تازه ها

پربیننده ترین

1396-03-30 11:38
کد مطلب: 68287
فرماندار خلخال گفت: حضور در راهپیمایی روز قدس یک وظیفه در حمایت از مردم مظلوم فلسطین است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما به نقل از ازناو، فریدون بابایی فرماندار خلخال در جلسه هماهنگی برگزاری مراسم راهپیمایی روز قدس که با حضور مسئولان و نمایندگان ادارات شهرستان تشکیل شد بر لزوم حضور گسترده در راهپیمایی روز جهانی قدس، تاکید کرد.

فرماندار خلخال همچینن بر لزوم همکاری دستگاه ها در اجرای مراسم هفتم تیرماه که به صورت شهرستانی برگزار خواهد شد تاکید کرد.

فرماندارخلخال محل شروع راهپیمایی روز قدس را از محل میدان معلم به طرف مصلی حضرت ایت الله خامنه ای از مسیر خیابان معلم ، میدا جانبازان و میدان آزادی عنوان کرد و افزود: اطلاع رسانی لازم برای حضور گسترده مردم شهرستان از طریق رسانه ها  مکتوب و مجازی انجام شود.

فرماندار خلخال گفت: روز قدس پاسخی از سوی مسلمین جهان درحمایت از مردم مظلوم و ستم کشیده فلسطین است و این وظیفه مثل سال های گذشته به صورت گسترده تر انجام خواهد شد.

در این مراسم سرهنگ پاسدار جهانبخش عطایی فرمانده سپاه خلخال نیز از حضور گسترده بسیجیان و اقشار مختلف مردم در راهپیمایی روز جهانی قدس خبر داد.

ستاد برگزاری مراسم روز جهانی قدس شهرستان خلخال  نیز با صدور اطلاعیه ای اعلام کرد: محل تجمع و شروع راهپیمائی  از میدان معلم شهر خلخال راس ساعت 12  مورخ جمعه 96/4/2 آغاز و با سخنرانی امام جمعه شهرستان همراه خواهد بود.

انتهای پیام/

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.