اخبار ويژه

دستور العمل‌های وزارت بهداشت درباره چگونگی برگزاری عزاداری؛
اولین جلسه کمیته مشترک وعاظ، مادحین و نمایندگان وزارت بهداشت عصر دوشنبه در حالی برگزار شد که طی آن دستورالعمل مدنظر وزارت بهداشت شرح داده شد.
همزمان با نزدیک شدن به ماه محرم و صفر؛
رهبر انقلاب و مراجع عظام تقلید در پاسخ به سؤالات فراوانی که مقلدین و مؤمنان در خصوص نحوه برگزاری عزاداری‌های ماه محرم داشتند، نظرات خودشان را بیان کردند.
نماینده مردم مشگین‌ شهر در مجلس شورای اسلامی:
نماینده مردم مشگین‌ شهر در مجلس شورای اسلامی گفت: جاذبه ‌های تاریخی و گردشگری موجود در شهرستان مشگین ‌شهر ظرفیتی مهم برای حل مشکلات اقتصادی این شهرستان است.
مسئول فرهنگ سازی بسیج دانشجویی استان اردبیل:
مظفری مسئول فرهنگ سازی بسیج دانشجویی استان اردبیل از برگزاری دوره تربیت کنشگران حوزه خانواده خبرداد و گفت: این دوره در راستای نقش آفرینی تخصصی بسیج دانشجویی برای حل آسیب های اجتماعی و افزایش اثبات کارآمدی نظام در حوزه مباحث خانواده در استان اردبیل برگزار می شود.
برآیند الگو ها کاهش تدریجی بارش از نواحی غربی و جنوبی استانهای آذربایجان غربی و شرقی و اردبیل از ۱۴ مرداد است.
نماینده مردم اردبیل نیر نمین و سرعین:
نماینده مردم اردبیل نیر نمین و سرعین گفت: مقرر شد اعتبارات مربوط به مصوبات سفر سال گذشته رئیس جمهور به استان اردبیل به صورت کامل تخصیص یابد.
دادستان نمین خبرداد؛
دادستان نمین گفت: پرونده قضایی برای 3 نفر از اهالی شهرستان نمین که به دلیل عدم رعایت پروتکل های بهداشتی و بدون توجه به هشدارهای مسولین مراسم عروسی برگزار کرده بودند تشکیل شد.
در انتخابات هیئت رئیسه شورای شهر اردبیل تنجام گرفت:
انتخابات هیئت رئیسه سال آخر دور چهارم شورای شهر اردبیل برگزار شد.
مشاور و مدیر کل دفتر استاندار:
مشاور و مدیر کل دفتر استاندار گفت: تلاش مسئولان استان بر این است که آزمون سراسری کارشناسی ارشد با رعایت دقیق و کامل پروتکل های بهداشتی و صیانت از سلامت داوطلبان و خانواده هایشان برگزار شود.
به مناسبت عید غدیر خم برگزار می شود؛
مظفری مسئول فرهنگ سازی بسیج دانشجویی استان اردبیل از برگزاری مسابقه بزرگ کتابخوانی امیر یکتا در استان خبرداد و گفت: این مسابقه به مناسبت عید غدیرخم برگزار می شود.
عزاداران اردبیلی همگام با تصمیمات ستاد ملی کرونا اقدام می کنند؛
حسینیان و هیئتی های دیار دارالارشاد اردبیل، فرمایشات مقام معظم رهبری در خصوص نحوه عزاداری محرم امسال، فصل الخطاب قرار داده و مراسمات خود را لغو کردند.
رئیس کل دادگستری استان اردبیل خبر داد:
عتباتی گفت: اردبیل، اولین استان در تعیین تکلیف پرونده های معوق در سطح کشور بوده که این امر جز در سایه تلاش و کوشش شبانه روزی قضات و کارمندان دادگستری استان محقق نمی شد.
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه اردبیل:
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه اردبیل گفت: مشکلی در زمینه تامین گاز مایع در استان اردبیل وجود ندارد.
استاندار اردبیل خبر داد:
استاندار اردبیل از اختصاص ۳۰۰میلیارد تومان اعتبار برای تکمیل بیمارستان۵۰۰ تخت خوابی نجف زاده خبر داد.
رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان اردبیل:
رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان اردبیل گفت: در سال جهش تولید با برنامه‌ریزی مناسب توسعه و عمران و آبادانی شهرستان خلخال به جد و با قوت و قدرت در دستور کار قرار گرفته است.

صفحه‌ها

گزارش ويژه