تازه ها

اخبار ويژه سرعین

گزارش تصویری؛
یکی از زیباترین جاذبه‌های طبیعی که در سفر به سرعین باید از آن دیدن کرد، چشمه و آبشار گورگور است
همزمان با الزامی شدن استفاده از ماسک صورت گرفت؛
با دستور الزامی شدن استفاده از ماسک توسط رئیس جمهور سومین شهر تولید کننده ماسک با کمبود ماسک مواجه شد.
مدیر جهادکشاورزی شهرستان سرعین:
حسنی مدیر جهادکشاورزی شهرستان سرعین گفت: با متخلفان آتش زدن کاه و کلش برخورد قانونی و افراد خاطی به مراجع قضایی معرفی می‌شوند.
فرماندار سرعین:
فرماندار سرعین در بازدید از روند ساخت مجموعه سوارکاری سرعین گفت: این شهرستان صاحب مدرن ترین باشگاه سوارکاری در استان اردبیل خواهد شد.
نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی:
بدری نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی گفت: سرعین نیازمند نگاه ویژه ای از مسئولین شهرستانی و استانی است که با کمی دقت نظر و مدیریت ویژه می تواند از این شرایط خارج شود.
مدیر کل راه و شهرسازی استان اردبیل خبرداد؛
مدیر کل راه و شهرسازی استان اردبیل گفت:اعتبار مورد نیاز پروژه جاده آلوارس به سرعین ۲۲ میلیارد تومان بوده که با فعالتر شدن پیمانکار در موعد مقرر افتتاح می شود
مدیرعامل تیم فوتبال ۹۰ ارومیه گفت: تمرینات گروهی این تیم از اواسط هفته آینده در شهر سرعین برگزار خواهدشد تا زمینه آمادگی کامل تیم در ادامه فصل برای بازیکنان فراهم شود.
مدیرکل میراث فرهنگی و گردشگری استان اردبیل خبرداد؛
فلاحی مدیرکل میراث فرهنگی و گردشگری استان اردبیل از بازگشایی آبدرمانی های سرعین خبرداد و گفت: آبدرمانی این شهرستان با رعایت پروتکل های بهداشتی از 10 خرداد می توانند به فعالیت های خود ادامه دهند.
زمین لرزه‌ای به قدرت ۳.۴ ریشتر، صبح امروز شهر سرعین در استان اردبیل را لرزاند.
فرماندار سرعین:
حسن پور فرماندار سرعین گفت: اجازه بازگشایی آبگرم های شهر سرعین بر عهده ستاد ملی کرونای کشور و استان است و تا امروز اجازه بازگشایی برای این مراکز صادر نشده است.
امام جمعه سرعین:
حجت الاسلام اصغری گفت: از جمله برکات انقلاب اسلامی اعلام آخرین جمعه ماه مبارک رمضان از طرف حضرت امام (ره) بعنوان روز قدس است.
رئیس جامعه هتلداران استان اردبیل:
رئیس جامعه هتلداران استان اردبیل گفت: برابر برآوردهایی که داشته ایم طی سه ماه اخیر حدود ۵۵ میلیارد تومان ضرر مالی به بهره برداران هتل ها ومراکز اقامتی استان اردبیل وارد شده است.
مسئول سازمان بسیج سازندگی سپاه حضرت عباس(ع) اردبیل:
مسئول سازمان بسیج سازندگی سپاه حضرت عباس(ع) اردبیل گفت: در پایان روز آخر مرحله اول رزمایش کمک‌مومنانه 15 هزار بسته معیشتی بین خانواده های آسیب پذیر و نیازمند شناسایی شده در استان اردبیل توزیع می شود‌ .
رئیس شورای شهر سرعین:
رئیس شورای شهر سرعین گفت: سرعین بیشترین خسارت را در بین شهرهای استان از کرونا دیده است که باید در کنار گردشگری تعاریف دیگری برای تامین معیشت و اقتصاد در نظر گرفته شود.
رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان سرعین:
رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان سرعین گفت : درطول سال گذشته بیش از ۳۶۰ برمانه فرهنگی و ورزشی در سطح شهرستان اجرا شد که از مهمترین برنامه ها می توان به میزبانی سی و چهارمین تور بین المللی ایران و آذربایجان و مسابقات والیبال لیگ ملت های جهان بود .

صفحه‌ها