http://idc0-cdn0.khamenei.ir/ndata/news/43603/Pakhsh.jpg

 

تازه ها

پربیننده ترین

	داروخانه بیمارستان 32 تختخوابه امام خمینی(ره)شهر گیوی آغاز به کار کرد
فرماندار کوثر گفت: داروخانه مستقر در بیمارستان امام خمینی (ره) شهر گیوی با پیگیری مستمر و پس از پنج ماه از افتتاح بیمارستان 32 تختخوابی این شهر راه اندازی و شروع بکار کرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما به نقل از کوثرخبر، علیرضا علیپور، عصر روز سه شنبه در بازدید از داروخانه تازه افتتاح شده بیمارستان امام خمینی(ره)شهر گیوی اظهار کرد: داروخانه مستقر در بیمارستان امام خمینی (ره) شهر گیوی پس از پنج ماه پیگیری‌های مستمر، از افتتاح بیمارستان 32 تختخوابی راه اندازی شده و شروع بکار کرده است.

وی با اشاره به فعالیت شبانه روزی داروخانه بیمارستان امام (ره) گیوی افزود: جهت رفاه حال بیماران، این داروخانه با تمام بیمه‌های درمانی عقد قرارداد کرده است.

فرماندار کوثر خاطرنشان کرد:این داروخانه از اول بهمن ماه رسماً آغاز به کار کرده است.

گفتنی است بیمارستان امام خمینی (ره) شهر گیوی در تاریخ پنجم مرداد امسال بدست وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی افتتاح و به بهره برداری رسیده بود که متاسفانه به دلیل عدم راه اندازی داروخانه این بیمارستان زیاد مورد استقبال مردم منطقه قرار نمی گرفت که خوشبختانه با پیگیری امام جمعه کوثر و دیگر مسئولان امر شهرستانو همچنین سعه صدر اهالی منطقه، داروخانه بیمارستان امام خمینی(ره) گیوی راه اندازی شد.

انتهای پیام/

 

انتهای پیام/

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.