نظام پزشکی و انجمن های متخصصین زنان باید وارد شوند.
معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان اردبیل:
معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان اردبیل گفت: انفجار کپسول گاز در روستای "شرج آباد" شهرستان "کوثر"، 3 نفر را راهی بیمارستان کرد.
زائران اربعین حسینی از جای جای منطقه قفقاز خود را به پایانه مرزی بیله سوار می رسانند تا با حضور ایران اسلامی به سمت کربلا حرکت کنند.
فرمانده سپاه ناحیه کوثر خبر داد:
فرمانده سپاه ناحیه کوثر گفت: گروه جهادی شهرستان کوثر به مدت ۱۵ روز در منطقه سیل‌زده معمولان استان لرستان حاضر و به هموطنان خدمت رسانی خواهند کرد.
معاون برنامه ریزی و مدیریت منابع وزارت راه‌وشهرسازی:
معاون برنامه ریزی و مدیریت منابع وزارت راه‌وشهرسازی در جریان بازدید از محورهای مواصلاتی جنوب استان اردبیل گفت: این استان به لحاظ شبکه و ظرفیت حمل و نقل جاده‌ای ضعیف بوده و نیازمند تقویت است.

صفحه‌ها