تازه ها

پربیننده ترین

1397-05-21 19:47
کد مطلب: 77464
استاندار اردبیل گفت: با تکمیل زیرساخت ها و تأمین نیروی انسانی لازم ، مدت انتظار برای گذر مرزی در پایانه بیله سوار به زیر ۱۰ دقیقه کاهش می یابد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سبلان ما، اکبر بهنام جو، استاندار اردبیل اظهار داشت: اقدامات انجام گرفته در پایانه مرزی بیله سوار، قابل تحسین اند، اما مشکلاتی هم وجود دارند که باید با اهتمام و سرعت عمل بیش تر دستگاه های مربوط در تکمیل زیرساخت های لازم و تامین نیروی انسانی کافی برطرف شوند تا میزان انتظار برای گذر مرزی به حداقل ممکن و حتی زیر ۱۰ دقیقه برسد.
وی با بیان این که مشکلی در تامین اعتبار در این خصوص نداریم تصریح کرد : پایانه مرزی بیله سوار به عنوان یکی از مبادی اصلی کشورمان و استان اردبیل با کشور دوست و همسایه؛ جمهوری آذربایجان و ویترین خدمات به مسافران خارجی از اهمیت ویژه ای برخوردار است و در برنامه ریزی توسعه صادرات استان قرار دارد.
بهنام جو بر تکریم ارباب رجوع و مسافران در پایانه مرزی بیله سوار تاکید کرد و گفت : کمبود نیرو ، مشغله زیاد ، حجم عظیم کار و مواردی از این قبیل ، مشکلاتی را به دنبال دارند اما به لحاظ اهمیت پایانه مرزی ، از همه مدیران ، دست اندرکاران و کارکنان در این بخش می خواهم نهایت تکریم ، خوش برخوردی و احترام را در برخورد با مسافران داخلی و خارجی را به جا بیاورند.
وی با اشاره به افزایش ۷۰ درصدی صادرات استان توضیح داد: این میزان افزایش صادرات به دلیل پایین بودن حجم صادرات استان در سال های گذشته ، رضایت بخش نیست و باید در این بخش، جهشی عمل شود تا به حد مطلوب ارتقا یابیم.
استاندار اردبیل ارائه خدمات مناسب و ساماندهی امور بازرگانی، برنامه ریزی برای ایجاد بازارچه و مرکز عرضه محصولات تولیدی استان در مبادی پایانه مرزی ، راه اندازی دفاتر تجاری و برگزاری نمایشگاه های عرضه تولیدات استان در کشورهای همسایه را از جمله راه های توسعه صادرات استان برشمرد و خواستار بررسی امکان واردات و ترانزیت کالا از دیگر کشورها برای تامین مایحتاج و نیازهای آذری ها با تامین منافع اقتصادی استان اردبیل و مصالح جمهوری اسلامی ایران شد.
انتهای پیام/۳۱۳/۱/۲

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.