http://idc0-cdn0.khamenei.ir/ndata/news/43603/Pakhsh.jpg

 

تازه ها

پربیننده ترین

1398-01-26 10:19
کد مطلب: 80943
فرمانده ناحیه بسیج شهرستان اردبیل گفت: بیش از 80 میلیون تومان از کمک های نقدی و غیر نقدی اهالی شهید پرور شهر هیر به سیل زدگان مناطق مختلف کشور ارسال شد.

سرهنگ پاسدار حسن دهقانی در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما، اظهارداشت: بیش از 80 میلیون تومان از کمک های نقدی و غیر نقدی اهالی شهید پروری هیر به سیل زدگان مناطق مختلف کشور ارسال شد.

وی افزود: در مجموع  30 میلیون تومان از کمک های مردمی هیر در قالب نقدی و بیش از 50 میلیون تومان از کمکها نیز به صورت  غیر نقدی و در قالب محموله های ضروری حبوبات، آب معدنی، لوازم گرمایشی، پوشاک و .. توسط بسیج مردمی شهر هیر جمع آوری و به سیل زدگان مناطق مختلف ارسال شد.

دهقانی با بیان اینکه امروز وضعیت بحرانی در مناطق سیل زده کشور حاکم است، افزود: بیش از 150 میلیون تومان کمک های نقدی و بیش از 50 میلیون تومان کمک نقدی هم تاکنون از شهرستان اردبیل به سیل زدگان کشور از طریق اقشار مختلف بسیج کمک رسانی شده است.

فرمانده سپاه ناحیه شهرستان اردبیل با دعوت از اقشار مختلف مردم برای کمک رسانی انسان دوستانه سیل زدگان کشور گفت: تمامی نهاد ها و ادارات، پایگاه های بسیج، مساجد اماده دریافت کمک های نقدی و غیر نقدی در سراسر استان اردبیل و شهرستان اردبیل است.

گزارش : مهدی همتی

انتهای پیام/ ه

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.