تازه ها

1397-02-22 21:19
کد مطلب: 76503
مراسم تجلیل از جوانان استان
مراسم تجلیل از 33 جوان برتر استان در زمینه های مختلف اجرایی با حضور مسئولان کشوری و استانی در مجتمع فرهنگی و هنری فدک اردبیل برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما عصر امروز مراسم تجلیل از جوانان برتر استان با حضور معاون ساماندهی امور جوانان وزارت ورزش و جوانان، استاندار اردبیل، اعضای سازمان‌های مردم نهاد و مدیران دستگاه‌های اجرایی در مجتمع فرهنگی هنری فدک برگزار شد.

2000 تشکل جوان در کشور فعالیت می کنند

محمدمهدی تندگویان معاون ساماندهی امور جوانان وزارت ورزش و جوانان در مراسم تجلیل از جوانان برتر استان با بیان اینکه دولت 12 هزار میلیارد تومان اعتبار به تشکل‌های جوانان اختصاص داده است، گفت: این مقدار می‌تواند نقش مناسبی در ایجاد اشتغال جوانان ایفا کند.

وی افزود: انتظار  می‌رود با اختصاص این اعتبارات گام بزرگی در ایجاد اشتغال و پویایی اقتصاد منطقه برداشته شود.

معاون ساماندهی امور جوانان وزارت ورزش و جوانان کشور گفت: در حال حاضر 2 هزار تشکل جوانان در کشور فعالیت می‌کنند که انتظار می‌رود این تشکل‌ها تا پایان دولت به 6 هزار تشکل برسد.

خانه جوانان استان به زودی راه اندازی می شود

بهرام آقاخانی مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل در این مراسم به انعقاد تفاهم نامه بین استانداری اردبیل و معاونت ورزش و جوانان جهت راه اندازی خانه جوان در اردبیل اشاره کرد و گفت: بر اساس تفاهم نامه منعقده زمینی برای راه اندازی خانه جوان در اردبیل اختصاص یافته است.

مدیرکل ورزش و جوانان استان در این مراسم به مطالبات جوانان اشاره کرد و گفت: یکی از مطالبات اساسی جوانان راه اندازی خانه جوان در این استان بود که با اهتمام استاندار و مسئولان این خانه به زودی راه اندازی می شود.

ارائه مطالبات جوانان توسط راشد پرستار رئیس انجمن های سازمان های مردم نهاد استان، اجرای موسیقی و تجلیل از 33 جوان برتر استان در حوزه های مختلف اجتماعی و اجرایی استان از جمله برنامه های این چشن بزرگ در اردبیل بود.

تجلیل از جوانان برتر استان
تجلیل از جوانان برتر استان
تجلیل از جوانان برتر استان
تجلیل از جوانان برتر استان
تجلیل از جوانان برتر استان
تجلیل از جوانان برتر استان
تجلیل از جوانان برتر استان
تجلیل از جوانان برتر استان

 

انتهای پیام/

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.