اخبار ويژه کوثر

گزارش فیلم؛
رزمايش سراسري استاني دفاع بيولوژيك و گندزدايي و ضدعفوني معابر؛ امروز پنجشنبه 14 فروردين ساعت 10 صبح توسط يگان هاي مردم پايه و بسيجيان در شهرستان کوثر برگزار شد.
مسئول نمایندگی میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان کوثر ازمرمت حمام سنگی هزار ساله در این شهرستان خبر داد.
عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس:
عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مسئول اجرایی باید راهکارهایی بدهد که علاوه بر شرایط تشویقی برای زایمان طبیعی با متخلفین هم برخورد لازم صورت گیرد، گفت: بالواقع این رفتار والدین و برخی پزشکان جنین آزاری است؛ سیستم نظام پزشکی و انجمن های متخصصین زنان باید وارد شوند.
معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان اردبیل:
معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان اردبیل گفت: انفجار کپسول گاز در روستای "شرج آباد" شهرستان "کوثر"، 3 نفر را راهی بیمارستان کرد.
زائران اربعین حسینی از جای جای منطقه قفقاز خود را به پایانه مرزی بیله سوار می رسانند تا با حضور ایران اسلامی به سمت کربلا حرکت کنند.
فرمانده سپاه ناحیه کوثر خبر داد:
فرمانده سپاه ناحیه کوثر گفت: گروه جهادی شهرستان کوثر به مدت ۱۵ روز در منطقه سیل‌زده معمولان استان لرستان حاضر و به هموطنان خدمت رسانی خواهند کرد.
معاون برنامه ریزی و مدیریت منابع وزارت راه‌وشهرسازی:
معاون برنامه ریزی و مدیریت منابع وزارت راه‌وشهرسازی در جریان بازدید از محورهای مواصلاتی جنوب استان اردبیل گفت: این استان به لحاظ شبکه و ظرفیت حمل و نقل جاده‌ای ضعیف بوده و نیازمند تقویت است.
فرمانده انتظامی شهرستان کوثر از ریزش آوار در روستای جغناب خبرداد و گفت:ریزش آوار، مرد ۴۵ ساله را به کام مرگ کشاند.
فرماندار کوثر گفت: جسد جوان 33 ساله اندبیلی در محلی یک کیلومتر پایین تر از محل وقوع حادثه از داخل آب های خروشان رودخانه بیرون کشیده شد.
مدیر عامل شرکت گاز استان اردبیل
مدیر عامل شرکت گاز استان اردبیل گفت: همزمان با دهه مبارک فجر پروژه‌های گازرسانی به ۳ روستای شهرستان کوثر به بهره برداری رسید.
رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان کوثر از صدور حکم حبس برای عاملین شکار دو راس بزکوهی در شهرستان کوثر خبر داد.
نماینده مردم خلخال و کوثر در مجلس:
نماینده مردم خلخال و کوثر در مجلس شورای اسلامی گفت: استانی شدن انتخابات باعث می‌شود تا مردم به ویژه در شهرهای کوچک و روستاها به نماینده خود دسترسی نداشته باشند.
امام جمعه کوثر:
امام جمعه کوثر گفت: رفع مشکلات معیشتی مردم باید در اولویت کارهای دولت باشد که در کنار این کارها دولت باید به جوانان نیز اعتماد داشته و در همه زمینه‌ها از این منابع انسانی بالقوه کشور حداکثر استفاده را بکند.
امام جمعه کوثر:
امام جمعه کوثر گفت: آگاهی در تصمیم‌گیری‌های کلان کشور از ضروریات مقابله با نفوذ دشمن است، دولت از بدنه اصلی خود در برابر نفوذ دشمنان مقابله کند.
	خانواده محور آرامش و امنیت است/دشمنان خواهان براندازی مقام زن در جامعه هستند
کارشناس مسائل خانواده مطرح کرد؛
کارشناس مسائل خانواده گفت: خواسته دشمن این است تا مقام و منزلت زن را با بی حجابی و بد حجابی از بین ببرد.

صفحه‌ها