تازه ها

پربیننده ترین

1398-01-28 13:01
کد مطلب: 80987
مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل خبرداد:
توزیع ۱۱ هزار جفت لاستیک برای ناوگان باری و مسافری در اردبیل
مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل از توزیع بیش از ۱۱ هزار جفت لاستیک برای ناوگان باری و مسافری در استان اردبیل خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما،علی رحمتی، مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل در بازدید از شرکت‌های حمل و نقل اردبیل اظهار داشت: از ابتدای مرداد ماه ۹۷ تاکنون ۱۱ هزار و ۶۰۰ جفت لاستیک برای ناوگان باری و مسافری توزیع شده که همچنان ادامه دارد.

وی افزود: توزیع لاستیک به رانندگان دارای کارت هوشمند انجام می‌شود و ۱۵ درصد توزیع نیز به سایر رانندگان اختصاص یافته است.

مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل  فعالیت ۱۱ هزار و ۴۴۶ راننده باری و ۲۶۶۲ راننده مسافری در جاده‌های این استان را یادآور شد.

رحمتی تصریح کرد: با توجه به مشکلات پیش آمده برای رانندگان و کمبود لاستیک و از سویی افزایش بهای آن تدابیری جهت توزیع با نرخ مصوب اندیشیده شده است.

وی تاکید کرد: بر همین اساس تامین لاستیک از طریق وزارت صمت و توزیع آن از طریق سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای انجام می‌شود که با تفویض اختیار از سازمان مرکزی توزیع بهینه در استان نیز انجام می‌شود.

دبیر کمیسیون مدیریت ایمنی حمل و نقل و سوانح رانندگی استان اردبیل ادامه داد: با برنامه ریزی‌های صورت گرفته لاستیک‌های وارده به استان با قیمت مصوب به دست مصرف کننده می‌رسد و هدف حمایت از رانندگان است.

انتهای پیام/م

 

 

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.