• رئیس مجمع نمایندگان استان اردبیل مطرح کرد؛
    رئیس مجمع نمایندگان استان اردبیل خواستار حل مشکلات کارگران شد و گفت: انجام برنامه ریزی های علمی و مدون برای حفظ و ارتقاء سلامت جسمی و روحی کارگران برای پیشبرد اهداف ترسیم شده در سنگر تولید لازم و ضروری است.

اخبار ويژه

سفیر جمهوری اسلامی ایران در کشور گرجستان از واحد نمایشگاهی و تولیدی شرکت آرتا سرام تولید کننده و صادرکننده انواع کاشی های زینتی بازدید کرد.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری اردبیل خبرداد:
معاون سیاسی استاندار اردبیل از شناسایی 300 کودکار، متکدی و افراد دست فروش متکدی در سطح استان خبرداد و گفت: ساماندهی این افراد کار سختی نیست و با کمک دفاتر تسهیل گر در حاشیه شهر قابل کنترل هستند.
وزیر بهداشت در جلسه ستاد کرونا در آذربایجان‌غربی:
وزیر بهداشت گفت:یکی از دردهای درونم این است که نمی‌توان اپیدمی را با خواهش جمع کرد. طرف بمب ویروس است و وقتی به او می‌گوییم چرا ماسک نزدی، می‌گوید به کرونا اعتقاد ندارم!.چند وقت است که ما داریم التماس می‌کنیم، اما کدام یک از پروازهای ما منطبق با پروتکل‌های بهداشتی است؟. نمی دانم چه کسی باید این‌ها را حل کند.
رئیس مجمع نمایندگان استان اردبیل مطرح کرد؛
رئیس مجمع نمایندگان استان اردبیل خواستار حل مشکلات کارگران شد و گفت: انجام برنامه ریزی های علمی و مدون برای حفظ و ارتقاء سلامت جسمی و روحی کارگران برای پیشبرد اهداف ترسیم شده در سنگر تولید لازم و ضروری است.
عناصر زن ضدانقلاب مانند شیرین عبادی و مسیح علینژاد دوباره برای تحریم ملت ایران دست به کار شده اند؛ پروژه دیگری که ضدانقلاب خود آنرا از ابتدا شکست خورده توصیف می کند.
پیام سردار سلیمانی در پی شهادت آمر به معروف بسیجی:
سردار سرتیپ پاسدار غلامرضا سلیمانی، رئیس سازمان بسیج مستضعفین در پی شهادت آمر به معروف بسیجی «محمد محمدی»، توسط اراذل و اوباش در محله تهرانپارس تهران پیامی صادر کرد.
باید و نبایدهای اکتشاف نفت مغان در سال جهش تولید؛
قصه اکتشاف طلای سیاه در مغان سابقه تاریخی دارد که دهه ها از اکتشاف و استخراج نفت در این منطقه سخن گفته شده و تاکنون چیزی محقق نشده است که باعث نارضایتی مردم منطقه شده است
فرمانده انتظامی شهرستان سرعین:
فرمانده انتظامی شهرستان سرعین گفت: با استقرار اتاق مانیتورینگ و حوزه وظیفه عمومی نیروی انتظامی در شهرستان سرعین تجمع های جارچیان در ورودی شهر با نصب دوربین ها قابل کنترل خواهد بود .
مسئول سازمان بسیج حقوق دانان استان اردبیل خبرداد؛
مسئول سازمان بسیج حقوق دانان استان اردبیل از ارائه خدمات مشاوره ای حقوقی و قضایی رایگان به 42 نفر زندانیان اردبیل خبرداد و گفت: این کار توسط وکلای پایه یک و تراز اول استان اردبیل در قالب گروه جهادی و نهضت خدمت رسانی به مردم انجام گرفت.
نائب رئیس مجلس:
نائب رئیس مجلس از اختصاص 500 میلیارد تومان توسط قرارگاه خاتم الانبیاء به پروژه های مهم عمرانی استان اردبیل خبرداد.
رئیس مرکز تحقیقات آسم و آلرژی:
رئیس مرکز تحقیقات آسم و آلرژی، گفت: استفاده از ماسک فقط برای کودکان کمتر از دو سال و بیمارانی که اختلال تنفسی شدید دارند، توصیه نمی شود.
سفیر ایران در گرجستان:
سفیر ایران در گرجستان گفت: اردبیل می تواند با استفاده از قابلیت های زیادی که در بخش های مختلف دارد، نقش اساسی در شکوفایی اقتصادی بین دو کشور ایفا کند.
مدیرکل صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل:
مدیرکل صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل گفت: در راستای تحقق منویات رهبر معظم انقلاب ویژه آسیب دیدگان بحران ناشی از کرونا قالب رزمایش کمک مومنانه 300 بسته معیشتی تهیه و بین نیازمندان توزیع شد.
مشاور استاندار اردبیل در امور بین الملل:
مشاور استاندار اردبیل در امور بین الملل گفت: کشورهای منطقه اوراسیا بازار مناسب برای محصولات تولیدی استان اردبیل است.
رئیس اداره ورزش و جوانان پارس آباد خبر داد:
برنامه های فرهنگی ورزشی بمناسبت هفته نیروی انتظامی در پارس آباد برگزار شد.

صفحه‌ها

گزارش ويژه