ثبت نام در رویداد

اخبار ويژه

همزمان با سالروز شهادت حضرت فاطمه زهرا(س) انجام گرفت؛
کتاب«سرّ جاودانگی» با موضوع تبیین سیره حضرت فاطمه زهرا(س) با حضور نماینده ولی فقیه در استان رونمایی شد.
گزارش خبری؛
مردم استان اردبیل همزمان با اقصی نقاط کشور در سالروز شهادت حضرت فاطمه زهرا(س)، بانوی دوعالم اشک ماتم ریخت.
حضرت فاطمه(س)، صبر لایزال نبوی بود که در هیأت عفتی سر به فلک کشیده، چادر به سر می‏کشید و در کوچه ‏های مدینه، در تمام رهگذرهای هستی، حضور خدا را به کائنات، یادآور می ‏شد.
توسط دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در اردبیل برگزار شد؛
مسئول دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان اردبیل در مراسم سوگواری سالروز شهادت بانوی دوعالم به آثار و برکات ذکات در جامعه اشاره کرد و گفت: کانون های خدمت رسانی آستان قدس آماده استقبال از خیرین جهت خدمت رسانی به مردم است.
رجزخوانی کلامی زنجانی در اردبیل؛
شاعر نام آشنای کشور در مراسم سوگواری سالروز شهادت حضرت فاطمه زهراء(س) به مذاکره مجدد اشاره کرد و گفت: ملت بیدار ایران اجازه تکرار وقایع چند سال گذشته را نخواهد داد.
فرمانده سپاه حضرت عباس(ع):
فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) با بیان اینکه گفتمان مقاومت با شهادت حاج قاسم قاسم سلیمانی محکمتر و منسجم تر از گذشته به کار خود ادامه می دهد، از کارگران به عنوان حماسه آفرینان جنگ اقتصادی نام برد و گفت: فرماندهان دیروز اروند، فرماندهان جنگ اقتصادی امروز هستند.
نماینده ولی فقیه در استان اردبیل؛
نماینده ولی فقیه در استان اردبیل با بیان اینکه اگر خانواده ها از سبک زندگی فاطمی در طول زندگی پیروی کنند از زندگی ایده آل و سالم برخوردار خواهند شد، به تبیین شخصیت سلمان فارسی پرداخت و گفت: مقام سلمان فارسی نیز به خاطر تبعیت از پیامبر اکرم(ص) بود.
مراسم بزرگداشت شهید سرلشکر خلبان غفور جدی فردا فرهنگسرای فردوس برگزار می شود.
مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان اردبیل:
مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان اردبیل به تشریح راههای جلوگیری از موقوفه خواری در اردبیل پرداخت و گفت: نبود سند مالکیت برای موقوفات یکی از عوامل موقوفه‌خواری است.
اسکندر برزگر پدر سردارن شهید شاپور و علیرضا برزگر دار فانی را وداع گفت و به دیدار فرزندان شهیدش رفت.
معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش استان اردبیل خبر داد:
معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش استان اردبیل گفت: همزمان با سراسر کشور 28 هزار نفر از دانش آموزان استان اردبیل، نمایندگان خود را برای حضور در دهمین دوره مجلس شورای اسلامی انتخاب کردند.
مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل:
مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل گفت: تمامی راه‌های شریانی استان اردبیل به غیر از 50 تا 60 کیلومتر ردیف اعتباری ملی دارد .
عضو هیئت رئیسه مجلس اسامی ۱۹ نماینده‌ای که با تأخیر به جلسه علنی آمدند را قرائت کرد که یکی از نمایندگان استان نیز در این لیست است.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل:
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل گفت: جنبۀ فرهنگی و بخصوص هنری تبلیغات از ارزش و اهمیت ویژه ای برخوردار است و در این خصوص هرچقدر از افراد متخصص و هنرمند استفاده نماییم همانقدر نیز موفق خواهیم بود.
صفحه نخست روزنامه‌های سیاسی و ورزشی ۷ بهمن؛
آقای ظریف ما هنوز داغداریم؛ فرار لوکس از مالیات؛ عاشقانه در کنار سیل‌زدگان؛ پرسپولیس با تراکتور از مدعیان فاصله گرفت و پیشروی کرونا به پنج قاره؛ از جمله عناوین صفحه اول روزنامه‌های امروز کشورند.

صفحه‌ها