تازه ها

پربیننده ترین

1398-01-28 10:50
کد مطلب: 80982
رئیس اتاق اصناف استان اردبیل گفت: طرح "جهاد همبستگی ملی" یک دعوت ملی است که از طرف بسیج صورت گرفته و اتاق اصناف استان با جدیت از این طرح حمایت عملی می کند.

 شاپور رضایی افشار در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما، با تقدیر از اصل طرح "جهاد همبستگی ملی" بسیج و تاکید بر راهگشا بودن این طرح در حل مشکلات اساسی سیل زدگان، اظهار داشت: اصناف، کسبه و بازاریان استان اردبیل با هماهنگی بسیج اصناف این استان در اجرای  این طرح ملی پیشقدم شده اند.

وی افزود: مایحتاج ضروری سیل زگان از جمله آرد، لباس و مواد غذایی توسط اصناف استان اردبیل در حال جمع آوری است.

رئیس اتاق اصناف استان اردبیل بیان داشت: در بازدیدی که از مناطق سیل زده همچون لرستان و  آق قلا داشتیم به صورت حضوری با مشکلات اهالی فهیم و سیل زده این مناطق آشنا شدیم و تمام تلاشمان بر این است که تا جایی که می توانیم از آلام این عزیزان بکاهیم.

وی  ادامه داد: با توجه به عمق زیاد خسارت سیل، بایستی هرکس هر چه در توان دارد برای برطرف کردن مشکلات حادثه دیدگان و مردم سیل زده بکاربگیرد،فلذا در این شرایط  طرح یک کاسب ، یک کالای اساسی برای سیل زدگان یک دعوت ملی است  که از طرف بسیج صورت گرفته و  یقینا  اتاق اصناف با جدیت از این طرح حمایت عملی می کند.

رضایی افشار تصریح کرد: طرح طرح «جهاد همبستگی ملی» یک طرح کامل بوه  و در واقع همان تقسیم کار و برنامه‌ریزی برای هر صنف و گروه اجتماعی در راستای کمک به سیل‌زدگان است.

 طبق طرح طرح «جهاد همبستگی ملی» هر مسجد یک منزل مسکونی و هرکاسب تامین  یک کالای اساسی برای سیل زدگان را عهده دار خواهد شد.

انتهای پیام/ م ش

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.