نمایش 1 - 10 از 2632
حقوقدان اردبیلی:
جعفری حقوقدان اردبیلی به تشریح ابعاد مختلف تحریم های ظالمانه امریکا علیه ملت ایران پرداخت و با بیان اینکه تحریم ناجا برخلاف قواعد حقوق بشر است، گفت: در جنگ تبلیغاتی اخیر دشمن، ایران دست برتر است چراکه از حق شکایت در مجامع جهانی برخوردار است.
امام جمعه بیله سوار مطرح کرد:
حجت الاسلام عزیزی امام جمعه شهرستان بیله سوار ضمن اعلام حمایت قاطعانه از نیروی انتظامی، کارنامه درخشان این نهاد انقلابی در مبارزه با مافیای قدرت و ثروت را یادآور شد و گفت: آمریکا با تحریم نیروی انتظامی، در واقع مبارزه با مواد مخدر در جهان را تحریم کرده است.
کارشناس نظامی و مسائل سیاسی :
کارشناس نظامی و مسائل سیاسی گفت: تحریم نیروی فداکار و جان بر کف ناجا از سوی آمریکا که مدافعان امنیت کشور هستند فاقد ارزش بوده و نشان از ضعف آمریکا است.
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان اردبیل خبرداد
قدیمی مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان اردبیل از کسب رتبه چهارم اردبیل در مدیریت پیک مصرف برق در کشور خبرداد و گفت: امسال با انعقاد تفاهم نامه مدیریت برق با هزار مشترک اردبیلی درصدد کنترل بیشتر هزینه ها و مصرف برق در استان هستیم.
مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل خبرداد:
رحیمی مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل از تحقق صد درصدی جذب مشاغل خانگی در سال گذشته خبر داد و گفت: سهمیه استان اردبیل برای مشاغل خانگی بیش از پنج میلیارد بود که به‌صورت کامل جذب شده است.
مدیرکل امور عشایر استان اردبیل خبر داد؛
آذری مدیر کل امور عشایر استان اردبیل گفت: کوچ بهاره عشایر استان از روز دهم خرداد با رعایت پروتکلهای بهداشتی آغاز و تا هفدهم خردادماه به مدت 8 روز ادامه خواهد داشت.
معاون پرورشی و فرهنگی آموزش وپرورش اردبیل خبرداد:
معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش وپرورش اردبیل گفت: در راستای کمک به دانش‌آموزان نیازمند و محروم ناحیه یک اردبیل، 200 بسته‌ حمایتی معیشتی توزیع شد.
مدیرکل سابق بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس:
خوشبخت مدیر کل سابق بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس اردبیل از امام شناسی به عنوان مهمترین عامل تقویت روحیه مقاومت و استقاومت در رزمندگان اسلام نام برد و گفت: فتح خرمشهر ثابت کرد که وعده الهی تخلف ناپذیر است.
نماینده ادوار گذشته و رزمنده دوران دفاع مقدس:
صبور پیشکسوت دوران دفاع مقدس به تشریح نقش رزمندگان اردبیلی در آزادسازی خرمشهر پرداخت و گفت: شهیدان داور یسری و شاپور برزگر در کنار 90 شهید اردبیلی در این عملیات نهایت ایثار و فداکاری را از خود به نمایش گذاشتند.
یک کارشناس مسائل مذهبی و سیاسی در اردبیل:
علیپور کارشناس مسائل مذهبی و سیاسی اردبیل با اشاره به بیانات رهبر معظم انقلاب در سخنرانی روز جهانی قدس، گفت: ضروری ترین وظیفه کشورهای مسلمان و دولت های اسلامی در برابر سیاست استکبار مبنی بر کم رنگ کردن مسئله فلسطین در ذهنیت جوامع مختلف، مبارزه با همین مسئله است.

صفحه‌ها