نمایش 1 - 10 از 2355
جمعی از آزادگان اردبیل مطرح کردند
جمعی از آزادگان سرافراز دوران دفاع مقدس اردبیل با انتقاد از عملکرد نهادهای دولتی در انتقال فرهنگ دفاع مقدس به نسل جوان گفتند: آزادگان، الگوهای عملی فرهنگ ما می توانیم در کشور هستند.
جانشین سازمان بسیج سازندگی استان اردبیل
جانشین سازمان بسیج سازندگی استان اردبیل با بیان اینکه راه اندازی گفتمان اقتصاد مقاومتی در جامعه، مهمترین اولویت حرکت های جهادی است از جهادگران بسیجی خواست در ارتقای دانش و آگاهی های مردم تلاش کنند.
مسئول سازمان بسیج سازندگی اردبیل:
مسئول سازمان بسیج سازندگی سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل گفت:تاکنون ۱۹۶ مدرسه در قالب اردوهای طرح هجرت در مناطق محروم استان شناسایی و با کمک این گروه های جهادی مرمت، بهسازی و رنگ آمیزی شده است.
امام جمعه موقت پارس آباد:
امام جمعه موقت پارس آباد با بیان اینکه جهادگران بسیجی با تلاش شبانه روزی خود باعث تحقق آرمان های انقلاب اسلامی در محرومیت زدایی از جامعه شدند، گفت: حرکت های جهادی بسیج، بهترین نمونه و الگو جهت استفاده از توان داخلی در حل مشکلات کلان کشور است.
دبیر قرارگاه مطالبه گری احمدی روشن اردبیل
دبیر قرارگاه مطالبه گری احمدی روشن اردبیل حوزه نوشت افزار دانش آموزان را یکی از عرصه هایی دانست که دشمنان این انقلاب، آن را مورد تهاجم فرهنگی قرار می دهند و گفت: برای اینکه بتوان در مقابل این تهاجم غرب ایستاد باید راه های نفوذ آن ها را بست.
فعال رسانه اردبیل مطرح کرد
فعال رسانه ای اردبیل گفت: میدان‌داری جوانان و ورود آن‌ها به عرصه مدیریت در روزهای آغازین انقلاب اسلامی و دوران هشت ساله دفاع مقدس دقیقا همان نقطه عطفی بود که باعث شد انقلاب نوپای ملت ایران بتواند در مقابل انواع مشکلات و تهدیدات داخلی و خارجی مقاومت کند.
معاون اجتماعی سپاه حضرت عباس(ع)
معاون اجتماعی سپاه حضرت عباس علیه السلام با بیان اینکه راهیان نور فرصتی برای بازگشت مردم به اصل و ریشه خود است گفت: جوانان با حضور در سفر معنوی راهیان نور و آشنایی با سبک زندگی شهدا می توانند در تحقق گام دوم انقلاب نقش آفرینی کنند.
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در بسیج دانشجویی
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در ناحیه بسیج دانشجویی استان اردبیل راهیان نور را کار عظیم فرهنگی عنوان کرد و گفت: مدافعان حرم و مدافعان وطن از دستاوردهای تربیتی و بصیرتی راهیان نور هستند.
دبیر قرارگاه مطالبه گری شهید احمدی روشن اردبیل
دبیر قرارگاه مطالبه گری شهید احمدی روشن اردبیل ضمن تجلیل از اقدامات نیروی انتظامی در مقابله با هنجار شکنان و برقراری امنیت و آرامش در کشور، گفت: با راه اندازی کمپین حافظان امنیت، از جان برکفان نیروی انتظامی قاطعانه حمایت می کنیم.
استاندار اردبیل در گفتگو با سبلان ما:
استاندار اردبیل با بیان اینکه زیرساخت ها برای سرمایه گذاران داخلی و خارجی در استان اردبیل فراهم شده است، به زمان تخصیص اعتبارات دولتی به شهرهای جدیدالتاسیس اشاره کرد و گفت: این اعتبارات پس از ابلاغ رسمی دولت، به شهرها تخصیص داده می شود.

صفحه‌ها