اخبار ويژه

آذری جهرمی وزیر ارتباطات با عصبانیت شدید از ارزان شدن استفاده از اپلیکیشنهای داخلی، در قامت وکیل مدافع شرکت های آمریکایی عملا به جای دفاع از مجموعه های فعال ایرانی، اپراتورهای تلفن همراه کشور را تهدید به جریمه به نفع شرکت های خارجی کرده است.
یک کارشناس فضای مجازی با اشاره به تأثیرات مخرب امواج «وای‌فای» بر انسان گفت: این امواج تأثیرات منفی بر روی مغز به‌خصوص برای کودکان می‌گذارد و می‌تواند موجب ناباروری و ضعیف‌شدن تخمدانها و افزایش سرعت رشد سرطان و تومور در بدن انسان شود.
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی استان اردبیل:
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی استان اردبیل گفت: طی ۲۴ ساعت گذشته تعداد ۴۶ بیمار در مراکز درمانی استان بستری شده و متاسفانه ۵ نفر در طی مدت فوت کردند.
معاون گردشگری اداره‌ کل میراث‌ فرهنگی، گردشگری استان اردبیل:
معاون گردشگری اداره‌ کل میراث‌ فرهنگی، گردشگری و صنایع‌ دستی استان اردبیل گفت: استقبال از حوزه گردشگری روستایی و عشایری در حد بالایی بوده برای جذب گردشگران به استان به این بخش توجه ویژه‌ای شده است.
استاندار اردبیل:
استاندار اردبیل با بیان اینکه تغذیه در سبک زندگی مردم نقش مهمی دارد، گفت: برای راه اندازی مرکز پژوهشی و علمی تغذیه نهایت حمایت را خواهیم کرد.
دبیر فدراسیون کشتی:
عسگری دبیر فدراسیون کشتی با بیان اینکه کشتی آقایان استان اردبیل در جایگاه مطلوبی قرار دارد، گفت: فدراسیون تمام برنامه‌های ورزشی‌، تمرینی و زیرساختی را برای ایجاد کشتی بانوان در استان اردبیل فراهم خواهد کرد.
رئیس دانشگاه فرهنگیان اردبیل خبرداد:
رئیس دانشگاه فرهنگیان اردبیل گفت: جشنواره ایده‌پردازی تعلیم و تربیت در راستای شناسایی چالش‌های آموزش مجازی و ارائه راهکار برگزار می‌شود که صاحبان ایده تا ۵ شهریورماه فرصت دارند تا ایده‌های خود را در سایت جشنواره بارگذاری کنند.
کنایه جالب نماینده مشگین شهر به روحانی؛
نماینده مردم مشگین شهر گفت:ستاد کرونا مصلحت ندید روحانی برای دفاع از وزریر پیشنهادی خود به مجلس بیاید در حالی که یک میلیون کنکوری هم آماده امتحان هستند.
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی اردبیل:
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی اردبیل گفت: خوشبختانه روند افزایشی و صعودی بیماری کرونا در استان متوقف شده ولی علیرغم کاهش نسبی آمار باید احتیاطات لازم را رعایت کنیم.
معاون اشتغال کمیته امداد استان اردبیل:
سیفی گفت: ۳۲۰ نفر از مددجویان تحت حمایت پس از کسب مهارت‌های لازم شغلی و دریافت تسهیلات اشتغال‌زایی در چهار ماهه نخست سال‌جاری وارد بازار کار شده‌اند.
معاون اقتصادی استاندار اردبیل:
معاون اقتصادی استاندار اردبیل گفت: براساس هدف گذاری های انجام شده ۱۵۰ هزار تن مازاد محصول سیب زمینی باید صادر می شد که از چند روز گذشته صادرات این محصول از گمرک بیله سوار انجام می شود.
طی انتخابات مجمع کشتی استان؛
علیرضا اقبال با رای مجمع انتخاباتی برای چهار سال آینده به‌عنوان رئیس هیات کشتی استان اردبیل انتخاب شد.
قهرمان ووشو جهان:
صبری گفت: با ارزش ترین مدال هایم را تقدیم مدافعان سلامت می‌کنم.
بیانیه نماینده ولی فقیه در استان و استاندار اردبیل به مناسبت گرامی داشت 26 مرداد
نماینده ولی فقیه در استان و استاندار اردبیل به مناسبت گرامی داشت 26 مرداد سالروز بازگشت اولین گروه از آزادگان سرافراز به میهن اسلامی، بیانیه مشترکی صادر کردند .
رئیس پلیس فتا استان اردبیل خبر داد:
رئیس پلیس فتا استان اردبیل گفت: مراقب باشید ؛ افراد سود جو با سوء استفاده از اسامی هیئت‌ها و مؤسسات خیریه ضمن معرفی شماره‌ حساب برای دریافت وجه ، اقدام به کلاهبرداری می کنند.

صفحه‌ها

گزارش ويژه