تازه ها

پربیننده ترین

1394-08-27 16:21
کد مطلب: 46255
یک عضو شورای دانش آموزی در نامه ای از شهردار و رییس شورای شهر اصلاندوز خواست نسبت به رفع مشکلات تردد دانش آموزان در خیابانها اقدام کنند.

به گزارش خبرنگار به نقل از ارس تبار،پیش از ظهر امروز چهارشنبه شهردار و اعضای شورای شهر اصلاندوز بهمراه رییس آموزش و پرورش برای شنیدن مشکلات دانش آموزان در مدرسه 22 بهمن محله قره قباق اصلاندوز حضور یافتند.

"زهرا رستمی" دانش آموز کلاس ششم ابتدایی و عضو شورای دانش آموزی این مدرسه در نامه ای زیبا از شهردار و رییس شورای شهر اصلاندوز خواسته بود نسبت به ترمیم و شن ریزی مسیر تردد دانش آموزان ساکن در کمپ سازمان آب و نصب سرعت گیر یا احداث پل هوایی در مسیر رفت و آمد دانش آموزان قره قباق اقدامات جدی و موثری انجام دهند.

در این دیدار سعید قادری شهردار اصلاندوز در بیاناتی ضمن قدردانی از اعضای شورای دانش آموزی این مدرسه برای مطرح کردن مشکلات و مسایل عبور و مرور دانش آموزان در جاده و خیابانها برای حل مشکلات آنان قول مساعد داد.

وی با اشاره به لزوم توجه جدی به مطالبات دانش آموزان و شوراهای دانش آموزی گفت:پس از خواندن نامه،تصمیم به حضور در جمع این دانش آموزان گرفتیم.

رییس آموزش و پرورش و رییس شورای شهر اصلاندوز طی سخنان کوتاهی ضمن تشکر از دانش آموزان، کار آنان را موجب دلگرمی خود و همکاران دانستند.

در ادامه تصاویر مربوط به این خبر را مشاهده می کنید.

انتهای پیام/

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.