http://idc0-cdn0.khamenei.ir/ndata/news/43603/Pakhsh.jpg

 

تازه ها

پربیننده ترین

1396-11-12 00:35
کد مطلب: 74894
	مجمع بسیج کوثر با رویکرد و بررسی آسیب های فضای مجازی و تحقق اقتصاد مقاومتی برگزار می شود
دبیر مجمع بسیج شهرستان کوثر گفت: مجمع بسیج شهرستان کوثر همزمان با ایام الله دهه مبارک فجر با رویکرد و بررسی آسیب های فضازی مجازی و تحقق اقتصاد مقاومتی در گیوی برگزار می شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما به نقل از کوثرخبر، سرهنگ دوم پاسدار صفدر جعفرزاده در جلسه شورای هماهنگی مجمع بسیج شهرستان کوثر اظهار کرد: در مجمع بسیج شهرستان، آسیب ها شناسایی و طرح و ایده های جدید فرهنگی و اقتصادی و ... در کارگروه ها بررسی شده و با اولویت بندی در سطح شهرستان اجرا می شود.

وی گفت: طرح های پیشنهادی مجمع بسیج برای بهره مندی از خروجی و نتیجه بهتر در جامعه با تعامل و همپوشانی اقشار مختلف بسیج برگزار می شود و هیچ قشری بصورت جزیره ای و جداگانه عمل نمی کند.

جانشین فرمانده سپاه ناحیه کوثر افزود: دشمن بدنبال ضربه زدن و از بین بردن عناصر ماندگاری انقلاب همچون دین، اعتقادات و باورها، ولایت فقیه و رهبری و حضور مردم در برنامه های انقلابی است و با همه توان بدنبال تحریم و تهدید های پوچ و تو خالی است؛ از این رو مجمع بسیج شهرستان کوثر ظرفیت موثر و رویکر مناسبی برای مطرح و مرتفع ساختن مشکلات اقتصادی، فرهنگی و ... است.

دبیر مجمع بسیج شهرستان کوثر در پایان اظهار کرد: این مجمع با حضور اقشار متعدد مردمی از جمله امام جمعه کوثر، مسئولان دستگاه های اجرایی بخصوص مسئولان ارشد شهرستان و دیگر بسیجیان کوثری برگزار خواهد شد.

به گزارش کوثرخبر، مجمع بسیج شهرستان کوثر روز یکشنبه 15 بهمن ماه همزمان با ایام الله دهه مبارک فجر راس ساعت 9:45 الی 12 ظهر در محل سالن ولایت سپاه ناحیه کوثر برگزار می‌شود.

انتهای پیام/

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.