تازه ها

پربیننده ترین

1396-04-06 14:34
کد مطلب: 68562
به دلیل افزایش حجم مسافرت ها، شاهد ترافیک سنگین در مدخل وردوی و همچنین داخل شهر نیر هستیم.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما به نقل از نیریمیز، با توجه به آغاز دور جدید مسافرت های تابستانی و افزایش سفر ها، ترافیک سنگین در مدخل ورودی و همچنین داخل شهر نیر حاکم است.

 

البته شهر نیر سال هاست به دلیل عدم وجود جاده کمربندی از این مشکل رنج می برد و با وجود تلاش مسئولین شهرستان جهت رفع این مسئله، به دلیل عدم تکمیل جاده کمربندی، شهر نیر هنوز هم گریبان گیر این مشکل ترافیکی است.

 

هر چند پس از گذشت مدت ها از این مشکل ترافیکی در شهر، به همت مسئولان شهرستان و استان، سال های گذشته برای حل مسئله و به منظور روان سازی ترافیک شهری و همچنین رعایت اصول پدافند غیر عامل یک پل فلزی در کنار پل اصلی و با صرف اعتبار 250 میلیون تومان به طول 21 متر و عرض 6 متر احداث شد اما به دلیل احداث این پل در محل نامناسب، وجود سراشیبی و پیچ های تند در مسیر، عبور از کوچه ها و محله های نه چندان عریض و دارای دست انداز و همچنین طولانی شدن مسیر این اقدام تاثیر چندانی بر روی روان سازی ترافیک سنگین نیر نداشته و همچنان بسیاری ازخودورها و به خصوص خودروهای سنگین از داخل شهر عبور می کنند.

 

شهرستان نیر با دارا بودن میراث کهن فرهنگی و یادمان‌های دیدنی، آب و هوای بسیار مطلوب و دلپذیر، مناظر بکر خدادادی، جاذبه های گردشگری طبیعی و آب های گرم و سرد معدنی و از همه مهمتر قرار گرفتن در مسیر جاده ترانزیتی و ورودی استان اردبیل جزء شهرستان های مستعد برای جذب گردشگران و توریست های داخلی و حتی خارجی است.

 

در حالی خیل عظیم مسافران و گردشگران به مقصد استان و شهرستان نیر ادامه دارد که در روزهای گذشته اغلب آنها از بار سنگین ترافیک در داخل شهر نیر و مهیا نبودن پارک‌ها و فضاهای سبز برای اسکان موقت گلایه مند بودند.

 

 
 
 
 
 

انتهای پیام/

انتهای پیام/

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.