تازه ها

پربیننده ترین

1398-01-17 15:13
کد مطلب: 80815
امام جمعه شهرستان اردبیل گفت: سپاه، بسیج، ارتش، نیروی انتظامی و هلال احمر با تمام امکانات جهت امدادرسانی و رفع مشکلات سیل‌زدگان در صحنه حاضر شدند و این جای قدردانی دارد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما، آیت الله سید حسن عاملی در خطبه‌های نمازجمعه اردبیل با اشاره به حادثه سیل در برخی مناطق کشور، اظهار کرد: در خصوص کمک به سیل‌زدگان، اول تشکر ما از ملت است، کمک‌های مالی ملت ما که به کمیته امداد و هلال احمر داده اند، فوق العاده بود.

وی افزود: دوم از نیروهای مسلح، ارتش مخصوصا نیروی دریایی و هوانیروز و از سپاه است. سپاه، سنگ تمام گذاشت.

آیت الله عاملی بیان کرد: بسیجی‌ها در این بحران، شاهکار کردند. نیروی انتظامی، در حفظ امنیت، امتحان بسیار خوبی داد. هلال احمر با امکانات و داوطلبان مردمی، نقش خوبی ایفا کرد. کمیته امداد ثابت کرد کمیته امداد است. صدا و سیما در اطلاع‌رسانی و آماده‌سازی زمینه مساعدت مردمی بسیار خوب عمل کرد.

امام جمعه اردبیل گفت: سپاه، آشپزخانه سیار و بیمارستان سیار زد و همچنین ارتش هم آشپزخانه سیار آورد و هم بیمارستان سیار احداث کرد. بسیجی‌ها حتی گل و لای خانه‌ها را تخلیه کردند. بیش از 1300 گروه جهادی بسیج وارد کمک‌رسانی شدند. ارتش هواپیماها و بالگردها و سامانه فوق سنگین لایروبی خود و حتی تکاوران و غواصان خود را هم پای کار آورد.

 

انتهای پیام/ ه

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.