تازه ها

پربیننده ترین

1396-11-14 23:38
کد مطلب: 75004
 حقوق یک ماه کارگران جهاد نصر حمزه پرداخت شد/کارگران همچنان 5 ماه حقوق معوقه دارند!
با پیگیری مسئولان امر اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی، حقوق یک ماه کارگران جهاد نصر حمزه در شهرستان کوثر پرداخت شد، این درحالی است که کارگران این شرکت همچنان 5 ماه حقوق معوقه دارند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان کوثر در گفتگوی کوتاه خبری با خبرنگار کوثرخبر، اظهار کرد: طی بازدیدی که با حضور نماینده فرمانداری و ماموران نیروی انتظامی کوثر از شرکت جهاد نصر حمزه جهت رفع مشکل مالی این شرکت صورت گرفت؛ مقرر شد حقوق یک ماه از کارگران این شرکت با مساعدت مدیرعامل و مسئولان امر پرداخت شود که خوشبختانه این مهم محقق شد.

وی ادامه داد: هم اکنون پس از پرداخت یک ماه از حقوق معوقه کارگران شرکت جهاد نصر حمزه کوثر،  این کارگران همچنان 5 ماه حقوق معوقه دارند که امید می رود با پیگیری های لازم و مساعدت مدیرعامل این شرکت حقوق به حق زحمت کشان آن در اسرع وقت پرداخت شود.

رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان کوثر خاطر نشان کرد: قول های مساعدی در خصوص پرداخت 2 ماه حقوق معوقه این کارگران تا آخر سال جاری انجام یافته است ولی آنکه مبرهن بوده و ضرورت دارد پرداخت کامل معوقات کارگران شرکت جهاد نصر حمزه است.

باقری اضافه کرد: تلاش می شود که این امر با پیگری های لازم عملیاتی شود چرا که پرداخت حقوق کارگران مطالبات به حق آنان و خانوادیشان بوده و می طلبد مسئولان شهرستانی و استانی در این خصوص اقدامات شایسته ای انجام دهند.

به گزارش کوثرخبر، با احتساب این شرایط اگر 2 ماه از حقوق کارگران تا آخر سال پرداخت شود دوباره این کارگران 5 ماه حقوق معوقه خواهند داشت!؛ شاید لازم باشد تصمیمات و اقدامات موثری در این خصوص صورت گیرد تا آمار معضلات اجتماعی در حوزه بیکاری و اشتغال کاهش یابد.

طبق اظهارات مسئولین شرکت هشت میلیارد تومان از دولت مطالبه دارند که این موضوع باعث شده است تا حقوق کارگران به معوقه بیفتد و در ادامه باعث اخراج تعدادی کارگران شده و بتبع وضعیت نابسامانی را برای کارگران به وجود آورد.

 
حقوق یک ماه کارگران جهاد نصر حمزه پرداخت شد/کارگران همچنان 5 ماه حقوق معوقه دارند!
حقوق یک ماه کارگران جهاد نصر حمزه پرداخت شد/کارگران همچنان 5 ماه حقوق معوقه دارند!

 

انتهای پیام/

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.