تازه ها

پربیننده ترین

1397-05-21 20:13
کد مطلب: 77465
معاون توسعه مدیریت و منابع گمرک ایران گفت: با برنامه ریزی های انجام یافته دستگاه بازرسی ایکس ری کامیون در گمرک مرزی بیله سوار استقرار می یابد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سبلان ما، معاون توسعه مدیریت و منابع گمرک ایران گفت: با برنامه ریزی های انجام یافته دستگاه بازرسی ایکس ری کامیون در گمرک مرزی بیله سوار استقرار می یابد.
علی رحیمیان معاون توسعه مدیریت و منابع گمرک ایران گفت: با برنامه ریزی های انجام یافته دستگاه بازرسی ایکس ری کامیون در گمرک مرزی بیله سوار استقرار می یابد و در این زمینه تمهیدات لازم و اساسی اندیشیده شده است.
وی با اشاره به این که یکی از مطالبات اساسی در حوزه گمرک بیله‌سوار راه اندازی دستگاه ایکس ری کامیون بوده است گفت: در این زمینه اقدامات مناسبی انجام یافته و درصدد هستیم این دستگاه را در گمرک بیله سوار راه اندازی کنیم.
معاون توسعه مدیریت و منابع گمرک ایران گفت: امروز سفری به استان داشتیم و از نزدیک از گمرک بیله سوار بازدید کردیم تا در جریان مشکلات موجود در این ارتباط قرار بگیریم و تصممیات مناسبی را در این زمینه اخذ کنیم.
وی با اشاره به این که سالانه شاهد ورود هزاران گردشگر خارجی از گمرک بیله سوار به ایران هستیم بیان کرد: این گمرک برای ما از اهمیت بالایی برخودار است و درصدد هستیم بتوانیم مشکلات این گمرک را حل کنیم.
معاون توسعه مدیریت و منابع گمرک ایران گفت: گمرک بیله سوار یکی از گمرک های مهم کشور است که سالانه هزاران گردشگر از این پایانه مرزی به داخل ایران می آیند که به همین منظور نیاز است این گمرک به طور استاندارد تجهیز شود.
انتهای پیام/۳۱۳/۱/۲

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.