تازه ها

پربیننده ترین

1397-11-21 20:21
کد مطلب: 80138
در دهمین روز از دهه فجر امسال دهها طرح فرهنگی و تولیدی در استان اردبیل به بهره برداری رسید.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما در دهمین روز از دهه فجر امسالدهه طرح فرهنگی و تولیدی در استان اردبیل به بهره برداری رسید. 

مهمترین طرح های افتتاح شده امروز در استان اردبیل به شرح زیر است.

در اردبیل طرح بازیهای کابلی و هیجانی با محوریت دوچرخه معلق کابلی با اعتبار 6 میلیارد تومان به همت سرمایه گذار بخش خصوصی در مجتمع گردشگری شورابیل، کلنگ زنی شد؛ تیم پزشکی بسیج سازندگی سپاه ناحیه اردبیل در شهرکهای رازی و اندیشه وارائه خدمات رایگان پزشکی به اهالی ارائه کرد.
در خلخال به همت بسیج سازندگی سپاه به 21 نوعروس جهیزیه اهدا شدو جشن انقلاب در کانون پرورشی فکری شهرستان خلخال برگزار شد.
در نمین از 2 طرح تولیدی شامل مرغداری 75 هزار قطعه ای تخم گذار در روستای یزن آباد با 30 میلیارد ریال سرمایه گذاری و ایجاد اشتغال برای 20 نفر ویک واحد تولیدی پوشاک با 2 میلیارد ریال سرمایه گذاری و ایجاد اشتغال برای 5 نفر در روستای میناباد عنبران به بهره برداری رسید. 
در  شهرستان نیر طرح ها و پروژه های عمرانی روستاهای بخش مرکزی نیر شامل جدولگذاری، زیرسازی، شن ریزی و آسفالت معابر با اعتبار 700 میلیون تومان در روستاهای ویرثق و سقزچی به بهره برداری رسید و باجه پست بانک در روستای بوسجین افتتاح شد؛، بهره برداری ازطرح آزادسازی حریم بستر رودخانه شهر کورائیم با اعتبار 35 میلیون تومان، افتتاح پروژه دهیاری های بخش کورائیم شامل جدولگذاری، بهسازی و زیرسازی معابر ، شن ریزی وآسفالت، نصب روشنایی و چراغ های تزئینی و ساحل بندی با اعتبار 500میلیون تومان در روستای بوسجین از دیگر طرح های افتتاح شده در  شهرستان نیر بود.
حضورکاروان سلامت جمعیت هلال احمر در روستای ایرنجی و ویزیت رایگان 150 نفر، در کورائیم جشن انقلاب
در هشتجین برگزاری جشن انقلاب و جشنواره پخت آشهای محلی و بازیهای بومی از دیگر برنامه هایی بود که امروز انجام شد.
در جعفرآباد طرح بازسازی واستاندارد کردن شبکه آب روستای روحکندی با اعتبار 16 میلیارد ریال کلنگ زنی شد.
در بیله سوار طرح برقرسانی به برجک شهید ظهوری با اعتبار 8 میلیارد ریال افتتاح و  بهره برداری از طرح انسدادمرزی در مسیر روستاهای بیگ باغلو وجهان خانملو به طول 5 کیلومتر با هزینه بریک میلیارد تومان آغاز شد؛ ایجاد میزخدمت ادارات وارائه خدمات درمانی رایگان در روستای انجیرلو از دیگر برنامههای افتتاحی امروز بود.
کاروان محرومیت زدایی پزشکی ودامپزشکی حوزه والفجر در روستای مرزی حسینلوی بخش ارشق رضی حضور یافت.

انتهای پیام/ش

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.