تازه ها

پربیننده ترین

1396-05-27 15:02
کد مطلب: 70132
امام جمعه خلخال شهادت مظلومانه شهید حججی را آغازی بر دامه دفاع از حرم عنوان کرد و گفت: استکبار جهانی و رژیم صهیونیستی و داعش برای جبران شکست و سرافتادگی خود این اقدام ظالمانه را انجام داده اند؛ برخود ناجوانمردانه با اسرا محکوم و نشان از رذالت و پستی استکبار و داعش است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما به نقل ازازناو ، حجت الاسلام رشتبری امام جمعه خلخال شهادت مظلومانه شهید حججی را آغازی بر ادامه دفاع از حرم عنوان کرد و گفت: استکبار جهانی و رژیم صهیونیستی و داعش برای جبران شکست و سرافتادگی خود این اقدام ظالمانه را انجام داده اند؛ برخود ناجوانمردانه با اسرا محکوم و نشان از رذالت و پستی استکبار و داعش است.

امام جمعه خلخال با اشاره به سالروز شهادت شهید باهنر و شهید رجایی گفت: آغاز فعالیت رئیس جمهوری مقارن شده با گرامیداشت  یاد دو اسوه مقاومت و ایثار و خدمت، که باید دولت نیز با کابینه جدید در خدمت مردم باشد.

امام جمعه خلخال با اشاره به سرمایه گذاری عظیم سپاه برای ایجاد یک مرکز درمانی تخصصی در شهرستان خلخال و صرف هزینه 5 میلیارد تومانی از زحمات فرماندار و شهردار تقدیر کرد و گفت: سایر ادارات نیز در تسهیل این خدمت به مردم وظایفی دارندکه باید تا هفته آینده این ادای وظیفه انجام شود تا در هفته دولت گزارش عملکرد در این خصوص توسط فرماندار ارائه شود.

 

 انتهای پیام / خلخال

انتهای پیام/

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.