تازه ها

پربیننده ترین

دبیرکل جمعیت رهپویان انقلاب اسلامی با اشاره به انتخابات پیش رو، از مسئولان خواست با سعه صدر امکان فعالیت بیشتر جنبش دانشجویی را فراهم کنند تا این جریان در سرنوشت کشور تاثیرگذار باشند.

علیرضا زاکانی عصر روز سه شنبه در حاشیه نشست با اصحاب رسانه در اردبیل در گفتگو با خبرنگار سبلانه در خصوص نقش و جایگاه جنبش‌دانشجویی در انتخابات آینده ریاست جمهوری، اظهار داشت: معتقدم جریانات دانشجویی تاثیر جدی و اساسی در تحولات بنیانی و در انتخابات ها دارند.
عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس ادامه داد: تشکل های دانشجویی می توانند نقش یک پیشرو فعال را با نقد منصفانه و دفاع واقع بینانه از عناصر و جریانات پیش بگیرند و به دور از وابستگی گروهی با توجه به کنه و حقیقت و دقت در ماهیت عناصر و کاندیداها جریان شناسی و پیشینه شناسی کرده و در انتخابات نقش آفرینی فعالی داشته باشند.
نماینده مردم تهران در پاسخ به این سوال که برخی معتقدند جنبش دانشجویی در سال های اخیر منفعل شده، گفت:امروز نقش آفرینی کمتری از تشکل های دانشجویی دیده می شود.
وی با بیان اینکه اخیرا فعالیت جنبش دانشجویی بهتر شده،اظهار داشت: با توجه به پتانسیل های بسیار بالایی که فعالان این جنبش دارند باید نقش آفرینی آنها بیشتر از قبل شود تا شاهد یک جریان دانشجویی ناب، فعال، نقاد، تلاشگر و با نشاط باشیم.
رئیس پیشن بسیج دانشجویی دانشگاه های کشور تاکید کرد: مسئولان بویِژه مسئولان دانشگاه با سعه صدر امکان فعالیت بیشتر تشکل های دانشجویی را فراهم کنند و دانشجویان نیز با اهتمام و جدیت و تلاش مضاعف در عرصه تعیین سرنوشت و عرصه های مهم دیگر نقش بسزایی داشته باشند.
زاکانی گفت: مسئولان جامعه باید در قبال جریان دانشجویی پاسخگو باشد تا این جریانات هم بتوانند به حیات خود استمرار و دوام ببخشند و پیام شفاف و دقیقی را برای جامعه داشته باشند.
انتهای پیام/

 

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.