تازه ها

پربیننده ترین

بزرگترین واحد تولید فرش دستبافت در شهرستان کوثر به دست وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی کلنگ زنی شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما، مراسم کلنگ زنی بزرگترین واحد تولید فرش دستباف عصر دیروز با حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در شهرستان کوثر انجام شد.

در این مراسم علی ربیعی با بیان اینکه ایجاد اشتغال در جامعه از اولویت های برنامه دولت است،گفت: اولین گام در راستای ایجاد اشتغال فراهم کردن بسترها و زیرساخت های مناسب است.

وی افزود:در حال حاضر شناسایی یک روستای کانونی پیشروی اشتغال در کشور در حال اجراست که در این زمینه تمام دستگاه های اجرایی و مسئولان باید همکاری همه جانبه ای داشته باشند.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی عنوان کرد: از جمله اقدامات انجام شده در راستای اشتغالزایی ارائه تسهیلات به طور عمده است و تمام تلاشمان براین است تا بتوانیم با ایجاد فضای مناسب برای کسب و کار بیکاری در سطح کشور را ریشه کن کنیم.

وی افزایش مهارت نیروهای کاری و توانمندسازی آن‌ها به منظور بهره‌گیری از ظرفیت‌ها و قابلیت‌های جوانان از دیگر برنامه‌های این مجموعه دانست و اظهار داشت: تمام تلاش ما در این است که با توجه به صنعتی‌سازی و سوق به این سمت و سو مشکلات را برطرف نماییم و با اهتمام و جدیت ویژه آن را دنبال می کنیم.

ربیعی با اشاره به اینکه در جامعه اموزی مردم نیاز اساسی به اشتغال دارند گفت: توجه به اشتغال مولد و خانگی در دستور کار قرار دارد که در راستای تحقق این امر نیاز به حمایت سرمایه گذاران بخش خصوصی اساسی ترین راهکار این امر است که امیدواریم به شکل عملی در سطح کشور به مرحله عملیاتی دربیاید و با موانع و سنگ‌اندازی‌ها از سر راه برداشته شود..

وی بیان کرد: میسر کردن مسیر اقتصادی و توسعه آن بی‌شک در تحقق شعار سال نیز کمک شایانی خواهد کرد که امیدواریم با مشارکت همگانی در امر ایجاد اشتغال‌زایی بتوانیم زمینه‌های توسعه حوزه‌های مختلف را در سطح کشور فراهم کرده و مشکلات و موانع پیش رو را به حداقل برسانیم.

انتهای پیام/3132

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.