• وزیر فرهنگ و ارشاد در اردبیل:
    وزیر فرهنگ و ارشاد در اردبیل گفت: هر یک دسیسه‌ها که برای ایران اتفاق افتاده اگر برای هر دولتی رخ می داد ضربه ویران کننده محسوب می‌شد اما نظام اسلامی و مردم انقلابی با اتکا و اعتقاد ریشه‌ای به فرهنگ دینی ، فرهنگ ملی و فرهنگ انقلابی بر نقشه‌های شوم دشمنان غالب شده اند.

اخبار ويژه

وزیر فرهنگ و ارشاد در اردبیل:
وزیر فرهنگ و ارشاد احیا و تشکیل بنیاد فرهنگ، هنر و ادب آذربایجان را بسیار مطلوب ارزیابی کرد گفت: بنیاد فرهنگ، هنر و ادب آذربایجان می تواند فرهنگ ، هنر و ادبیات مشترک استان های شمالغرب را تقویت کند.
مسئول حوزه هنری استان اردبیل از هنر عاشورایی به عنوان هنر زندگی نام برد و با بیان اینکه کل یوم عاشورا و کل ارض کربلا در تمامی شئون انسانی و به‌تبع آن هنر عاشورایی دارای جایگاه ویژه ای است گفت: ملاک‌های ارزشیابی در وجه باطنی و محتوایی یک اثر هنری عاشورایی، فراحسی است.
رئیس دادگستری استان اردبیل:
رئیس دادگستری استان اردبیل گفت:مشکلات و آسیب‌های اجتماعی موجود در جامعه ناشی از مسائل معیشتی و اقتصادی است.
جعفری، مسئول مرکز متنای سازمان فضای مجازی بسیج خبر داد:
در حاشیه اختتامیه دوره فرماندهان گردان‌های سایبری بسیج بازی رایانه‌ای «#سفیرـعشق» که در مرکز متنای سازمان فضای مجازی بسیج تهیه شده است معرفی شد.
استاندار اردبیل:
استاندار اردبیل گفت:زنگ خطر آسیب های اجتماعی نواخته شده و کاهش این آسیب ها نیازمند برنامه ریزی است.
نماینده ولی فقیه در استان اردبیل:
نماینده ولی فقیه در استان اردبیل گفت:در جمع آوری لغت‌نامه تورکی آذربایجانی در اردبیل کار خوبی انجام گرفته و امیدواریم این موضوع از سوی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی مورد توجه و حمایت قرار گیرد.
در جلسه ستاد هماهنگی اربعین حسینی مطرح شد؛
در جلسه ستاد هماهنگی اربعین حسینی که پیش ازظهر امروز با حضور تمامی دستگاه های اجرایی استان در محل امامزاده سید صدر الدین اردبیلی برگزار شد، همگان بر آمادگی لازم برای برپایی موکب های داخلی و پذیرایی هرچه باشکوهتر از زائران اربعین حسینی داخلی و خارجی در استان تاکید کردند.
وزیر فرهنگ و ارشاد در اردبیل مطرح کرد؛
وزیر فرهنگ و ارشاد تاریخ استان اردبیل را نقطه عطف در یکپارچه سازی ایران بر شمرد و گفت: نقش صفویه برای یکپارچه کردن ایران بسیار حایز اهمیت بوده و نقطه عطف این عصر تعیین دولت و ملت و ایجاد شور حسینی و دوام آن تا به امروز بوده است.
مسؤول بسیج رسانه اردبیل؛
مسؤول بسیج رسانه استان اردبیل از آغاز پنجمین جشنواره رسانه‌ای ابوذر تا 15 آذر ماه در اردبیل خبر داد.
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان بیله سوار؛
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان بیله سوار گفت: بیش از ده ها عنوان برنامه هفته دفاع مقدس از روز یکشنبه هفته آینده در شهرستان بیله سوار آغاز می شود.
جانشین سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل
جانشین سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل گفت: همزمان با هفته دفاع مقدس بیش از ۷۰۰ برنامه در استان اردبیل اجرا می‌شود.
مسؤول سازمان بسیج سازندگی سپاه حضرت عباس(ع)
مسؤول سازمان بسیج سازندگی سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل گفت: ۲۲ پروژه محرومیت‌زدایی در هفته دفاع مقدس در استان اردبیل افتتاح و کلنگ‌زنی می‌شود.
رجبی دوانی:
رجبی دوانی در اختتامیه اولين دوره توانمندسازي فرماندهان گردان‌های سایبری بسیج گفت:گفتگوی تمدن‌ها با غرب نتیجه‌ای جز وابستگی، انفعال و زیر سلطه رفتن ندارد و کسانی که در عرصه فضای مجازی فعالیت می‌کنند باید بدانند که امروز این عرصه، عرصه جنگ نرم است.
معاون هماهنگ‌کننده سپاه پاسداران:
سردار نقدی گفت: شرم آورتر از وابستگی نفتی به دشمن این است که ظرفیت فضای مجازی و بستر نت در اختیار بیگانه باشد؛ یک روز هم مردم ما باید قیام کنند و مانند ملی شدن صنعت نفت، فضای مجازی را نیز به استقلال ملی برسانند.
گزارش لحظه به لحظه سبلان ما از اختتامیه دوره توانمندسازی فرماندهان گردان های سایبری بسیج؛
آیین اختتامیه نخستین دوره توانمندسازی فرماندهان گردانهای سایبری بسیج هم اکنون با حضور سردار سلیمانی رئیس سازمان بسیج مستضعفین برگزار شد.

صفحه‌ها