اخبار ويژه

در بازدید شبانه عتباتی از زندان مرکزی اردبیل عنوان شد؛
عتباتی رئیس کل دادگستری استان اردبیل در حاشیه دیدار از زندان مرکزی اردبیل به آمار اعطای مرخصی به مددجویان اشاره کرد و گفت: تاکنون به بیش از ۱۱۷۰ نفر از زندانیان مرخصی اعطا شده و تعداد 170 نفر پس از طی تشریفات قانونی از مرخصی پایان محکومیت بهرمند شدند.
توسط گروه های جهادی بسیج و با کمک خیرین انجام گرفت:
سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل با همکاری گروه های جهادی بسیج و کمک های خیرین، بسته های معیشتی و بهداشتی جهت مقابله با ویروس کرونا را بین مردم مناطق محروم استان اردبیل به صورت رایگان توزیع کرد.
با تلاش پاسداران گمنام امام زمان (عج) در سازمان اطلاعات سپاه استان اردبیل؛ انبار بزرگ مواد ضدعفونی که اقدام به احتکار انواع مواد گندزدایی، ضدعفونی کننده نموده بودند پس از شناسایی در عملیاتی کشف و ضبط گردید.
قائم مقام دانشگاه علوم پزشکی اردبیل:
فتحی قائم مقام دانشگاه علوم پزشکی اردبیل از فوت 4 بیمار مبتلا به کرونا در اردبیل خبرداد و گفت: امروز با شناسایی 8 بیمار مبتلا به کرونا شاهد کاهش مبتلایان به این ویروس در استان اردبیل بودیم.
کارتون؛
پاکدل هنرمند اردبیلی با انتشار کارتونی اوج ایثار و فداکاری مدافعان سلامت اردبیل در مقابله با ویروس کرونا را به تصویر کشید.
با حضور رئیس بسیج اصناف کشور؛
بزرگترین واحد صنفی تولید ماسک کشور با حضور رئیس سازمان بسیج اصناف کشور در جنوب استان تهران به بهره‌برداری رسید.
مادر سردار شهید «فرزاد بهزاد بخت قمیصی» بعد از تحمل سالها رنج دوری از فرزندش بر اثر کهولت سن دار فانی را وداع گفت.
تشکل های دانشجویی اردبیل در اعتراض به افتتاح سفارت دولت ارمنستان در فلسطین با صدور بیانیه ای ضمن محکوم کردن این اقدام خبیثانه از ملت های اسلامی منطقه خواستند تا نسبت به این حرکت اخیر دولت ارمنستان که لکه ننگ اشغال سرزمین اسلامی قره باغ را بر پیشانی دارد، واکنش نشان دهند.
پیام رهبر انقلاب به‌ مناسبت روز جانباز:
حضرت آیت الله خامنه ای در پیامی به مناسبت سالروز ولادت قمربنی هاشم حضرت اباالفضل العباس علیه السلام و روز جانباز در پیامی جانبازان را مجاهدان فداکار و شهیدان زنده خواندند.
سردار سلیمانی در حاشیه بازدید از کارگاه تولید ماسک؛
سردار غلامرضا سلیمانی از کارگاه تولید ماسک دانشجویان بسیجی در لانه جاسوسی سابق آمریکا بازدید کرد.
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اردبیل:
رحمتی مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اردبیل به نحوه اعمال مقرارت طرح کاهش زنجیره کرونا در شرکت های حمل و نقل مسافر اشاره کرد و گفت: ارائه بلیط سفر منوط به احراز هویت و بومی بودن مسافر است.
پیشنهاد جالب منتخب مردم مشگین شهر در مجلس یازدهم:
عباس زاده منتخب مردم مشگین شهر در مجلس یازدهم خطاب به مدیران و مسئولانی که پیشنهاد نشست و گفتگو با نمایندگان مجلس به مناسبت های مختلف می دهند ، گفت: این افراد حداقل دو صفحه از اقدامات و عملکرد خود در طول تصدی مسئولیت نیز با خود به ارمغان آورند.
رئيس پليس راهور استان اردبيل:
فتاحی، رئيس پليس راهور استان اردبيل گفت: در راستای اجراي طرح کاهش زنجيره انتقال ويروس کرونا وحفظ سلامتی مردم، خودروهای بومی هر شهر مجاز به ورود به آن شهر بوده وورود به ساير شهرها ممنوع است.
در جلسه قرارگاه پدافند زیستیاردبیل مطرح شد؛
استاندار اردبیل گفت: طرح فاصله‌گذاری اجتماعی با همکاری مردم و محوریت نیروهای انتظامی آغاز موفقیت‌آمیزی داشته و بر این اساس مبادی ورودی کلیه شهرهای استان مسدود شده است.
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی اردبیل خبرداد:
رضایی‌بنا معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی اردبیل گفت: اولین نوزاد سالم از مادری با بیماری کرونای مثبت در بیمارستان امام خمینی (ره) اردبیل متولد شد.

صفحه‌ها