نمایش 1 - 10 از 2388
رئیس دانشگاه علوم پزشکی اردبیل؛
رئیس دانشگاه علوم پزشکی اردبیل از راه اندازی تحصیلات تکمیلی و دستیاری های تخصصی از جمله ارتوپدی، قلب و گوارش در اردبیل خبرداد و گفت: راه اندازی بخش های درمانی جراحی های شبکیه، عروق و اطفال از جمله بخش های مهمی است که در آینده نزدیک شاهد راه اندازی آنها در اردبیل خواهیم بود.
مسئول بسیج سازندگی استان اردبیل:
مسئول بسیج سازندگی سپاه حضرت عباس(ع) به اجرای طرح توانمندسازی خانواده های مناطق کم برخوردار اشاره کرد و گفت: این کار در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی و خوداشتغالی مردم در مناطق محروم انجام می شود.
مدیرکل راهداری وحمل و نقل جاده ای استان اردبیل:
مدیرکل راهداری وحمل و نقل جاده ای استان اردبیل گفت:2 هزار زائر اتباع خارجی از کشورهای روسیه،گرجستان،جمهوری آذربایجان و حوزه قفقاز در پایانه مرزی بیله سوار مغان مورد استقبال و پذیرائی قرار گرفته اند.
معاون اجرایی سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل:
معاون اجرایی سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل گفت: جوانان امروزی با اجرایی کردن گام دوم انقلاب پیشرفت های روزافزون کشور عزیزمان را رقم خواهند زد.
مدیرکل آموزش و پرورش استان اردبیل:
مدیرکل آموزش و پرورش استان اردبیل از راهیان نور و برنامه های هفته دفاع مقدس به عنوان بهترین فرصت برای واکسینه کردن نسل جوان در برابر تهاجم فرهنگی دشمنان نام برد و گفت: تحقق سند تحول آموزش و پرورش نیز در کنار این برنامه ها می تواند جوانان را در تحقق گام دوم انقلاب یاری کند.
رزمنده دوران دفاع مقدس؛
رزمنده دوران دفاع مقدس اردبیل با انتقاد از حذف کلمه شهید از نام خیابان های مزین به نام شهداء، این کار را ترفند دشمنان برای سنجش افکار عمومی مردم عنوان کرد و گفت: مردم همیشه آگاه و هوشیار ایران با جریان سازی در شبکه های اجتماعی نشان دادند که تا آخر پای آرمان های خود ایستاده اند.
رئیس دانشگاه فنی و حرفه ای اردبیل؛
رئیس دانشگاه فنی و حرفه ای اردبیل با بیان اینکه جوانان امروز علی رغم تهاجم فرهنگی گستره دشمنان وفادارتر، آگاه تر و باشعورتر از نسل های گذشته هستند، گفت: در صورت وقوع اتفاقی همین جوانان با صلابت تر از گذشته در عرصه های انقلاب حاضر خواهند شد.
استاد حوزه و دانشگاه؛
استاد حوزه و دانشگاه اردبیل از برگزاری نمایشگاه های دفاع مقدس، به عنوان نوعی دفاع در برابر تهاجم فرهنگی دشمنان نام برد و گفت: برگزاری نمایشگاه های دفاع مقدس در واقع دفاع از ارزش ها و فرهنگ ناب اسلامی و ایرانی در عرصه جنگ نرم و تهاجم فرهنگی است.
مدیر کل صنعت معدن و تجارت استان:
مدیر کل صنعت معدن و تجارت استان اردبیل گفت: سازمان صنعت، معدن و تجارت به عنوان یکی از مؤلفه های تولید در کشور رسالت مهمی در روتق تولید و مبارزه در جنگ اقتصادی بر عهده دارد.
کارگردان نمایش افلاکیان خاکی:
کارگردان نمایش افلاکیان خاکی از قول مساعدت استاندار اردبیل جهت احداث و راه اندازی سالن روباز نمایش در اردبیل خبرداد و گفت: این سالن به عنوان بزرگترین سالن نمایش در سطح شمالغرب کشور احداث می شود.

صفحه‌ها