تازه ها

اخبار ويژه سرعین

گزارش تصویری؛
مراسم تجلیل از رزمندگان دوران دفاع مقدس شهرستان و پخش زنده سخنرانی مقامم معظم رهبری همزمان با سراسر کشور در سرعین برگزار شد.
فیلم/
نتایج و رتبه های برتر کنکور ارشد پزشکی 99 اعلام شد و در همین رابطه مصاحبه ای با رتبه 5 این آزمون را مشاهده می کنید.
▫️شایان اسدی سرعین موفق به کسب رتبه پنجم کنکور کارشناسی ارشد رشته پزشکی شد.
فرمانده سپاه ناحیه سرعین مطرح کرد؛
فرمانده سپاه ناحیه سرعین شهرستان سرعین گفت: بیش از 50 عنوان برنامه به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس در این شهرستان اجرا می‌شود.
رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان سرعین:
رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان سرعین گفت: بمناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس و با رعایت پروتکل های بهداشتی 20 برنامه فرهنگی ورزشی دراین شهرستان برگزار خواهد شد.
پس از فشار رسانه ای اتفاق افتاد؛
در چرخشی 180 درجه ای و پس از فشار رسانه ای شرکت توسعه گردشگری اعلام کرد به هیچ عنوان قصد تعطیلی و تعدیل نیرو در سرعین را ندارد، در حالی که پیش از این کارکنان هتل لاله و آبدرمانی سبلان در اعتراض به حذف آنها، مقابل فرمانداری شهرستان تجمع کرده بودند.
معاون بهره‌برداری شرکت توسعه گردشگری ایران:
معاون بهره‌برداری شرکت توسعه گردشگری ایران گفت: هیچ تصمیم و نیتی برای تعطیلی و یا تعدیل نیرو در هتل لاله و آبدرمانی سبلان نداریم و در فکر توسعه و پیشرفت این دو مجموعه هستیم.
رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان سرعین:
رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان سرعین گفت: توسعه ورزش در مناطق روستایی و عشایری امری مهم و ضروری است.
با حضور رئیس دادگستری شهرستان سرعین کارشناسان محیط زیست ،میراث فرهنگی و منابع طبیعی به همراهی فعالان مجازی و محیط زیست از پروژه جاده کشی در دامنه سبلان بازدید شد.
استاندار اردبیل:
استاندار اردبیل گفت: در حال حاضر زیرساخت های مهمی در راستای توسعه گردشگری در سرعین اجرا می شود که این زیرساخت ها با تزریق اعتبارات لازم شتاب می گیرد.
مدیر کل دامپزشکی استان اردبیل:
مدیر کل دامپزشکی استان اردبیل گفت: در صـورت مـساعـد بودن شرایط جوی و خرید باقی تجیهزات، کشتارگاه سرعین تا دهه فجر امسال به بهره برداری برسد.
گزارش تصویری؛
یکی از زیباترین جاذبه‌های طبیعی که در سفر به سرعین باید از آن دیدن کرد، چشمه و آبشار گورگور است
همزمان با الزامی شدن استفاده از ماسک صورت گرفت؛
با دستور الزامی شدن استفاده از ماسک توسط رئیس جمهور سومین شهر تولید کننده ماسک با کمبود ماسک مواجه شد.
مدیر جهادکشاورزی شهرستان سرعین:
حسنی مدیر جهادکشاورزی شهرستان سرعین گفت: با متخلفان آتش زدن کاه و کلش برخورد قانونی و افراد خاطی به مراجع قضایی معرفی می‌شوند.
فرماندار سرعین:
فرماندار سرعین در بازدید از روند ساخت مجموعه سوارکاری سرعین گفت: این شهرستان صاحب مدرن ترین باشگاه سوارکاری در استان اردبیل خواهد شد.

صفحه‌ها