• رئیس شورای شهر سرعین
    رئیس شورای اسلامی شهر سرعین از عزل شهردار این شهر خبرداد و گفت: تعلل و عدم ایفای وظایف قانونی شهری از سوی شهردار سرعین از دلایل رای اکثریت مطلق اعضای شورای شهر سرعین به عزل شهردار بود.

تازه ها

اخبار ويژه سرعین

رئیس شورای شهر سرعین
رئیس شورای اسلامی شهر سرعین از عزل شهردار این شهر خبرداد و گفت: تعلل و عدم ایفای وظایف قانونی شهری از سوی شهردار سرعین از دلایل رای اکثریت مطلق اعضای شورای شهر سرعین به عزل شهردار بود.
رئیس فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان سرعین
رئیس فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان سرعین گفت: امروز چالش بزرگ فرهنگ و هنر شهرستان سرعین نبود زیرساخت های فرهنگی است.
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان اردبیل:
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان اردبیل گفت: در راستای پیاده سازی برنامه های دولت الکترونیک حذف قبض کاغذی برق مصرفی شهرستان سرعین و بهره برداری از اپلکیشن اطلاع رسانی به عنوان اولین شهرستان استان آغاز شد.
جلسه استیضاح شهردار سرعین امروز با حضور اعضای شورای شهر ،مردم و اصحاب رسانه در حالی برگزار شد که آراءموافقان برکناری شهردار، به حدنصاب نرسید و حبیبی در شهرداری سرعین ماندگار شد.
رئیس دادگستری شهرستان سرعین :
رئیس دادگستری سرعین گفت : خیرین سرعینی در جشن گلریزان امسال 150 میلیون تومان برای آزادسازی زندانیان غیرعمد اهدا کردند.
رئیس فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان سرعین خبر داد؛
رئیس فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان سرعین در دیدار با اعضای شورای اسلامی این شهر، گفت:شورای اسلامی شهر سرعین اهتمام ویژه ای برای نهایی کردن کار اختصاص زمین احداث مجتمع فرهنگی هنری این شهر به کار ببرد.
شهردار سرعین:
شهردار سرعین گفت:پنجمین جشنواره زمستانی سرعین با حضور هنرمندان بومی و کشوری 10 الی 17 اسفندماه برگزار می‌شود.
دادستان سرعین خبرداد:
دادستان عمومی و انقلاب شهرستان سرعین گفت:تدابیر لازم در جهت کارآمدتر شدن فرایند عرضه و توزیع کالاهای اساسی و هدف با لحاظ ایام نوروز در چهارچوب مصوباتی ابلاغ شد.
طبق اعلام مدیرکل هواشناسی استان اردبیل در سال 97 بیشترین کاهش بارش نسبت به مدت مشابه سال قبل مربوط به به منطقه بیله سوار، گرمی و خلخال است که بین 10 تا 15 درصد به ثبت رسیده است.
فرماندار سرعین:
فرماندار سرعین گفت: در حال حاضر روند سرمایه گذاری در سرعین تسهیل شده و سرمایه‌گذاران بخش خصوصی بیش از 800 میلیارد تومان در سرعین سرمایه گذاری می‌کنند.
اولین جشنواره زمستان بیدار با اجرای برنامه های شاد و متنوع در شهر سرعین برگزار شد.
دادستان سرعین:
دادستان سرعین گفت:با توجه به حساسیت دستگاه قضایی استان به اعطای مجوز بهره برداری از معادن شهرستان سرعین بصورت گسترده، فرایند واگذاری تعدادی از این معادن از طریق دادسرای شهرستان در دست بررسی است.
به مناسبت سالروز آغاز عملیات کربلای 5؛
رزمنده جوان ایستاده در میان شهیدان، فرمانده گردان فجر، سیاوش عیسی نژاد است که مدتی بعد از این واقعه، شهید شد.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی اردبیل
رئیس دانشگاه علوم پزشکی اردبیل گفت: طبق رایزنی های صورت گرفته با معاون آموزشی وزارت بهداشت، مرکز تحقیقات طب سنتی و آبدرمانی در سرعین اردبیل ایجاد می شود .
مدیرعامل جامعه هتلداران استان اردبیل:
مدیرعامل جامعه هتلداران استان اردبیل گفت:جامعه اقامتی و آبدرمانی استان اردبیل امسال 60 درصد تخفیف برای گردشگران زمستانی در نظر گرفته است.

صفحه‌ها