تازه ها

پربیننده ترین

1397-10-08 12:36
کد مطلب: 79511
استاندار اردبیل گفت:تعلل در ارایه اطلاعات و اجرا نکردن مصوبات جلسات ، غیرقابل قبول بوده و چنانچه دستگاهی نسبت به انجام تعهدات خود در تاریخ های تعیین شده کوتاهی کند، با مدیردستگاه برخورد خواهد شد .

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما،اکبر بهنام جو که صبح امروز در جلسه کارگروه تخصصی اشتغال استان اظهارداشت : تعلل در ارایه اطلاعات و اجرا نکردن مصوبات جلسات ، غیرقابل قبول بوده و چنانچه دستگاهی نسبت به انجام تعهدات خود در تاریخ های تعیین شده کوتاهی کند، با مدیردستگاه برخورد خواهد شد.

وی افزود: مردم باید از اقداماتی که با هدف اشتغال زایی و در راستای جذب تسهیلات و راه اندازی واحدهای تولیدی در منطقه انجام می شوند، مطلع گردند لذا لازم است دستگاه های مرتبط و بانک های عامل  اقدامات انجام گرفته در حوزه اشتغال و پرداخت تسهیلات این بخش را به مردم اعلام کنند.

استاندار اردبیل گفت:  آگاهی مردم از اقدامات و خدمات دولتی ، موجب امید آفرینی و پویایی درجامعه می شود و براین اساس باید دستگاه های مربوط،  تعداد و نحوه کارآفرینی ها در حوزه فعالیت خود را اطلاع رسانی کنند.

وی در بخش دیگری از سخنانش ، با تاکید بر توجه مدیران دستگاه های اجرایی به نحوه جذب و پرداخت تسهیلات اشتغال استان ؛ برنامه ریزی برای استفاده از تمامی سقف تسهیلات استانی وملی مربوط به اشتغال را خواستار شد.

بهنام جو اظهار کرد : مدیران موظف اند نسبت به استفاده واحدهای تولیدی از یارانه بیمه افراد استخدامی هم اقدامات لازم را به عمل آورند.

انتهای پیام/

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.