تازه ها

پربیننده ترین

1397-04-14 20:46
کد مطلب: 76876
قیمت بازار سکه و ارز کشور به روایت سبلان ما؛
سکه امروز چند دلار ؟
امروز سری به بازار سکه و ارز زدیم، بازاری که تب و تاب این روزهای گرمای تابستان را به خود گرفته است، داغی اش هنوز خیلی از دست بالا دست ها مانده است و هنوز رو به سمت صعودی دارد و گاهی اندک رو به سمت نزولی نیز می رود.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری سبلان ما؛ امروز هر قطعه سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید در بازار با قیمت ۲میلیون و ۷۸۵هزار تومان و هر گرم طلای ۱۸عیار با قیمت ۲۲۹هزار تومان فروخته می‌ شد.

اما چه کسانی توان خرید این قیمت از سکه های چندین دلاری بازار سکه را دارند این یک سوالی بود که فقط باید از بازاریان و یا خریداران یا دلالان نامرئی پرسید.

امروز در بازار آزاد سکه خبرهای بود، خبرهای چندان مهم اما تکراری و خوشحال کننده، خبری که از کاهش قیمت سکه نسبت به روز قبل خبر می داد.

سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید با 2 میلیون و 785 هزار تومان و سکه تمام‌بهار آزادی طرح قدیم دو میلیون و 620 هزار تومان با کاهش نسبی نسبت به روز قبل معامله می‌شد.

اما هر گرم طلای 18عیار نیز امروز 229 هزار تومان ارزشگذاری شده بود و ضمنأ هر اونس طلا در بازارهای جهانی با قیمت 1251.7دلار معامله می‌شود.

حالا کمی آن طرف تر رفتیم سراغ قیمت ارز قیمت ارزی که این روزها خبرسازترین اخبار روز جامعه هم در شبکه های اجتماعی و هم در رسانه ها تبدیل شده بود مشاهده کنیم تا ازتغییرات لحظه‌ای قیمت طلا، دلار، سکه و ارز نیز مطلع شویم.

با سیاست یکسان‌سازی نرخ ارز، دولت و بانک مرکزی از 20 فروردین دلار را با قیمت 4200 تومان تک‌نرخی کرده‌اند؛ این نرخ تا 30 اردیبهشت ثابت بود ولی از 31 اردیبهشت تا امروز نرخ دلار هر روز سیر صعودی را طی می‌کرد تا اینکه امروز با 4285 تومان این ارز خبرساز نیز قیمت‌گذاری شد.

امروز خوشبختانه در بازار آزاد هر یورو 9 هزار و 248 تومان و هر پوند با ارزش 10 هزار و 478 تومان و درهم امارات 2154 تومان دادوستد می‌شد که نسبتأ خبر از توقف افزایش و نوسان قیمت ارز و سیر نزولی آن می داد.

امیدواریم با صبر و تحمل ملت عزیز و با هوشمندی و درایت مسوولان زیر ربط بتوانیم با تحت کنترل در آوردن بازار سکه و ارز از این فشار و بحران کنونی جامعه هرچه زودتر خلاص شویم .

گزارش از همتی

انتهای خبر/۳۱۳۱

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.