http://idc0-cdn0.khamenei.ir/ndata/news/43603/Pakhsh.jpg

 

اخبار ويژه

مدیرکل آموزش و پرورش استان اردبیل:
مدیرکل آموزش و پرورش استان اردبیل گفت: هدف از تقویت رابطه بین خانه و مدرسه ایجاد یک الگوی تربیتی بر اساس سند تحول بنیادین است تا دانش آموزان در چنین فضایی تربیت شوند.
واكنشهاي گسترده انتقادي در فضاي مجازي به بازداشت زن محجبه در فرانسه رو به افزایش است.
زوار اربعین در توییتر فارسی با راه اندازی هشتگ #شکرا_للعراق از مهمان نوازی عراقی ها تشکر کردند.
رئیس مرکز بهداشت استان اردبیل:
رئیس مرکز بهداشت استان اردبیل با بیان اینکه بیش از ٢٠٠ میلیون زن، در جهان مبتلا به پوکی استخوان هستند، به انواع بیماری های پوکی استخوان اشاره کرد و گفت: متاسفانه بیشترین مبتلایان به بیماری روماتیسم در منطقه آسیا مربوط به ایران است.
مسئول کمیته حمل و نقل ستاد اربعین حسینی استان اردبیل خبرداد؛
مسئول کمیته حمل و نقل ستاد اربعین حسینی استان اردبیل از بازگشت ۹۰ درصد از زائران اربعین حسینی به استان خبر داد.
با پایان راه پیمایی عظیم اربعین و همراه با بازگشت سیل زائران از کشور عراق، فعالان فضای مجازی با راه اندازی هشتگ #شکرا_للعراق از خدمتگزاری عراقی ها تشکر کردند.
شکست حصر رسانه ای اربعین مقدمه تحقق مطالبه رهبری برای شکستن محاصره تبلیغاتی دشمن در گام دوم انقلاب؛
"مسلم معین" مسئول فضای مجازی سازمان بسیج گفت: حصر رسانه ای اربعین در سال جاری با جهانی شدن "حب الحسین یجمعنا" به عنوان نخستین کلیدواژه پر تکرار جهان در شبکه های اجتماعی شکسته شد.
بمناسبت اربعین حسینی؛
بمناسبت اربعین حسینی ۳۰۰ بیمار توسط پزشکان متخصص و خیّر پارس آباد ویزیت رایگان شدند.
حصر رسانه‌ای اربعین شکست؛
کاربران شبکه اجتماعی توئیتر در پویش بزرگ "حب​​ الحسین یجمعنا" با توجه به جانبداری رسانه های بین المللی در انتشار بزرگترین مراسم عبادی جهان در پیاده روی اربعین 1398 با انتشار بیش از یک میلیون و 400 هزار پیام با موضوع اربعین به ترند دوم جهانی توئیتر دست یافتند.
گزارش تصویری؛
مراسم پیاده‌روی جاماندگان اربعین امروز از میدان امام حسین(ع) تا حرم حضرت عبدالعظیم الحسنی (ع) انجام شد.
گزارش خبری؛
طریق الحسین(ع) خاطرات فراموش نشدنی از حضور عاشقان امام حسین(ع) را در دل خود دارد؛ از پیاده‌روی‌هایی که ذکر مصیبت سالار شهیدان را با خود به همراه داشت و از نجواهای عاشقانه‌ای که هر عزادار زیر لب و یا در دل و جان خود زمزمه می‌کرد.
سردار سلامی در راهپیمایی جاماندگان اربعین حسینی:
فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: مردم عراق نهایت محبت، عشق و مهمان نوازی خود را نشان دادند و ما از تک تک آنها تشکر می‌کنیم، دست‌ها و خاک کف پاهایشان را می‌بوسیم، امیدواریم در سلامت و امنیت باشند ما نیز در کنار آنها هستیم.
عاشقان اباعبداالله الحسین(ع) که از حضور در راهپیمایی نجف تا کربلا جا مانده اند پیش از ظهر امروز به نیابت از زیارت مرقد مطهر امام حسین(ع) و به قصد رجاء از امام زاده صالح (ع) تا امام زاده سید صدرالدین(ع) و شهدای گمنام راهپیمایی کردند.
مسئول بسیج طلاب و امور روحانیون استان اردبیل:
مسئول بسیج طلاب و امور روحانیون استان اردبیل در جمع عزاداران حسینی اعتماد به نصرت الهی و جهاد در راه آرمان های اسلام را بزرگترین پیام اربعین برای مسلمانان عنوان کرد و گفت: حقارت امروز آمریکا در برابر مقاومت ایران اسلامی، تحقق وعده الهی است.
معاون وزیر اقتصاد آذربایجان:
معاون وزیر اقتصاد جمهوری آذربایجان گفت: پیگیری شهرک صنعتی مشترک در منطقه مرزی فصل جدیدی در ارتباط بین دو کشور ایران و آذربایجان ایجاد می کند.

صفحه‌ها