تازه ها

پربیننده ترین

1397-10-22 16:29
کد مطلب: 79707
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل :
بازاریابی مشکل اصلی شاغلان خانگی اردبیل است
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل گفت:عمده مشکلات موجود در این خصوص در بحث بازاریابی و فروش محصولات تولیدی مشاغل خانگی می‌باشد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما،قاسم رحیمی، ظهر امروز  در جریان بازدید استاندار اردبیل از نمایشگاه محصولات مشاغل خانگی افزود: طی سال جاری تعداد ۳ هزار ۲۶۲ فقره مجوز مشاغل خانگی در استان اردبیل صادر شده که ۳۷ مورد از آن در قالب مجوز مشاغل خانگی به صورت پشتیبان می‌باشد.

وی تصریح کرد: سهم تسهیلات مشاغل خانگی استان اردبیل مبلغ ۲۹۰ میلیارد ریال می‌باشد که مبلغ ۱۲۰ میلیارد ریال آن سهم مشاغل خانگی روستایی و مبلغ ۱۷۰ میلیارد ریال آن در حوزه شهری می‌باشد.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل تاکید کرد: از این مقدار تاکنون مبلغ ۱۵۰ میلیارد ریال پرداخت شده است که پرداخت مابقی آن مستلزم همکاری بانک‌ها می‌باشد.
قاسمی با پیگیری مشکلات فعالان حوزه مشاغل خانگی گفت: عمده مشکلات موجود در این خصوص در بحث بازاریابی و فروش محصولات تولیدی مشاغل خانگی می‌باشد.
وی افزود: با راه اندازی سامانه مشاغل خانگی استان اردبیل مدت زمان فرایند صدور مجوز مشاغل خانگی نیز از ۶۰ روز به ۲۰ روز کاهش یافته است.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل تاکید کرد: با توجه به مدل کسب و کار در حوزه مشاغل خانگی و کاهش برخی هزینه‌ها و نبود هزینه‌های کارگاهی محصولات این حوزه توان رقابتی بالا جهت رقابت در بازار را دارند.
انتهای پیام/

 
 

 

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.