تازه ها

پربیننده ترین

1398-01-22 13:57
کد مطلب: 80894
تجمع اعتراضی دانشجومعلمان بسیجی و کارکنان دانشگاه فرهنگیان مرکز آزادگان نیر در اعتراض به قراردادن سپاه پاسداران در لیست گروهک های تروریستی و اعلام حمایت از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما، قبل از ظهر امروز دانشجو معلمان بسیجی و کارکنان دانشگاه فرهنگیان مرکز آزادگان نیر با برگزاری تجمع ، قرائت قطعنامه و سردادن شعارهای مرگ بر آمریکا و اسرائیل ضمن اعلام انزجار خود از اقدام نابخردانه و خصمانه آمریکا در قرار دادن نام سپاه پاسداران در لیست گروهک های تروریستی ، حمایت تمام قد خود را از سپاه پاسداران اظهار کردند.

در این تجمع نادر شایگان اصل رییس مرکز آموزش عالی آزادگان نیر با اشاره به جنایت ها و بدخواهی آمریکا ،اظهار داشت: سپاه پاسداران منافع استکبار جهانی را در منطقه و جهان به خطر انداخته و امروز به برکت مجاهدت های این سبز پوشان دلاور ، ایران جزیزه ثبات خاورمیانه می باشد.

وی تصریح کرد: اقدام آمریکا در تروریست خواندن سپاه پاسداران ،اقدامی نابخردانه و نشان از خصومیت و کینه دشمنان قسم خورده این مرزو بوم است و اقدام متقابل نیروهای مسلح کشورمان در تروریست خواندن نیروهای آمریکایی در منطقه غرب آسیا حرکتی بسیار شایسته است.

در ادامه مهدی اصلانی زاویه مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان _مرکز آموزش عالی آزادگان نیر اظهار داشت: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی پاسدار ، حافظ و مدافع اصلی انقلاب اسلامی است و امروز سپاه با روحیه جهادی در عرصه های مختلف شاهد پیشرفتی چشم گیر می باشد.

اصلانی ضمن محکوم کردن اقدام وقیحانه آمریکا علیه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ، ابراز داشت: پشتوانه اصلی سپاه پاسداران مردم هست و امروز با مجاهدت هایی که سپاه انجام داده است در دل مردم جا دارد .

مسئول بسیج دانشجویی مرکز آموزش عالی آزادگان نیر افزود: جمله تاریخی حضرت امام راحل (ره) که "اگر سپاه نبود کشور نبود" شفاف و روشن حاکی از اهمیت و جایگاه والای این نهاد انقلابی در بقای انقلاب اسلامی است و بی تردید مشکل دشمنان با نهاد سپاه پاسداران بخاطر ایجاد اقتداری است که دشمنان را به رعب و وحشت انداخته است.

 

انتهای پیام/ ه

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.