تازه ها

پربیننده ترین

1397-05-18 01:08
کد مطلب: 77415
استاندار اردبیل گفت: با بررسی های انجام شده از سوی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل و خانه مطبوعات بزودی مشکلات خبرنگاران در بحث بیمه و یارانه بیمه ای خبرنگاران حل میشود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما، اکبر بهنام‌جو عصر چهارشنبه در مراسم روز خبرنگار و تجلیل از برگزیدگان دومین جشنواره مطبوعات و خبرگزاری‌های استان اردبیل اظهار کرد: با بررسی های انجام شده از سوی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل و خانه مطبوعات بزودی مشکلات خبرنگاران در بحث بیمه و یارانه بیمه ای خبرنگاران حل میشود.

بهنامجو بیان کرد: خبرنگاران اردبیل ارتباط خوبی با مسئولان استانی دارند و امیدواریم این ارتباط های خوب منجر به اتفاق های خوب و برطرف شدن مشکلات استان اردبیل در زمینه های مختلف باشد.

 

استاندار اردبیل تصریح کرد: خبرنگاران به عنوان حلقه اتصال بین مردم و مسؤولان شناخته شده و حضور این قشر فعال و توانمند در حوزه‌های مختلف برای رفع موانع و بیان نقدهای سازنده همراه با راهکار بسیار ارزشمند است.

 

وی بر نقش مهم امیدآفرینی در جامعه و فراموش نشدن این اصل مهم از سوی خبرنگاران تأکید کرد و افزود: مسؤولان دستگاه‌های اجرایی همواره باید از نقد استقبال کرده و با جان دل پذیرای نقدهای اصولی باشند که از سوی خبرنگاران و اصحاب رسانه منعکس می‌شود.

 

استاندار اردبیل یادآور شد: در حال حاضر در استان اردبیل وحدت و انسجام مناسبی را در بخش‌های مختلف شاهد هستیم و چنین نگرشی در هموار کردن مسیر پیشرفت استان، کارآفرینی و رونق اقتصادی تأثیرگذار خواهد بود.

 

بهنام‌جو بیان کرد: جوامع پیشرفته با قرارگیری در تنگناها از دستیابی به اهداف خود صرف‌نظر نمی‌کنند، بلکه برای مقابله با موانع سخت راهکارهای جدیدی را امتحان کرده و با انسجام و وحدت مناسبی به حرکت در مسیر مورد نظر ادامه می‌دهند.

 

وی بیان کرد: پشتیبانی و حمایت‌های مردم از طرح‌هایی که منجر به رونق استان می‌شود ستودنی بوده و به داشتن چنین مردمانی که همواره در کنار مسؤولان بوده و قدردان زحمات آنان هستند، افتخار می‌کنیم.

 

استاندار اردبیل ادامه داد: با توجه به امکانات موجود استان اردبیل در حوزه‌های گردشگری و کشاورزی و دیگر قابلیت‌های بکر و خاصی که در کمتر نقطه‌ای از کشور نمونه‌های آن مشاهده می‌شود، نیازمند شتاب بیشتری برای حرکت توسعه استان هستیم و معتقدیم این اقدام با تداوم وحدت موجود امکان‌پذیر خواهد بود.

 

 

انتهای پیام/۳۱۳/۱/۱

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.