اخبار ويژه

گزارش شعب پانزده‌گانه درباره اعتبارنامه ۲۷۳ نماینده در سومین نشست علنی مجلس یازدهم قرائت و تایید شد که نام منتخبین استان اردبیل نیز در این لیست است.
نماینده مردم خلخال و کوثر در مجلس شورای اسلامی:
نماینده مردم خلخال و کوثر در مجلس شورای اسلامی گفت: مجلس تغییر و تحول را باید از خودش شروع کند و ما نمی توانیم روند غلط را به عنوان یک عرف پذیرا باشیم.
اولین پل معلق تمام شیشه‌ای شهر هیر قرار دارد. شهر هیر در ۲۸ کیلومتری جنوب شرقی شهر اردبیل و در مسیر جاده اصلی سرچم به اردبیل قرار دارد.
مسئول واحد فراهم آوری دانشگاه علوم پزشکی اردبیل:
مسئول واحد فراهم آوری اعضای پیوندی دانشگاه علوم پزشکی اردبیل گفت: اولین مورد مرگ مغزی سال ۹۹ برای اهدای عضو توسط واحد فراهم آوری اعضای پیوندی دانشگاه علوم پزشکی اردبیل به تهران اعزام شد.
رئیس اداره سرمایه انسانی ستادکل نیروهای مسلح خبرداد:
رئیس اداره سرمایه انسانی ستادکل نیروهای مسلح از افزایش حقوق ۲۰ درصدی سربازان خبر داد و گفت: به زودی خبرهای خوشی برای مشمولان غایب اعلام می‌شود.
در نشست مطالبه گری بسیج دانشجویی اردبیل مطرح شد
علیپور مسئول مطالبه گری و گفتمان سازی بسیج دانشجویی با بیان اینکه سازمان خصوصی سازی مقصر اصلی معامله کشت و صنعت است گفت: ابطال معامله ای که به نفع دولت است اما در کمال ناباوری بر انجام آن پافشاری و تاکید می شود بر ابهامات پرونده می افزاید.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان اردبیل خبر داد:
رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان اردبیل از شناسایی ۴۰ مورد جدید ابتلا به بیماری کرونا در استان اردبیل خبر داد
فرمانده انتظامي استان اردبیل خبر داد:
فرمانده انتظامي استان از دستگیری دو توزیع کننده داروی خارجی قاچاق در عملیات مشترک کارآگاهان پلیس آگاهی شهرستان "مشگین شهر" خبر داد.
با رعایت پروتکل‌های بهداشتی
همزمان با نزدیک شدن به فصل گرم تابستان کوچ عشایر منطقه مغان آغاز شده و عشایر تلاشگر خطه زرخیز مغان راهی دیار سرسبز سبلان شدند.
یادداشت؛
استان اردبیل با دارا بودن 41 هزار هکتار اراضی باغی و تولید بیش از 4و نیم میلیون تن محصولات زراعی و باغی از دیر باز دستی در تامین محصولات منطقه و حتی کشور داشته است به طوری که سالیان قبل چنین به نظر میرسید که توسعه ی استان مساوی و موازی با توسعه ی کشارزی است.
فرمانده نیروی هوا فضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از نمایشگاه دستاوردهای جدید گروه صنعتی ایران خودرو و پروژه های فن‌آورانه محصولات این خودروساز در سال جهش تولید بازدید کرد.
طی صدور پیامی؛
سردار سلیمانی در پیامی انتخاب محمد باقر قالیباف به عنوان رئیس مجلس شورای اسلامی را تبریک گفت.
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری اردبیل
عزیزی معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری اردبیل از تصویب طرح واگذاری در کمیسیون‌های اقتصادی و لوایح هیات دولت خبر داد و گفت: طرح واگذاری حاشیه شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان در کمیسیون‌های اقتصادی و لوایح هیات دولت به تصویب رسیده است که امیدواریم هیات دولت طرح اصلاحی را تصویب و ابلاغ کند.
نماینده ولی فقیه در استان و استاندار اردبیل در پیامی با تبریک انتخاب علی نیکزاد به نایب رئیسی دوم مجلس، درخشش و افتخارآفرینی وی به‌عنوان فرزند رشید سرزمین عرفای مجاهد را یادآور شدند.
مراسم نماز جمعه فردا در 11 شهراستان اردبیل برگزار می شود.

صفحه‌ها