تازه ها

پربیننده ترین

1398-01-28 12:35
کد مطلب: 80986
امام جمعه اردبیل با بیان اینکه ارتش بزرگ‌ترین سرمایه برای ملت و کشور است، گفت: اقتدار ارتش جمهوری اسلامی ایران مثال‌زدنی است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما، آیت‌الله سید حسن عاملی ظهر امروز در دیدار با کارکنان ارتش اردبیل اظهار داشت: ارتش بزرگ‌ترین سرمایه برای ملت و کشور است و ما قدردان ارتش جمهوری اسلامی ایران هستیم که در راستای دفاع از ارزش‌ها و آرمان‌های انقلاب اسلامی ایران پیشگام هستند.

وی ضمن گرامیداشت روز ارتش بیان کرد: هم‌اکنون ارتش جمهوری اسلامی ایران به مقتدرترین ارتش تبدیل شده و دنیا روی ارتش حساب ویژه‌ای باز کرده است.

مام جمعه اردبیل ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهید صیاد شیرازی تصریح کرد: در سایه رشادت‌های ارتش جمهوری اسلامی ایران اقتدار و امنیت همه‌جانبه در کشورمان پدیدار شده است.

عاملی از ارکان مهم ارتش اعتقادات دینی و آشنایی با اهداف انقلاب اسلامی عنوان کرد و گفت: باید این دو رکن در بین آنان تقویت شود چرا که این مسئله بسیار مهم است.

وی بیان کرد: سرداران و نیروهای بزرگی در ارتش جمهوری اسلامی ایران وجود دارد که باید رشادت‌های این نیروها برای همگان بیان شود که در این زمینه نقش رسانه و صدا و سیما حساس و خطیر است.

وی با بیان این که ارتش خدمات ارزنده‌ای انجام داده است بیان کرد:‌ در سایه توانمندی‌های ارتش به اقتدار و امنیت همه‌جانبه در جمهوری اسلامی ایران دست یافته ایم.

وی تصریح کرد: ارتش باید پا به پای تحولات علمی حرکت کند و تقویت بنیه‌های علمی حائز اهمیت بوده و در این زمینه اقدامات خوبی انجام شده و شاهد پیشرفت‌های خوبی هستیم.

امام جمعه اردبیل بیان کرد: اگر ارتش کشور مقتدر و باصلابت باشد هیچ کشوری نمی‌تواند به کشور نگاه چپ داشته باشد و در حال حاضر اقتدار ارتش جمهوری اسلامی ایران مثال‌زدنی است.

 

انتهای پیام/ ه

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.