تازه ها

پربیننده ترین

1395-08-02 10:32
کد مطلب: 58711
سهم روستایی در فصل سرما گِل است و کمتر کسی دیده می شود که از باتلاق های معابر و خیابان ها لباس تمیز به در به ببرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی به نقل از چشمه لر،تقویم را نگاه کردم نوشته بود 15 مهر روز ملی روستا و عشایر،نگاهی به سخنان رییس جمهور در 1 آبان و همایش روز ملی روستا و عشایر انداختم و دوباره به سراغ تقویم ها رفتم مطمئن شدم 15 مهر روز روستاییان بود و مثل ساعت عقب و جلو نکردند.

کاری با سخنان رییس جمهور که گفت:روستاییان پایه‌ها و ریشه‌های اصلی زندگی اجتماعی هستند ندارم که تاخیر 15 روزه در گرامیداشت این روز به خوبی اهمیت موضوع را نشان داد.

سر حرفم با این جمله از رییس جمهور است که می گویند:واقعیت آن است که ما باید به مشکلات روستاها و عشایر توجه کنیم و اگر به مشکلات آنها توجه نشود به مفهوم سرآغاز مشکلات شهرها هم می‌باشد، حاشیه‌نشینی شهرها که امروز یک معضل بزرگ برای شهرهای بزرگ به شمار می‌رود و همچنین بسیاری از آسیب‌های اجتماعی یا از حاشیه‌نشینی‌ها نشأت می‌گیرد و یا از عدم اشتغال و بیکاری آغاز می شود که مربوط به عدم توجه به شرایط زندگی روستاییان است.

زمستان که هیچ، کاش مسئولین در فصل پاییز به روستا های سری می زدند تا ببیند با چه وضعیتی کودکان به مدرسه می روند .

سهم روستایی در فصل سرما گِل است و کمتر کسی دیده می شود که از باتلاق های معابر و خیابان ها لباس تمیز به در به ببرند.

 آتشگاه سرعین با وجود اینکه بزرگترین روستا از لحاظ خانوار است اما در کانون بی توجهی قرار گرفته و کار زیر سازی جاده اصلی آن که سالها مخروبه بود در فصل پاییز آغاز شده و باعث باتلاقی شدن این جاده دوکیلومتری شده  و گویا تا بهار 96 کار اسفالت ریزی غیر ممکن است.

 

 

انتهای پیام/

 

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.