تازه ها

1396-08-01 22:17
کد مطلب: 72128
عضو مجمع هماهنگی تشکل های دانشجویی استان اردبیل؛
هیأت مذهبی ویژه دانشجویان اردبیل راه اندازی شد
هیأت مذهبی ویژه دانشجویان اردبیل راه اندازی شد
مسئول برگزاری هیات های مذهبی مجمع هماهنگی تشکل های دانشجویی استان از راه اندازی هیأت دانشجویی ویژه دانشجویان در اردبیل خبرداد و گفت: اولین جلسه این هیأت سوم آبان در حسینیه کوثر برگزار می شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما به نقل از ابصارخبر، هادی ملکی مسئول برگزاری هیات های مذهبی مجمع هماهنگی تشکل های دانشجویی استان از راه اندازی هیأت مجمع تشکل های دانشجویی اردبیل خبرداد و گفت: این هیأت بصورت گردشی در حسینیه های داخل شهر و مساجد دانشگاه های اردبیل برپا می شود.

مسئول بسیج دانشگاه پیام نور اردبیل با بیان اینکه محرم و اقامه عزا برای سید‌ و‌ سالار شهیدان آن هم در فضای دانشگاهی فرصت بسیار مناسبی برای آشنایی، جذب و انس گرفتن جامعه دانشگاهی با اهل بیت (ع) است، گفت: با راه اندازی این هیات در صددهستیم تا محتوا و مفاهیم عاشورا به دانشجویان منتقل پیدا کند و تشکل های انقلابی و ارزشی بنا به گفته مقام معظم رهبری  هم افزایی و هماهنگی بیشتری داشته باشند.

وی در ادامه گفت: اولین جلسه این هیأت دانشجویی روز چهارشنبه ۳ آبان ماه ساعت ۱۹:۳۰ در حسینیه کوثر واقع در مابین ایستگاه سرعین و میدان ارتش -موسسه خیریه ائمه اطهار(ع) با همکاری هیات رایة الهدی و با حضور سخنران و مداحین اهل بیت عصمت و طهارت(ع) برگزار می شود.

مسئول هیات های مذهبی مجمع هماهنگی تشکل های دانشجویی استان در پایان سخنان خود از تمام تشکل های دانشجویی جهت شرکت در این مراسم معنوی دعوت کرد.

 

هیات دانشجویی مجمع هماهنگی تشکل های دانشجویی استان

 

انتهای پیام/

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.