نمایش 1 - 10 از 2469
رئیس دانشگاه علوم پزشکی اردبیل خبرداد؛
رئیس دانشگاه علوم پزشکی اردبیل گفت: در سال ۹۷ جذب پزشک فوق تخصص در سطح استان ۵ نفر بوده و این رقم امسال به ۱۴ نفر افزایش یافته که نزدیک به سه برابر سال گذشته بوده است.
مسئول سازمان فضای مجازی بسیج اردبیل:
مسئول سازمان فضای مجازی بسیج اردبیل از برگزاری دومین همایش بزرگ فعالان مجازی استان خبر داد.
فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل:
فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل: ابتکار عمل و مهارت در فضای مجازی ضروری است و منجر به پیروزی جوانان ما در شرایط خاص و جنگ روانی دشمن می شود.
مدیرعامل جامعه هتلداران استان اردبیل:
مدیرعامل جامعه هتلداران استان اردبیل گفت: تولیدات دیجیتال لازمه صنعت گردشگری است و ما برای برگزاری رویداد ها این حوزه در شهرستان آماده هستیم.
عضو شورای شهر اردبیل:
عضو شورای شهر اردبیل:برگزاری چنین رویداد هایی باعث می شود تا با سرمایه های خود آشنا شویم و امیدوارم مسئولان با حمایت ها خود شاهد شکوفایی جوانانمان ادر این عرصه باشیم.
جانشین فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل:
جانشین فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل گفت: سازمان فضای مجازی بسیج با برگزاری رویداد های مختلف در تولید محتوای فاخر گام موثری برداشته است .
دادستان سرعین:
دادستان عمومی و انقلاب شهرستان سرعین گفت: هرگونه تخلف انتخاباتی به ویژه تبلیغات پیش از موعد در هر عرصه ای به ویژه فضای مجازی برخورد قانونی بعمل خواهد آمد.
مدیر شبکه بهداشت و درمان سرعین خبر داد:
مدیر شبکه بهداشت و درمان سرعین گفت:ماموران فوریت پزشکی سرعین جان مادر باردار ورگه‌سرانی را نجات دادند.
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در بسیج دانشجویی اردبیل؛
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در بسیج دانشجویی استان اردبیل به تبیین پیام های رهبر معظم انقلاب در خطبه های نماز جمعه پرداخت و گفت: مخابره پیام مکتب سازی از گفتمان مقاومت به دنیا، بارزترین پیام رهبر انقلاب به جهانیان بود.
داور فوتبال اردبیلی؛
داور فوتبال اردبیلی با انتقاد از تصمیم کنفدراسیون فوتبال آسیا در سلب میزبانی از تیم های ایرانی حاضر در لیگ قهرمانان آسیا، با بیان اینکه ورزش میدان صلح و دوستی است، گفت: سلیمانی های ورزش ایران، اجازه کارشکنی و توطئه چینی به دشمنان انقلاب اسلامی را نخواهند داد.

صفحه‌ها