تازه ها

پربیننده ترین

1396-10-26 13:39
کد مطلب: 74480
	ستاد پشتیبانی از جبهه مقاومت درکوثر تشکیل جلسه داد/تصاویر
با حضور اصناف، بازاریان، معتمدین و خیرین کوثری ستاد پشتیبانی از جبهه مقاومت در این شهرستان تشکیل جلسه داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما به نقل از کوثرخبر، این جلسه که به میزبانی دبیر ستاد پشتیبانی از جبهه مقاومت در ناحیه مقاومت بسیج سپاه کوثر برگزار شد؛ سرهنگ 2پاسدار محرم پوررحمان ضمن تقدیر از حمایت اقشار متعدد مردمی از جبهه مقاومت و مدافعین حرم اظهار کرد: مردم مومن ایران اسلامی در طی دوران دفاع مقدس بخوبی نشان دادند که ضمن حضور در جبهه دفاع و مقابله با دشمنان نظام انقلاب اسلامی، همواره با ارائه هدایای مادی و معنوی خود در قالب اجناس و وجه نقد، رزمندگان اسلام را مورد حمایت و پشتیبانی قرار می دادند و نقش مهمی در تقویت نیروهای اسلامی ایجاد می کردند.

دبیر ستاد پشتیبانی از جبهه مقاومت اضافه کرد: اینک نیز ایران اسلامی در پشت مرزها به نبرد با کفار و ترریست ها پرداخته و امنیت را در داخل و مرزها تامین کرده است، فلذا مردم ایران اسلامی باری دیگر با کمک های نقدی و غیرنقدی خود در حمایت از نیروهای مقاومت و مدافعین حرم برخواسته اند.

فرمانده سپاه ناحیه کوثر اظهار کرد: با توجه به شناخت سوابق ایمانی، نوع دوستی و یاری گری مردم کوثر، به منظور کمک و یاری رساندن به برادران و خواهران جبهه مقاومت اسلامی در نقاط مختلف، ستاد پشتیبانی جبهه مقاومت در این شهرستان در سال های گذشته تشکیل شد و انصافاً مردم همیشه در صحنه کوثر مثل همیشه با حضور پررنگ خود در جمع آوری اقلام و کمک های نقدی و غیر نقدی خود یاری رسان جبهه حق علیه باطل بودند.

سرهنگ پوررحمان خاطر نشان کرد: اینک همه اقشار متعدد مردمی در راستای حفظ و انسجام نیروهای مقاومت و همینطور دفاع از ارزش ها و آرمان های انقلاب در راس حمایت از جبهه مقاومت و مدافعین حرم قرار دارند، اصناف و بازاریان و دیگر خیرین و معتمدین محلی نیز می بایست مردم و مسئولان را در رسیدن به این هدف والا یاری کنند.

وی این کمک ها را شامل اجناس مختلف از جمله پوشاک اعم از کلاه، شال، دست کش، بلوز، پتو، اقلام خوراکی فاسد نشدنی و همچنین وجوه نقدی دانست و اضافه کرد: ستاد پشتیبانی جبهه مردمی مقاومت کوثر در ناحیه مقاومت بسیج کوثر ضمن پذیرش کمک های غیر نقدی مردم شهرستان آماده دریافت کمک های نقدی خیرین و مردم مومن از طریق واریز به شماره کارت مجازی 6273811078575328 نزد بانک انصار واریز و یا شماره حساب اصلی 22222222 نزد بانک مهر اقتصاد و در تمامی شعب این بانک است.

گفتنی است که در سال 1395 جهت حمایت از مردم مظلوم سوریه، مبلغ 60 میلیون تومان وجه نقد، تعداد 200 تخته پتو 300 کیلوگرم برنج، مواد غذایی، البسه گرم و لوازم بهداشتی و ... از طرف اقشار مختلف مردم شهرستان کوثر به جبهه مقاومت اسلامی و مدافعان حرم اهدا شده است.

ستاد پشتیبانی از جبهه مقاومت درکوثر تشکیل جلسه داد/تصاویر
ستاد پشتیبانی از جبهه مقاومت درکوثر تشکیل جلسه داد/تصاویر
ستاد پشتیبانی از جبهه مقاومت درکوثر تشکیل جلسه داد/تصاویر
 

 

انتهای پیام/

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.