نمایش 1 - 10 از 2546
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اردبیل:
رحمتی مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اردبیل به نحوه اعمال مقرارت طرح کاهش زنجیره کرونا در شرکت های حمل و نقل مسافر اشاره کرد و گفت: ارائه بلیط سفر منوط به احراز هویت و بومی بودن مسافر است.
پیشنهاد جالب منتخب مردم مشگین شهر در مجلس یازدهم:
عباس زاده منتخب مردم مشگین شهر در مجلس یازدهم خطاب به مدیران و مسئولانی که پیشنهاد نشست و گفتگو با نمایندگان مجلس به مناسبت های مختلف می دهند ، گفت: این افراد حداقل دو صفحه از اقدامات و عملکرد خود در طول تصدی مسئولیت نیز با خود به ارمغان آورند.
رئيس پليس راهور استان اردبيل:
فتاحی، رئيس پليس راهور استان اردبيل گفت: در راستای اجراي طرح کاهش زنجيره انتقال ويروس کرونا وحفظ سلامتی مردم، خودروهای بومی هر شهر مجاز به ورود به آن شهر بوده وورود به ساير شهرها ممنوع است.
مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان اردبیل خبرداد:
معبودی مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان اردبیل از پایش، غربالگری و تب سنجی بیش از ۱۶۰ هزار نفر در 63 هزار خودرو در ایستگاه های بازرسی سلامت هلال احمر استان اردبیل خبر داد و گفت: این پایش در ۱۳ پایگاه بازرسی سلامت جمعیت هلال احمر در ورودی شهرهای استان انجام گرفته است.
قائم مقام رئیس دانشگاه علوم پزشکی اردبیل خبرداد؛
فتحی قائم مقام رئیس دانشگاه علوم پزشکی اردبیل از مشارکت 93 درصدی مردم اردبیل در طرح غربالگیری کرونا خبر داد و با بیان اینکه اگر روند به همین شکل ادامه پیدا کند، 12 روز دیگر شاهد آغاز روند نزولی بیماری در اردبیل خواهیم بود گفت: هم اکنون 257 تخت فعال نیز در مراکز نقاهت آماده خدمت رسانی به نجات یافتگان از کرونا ویروس هستند
رئیس فدراسیون شنا شیرجه و واتر پلو در اردبیل:
محسن رضوانی استان اردبیل را در رشته شنا جزء هیات های برتر و فعال کشور دانست.
مخترع و مبتکر اردبیلی؛
پرسیاوش مخترع دستگاه پدالی ضدعفونی کننده و شستشو کننده مکانیکی، استفاده از بانک اطلاعاتی ایده ها و ابتکارات نخبگان را اولین گام در راستای تحقق جهش تولید دانست و گفت: صادرات دستگاه پدال ضدعفونی کننده به سایر استان های کشور ، علاوه بر خدمت رسانی به مردم برای 4 نفر نیز در اوج بحران کرونا، ایجاد شغل کرد.
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی اردبیل خبرداد؛
سرهنگ فتاحی گفت: پلیس همانند سایر نهاد ها و مردم حامی پویش همه باهم در خانه بمانیم هست و به همین منظور برای حفظ سلامت مردم و شلوغی شهر طرح محدودیت ترافیکی شهر در مراکز شهر های استان به ویژه اردبیل از امروز انجام خواهد شد.
رئیس مرکز بهداشت شهرستان پارس آبادمغان در گفتگو با سبلان ما خبرداد؛
اسماعیلی رئیس مرکز بهداشت پارس آباد مغان از بستری 133 بیمار مشکوک به بیماری کرونا از ابتدای شیوع این بیماری در بیمارستان شهدای پارس آباد خبرداد.
استاندار اردبیل در گفتگو با سبلان ما؛
بهنامجو عصر امروز با افتتاح دومین تولیدی ماسک n95 در کشور و اولین تولیدی این ماسک در مرکز استان از تولید روزانه 10 هزار ماسک با استاندارد های روز جهان در اردبیل خبر داد.

صفحه‌ها