اخبار ويژه

دوربين مخفی خوردنی با عنوان فست فود با سسِ بنزين را ببینید.
گزارش خبری؛
گردهمایی بزرگ دانشجویان بسیجی با هدف تشکیل هسته های مطالبه گری در جامعه با حضور رئیس کل دادگستری استان اردبیل در دانشگاه محقق اردبیلی برگزار شد.
رئیس کل دادگستری استان اردبیل:
رئیس کل دادگستری استان اردبیل در جمع دانشجویان با بیان اینکه قوه قضائیه در برخورد با مفاسد از هیچکش واهمه ای ندارد به تبیین اصول مطالبه گری دانشجویان پرداخت و گفت: مهمترین وظیفه دانشجویان در چند ماه اخیر بصیرت افزایی انتخاباتی و مطالبه از مردم در خصوص انتخاب اصلح است.
برای پیشگیری از شیوع احتمالی بیماری آنفولانزا؛
بر اساس اطلاعیه روابط عمومی آموزش و پرورش استان اردبیل روز دوشنبه ۱۸ آذرماه ۹۸، کلیه دوره های تحصیلی در نوبت صبح و بعد از ظهر در سطح مدارس استان اردبیل تعطیل اعلام شد.
مدیر دفتر شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه اردبیل:
مدیر دفتر شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه اردبیل گفت: گرایش به معنویت، موجب ارتقای روحیه «انفاق و احسان» در جامعه می‌شود که باید در ترویج هر چه بیشتر آن تلاش کرد.
مدیرکل تعزیرات حکومتی استان اردبیل خبر داد:
مدیرکل تعزیرات حکومتی استان اردبیل گفت: قاچاقچی بیت‌کوین در اردبیل چهار میلیارد و ۹۴۰ میلیون ریال جریمه شد.
متن کامل لایحه بودجه ۹۹ کل کشور با جمع منابع ۱۹۸۸ هزار میلیارد تومان و بودجه عمومی ۴۸۴ هزار میلیارد تومانی منتشر شد.
معاون عمرانی استاندار اردبیل:
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار اردبیل گفت:با توجه به اینکه در طرح های روستایی استعلام از دستگاههای مختلف انجام می گیرد باید تمام جوانب طرح مورد بررسی قرار گرفته و برای به حداقل رسیدن بروکراسی منجر شود.
مدیرکل میراث فرهنگی و گردشگری استان اردبیل خبر داد:
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان اردبیل گفت: اردبیل یکی از قطب‌های گردشگری زمستانی کشور است و می‌تواند در نیمه دوم سال پکیج کاملی از گردشگری فرهنگی، سلامت، تاریخی و هیجانی ارائه دهد.
تعداد 14 نفر از حوزه شهرستان گرمی برای داوطلبی در انتخابات مجلس یازدهم ثبت نام کردند.
ثبت نام نامزده های مجلس یازدهم از حوزه انتخابیه پارس آباد، بیله سوار و اصلاندوز با نام نویسی ۵۸ داوطلب به کار خود پایان داد.
سخنگوی ستاد انتخابات کشور خبرداد:
سخنگوی ستاد انتخابات کشور گفت: با پایان مهلت ثبت نام ۱۳ هزار و ۸۹۶ نفر داوطلب ثبت‌نام خود را نهایی کرده‌اند که در قیاس با دوره قبل بیش از ۱۵ درصد افزایش داشته است.
صفحه نخست روزنامه‌های ۱۷ آذر؛
مبادله زندانیان ایران و آمریکا؛ جریان دانشجویی پای مبارزه با فساد بیاید؛ روحانی کشور را متوقف کرده است؛ گرانی بنزین نتیجه‌ای جز تورم ندارد و فرار آسان و قانونی از مالیات؛ از جمله عناوین صفحه اول روزنامه‌های امروز کشورند.
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان اردبیل:
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان اردبیل گفت:خانه مشروطیت اردبیل در همایش ملی ثبت میراث صنعتی کشور در فهرست آثار ملی به ثبت رسید.
رئیس قوه قضاییه:
آیت‌الله رئیسی ضمن تسلیت به مناسبت وفات حضرت فاطمه معصومه (س) و با گرامیداشت روز دانشجو اظهار کرد: ۱۶ آذر نماد ضد استکباری، ضد استبدادی و ضد استعماری دانشگاه و دانشجو است و این نماد نقش دانشجو و دانشگاه را در شناخت نیاز‌ها و ایفای نقش برای رفع نیاز‌ها نشان می‌دهد.

صفحه‌ها